• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Jinak pro ty co chodí do KAČKY, tak plavání je hned vedle Fomy. Je to žlutý barák vedle fomáckého parkoviště naproti hlavnímu vchodu :wink: To budu mít Luxusní :D obědu tam blok, káťu uspím, nechám jí na vrátnici a skočím za babama na kávu :grinning: :grinning: :grinning: Jesli nám výjde plavací hodina kolem oběda, tak si můžu nechat i na ten den v týdnu necht narazit oběd :grinning: :grinning: To by bylo Luxusní :grinning: :grinning: :grinning:

Jen je blbé, že je to tak daleko. Když jsme to měli na staráči tak jsem většinou Kačku ještě přivezla domů v bdělém stavu :grinning: :grinning: :grinning: Tak spala v postýlce. Takhle to fakt nehrozí :frowning2: Do fomy to bude těch 40 min. na pěcha.
5. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
kin: není problém, můžem vyrazit :slight_smile: Jen tenhle týden děláme podlahy, ale pokud vydrží počasí tak můžem příští týden vyrazit :wink:
5. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
konja: Jasně :wink:
5. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
lidičky tak u nás to vypadá jak po výbuchu. Pokojíček a ložnice jsou komplet vyklizený - to je neskutnečný co má člověk věcí :sweat_smile: Včera jsme makali celý den a dnes nanovo - bude se rozdělávat a stěhovat nábytek :confounded: Tak jsme si poslední noc v naší staré ložnici pěkně pospali a Blanička to završila spánkem od osmi do sedmi v kuse. Jsem se bála jestli není mrtvá :sweat_smile: Ale v poho, v 7:12 se už hlásila :grinning: Tak doufám, že to nebyla jen náhoda a bude v celonočním spaní pokračovat :slight_smile:
6. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
konja: Tak to je super, že jste se takhle hezky vyspali :grinning: :grinning:
My jakmile máme společný pokoj tak je to katasrofa :frowning2:
Všera ještě vcelku ok to vstávala po 8h ale dnes v 6:30h no fůjjj na to fakt nejsem zvyklá :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě, že už jedeme domů, to se zase vychrupneme :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Holky,
řvu tady jak želva :cry: . Právě mi přišla smska od kamarádky, čekali holčičku a teď měli termín.
No a přišlo mi, že se dnes ráno Terinka narodila mrtvá z nejzijštěných infekcí dělohy... No to je děsný.
Mně je jich taaaak líto, chudáčci, ještě že už doma jednu holčičku mají, alespoň je zaměstná a nebudou nad
tím tolik přemýšlet.
6. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Tak už jsme v nouzově ubytovaní u mé mamky.Doma je to děs, až bude hotovo tak hodím fotky, jsem tu hrůzu dokumentovala. Takového prachu a špíny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám to úplně všude. Šla jsem přes Benešovku k mamce a lidi na mě koukali jak na socku :sweat_smile: :grinning: Rozcuchaná, všude od prachu, kolena úplně černý :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad už je to nejhorší za náma. koberce jsou vyhozený, lino servaný, vyluxováno a setřeno a zítra stěrka a ve středu pokládka podlahy. Když si ale představím, že pak zas všechno stěhovat a uklízet zpátky tak mě je už těď šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
6. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
bebul:to je děs :frowning2:
6. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
bebulka1: To je hrozný :cry:

občas přemýšlím nad tím když vidím třeba lidi co jim zemřelo dítě a oni si žijí dál svým životem jaké to musí být otrlé povahy :pensive:
Nemyslím Tím zrovna dítě co zemře při porodu, to je strašný, ale nesrovnatelný s tím kdyby se to stalo někomu s prckem např. 3 roky.
Já se nechci nikdy dožít toho, abych přežila své děti, protože to bych fakt nedala :cry: :cry: :cry:
7. črc 2009 v 00:50  • Odpověz
Neřekla bych že jsou otrlí,co naděláš,člověk musí žít dál.
7. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
Bebulka1: to je smutný, neumím a ani radši nechci si představit kdyby se to stalo nám. Asi by mě brzo taky vezli :rolling_eyes:Sestřenici umřela holčička v šestém měsíci :frowning2: A rodinná známá se nám ted zabila v autě,za měsíc měla rodit :pensive: . Bylo to ve zprávách, možná jste to viděli. Pokoušeli se ještě zachránit dítě, ale nepodařilo se :pensive: . Kamion jim nedal přednost a tři životy v pr.....byla tam i její maminka, ta umřela druhý den v nemocnici. Kamioňák se asi do smrti pořádně nevyspí.Je mi tak líto manžela, čekali první dítě a stane se tohle. Jedná lidská chyba a co se stane, taky to ještě teď moc neudýchávám :pensive: Ale jak píše lenkabu, musí se žít dál, musí to být těžký a určitě se najde hodně lidí, kteří se s tím nikdy nevyrovnají (a já bych asi patřila k nim), ale nedá se s tím nic dělat. :pensive:
7. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
konja: Ta holka byla sestřenice mé kamarádky manžela :frowning2:
7. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
To jsem slyšela,někde u Pardubic se to stalo že. Humus. My máme v rodině případ kdy umřelo miminko 2 hodiny po porodu, odtud pramení moje nedůvěra v pardubickou porodnici. Ona tenkrát rychle zase otěhotněla a Leničce budou na podzim 3 roky.........žijou dál prostě,co se dá dělat.Sousedovi se zase zabila manželka na kole,srzilo ji auto,až pak jsme se dozvěděli že byla těhotná, barák stavěli...........a dnes má zase přítelkyni,dům dostavěl........prostě nejde si lehnout a umřít.
7. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Holky, to je téma :frowning2: :cry:

