• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
markytkaaa: aha, ale v Interspáru měli akce na všechny :confused:

Mě je to tak nějak jedno jestli koupím příchuťový za 100,- nebo 200,- když má spotřebu 2 odměrky denně :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak mě teda není jedno jestli dám stovku nebo dvě :sweat_smile:
Jako 125,- je naprosto luxusní cena :slight_smile: tak proč toho nevyužít :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky,
skoda ze ten Sunar nemaji od 12.mesice. Nevite ted o nejake akci na plenky Giant pack Pampers a nebo klidne i ten Sunar?
Ja koupila na zkousku Terce fialove Tesco 5 a teda nic moc,Pampers nam vyhovuji nejvic.Pritom 2,3 byly Tescacky nej.
Ja uz se tesim az bude mala venku,ten osmy mesic me nedela vubec dobre :sweat_smile:
Mame uz ale doma vsechno prichystane - o vikendu jsme makali s manzou a stridali se v zehleni :grinning:,prebalovaci pult od bratranka je taky omyty a prichystany,takze pak uz jen postylka az budu v porodnici :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Lenkabu: O profi jeslích neuvžuju, ale pohlídat 2-3 děti není problém. Koneckonců na to mám školy, ale i dost bujnou fantazii.
Manža na mě vždycky v tesku zírá, protože kupuje balicí papír po rolích, vodovky jsou u nás na seznamu každý měsíc a modelína taky. Stále mu vrtá hlavou, kam to jde, jestli nezásobuju školku, ale když pak vidí pomalované papíry všude, plastelínu i ve vlasech, tak si uvědomí kde to je.

Holky, já teď byla u voleb a já si tam táááák parádně odpočinula. Děti byly s babičkou a tatínkem na dni dětí na letišti a pak na leteckým dnu v Pardubicích a já si luštila křížovky, sudoku, občas zkontrolovala občanku a zakroužkovala voliče a jinak jsme drbaly... no super oddech a ještě zaplacenej.
8. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
kaci:já kupuju klidně Sunar od 6 měs když neni jinej,mipřijde že takhle je to jedno,spíš by asi vadilo dát půlročnímu sunar od 12 měs :wink: já už se taky těším až bude malá venku,chci vidět novorozence :grinning:

bebul:to já tě někdy určitě využiju,ty jesle asi nedopadnou a hlídání potřebuju pořád. Vanda se hlídá celkem dobře řekla bych,teda asi by měla říct kinsli :grinning: zvlášť když máš děti a zahradu,to by byla nadšená. Domluvíme se,poskytla bycvh nějakou protislužbu :wink: Bodejť by sis neodpočinula u voleb když byla ani ne čtvrtinová účast :rolling_eyes: :grinning: Lidi nezodpovědný :rolling_eyes:
8. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Leteckej den jsem viděla taky páč rodiče bydlí přes pole od letiště......a zjistili jsme že má Vanda hrůzu z letadel :sweat_smile: po průletu grippenů měla záchvat půl hodinu a jak se po zbytek víkendu ozvalo někde letadlo schovávala si hlavu,držela se mně a chtěla zacpat uši :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Vanda je ještě malá, touhle dobou se to Adélce taky nelíbilo a teď už je to dobrý
Tak přijeďte, ať se holky poznaj a není problém, to platí i pro Petru s Kačkou :grinning: .
U nás byla účast 29% což je na ten náš pajzlík Březhrad docela dobrý, ale spíš mě štvou sousedi... kteří maj stále plnou hubu keců na politiky... a nakonec ani k volbám nepřijdou.
8. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě by se na srazík na Biřičce hodil ten čtvrtek odpoledne, původně jsme měli program,a le kamarádka to nakonec odpískala
8. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
holky, už vám přišla mateřská??? jak máme platit něco my, tak musíme teď hned okamžitě, ale jak má stát platit nám, tak 3 dny sem, 3 dny tam je to úúúúplně jedno. Už mě s tím pěkně lezou na nervy. Už jsem doma 4 roky a tak nechápu že už jsem si na ten bordel nezvykla, ale štve mě to, obzvlášť když máme díky hypoškám... na konci měsíce na účtě chcíplého pavouka a zloději u nás nemají co vzít
8. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Bebulka neprisla :frowning2: ,cekam ze prijde zitra,protoze chodi bud v utery nebo ctvrtek :wink:
8. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Mě taky ještě nepřišla!No doufám, že přijde co nejdřív. Z mého účtu odchází patnáctého peníze za byt - 6000,- a já mám teď na účtu 440,-!!! :angry:
8. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
mně tak nepřišla :unamused: čekala jsem jí dneska a doufám, že zítra dorazí.
8. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
ani u mě nic ... ale pěkně mě sejřej ... jinak mi chodila i kolem pátého ...
8. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Holky, ona ještě nepřišla mateřská?? Vždyť já vlastně ani nevím kolikátého je :sweat_smile:

