• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Mě rodila mladá doktorka Barbora Veselková a nemůžu si stěžovat, byla fajn :wink: .

krys - ááááha, tak to potom jo :grinning: :grinning:. Jinak Kuba je teda dlouhán pořádnej :slight_smile:.

To Danda je pořád prcek, ale už má přes 11 kg!! Špekoun jeden :grinning: :grinning:.
26. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Sorry holky, ale to jsem nemohla neposlat :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Leni,to vis,je to spravnej chlap,tak se prece nenecha zahambit zenskou :slight_smile: dr nas pochvalila,ze vahu ma tabulkovou a vyskou tabulku jeste o 3 cm prerostl. Po kom to jen takova cara bude:slight_smile: bambik: taky pekny :wink:
27. čer 2009 v 06:44  • Odpověz
Kinsli: někdy v týdnu bych si k vám udělala výlet a mrkli by jsme na to obléčo.

Blanička včera začla chodit za ruce tak půjdu zítra kupovat botky, jsem zvědavá kde seženem. Kde kupujete boty?
28. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
konja: jasně zastav se :wink:
my ale obyč. věci moc nevedeme :frowning2: takže na nějaké valendo na trávě se u nás toho moc nenajde :frowning2:
Ale určitě mrknem :wink:

Blanička je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra hodím fotky a video z víkendu :wink:
tedy pokud mi někdo poradí kam to video nahrát :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 01:06  • Odpověz
autor
sorry, tak ne zítra ale dnes :grinning:
29. čer 2009 v 01:07  • Odpověz
autor
Holky, ještě jsem zapomněla v hypernově mají teď v akci plíny myslím Albert quality. Jsou teď za 149,- v balení jich je 54 ks ve vel. 9-20 kg. Jsou fakt výborný, nejlepší co jsme zatím měli :wink:
29. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Akce je do 30.6.
29. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
kin: nejsou to takový ty igelitový? ... nám vyhovují z Tesca fialové :slight_smile: tak pokud by to byla taková kvalita, tak je tohle opravdu luxusní cena :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
já mám albert plíny taky zafixovaný jako ty igelitový a ty byly děsný :sweat_smile: mají i jiný?
29. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
kinsli: na válendo v trávě nakupuju v sekáči :wink: Potřebujem něco na parádění :grinning: Musím si ted dá dohromady kdy jde manža na noční a pak se ti ozvu na mob. :wink:
29. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
konja? my jsme kupovali botičky ve zdravotnických potřebách naproti andílku, byla tam moc milá prodavačka a botiček fakt výběr snad pro každého
29. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
botičky v deichmannu.....elefanten, fare má prodejnu v ulici ..nevim jak se jmenuje......kdybych na pěší zóně stála u kašny a vydala se směrem k mostu takovou malou ulicí tak tam...a pak santé v prodejně naproti hospodě na Hrázce
29. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Jéé holky, to nééé to jsou klasické papírové na sucháče :wink:
A mají krásné obrázky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
konja: Jo tak to potom jo :slight_smile:

zrovna vyrůstáme z Nike sameťáčků :frowning2: Ale ještě tak měsíc bych je Kátě nechala, jsou fakt luxusní a úžasný na údržbu. Už jsem se koukala po větších, ale zatím jsem nesehnala :frowning2:
29. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
tak jsem dnes obrážela botičky a řeknu vám, že mě je teda pěkně zle! Asi jsem sobec a strašná matka, ale botičky za 600-700 dítěti fakt nekoupím!!! :pensive: V téhle ceně jsem je objevila jk ve zdravotkách tak v normál obchodě s botama. No hnus. Vím, že boty nejsou zadarmo, ale naivně jsem si myslela, že do pětistovky se vlezu. Nakonec jsewm koupila jen takové ty kotníkové bačkůrky, maj atest, stáli 160,- a na těch pár krůčků nám zatím stačej. Navíc jsem sehnala takové ěkné na kterých není skoro vůbec vidět že to jsou bačkůrky, mají hezkou barvičku i obrázky. Za kolik jste kupovali botky vy?
29. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
za 600-800 :sweat_smile:
29. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
konja: my jsme sehnali "hovnosběrky" kotníčkové, ve stylu farmářek v lékárně na bendě ... myslím, že pětikilčo :wink:
29. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
lenkabu: roboha na jak dlouho vám ty botičky stačej???? Já mám pocit, že za dva měsíce půjdu kupovat nové! A jako dávat každé dva měsíce 600,- mě přijde teda nesmysl :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kupovat body o moc větší se mě teda nechce. V lékárně mě sice dnes přesvědčovala, že v dětských botičkách by měl být aspoň 1-1,5 cm prostor, ale vždyť Bláňa v tom byla jak kačer :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj,
jak jste tu řešily porodku, tak dr. Podholová mě vyšetřovala když se mi snažili ve 32.týdnu zastavit rozjíždějící porod a byla příjemná a citlivá. myslím,že konja to vystihla přesně. A dr. Hodík je perfektní, díky němu jsem Máťu donosila do 38.týdne :slight_smile:
jinak k botkám - Matýskovi jsem kupovala sandálky v dubnu a už mu leze palec ven :angry: a to tam měl 1 cm místo, jsem si myslela, že mu přes léto vydržej :fearful: asi bude brzo chodit na boso :grinning:
29. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Já boty zatím koupila hezky, jedny v posledních párech za 420,- a sandálky + boty na podzim má z té 50% akce co byla na den dětí, a to vyšel pár na 295,- :grinning:
bačkorky jsem tam kupovala dvoje za 75,- jedny.

