• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
jasně řekne "ne ne kytí,ci ham" :grinning:
18. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Caryfuk:ajooo:slight_smile: asi tam mate nejaky plodnejsi vzduch nebo co :grinning: Markyt:no,jsem moc zvedava,co tam provede za lumparny :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
krys: zvlášť jestli se dětičky budou fotit v těch miniaturních kolíbkách :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
krys - pěkně si to užije :slight_smile:
Máťu vítání moc bavilo a obzvlášť focení v kolíbce :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2911219&vReferer=
18. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
caryfuk: tohle přesně mám na mysli :grinning: :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Caryfuk:jo,tak to bude stejny,jeste se teda obavam,ze jim tam Kubanec zacne skakat :grinning:
18. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni tak kdo vcera vyhral? :grinning: Ja odpadla,ale totalne :sweat_smile: :pensive: Nastesti ji manzel uspal 5 min predtim nez jsem prisla domu,jinak by me asi odvezli :grinning:
Ja se moc tesim na vitani obcanku :slight_smile: ,mrzi me ze to uz nezavedli driv
19. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Holky, budeme objednávat kofolásky, nechcete se někdo přidat? :wink:

http://www.kofolafashion.cz/shop.php
19. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
kaci:já nevim my byly čestně poslední :grinning:
19. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
krys:jé to jde koupit?mně se hrozně líbí v reklamě,něco vezmu určitě,mrknu tam.
19. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Lenkabu, četla jsem někde, že řešíš ten Priorix.Malé bude 20m a ještě ho nemá...

Měla na něj jít ted v červnu,ale vždycky do toho něco vleze-nejdřív rýma 3 týdny, ted teploty od zubů,takže počítám že se na něj dostaneme někdy za měsíc nejdřív. Ještě jsem kvůli tomu volala speciálně dr.,zda to neva a ona říkala,že se nedá nic dělat, když je malá nemocná.
Nejraději bych to měla už za sebou,respektive to nedala vůbec pokud by to nebylo povinný. tech reakcí se fakt bojím. Sra.ka jedna.
19. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Mně přijde že MMR víc škodí než pomáhá ale co se dá dělat je to povinný..........ale teď ho prostě dát nechci,no uvidíme.
19. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
leni: tak pak dej vědět, chtěla bych to do konce týdne objednat, já se do nich v tý reklamě taky zbláznila. Kámoška už kofoláska má a je prostě úúúžasný :slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Danda byl oočkovaný už na 14. měsíci a naštěstí žádnou reakci neměl.
21. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsme zpět :wink: Řeknu Vám bylo fakt parádně :dizzy_face: :dizzy_face:
pošásko těch 30-35c, pršelo nám tam asi jednou a to hodinku a zataženo bylo tak 3h z celého pobytu :grinning: :grinning:
Maximálně jsme si to užili, Kačka byla fakt emormě hodná, skoro jsem o ní nevěděla :grinning: :grinning: :grinning:
Co se týká moře tak první 2 dny se bála, když jsme jí tak poprvé šoupli, tak to byl řev jako by jsme jí vraždili :sweat_smile:
pak od toho 3 dne už úplně v pohodě, fakt si to užívala :wink: Do kruhu, ale nešla, do toho jsme jí nedostali. pouze jsem jí drželi za pas, ona kopala nožičkami a my si jí mezi sebou posílali :dizzy_face:
Jinak co se týká cesty, tak při cestě tam, nic moc. Né, že by brečela, ale špatně se jí spalo :frowning2:
Jeli jsme 22h a podle mě spala možná tak z bídou 6, ale už fakt nevím.
Jinak cesta zpět super. Vyjeli jsme z Porta v 15h mezi 15-22h spala jen 1,5h jinak koukala a hrála si
a pak po té 22h téměř spala pořád :grinning: :grinning: :grinning: Prostě když jsme jeli tak spinkala a jak jsme někde zastavili tak se vzbudila, tak jsme se s ní proběhli, přebalili, nakrmili a šlo se pokračovat ve spánku :grinning: :grinning: :grinning:
Do HK sma dorazili v 16:30h. ( Tam jsme jeli 22h a zpět 25,5h ) Jinak co se týká nás, tak my byli fakt vyřízený :frowning2: Myslela jsem, že to nedám, Lukáš to tedy odřídil sám, ale já zase držela mapu, takže jsme nespali ani jeden, a místy byla fakt taková krize, že kdyby nebyla Kačenka, tak na to prdím vyhodím spacák někde do pole a jdu chrápat :sweat_smile:

Jinak pak hoďte fotky z vítání občánků, to muselo být hezonký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Měli jste tedy nějaký sraz nebo teprve bude???

Markyfrana: Užijte si dovolenou a ať máte hodně sluníčka :wink: takové leháro pomale na měsíc
to je fakt paráda, hned bych měnila, mě se domů vůbec nechtělo :unamused:
21. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
kinsli:zní to hezky,dej pak fotky :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
konja: poslala jsem Ti odkaz na ty ladiče pian, už to zase hraje jak nový

lenkabu: no vidíš, další důvod přijet, nejlepší je, když do toho piána tlučou děti :dizzy_face: . Jinak já hrála na piáno od 5 let, dokonce jsem z hry na hudební nástroj maturovala, mám střední školu - mateřinu a tam to šlo, sice v kombinaci se zpěvem a dějinama... ale mám.

kinsli: tak to je Kačka šikulka, že tu cestu zvládla a je super že vyšlo počasí a užili jste si to tam.

