• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Lenkabu: paní co nás má na plavání tak zase říká, že Kačenka je celý její kamarád :grinning: :zipper_mouth:
Tak jsem se ptala jaký, říkala, že jakýsi voják z povolání, tak jsem řekla, že ten to určitě nebyl
že toho neznám :grinning: :grinning: :grinning: Dobře jsme se pobavily :grinning: :zipper_mouth:

Jinak Lukáš nechal Kačenku vyřvat dnes když já jsem byla pryč a taky mu pak hned jak jí dal do postýlky usnula. Já jí vyřvat moc nenechávám, nemám nervy to poslouchat a špunty si dát nemůžu, co kdyby se z hysteráku začala dávit :pensive:
2. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
markyfrana: Denisce vše nej k 9 měsíčnimám :wink:
2. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Kopíruju příspěvek z březnovek,jsem líná to psát znova..jen dodám že jsem tam potkala xlunu,budou taky chodit :slight_smile:

Tak je Vanda zapsaná do hudební školičky...holky,ten zápis to bylo jak z toho článku ode mně.....představte si malou místnost,židle a vepředu mluví ředitel školy....a matka vedle mně v první řadě se vykozí,odhalí celý prso,přisaje se min 9ti měsíční dítě,pak se pustí a ona tam sedí klidně s vystrčenou bradavkou na toho ředitele....takhle min 15 min,já myslela že padnu. A další...řekl časy kdy můžeme chodit,4 termíny.....a strhlo se haló..."ráno od 8 to nejde,jsem zdaleka a dítě mi spí" "od 15:30 to nejde,taky spí a byl by protivnej" "jaktože to nejde ve čtvrtek" Děsný,fakt děsnej slepičinec!!!tak ony se přihláší a čekají že se škola přizpůsobí jim a jejich ňunínkům!
2. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
Leni nakukuju k Vam a uz vim o kom to dneska v hudebni skolicce reditel mluvil,kdyz nam rikal o tom abychom byli rozumne maminky a nehadali se o terminy :grinning: ,ze pred nami byla Robatka a ze to bylo narocnejsi :unamused:
Byl gentlman a nic nerozebiral a je fakt,ze jsme se tak nejak vsichni rozumne domluvili :wink: - preci jenom nase deti jsou starsi.
2. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
Přidávám se k Lence, taky jsem byla Aničku přihlásit do školičky a byl to fakt děs. Byl návrh na jeden den ráno v 8 a on skoro nikdo nemohl, tisíce výmluv proč to nejde. Nemůžou ráno, nemůžou odpoledne.......Nechápu, že se tam vůbec hlásí.

Už nám roste 4. zoubek, jednička vlevo nahoře. :slight_smile:

marky: gratulace Denisce k 9.měsícům. Přejeme vše nej, nej. :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
kacici:ahoj :slight_smile: no bylo to maso,chudák ředitel :sweat_smile: kdy budete chodit...my v úterý v 15:15.

xluna:ty to máš na pondělek?
2. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ještě že ten ředitel neříkal jak před ním ta baba vytasila kozu :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
lenkabu: budeme chodit v pondělí v 8:30
2. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
škoda,nebudem spolu...ale zase tam snad nebudeš mít takový slepice jako byly tyhle.
2. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Když se Vám to bude líbit tak se přihlásím taky jestli to jde
ale v pondělí nemůžu, chodíme plavat :wink:
2. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Holky Alence bude za 14 dní rok :grinning:
No to je mazec jak to letí :confused:
2. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
Holky můžu se zeptat kolik si za tu školičku koštujou? Typuju že je to yamaha, že? Já tam dávala Filípka na zobcovou flétnu dokud ji neměli ve školce. No, viděla jsem vystoupení těch mimísků na závěrečné besídce. No, jsem z toho taková v rozpacích. Netvrdím, že je to špatné, ale dělat lalala a paci paci dup dup dup bych dokázala dělat s vašima dětma v herně zdarma. Je to prima rozvíjet s dětma hudbu už od miminího věku, ale pokud je to za takovou cenu za kterou si myslím, že to asi je, tak je to tááááák předražené, že mě z toho až je špatně. Ale ono je v dnešní době předražené úplně všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
konja: fakt jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dělat lalala a paci paci dup dup dup bych dokázala dělat s vašima dětma v herně zdarma

