• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kaci:no to vypadá hodně neprůstřelně :sweat_smile: Hele Terezka bude mít určitě naprosto bezproblémovou pubertu když teď tak trpíte :grinning:
11. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
jojo jesličky jsou neprůstřelné. Ale když jsem nad tím pak zapřemýšlela, tak kdyby měla chodit od 6:30h tak to by u nás vůbec neklaplo. Myslím, že bych jí ani nebyla schopná probudit a i kdyby ano tak by řvala jako tur :confounded:
Mamka mi říkala, že mě dávala od 2 let a že si nikdo ani nedovede představit jak jsem vyváděla když se mnou v 7h zaklepala. tak jesle zatím řešit nebudu a jestli jí ta chrápavost vydrží tak bych asi volila střídavé směny s Lukášem, aby jí odváděl do školky ten co má odpolední a vyzvedával ten co má ranní. Nevím tedy jestli to není daný asi nějaký limit do kolika tam musí dítě být mají ( myslím ráno ) vyzvedávání je asi jedno. To by věděla konja :wink:
11. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Jinak jsem fakt zvědavá na zítřejší cestu. Až dorazíme tak někomu písnu, jak to Kačka zvládla :wink:
11. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Kinsli: tak si uzijte dovcu:wink: kaci:nevim,jestli Te to uklidni,ale nejsi v tom sama,u nas je to hodne podobny. Par noci uz bylo lepsich,tak jsem se zaradovala a uz je to zase hruza,taky padam na hubu :cry: Jinak holky,koukala jsem na pocasi,nejlepsi by byl srazik hned v pondeli,pak uz maji byt bourky. A nam by se asi i to pondeli hodilo nejvic,pak uz se budem pomalu chystat narozky,chci si dorty a vsechno udelat sama,tak to bude mazec
12. čer 2009 v 06:36  • Odpověz
kinsli: teď nevím jestli se ptáš na jesle nebo na školku :sweat_smile: u jeslí si už nástup nepamatuju, ale u školky je to dané, že nástup do 8:30. Do 8:30 mají děti volný program, hrají si a dělají co chtějí a od té půl deváté začíná "program", tak aby už tam všichni byly. Když jsem chodila do práce, tak jsem dělala od sedmi. Školka otevírá v 6:30 a mě jel v 6:36 jediný autobus, kterým jsem to stíhala. To bejval pěknej nářez! Nejvíc jsem šílela, když jsme stáli u školky,bylo 32 a pořád zamčeno. Blbé dvě minuty a mě málem švihlo. A to vstávání... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
kin: užijte si dovolenkování :slight_smile:

Já se jedu zítra podívat za Undatrama kamsi do Albeřic :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Čauky :slight_smile: ! To je teda počasíčko, co? Nevím, jestli se na to nevyprdět i příští týden, jestli má být pořád takhle :angry: . A já navíc ani v pondělí nemůžu :confounded: . Včera jsem v Hradci byla, ale když jsem při cestě tam podjela alespoň tři pršimraky, tak jsem věděla, že je to pasé. Strávili jsme celý den u babí. Škoda, copak vás :grinning: , ale vaše dětičky už jsem dlouho neviděla. Tak snad brzy.
12. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak mě za chvilku končí veget. Jdu se oblékat, v 14:15 nám přijede zvíře ze školy v přírode. A tak krásně tu ten týden bylo :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Já dneska nutně musela ven když padaly kroupy,promokla jsem až na podprdu a Vanda měla hysterák bo se bojí pláštěnky na kočáru :sweat_smile:

mmch,bojí se vaše děti bouřky?Vanda hrozně.
12. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Kinsli hezkou dovču :slight_smile:
Konja to musel být veget co? Já měla včera free day - malá byla celý den u tety a babičky a ani domů nechtěla.

S tou pláštěnkou na kočáru to máme podobný. Malou ale spíš štve,že přes ní moc nevidí a dnes úplně zuřila, tak jsem jí pěkně vyložila a chvíli ťapala v dešti (ale jen v mírným) :stuck_out_tongue_closed_eyes: a byla spokojená.

