• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahoj holky,
vitam tady novou maminku,ja jsem se k holkam taky pricpala :grinning:
Holky ja ty delniky zabiju,mala me sice jeste spi,uz treti den spi nadherne,ale musi jit spat az po 21.30,coz je naprd,ze nema clovek cas vecer pro sebe.Rano vstava v 7.30 :dizzy_face:,coz je pro me za odmenu a ty kreteni delnici dneska tady vrtaji od 6.00,takhle ji vzbudi kazdou chvilku :angry:Meli to mit hotove do 1.7. a to nestihaji ani do konce leta s jejich tempem :pensive:
2. črc 2009 v 07:10  • Odpověz
Poceni u nas - Terka je chudinka,po kazdem probuzeni ma vlasky uplne mokre a to nemluvim o tricku
Boticky,ja jsem teda asi svihla,ale snazim se kupovat kvalitni boticky,i kdyz teda na muj vkus nekdy az moc drahe,kolem 800Kc v obchode necham pokazde. Nastesti ma ted boticky uz treba 2 mesic a jeste ji vydrzi.
Kupuju Sante,s tema jsem nejvic spokojena a nebo v Humanicu. Backurky ve Finnese na Benesovce
Jinak porod - u me se abs. nic nechysta,takze opet jistota prenaseni :grinning: ,achich.Pry jsem totalne zavrena,takze mam prikazany sex a masaz hraze co nejcasteji :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
kacici: Já rodila v 37+3tt :grinning: :grinning: Tak to by jsi měla za pár. Ale mě porod vyvolávali, dobrovolně by taky nešla .... neboj :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme teď byli na víkend u kámošky, má 3 týdení holčičku, holky fakt hezký ... ale dobrovolně se přiznávám, žádné mateřské pudy u mě nepropukly. Takže nemusí mít Lukyn strach, že bych mu tu brečela na rameno, že chci miminko :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem prostě spokojená s Kačenkou, už je to prostě " človíček " s kterým se jeden nenudí :grinning: :grinning: :grinning:
Třeba teď se často honíme a jí se to strašně líbí. Postavím jí a hodím zpátečku. Ona se rozeběhne a tak po 2 metrech sebou řízne :grinning: :sweat_smile:
Holky letím, nejspíš se mi vzbudilo dítě :grinning:
2. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Tak se u nás teď snídá a za chvíli vyrazíme ven. Musím se stavit u dr. pro vigantol a trochu se vyvětrat :grinning:
V 10:30h už zase letíme na plavání. Teď máme hodně plodný týden. měly jsme plavání v pondělí, dnes a v sobotu :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Holky, až nebudou ty otřesný vedra, nerealizujem nějaký ten srazík třeba v Jiráskáčích? Včera jsme byli na očko a málem jsme se po cestě uvařili, to byla hrůza :frowning2:
2. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
ad pocení..........ne, jen v autě nebo někdy pod čepicí.spíš má pořád studený končetiny jak já.

ad koberce........mám je ráda a jsou všude,přijd mi to hodně útulné a teplé,ale ze stejného důvodu jako má konja a bebulka v novém bytě už nebudou.

sraz beru a klidně vedra,ted budu asi pořád.....v jir. sadech nebo na novým hk bude pěkně.
2. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
a mateřský pudy mně berou hodně ale z několika čistě realistických důvodů další ještě nebude
2. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Na mě by to docela šlo ... ale nějak není síla nebo co :grinning: od té doby, co ťapeme, padám s pravidelnou přesností na hubu :grinning:
2. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
my jsme teda taky zmrzlíci, ale nesnášíme ani tyhle horka, pro mě je ideální 22-25°C jak doma, tak venku :grinning: Koberce taky máme, jinak bychom asi umrzli, když se furt válíme po zemi. To bychom museli mít aspoň dřevěnou podlahu a na to jako fakt není....
2. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Já jsem taky pro srazík :slight_smile: Jen bych brala spíš ten Nový HK. tam je to krásný a hlavně je možnost pití a jídla :grinning: :grinning:
Do Jiráskáčů jedině tak s bagetou a flaškou pod kočárem :wink:
2. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
markytkaaa - :grinning: :grinning: :grinning: . To jsi jak můj manžel :grinning: :grinning: :grinning:

Pro sraz určitě jsem :wink: a je mi prakticky i jedno kde a kdy bude. Jen ve středu ráno jedeme na Benešárnu na oční. Dnes má Danda pod okem takovou podlitinu (z ničeho nic), že jsem s ním zase musela k doktorovi. Ten si myslí, že je to zřejmě ta za....ná alergie na cosi, ale raději nás poslal k očaři :frowning2: . Takže mám fakt radost :angry: .