takže první termín výuky máš již tento pátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 23:49  • Odpověz
Kinsli: já nevím co s miminkama přesně ve výuce dělají, ale když jsem to viděla na tom vystoupení tak to vypadalo asi takto: nervózní maminky seděly na zemi a svou drobotinu měli na klíně. Hrála jim hudba a oni se snažily podle lektorky aspoň trochu vzbudit zájem dětiček, které zajímalo samozřejmě všechno možné, než jejich matky. Maminky zpívaly nějaké říkačky, do toho se snažili dětem plácat ručičkama, různě na mimíse bafaly, děti je ignorovaly. No po shlédnutí tohoto vystoupení jsem manželovi rovnou řekla ať nepočítá s tžím, že něčeho takového se budu s malou účastnit, protože bych se musela v pr..li viděť, před plným sálem :sweat_smile: (mě těch mamin blo líto, ale třeba můj drhý tchán - je to vůl- se jim vysloveně tlemil.A bohužel nebyl jediný.Ona to chvilkama byla spíš komedie :frowning2: ) K hudební škole yamaha můžu říct ještě toto. Filip tam chodil rok na flétničku, protože strašně chtěl pískat a ve školce to je jenom pro předškoláky. Za ten celý rok dokázal na flétnu zahrát dva tóny!Ano, učitelka se jim věnuje, to já jsem viděla v ukázkové hodině, ale dělaj toho strašně moc a tak ty děti neuměj nic pořádně. Filip teď hraje půl roku ve školce na flétnu a už umí not šest, zahraje si písničku a je strašně důležitej, že je muzikant :grinning: . Já bych asi v případě miminek zkusila zvážit, zda to není ve vlastních silách vést je k hudbě, jestli není užitečnější jim doma zpívat, pouštět hudbu atd. a penízky ušetřit třeba na nějaké cvičeníčko až budou trošku větší.
3. únor 2009 v 06:06  • Odpověz
Jinak se mě zase vrátil zánět v oku, takže mám opravdu super náladu. :angry: O to víc, že to přišlo v tu nejpitomější dobu! Tento týden jezdím jako záskok učit místo mé tety a tak si nemůžu dovolit jít ani k doktorovi. Musím to nějak vydržet do odpoledne. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 06:08  • Odpověz
konja:je to 1400 za pololetí,Vandě to platí můj taťka tak mně to nebolí :grinning: Sama nevím jak to bude vypadat, hudbu má ráda a ještě víc kolektiv,tak uvidíme.Já nemám vůbec hudební sluch,tak nehrozí že bych ji nějak hudebně rozvíjela,jen ať to dělá někdo jinej :grinning:
3. únor 2009 v 08:18  • Odpověz
konja:co učíš?
3. únor 2009 v 08:18  • Odpověz
Leni - v pondeli v 9.30,ale mohli jsme jen dve,ostatni museli vybrat spolecny jeden navrh a vsichni se shodli na 11.00,coz me prijde uz dlouho,chodime si pro obedy na Stefanikovku a takhle bych ho nestihala :grinning: (jsem mazana a taky hlavne je to lepsi nez kazdy den neco vymyslet :wink: ,muzu se venovat male a az bude teplo budeme stejne stale na piskovisti :sweat_smile:
Holky ja si myslim,ze je to fajn - nevim zda jste byl nekdo na zpivankach v mediu,ale kdyz to porovnam,pak i tu cenu,jsem rada,ze budeme ted chodit do Yamahy.Je to fajn mit nejakou aktivitu, jinou nez plavani a hlavne mala miluje deti :grinning: Treba zmenim nazor,ale kamaradka co chodila na Robatka byla max. spokojena,jen pry na konci uz to maleho nebavilo,byl nejstarsi
3. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
Já tam chci hlavně kvůli kolektivu :wink: a když to platí někdo jinej... :grinning: :grinning: :grinning: to jste měly jako u nás,taky 2 mohly v pondělí a zbytek na 1 termín..ještěže chodí se mnou švagrová,bo ten zbytek vypadal jako extraslepice :sweat_smile: ty obědy jsou fajn,jen já jsem hrozně mlsná,bych to asi nejedla :sweat_smile: ale taky o tom pouvažuju..na kolik to přijde?
3. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
u nás bohužel obědy ve školce zrušili, jinak jsem tam pro ně chodila taky. :frowning2: ˇHlavně kvůli tomu, že jsem byla blicí těhule a ještě u toho vařit, asi bych od toho hrnce nestihla odběhnout :zipper_mouth: .