Bouřky se nebojí, dnes u těch největších hromů po obědě usínala.
12. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Leni: Kuba se bourky boji take,nedejboze,kdyz je bourka v noci,to je pak katastrofa.
12. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
čau ženy jen vyřizuju sms od kinsli......dojeli v pořádku,Kačka zvládla cestu ok
14. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Vanda hustá frajerka na tom stole :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
dík

Máťa je zase dobrej zemědělec :grinning:
15. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahoj
tak my zítra v 6,30 letíme do chorvatska, tak doufám, že to zvládneme :grinning: Manžel tam pak za námi za 10 dní přijede a jedeme pod stan do Itálie na Gardu. tak se tu mějte krásně, my se 12.7. vracíme.

jinak jsme včera byly u dr na očkování a Denča má ve 13,5m 8,5 kg :grinning: 73,5cm.
17. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
marky: tak si to tam užijte :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
zdravím vás, mohu se přidat k vám do diskuze, mám si malou holčičku ale jsem z HK
17. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
zrovna dneska jdeme do hk na vítání občánků, tak se těšíme
přeji všem hezký sluníčkový den
17. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Čau holky,

nechcete jít dneska někdo odpoledne do Jiráskáčů. Asi s holkama vyrazíme. Konečně máme volné odpoledne.
17. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojda,
k tomu nástupu do školky, každá to má jinak, u nás v Březhradě se musí dítě dovézt do MŠ do 8.00.

My balíme, opět frčíme na chaloupku k našim a už se moc těšíme. Já jsem byla teď 14 dní marod z angíny jsem plynule přešla do střevní chřipky a už potřebuju oraz jak hrom.
Doma toho mám plné zuby, stále něco někam přerovnávám, hledám v krabicích a už mě to neba. Dnes jsem dokopala manžela, že zajedem koupit aspoň police ke mně do pracovny, abych nepřerovnávala vodovky, štětce a plastelíny, kdykoli si děti usmyslej, že by chtěly tvořit a konečně si vyrovnám knížky z práce a zruším další 3 krabice.
Zítra přijde ladič pian, tak doufám že bude víc ladič než pijan a pak tradáááá na chaloupku do hor. Mějte se kráááásně a holkám imaginární pozdrav na dovolenou. Užijte si to tam i za nás. :wink:
17. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
marky: pěkně si užijte dovču :wink: To jsou hezounké míry :wink:

jajicek: vítej mezi námi :wink: My budeme mít vítání někdy o prázdninách, to už si tam náš Kuba asi doběhne po svých a kolíbku jim tam rozbourá :grinning:

bubli: dneska nejdem, ale půjdem zítra, půjdete také? radši Ti ještě písnu textovku :wink:
17. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj,
markyfrana - dovču si užijte! až se vrátíte, máte u nás balíček :wink:
bubli - dnes se nám to nehodí, ale co příští týden - st,čt??
17. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
krys: vás pozvali na vítání ? ... já chci taky :grinning:
17. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
jaji: vítej :slight_smile:
17. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
bebulka1: na kolik ted vyjde naladit piano? To naše by už potřebovalo naladit jako sůl
17. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahoj jaji,jaký je tady vítání?my si ho užijem až u druhých :slight_smile:

vy hrajete na piano?to se mi hrozně líbí :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
markyt: já nejsem z Hradce, naše vesnice si dělá vítání vlastní, akorát se teda čeká, až budou tři děti, Kuba je zrovna nejstarší, tak si tam holt doběhne po svých :grinning:
18. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Až budou 3 děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
krys - koukám, jak jsme se včera pěkně trefily s příspěvkem ve stejnou dobu :grinning:
to jsme teda velkovesnice, nás bylo 5! :grinning: :grinning: z toho 3 sousedi :grinning:
18. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
krys: aha i tak je to pěkný až si Kubík sám dojde pro kytku a ještě pomalu poděkuje :grinning: :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.