Jo a ještě jsem si vzpomněla, nekupovala jste některá teď někdy (nebo nebudete ještě letos kupovat) novou autosedačku? Potřebovala bych půjčit daňový doklad. To jsem se taky pěkně vytočila !!!!!! Šla jsem na pojišťovnu (ZPMVČR 211) a chtěla jsem, aby mi dali příspěvek 1. 000,- Kč na autosedačku (což je letos v programu), ale ty mrzáci od loňska změnili všeobecné podmínky pro čerpání a já si toho nevšimla a šla tam místo do dvou měsíců od nákupu až po měsících třech (loni stačilo, že nákup proběhnul v kalendářním roce a bylo jim jedno, kolik času od toho uplynulo) a tak na mě udělali dlouhej nos!! Myslela jsem, že mě klepne :angry: . Tak teď sháním někoho, kdo sám uplatňovat nákup autosedačky nebude a půjčí mi svůj doklad. Podmínkou také ještě ke všemu je, že autosedačka musí být zakoupena nová v kamenném obchodě (nikoliv z druhé ruky nebo přes internet). Doklad samozřejmě vrátím :slight_smile: .
3. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
bambik: chystáme se kupovat, ale ještě ti neřeknu kdy přesně a nevím jestli naše pojišťovna tohle taky nenabízí, ale asi ne. Až budeme kupovat tak ti dám vědět :wink:
3. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
konja - díky moc :wink:
3. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
ženy do toho sekáče na benešovce začali dovážet i nový věci a jsou moc hezký a ne drahý.......donesla jsem Vandě pláštěnku za 195. konju jsem pak hned potkala tak ta už ví :grinning:

jinak Vanda je čím dál větší exhibouš,já to nepobírám,celou dobu v kočáru vejská na všechny lidi okolo,cyklisty to málem sundavá z kol :sweat_smile: a čím dál víc mluví.......jako tak že je jí i rozumět,nezavře pusu celej den,se bojim až začne klást otázky :grinning:
3. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
lankabu: jo ta pláštěnka je strašně krásná, ale bohužel na Blanku ještě obrovitá a na Filipa malá :cry: :cry: :cry:
3. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
My už plášťenku máme :grinning: :grinning:
taky nám to hezky kecá, tak počítám, že tak na roce a půl nějaké to více slovné spojení ze sebe vypotí :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Konja. promiň byly jsme venku a ten jsem měla doma :frowning2:
3. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
ten = tel :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Taky máme exhibouše ... jenže on by odešel normálně s cizím člověkem, když mu dá ruku ... no hrůza :sweat_smile:

Teď jsem mu ve Finnese koupila postroj :grinning: jedeme zítra na hory, tak ho pěkně zaděláme a ať si šmajdá ... výběh metr a půl je luxus :grinning:
3. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
markytkaaa: tak ať máte hezké počásko :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
kin: díky :slight_smile:
3. črc 2009 ve 23:54  • Odpověz
kin: v poho :wink:
4. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahojda,
tak jsme se vrátili z Chlumu, děti nadšený (adéla už chrápe). Matěj měl pusu otevřenou jak hangár a čučel a docela by mě zajímalo co si o tom ta jeho makulka myslela. Adélka se sice bála toho střílení, ale po louce mezi diváky chodily dámy v historických róbách a tak jsme koukali na princezny a hlavně na koničky a bylo po strachu.

Jinak pro srazík jsem taky, ale holky, už to nabízím po x-té. klidně přijeďte na dopolko k nám. Pro děti je tu bazének, pískoviště, krb na buřtíky, zázemí pro maminky a když se domluvíme, tak můžem udělat i rychlooběd a uspat raubíře, dáme kafíčko... Poblíž je obchůdek /Hruška/ a tak pokud něco budete postrádat, tak se prostě hromadně dojde na procházku a stavíme se v krámě. Ještě jako atrakci pro děti máme před domem obr louku, tak můžou běhat, a chodíme se dívat k trati na mašinky. V lesíku je dětské hřiště s houpačkou, skluzavkou...
Manžova dovolená je zatím v nedohlednu, protože má nemocného kolegu a vždycky v práci někdo musí být, tak dokud bude kolega marod, tak dovolená padá a tak je to v klidu.
4. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
4. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
bebulka1: taky jsme chtěli vyrazit na Chlum, ale manža byl po noční nepoužitelnej a tak jsme místo toho vyrazili do lesa a přitáhli koš hub. :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hezký večer,nějak jsem se sem poslední dobou nedostala.
K tomu pocení.Adélka je spocená hned jak vyleze z baráku.Okamžitě má spocený vlásky.
Srazík bych si taky dala líbit ale ve středu odjíždíme směr Chorvatsko.Mám z tý cesty docela hrůzu.
4. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
konja: na houby se chystám taky, ale u nás je to jen ta procházka, protože zaprvé u nás houby nikdo nejí (max žampiony) a za druhé, jsme na hledání střeva. Najdu tak maximálně mochomůrku červenou, protože ta mě flákne do očí. Za svůj život jsem našla snad 30 hub a z toho 20 na svatební cestě, kde nám pod nohy skákaly hříbci praváčci a měli v průměru tak 30 cm klobouk, tak to už nešlo přehlídnout :grinning:
5. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
konja: Jé to bych si dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musíš nás v týdnu taky vytáhnout do lesa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My už nemáme plavání tak bude více času :wink: :wink: :wink:

madlina: neboj cestu zvládnete. Naší malé je 14m a byli jsme s ní v Itálii. Tam i zpět 2700 Km :wink:
A cestu zvládla na 1* :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Jinak holky chci chodit přes prázniny s Káťou alespoň 1x týdně do Aqua centra, nepřidáte se někdo??? Prnamentka na 20h stojí necelých 1000,- a za dítě se platí 40,- za neomezeně dlouhou dobu :wink:
5. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
myslím, že lze i pernamentka na 5 hodin za necelé 300,- Já si koupím rovnou s 20h a do Vánoc nám to hravě vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.