No teď je Matěj ve školce a Adélce většinou navařím do skleniček a rozmražuju, já se odbydu zbytkem od večeře nebo si namažu chleba :wink: .
Mmch na štěfánikovce jsem učila, teda jestli myslíte štěfánikovku hluchák. Na normální štef. chodíme na plavání k Renatě.
3. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
bebulka:ta školička je na "nehluchý", na hluchák jsme chodily na těhu cvičení. na to plavání chodí i ivka a markyfrana :wink:
3. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
já chodím na štefánikovku na plavání k Lence Jarkovský. a musím si to jenom pochvalovat :slight_smile:
3. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
jojo, Lenka je super. K ní jsem chodila s Matýskem taky, ale ona je už na něj moc měkká :wink: a tak Mates neposouchá, Renata je ostřejší a tam šlape jak hodinky
3. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
3. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
oboje známe, už máme i slova na lednici, ale je to mor. CHtějí to pouštět tak 30x denně a musíme u toho tancovat. Už z toho mám mozek úúúúúplně pitomej :grinning:
3. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
No to mně čekají věci :sweat_smile:
3. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
Potvrzuju slova bebulky - u nas by to mohlo jet od rana do vecera :rolling_eyes: a ten rev,kdyz to vypnu :pensive:
Jinak obedy stoji na Stefanikovce 55Kc,od Noveho roku je zdrazili,ale davaji docela velke porce,najime se z toho obe a polevka zbyde k veceri :wink: ,i kdyz jak kdy,od te doby co jsem prekrocila do 12.tydne a netrapi me nevolnosti,tak bastim fakt hodne :sweat_smile: a bricho roste 2x tak rychleji nez u Terezky :sweat_smile: ,takze polevka nezbyde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ja taky chodim s malou na plavani a jeste do solne jeskyne kvuli kolektivu :wink: .Jen v solne jeskyni jsou detske terminy hned rozebrane a chodi dost deti ze skolky :frowning2: .Tak chodime alespon 1x za tyden
3. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Leni jeste vari v Mandysovce,ale tam neni sance :frowning2: ,volam tam kazdy mesic zda se neuvolnilo misto a pak na Horakovce - to mas asi bliz,ale tam te napisi do poradniku a ozvou se ti az se uvolni misto. Ja se tam zapsala v zari a volali az ted v lednu,ale uz jsem zustala v Stefanikovce,mam tam zavedeny ucet a jidla vari fakt vyborny a mas na vyber ze dvou. Nemusis chodit na vsechny,muzes si vybrat jaky dny chces a klidne je odhlasit,kdyz ti neco nebude chutnat. Ja jsem za tuhle moznost teda fakt nesmirne vdecna a az se narodi mrnous,tak si asi necham obedy vozit domu :slight_smile:
Jinak ja chdoim na plavco na Stefanikovku a jsem teda nadsena :dizzy_face: ,stahla jsem tam i kamosku z Kacky a ta kdyz to mohla porovnat,tak rikala,ze na Stefanikovce je to o hodne lepsi,ale samozrejme kazdy je spokojeny s necim jinym a ja jsem rada,ze tam dojdeme s kocarem a pak rovnou vyzvedneme obed :grinning: Druha kamaradka si Kacku chvali,ale pry je tam dost maly prostor na pripravu pro maminky s miminky
3. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
ale v solance se jde domluvit, že když mají nějaký termín prázdný, tak ho zarezervují klidně pro děti, jen je potřeba tam vzít i kamarádku... a normální lidi tam nepouštěj jen když jim výslovně řeknou, že jim děti neva.
3. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jinak jeste zkuste toho hrosika co zpiva s pejskem,pak dve ruzove obludy a jednu holcicku. u toho Terka vydrzi fakt hodne,vecer kdyztak hodim odkazy :wink: ,ted jdu vyuzit toho ze mala usnula a po dobrem obede jdu spat :grinning:
3. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.