• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
lenkabu: taky jí řeknu, né že by to jiný nezvládli, ale pro mě je to autorita, a určitě bych nedržkovala jako u ostatních :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
kin: dík za odkaz ... ale ta moje tam má například 100% ... hodnotí ji tam jako dobrou diagnostičku ... tak fakt nevím ... třeba má pravdu a fakt to poznala ... každopádně jsem fakt zvědavá na stěry jestli to potvrdí ...
8. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
kinsli:hlavně je to přátelská citlivá ženská a nebudu se klepat na jakýho kokota zase narazim :wink:
8. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
lenkabu: kokota :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 00:40  • Odpověz
markyt: zlatý stafylokok se pozná podle stěru, má sice někdy typické projevy, ale od stolus e rozhodně diagnostikovat nedá. On patří k běžnému osídlení lidského těla, jen někdo na něj reaguije citlivěji.
9. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
jsem napsala dlouhej text a nějak se mi to smázlo a poslal se jen kousek, no to je jedno, už to znova rozepisovat nebudu. Je dost dobře možný, že tam ten zlaťák fakt vyjde, docela se to poznat dá, ale
9. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Jo a holky, nevíte o někom, kdo by používal Vichy normaderm? Já si nakoupila zásoby, než mi šel rodičák a už mi nevyhovuje, mám tady dva čistící gely a tonikum, tak bych to ráda někomu prodala
9. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj,
sraz plánujete na biřičce nebo v sadech? jinak jsem taky spíš pro čtvrtek a ještě líp po obědě :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Čtvrtek OK, jen bych se přimlouvala spíš za ty sady :sweat_smile: . Alespoň bych si ve městě nakoupila.
9. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Já čtvrtek nemůžu,příště :wink:

krys:hoď to sem na bazárek,to prodáš :wink:

jj,já zjistila že mám zlatýho v krku když jsem musela mít stěry před praxí na popáleninách :sweat_smile: sice mi dali atb ale nevim nevim,myslím že je tam doteď :grinning:
9. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
kinsli:já lepší označení pro pana doktora nemám :pensive: :sweat_smile: :grinning:
9. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Bambik: jsi zlatá, ale my jich máme snad dvacatery :grinning: :grinning: :grinning:
Zatím jsem fakt snad žádný nevyřadila jen přikupuji. Ona jek je drobnější tak může mít na klid i pro novorozence, jsou dost pružný :wink:

Holky je tu nějaká dobrá duše na kterou by bylo spolehnutí??? Potřebovala bych něco vyaukřit když zrovna budeme pryč :wink:
9. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
Jinak střevní chřipku už ode mne chytil Lukáš a od něj baby z práce, až žije epidemie :sweat_smile: :zipper_mouth:
9. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
No v HK už nebyla, tak bylo na čase, aby jí sem zase někdo natáhnul :sweat_smile:
9. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Sunar od 12.měsíce za 185,- krabice ... plus teda pošta no
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23970560&tab=0
9. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz
9. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz
autor
markytkaaa: koupily to za 125,- a teď rejžujou :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem dnes načala první sunar a na štěstí ho pije :wink: Tak to jsem fakt moc ráda :grinning: :grinning: :grinning:
jinak bych byla asi v trniti ryti, protože bebu jsem už prodala :wink:
Nakoupila jsem sunaru na rok, tak by jsme jí do ex nestihly spotřebovat.
10. čer 2009 v 00:12  • Odpověz
kinsli: tak buď ráda, že ti v té postýlce aspoň neřvala.Mě usla Blanina včera v 22:00!!! Jakmile jsem ji dala do postele tak řev,řev a řev! Takk jsem ji vždy vyndala a to se chechtala a spokojeně si hrála na koberci. Asi jsou nějaké erupce na slunci či co! :sweat_smile: :angry:
10. čer 2009 v 06:32  • Odpověz
autor
konja: Jsem už utahaná a nervní, je toho nějak moc :frowning2:
Ale vždycky si vzpomenu na krys. a říkám si, že mám v podstatě davaj :grinning:
Alespoň přes tu noc :wink:
Jinak dnes jsem musela dopoledne vyměnit peníze samozřejmě, že mi unula v kočáře, jen tak asi na 30 min. a doma už vyváděla. Ale to měla smůlu, já měla fakt dost, takže letěla do postýlky ať se jí to líbilo nebo ne a já šla hodit relax do vany a pak k žehlícímu prknu :confounded:

Jinak Káťa už má sbaleno, tak ještě večer sbalím nás a zítra to vylifrujeme do auta :grinning:
10. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
davaj = havaj :grinning:
unula = usnula
10. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
holky co by jsme ještě vzaly do lékárničky???

mám panadol, Nurofen, smektu, kulíška, kapky do očí ( za chvíli půjdu pro Nasivin, mořskou vodu, dezinfekci, obvaz, náplast )
pak samozřejmě jsem koupila off, 50 ku krém na a po opalování mléko. Na mazání na noc jsem vzala od weledy olejíček abych jí pořádně promastila.
Jinak mě nic nenapadá, ještě pantenol tu mám + krémy na vyrážku. jo ještě nesmím zapomenout teploměr
10. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Kinsli kup si ještě Betadine nebo něco podobného. Když se někde odře, tak je to desinfekce na rány a neštípe :wink:
10. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak je zítra nějaký ten sraz nebo je to odpískané???? To počasí taky stojí za ho... . :confounded:
10. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
zusma: Díky za typ, mám už peroxid :wink: při nejhorším ho taky přežije :wink:
10. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
My zítra nejdeme, musím ještě něco uvařit a dobalit.
10. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Já dnes nemůžu, marky bude vědět o srazu víc.

kinsli:můžu se dnes odpoledne stavit pro sunary? Budu pracovně ve městě a mám docela čas cca od 14 do 16 :wink:
11. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak jak s tím srazem? Necháme to na začátek příštího týdne? , no dnes bylo chvíli hezky a pak to vypadalo na konec světa :confused:
Kdyby se vám chtělo podpořit mé ratolesti :wink: , tak děkujem http://usmev.impuls.cz/galerie/3861 a http://usmev.impuls.cz/galerie/3830
11. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
Máš to tam,jak často můžu hlasovat?

Jsemna vás myslela v tý hrůze,jestli nejste venku.
11. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Jednou za den. Koukala jsem na TOP 5 a ti maj 3000 hlasů tak je to asi podvod :unamused:
Mně ulítl foliák ze zahrádky :sweat_smile:
11. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky
Ivka hlasy uz tam mas :wink:
Kinsli - uzijte si krasnou dovcu :dizzy_face: :slight_smile:
Leni - jeslicky budou asi abs. neprustrelne,vid?Ja si tam pockala a zeptala se jak maminky na materske a ona,je ty jsem ani necetla,ty jsou jako posledni :sweat_smile:
No ja to cekala,ale ze bude az tak velky zajem to teda ne
Jo a asi nam spi za nasi Terezku Kacenka od Peti. Mala chodi spat az v 22.00 a budi nas v 5.00. Pres den si da tech 30 min a opet nabita energii beha az do vecera :rolling_eyes: Ona je nespavec od miminka,ale tohle me primo ubiji :sweat_smile: ,padame s manzou na usta a snazime se stridat ve spani po odpolednech :unamused:
11. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.