Teď tu byla jedna holčina od které nakupuji věci na Káťu, přinesla mi nový komplet ze slepičkové kolekce
( rifličky, tuniku a tričko ) za 360,- No fakt LUXUS a to vše rovnou do domu :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Tak jsem se ani nemusela koukat, teď mi dorazila SMS ... mateřská dorazila
8. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Jinak jak jsme se tu bavily o přeplatcích tak mě vrací 5303,- tak jsem ráda, alespoň se mi účet trošku ztopoří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Holky, letím jdeme s Konjou kočárkovat, Lukáš se teď snaží nakrmit zvíře tak se jdu nachystat já :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Jinak Vanda je samozřejmě zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
dík :grinning: :grinning: :grinning: ty zameškaný hovory ode mně neřeš,jen jsem b yla poblíž tak jsem volala esli nejste doma :wink:

Mateřská nedorazila bo to vychází na víkend.....některý banky to stihly dneska,zbytek zítra určitě :wink: Mně chodí 7 vždy a když je to o víkendu tak v úterý bo v pondělí banky asi nestíhaj příkazy.

Byla jsem v jelsích ještě s kacici,pěkně nás přivítali,řekli co a jak a pak že nás 5denní neberou :sweat_smile:
8. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Mrkněte sem zkopčila jsem to z ap,mně se ty věci dost líbí

http://www.veselanohavice.cz/vn-sortiment/?sortiment=kuli_hrasek
8. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
lenkabu: Byla jsem venku a tel jsem neslyšela :frowning2:
Jinak se zase madam předvedla :confounded: Jeli jsme pak na Hrázku s Konjou autem a co jsme jí strčily do Filípka sedačky tak začala vyvádět jako blázen, když jsme tam pak dorazili tak fakt vymrzovala celou dobu. Lidi museli být pěkně naštvaný a v duchu si určitě říkali " Co ta kráva sem s tím nevychovaným spratkem leze " :sweat_smile:
8. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak mateřská dorazila dneska k odpo :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jo ... dneska jsme byli u Mudr s kolínkem a ona od stolu rovnou řekla, že je to Zlatý stafylokok, a dala lokální antibiotika, pak jsme byli ve FN, tak mu to vyčistili, zalepili nějakou hojivou náplastí a máme se ve středu zastavit u kožní jestli se to zhorší ... jak se prosímváspěkně pozná tenhle zlaťák nevíte? a jak ho dostat pryč? jsem četla že je to svinstvo, který se maximálně "uspí" ale vzbudit se může kdykoli ...
Jsem z toho celkem na nerva, protože na bříšku se mu udělal další pupínek ... jako puchýřek, fakt si s tím nevím rady, Mudra ani ve FN stěry nedělali, že prý až ve středu, tak fakt ... nevím no :frowning2:
8. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
To je borka že bez stěru pozná zlatýho :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
lenkabu: já to taky nechápu ... pomalu od stolu :sweat_smile: ale jako vyděsila mě celkem vydatně ... uvažuju o změně mudry ... tenhle přístup mi nějak není blízky :frowning2:
8. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jási ještě pamatuju na tu laktační buzeraci tam.........změň.
8. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
lenka: asi budu muset ... sestra vysírá pořád a je příjemná jak osina ... ale mudra přitom celkem sympatická, umí to s prťatama ... ale tohle jako :frowning2:
Hlavně aby se mu to nějak zahojilo ... tyhle kožní problémy jsou fakt blbý, zvlášť teď kdy by prostě měl lízt jak blázen a zkoušet sám chodit :frowning2:
8. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Taky bych šla jinam :wink: Jukni na www.znamylekar.cz a vyber si nějakou dobrou pediatričku v okolí. Já jsem podle toho našla oční :wink: , abych s ní náhodou nevlezla někam kde by to vypadalo jako u Donátový :sweat_smile:

lenkabu: Rešlová porody dělá :wink: Což mě připomíná, že už se musím objednat na prevenční :wink:

Jinak nechápu co s tím naším dítětem dnes bylo :confused: Normálně chodí spát v 19:30h a dnes jsme jí po 19:30h uložila a usnula až v 21:15h, to se mi ještě chat nikdy nestalo. Ležela a povídala jsi. Když jsem tak za ní šla tak se řechtala div se nepočůrala :grinning: :grinning: :grinning: a lítala po selé postýlce a to bylo 21h :grinning:
8. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
prevenční??? co to proboha je??? Samozřejmě preventivní :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Mně mateřská už taky dorazila :wink:

kinsli:dík za info,chci ji u dalšího porodu když to bude možný :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.