Ty co nosí teď tak je má od cca 5.6. a jsou už tak dorasovaný, že by je nikdo nechtěl ani od 1,- :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Jinak pošítám běžně z botasky kolem 600,- a zimní kolem 800,-
29. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
U nás je zatím v kurzu velikost 20 a to málokde seženu něco pořádnýho :sweat_smile: takže má jedny botasky ke všemu :wink: a na doma kecky, protože bačkory vyzouvá, ocumlává a okusuje :grinning: :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
My máme vel. 21 :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
tak Bláňa má nožičku 18 :sweat_smile: A bačkorky nesundá, jsou u kotníku na pásek a sponku, takže bez šance :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Vanda jede druhý boty.......sandýly i tenisky,první vydržely měsíc....sandálky a tenisky asi 3 měs. Ty co nosí teď má asi 2 měs a jsou jí ještě krásně. Já na botách nešetřím páč se jí tvaruje noha a chce to kvalitní obuv,ušetřím na oblečení :wink:

Zkuste mimibazar,marky psala že sehnala santé sandálky a si za 300 prakticky nový,asi 3x nošený.

Jinak Vanda má nohu 21 :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Kuba má první botičky taky 21 :slight_smile: A jak píše Lenka, myslím, že na botičkách se moc ušetřit nedá, kvalitní botičky jsou strašně důležitý, protože špatnejma botkama se mu taky můžu na nožičkách podepsat na celý život a to bych si teda vyčítat nechtěla. Na rehábce mi i radila, abych první roky bačkůrky nedávala vůbec, ať na doma dávám sandálky. Taky je na vývoj nožní klenby dobré masírovat chodidýlko palcema :wink:
Kuba si na botičky tak zvykl, že když je doma bos a najde napodlaze sandálky, tak se snaží si je na nožičku nazout. Je to hrozně roztomilý :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
holky, já vím, že jsou kvalitní boty důležitý, ale fakt mě přijde šílený dávat sedmset za boty na dva měsíce :confused:
30. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
hrozný to je, taky jsem šílela, když jsem viděla ty ceny, ale nic s tím nenadělám :frowning2:
30. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
konja: jsou to strašný ceny, navíc jsem jednou koupila esi a za 14 dnů byly úúúplně na popelnici, a to Matěj tou dobou ještě moc nechodil, nelezl... boty stály 600,- reklamace neuznána :angry: takže esi už nikdy nekoupím.
Super byli Santé, ale bacha mají jinačí číslování, když jsem tchánovcům nadiktovala, že má Matěj aktuálně nohu 21, tak jsme ty sandálky od nich nosili, když měl ostatní boty vel 25-26

Teď jsem kupovala docela hezký botičky pro Aduš v Renu a byly za 300,- což si myslím ujde. Bohužel s Matýskem jsem si opět prošla reklamační šlamastikou. 28.4. jsme mu koupili dvoje nové boty a oboje jsou v reklamaci. Teda u těch jedněch jsem si vyhádala alespoň výměnu, abych nemusela kupovat další boty... no a nosíme je 14 dní a asi jim je půjdu hodit na hlavu zase. Humanik. Naopak super zkušenost s botičkama mám ze Sportissima, mají tam i malé velikosti a boty za 299,- je super cena, Matěj už se přehoupl přes vel 30, tak má za 319,. ale i tak je to dobrý. Jsou to prostě sporotovní tenisky, loni od nich měl taky a vydržely celou sezonu, do školky na písek, na lítačku venku a jen jsem je otřela vlhkým hadrem, naimpregnovala a boty byly jak z krabice.
30. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.