My se včera vrátili z chaloupky, kde nám teda krom jednoho dne stále pršelo a přivezli jsme si odtamtud Kubu (synovec, kterého hlídala mamina) ale mamka odpadla a tak máme Kubíka doma my, zatím je to pohoda, ale 3 děti bych fakt mít nechtěla (jako věkově rozdílné Matěj 4, Kuba 3 a Adéla 1, tak je to docela náročné)
Navíc je Kubík mamánek, bojavej, navíc nechce pít a na vstávání v noci na čůrání už jsem si teda taky odvykla :sunglasses:
22. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
bebul:ty seš superžena :grinning: já přijedu,počítám s tím,jen až bude hezky ať se můžem vyvalit u vás na zahradě.
22. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Bebulka1: Děkuju, jsi zlato :slight_smile: U nás dostává piano taky pěkně zabrat, Filip do toho řeže jak o život a Blance se to taky líbí, takže sousedé trpí a trpí :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
Kinsli: grtulace k svěle zvládnuté cestě, jste machři :wink: Až budu mít trochu čas, tak se domluvíme na té návštěvě :wink:
23. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
bambik: Všechno nejlepší ke včerejšímu svátku :wink: Trošku opožděně,a le přece :slight_smile: Kuba posílá pusinu :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
bambikovi vše nej ale za co se fakt stydim je že jsem zapomněla popřát Kubovi.......tak opožděně všechno nej,oslava vypadá krásně :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
leni: stydět se nemusíš :wink: A Kuba, že děkuje, teď odpadl u prsa, v noci zase řádil, tak bude dohánět spánek.... Jestli já se někdy vyspím, tak to budu považovat asi za zázrak.....
23. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky - omlouvám se, že vám sem lezu - ale byla jsem dnes v HK v rizikové poradně - a totálně jsem vytočená(já i manžel) z přístupu doktorky Podholové...Jako jednala s námi stylem, že tam vlastně nemáme co dělat a co tam lezeme neobjednaný.. Poslal mě tam můj doktor-přímo řekl, ať jedu neobjednaná hned dnes ráno...No hlavně že přede mnou vzala nějkou důchodkyni...v hodninách pro těhotný..nechápu.. Styl, jakým mě vyšetřila, bych nikomu nepřála - bolí mě to ještě teď.A jediné, o co se zajímala bylo, jestli máme zaplaceno 30 Kč..To se tak chová normálně???? Doufám, že tahle baba nechodí k porodům.. Jaké máte zkušenosti nebo informace?
23. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Mili, mně k ní taky poslala moje dr., nebyla jsem objednaná, nějak se mojí dr.nezdál monitor. Taky na mě čučela jak z jara a prej co tam vůbec dělám, že monitor je normální... Nějak jsem to neřešila. Ona se asi tak chová normálně,řekla bych.
O pár dnů později mi po přijmu v porodnici udělala 2x hamiltona, jsem myslela, že bolestí proskočím oknem.
23. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
mili:co jsem o ní slyšela tak co se odbornosti týká výborná lékařka,co se týká chování tak napřesdržku :rolling_eyes: k porodům chodí pokud vím,já bych u ní teda rodit nechtěla.
23. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
mili: tak já mám s Podholovou jen nejlepší zkušenosti. Sice je to herdek baba, ale co se odbornosti týče, tak je to kapacita. K porodům chodí, když má službu.
Kdyby nebylo Podholové (přišla na konzltaci, když jsem po 10 dnech po porodu skoro vykrvácela), tak mě honěj po vyšetřeních, zda mám v pořádku srážlivost krve... a nepřišli by na to, že mi tam od porodu zůstal kus placenty... Byla jsem už po revizi a stejně jsem krvácela ...
Opravdu je to baba, která si nebere servítky a je mi jasné že občas je neurvalá... ale když má člověk problémy, tak je jak milius a fakt po diagnostické stránce super.
Holt je to stará škola a to že někoho tady píchne a tamhle pobolívá neřeší, ono to tak trochu k těhotenství patří, ale chovat se neumí.
23. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak holky dík...s těma porodama jste mě moc nepotešily :frowning2: Doufám, že tam je teda dost jinejch doktorů a zrovna na ní nenarazím, to bych jí asi prohodila oknem, fakt..nebo spíš můj manžel :unamused: Chovat se neumí - pěkně mě bolí celej spodek po ejím super vyšetření v suchejch gumovejch rukavicích...můj doktor si vždycky ruce něčím maže. Tohle byl fakt brutus. Holky a jak jinak Hradecká porodnice?? Budu tam rodit trochu nečekaně - chtěla jsem Chrudim, ale jako rizikovou mě tam nevezmou.. Na co se mám připravit???
23. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
mili já byla spokojená.....je tu i disku Porod v Hradci Králové, v sekci porod myslím
23. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
leni tak dík :wink: mrknu tam...
23. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.