konja - o té nehodě u Hradce jsem slyšela ve zprávách (několikrát, ač na zprávy nekoukám) a bylo mi to tak strašně líto :cry: .

Kolikrát mi také příjde na mysl, co kdyby se někomu v mém okolí něco zlého/podobného přihodilo. Je mi z toho vždyky špatně. Ale jak píše lenkabu, nejde si lehnout a umřít. A pryč už od toho :angry:
7. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky,
to je hodne smutne tema a ja doufam,ze se me nikdy neco takove nestane a ani nikomu z mych blizkych :pensive:
Jinak jsem idealni adept na prenaseni :grinning: :grinning: :grinning: - mala je v brisku mega spokojena,na ctg ani naznak nejake kontrakce a to mam teda poslicky kazdy vecer :rolling_eyes: a nalez - cipek se nechysta k zadne zmene,takze jsem zavrena vic jak prvorodicky :sweat_smile: No tenhle tyden rodit jeste nemusim,ale ten pristi bych uz chtela :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
kacici: to to tak rychle uteklo. Si pamatuju když si byla pomalu na začátku a teď už porod :sweat_smile: Víš, že ti závidím, jak já bych si to chtěla ještě jednou zažít :slight_smile:
7. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
lenkabu, bambik: byloto u Starých Žďánic :pensive: Je tam blbá křižovatka a kamion jim nedal přednost :pensive:
7. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
kacici: tak hup s manželem na to a mimčo bude tu coby dup :grinning: Udělejte si hezký večer, Ty si dej skleníčku vína...
7. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
jj, u nás to taky pomohlo. Skočili jsme na to a za tři hodiny tekla voda :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
ahoj,
vítám nové tváře :slight_smile:
koukám, že jste plánovaly srazík, co třeba pondělí? hodí se vám to?
bebulka - taky jsme byli na bitvě, bylo to fajn, vid?
bambik - at zítra dobře pochodíte u dr.! s tou autosedajdou to naštve :angry: jsem teď koukala na vzp a pěkně to všechno zkrouhli :angry:
a ještě asi na něco jsem chtěla reagovat, ale už si nepamatuju na co :sweat_smile:
holky, nebyl jste někdo na výletě ve Šťastné zemi? www.stastnazeme.cz
7. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
ženy teď jsem viděla podobnou nehodu když jsme jeli za mcdonalda.......kamion sešrotoval osobák,byla tam asi polovina integrovaného záchranného systému a někoho vyprošťovali.....zítra to bude určitě v rádiu,humus

sraz beru ael nepotvrdím takhle dopředu nevím jak příští týden bude práce
8. črc 2009 v 00:48  • Odpověz
autor
caryfuk: Vypadá to moc hezky, další rok bych se tam klidně jela podívat. Super typ na výlet :slight_smile:

kacici: tak ještě užívej relativního klidu :grinning: :grinning: :grinning:
Zrovna dnes když jsme byli na procházce před námi šla "babička" s holčičkou v Terezky věku cca.
Holčička ječela jako tur, babička už pak z toho srandu jako stylem, jen přidej ještě Tě všichni neslyšeli :grinning: :grinning: :grinning:
Pak Lukáš řekl Káťe ať zamává holčičce, aby nebrečela. Paní se otočila a říká " jé to je hodná holčička a jak se hezky směje, to není takový satan jako ty :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
Pak ještě něco říkala a dodala, takovou druhou si zítra přiveze maminka z nemocnice :grinning: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 01:05  • Odpověz
Šťastná zem je úúúúúúúžasnááááááá!!!!!! Byli jsme tam už třkrát a ještějednou na společném výletě rodičů se školkou. Je to božííííí! Určitě vyražte!

Kinsli: tak to je docela mazec :sweat_smile: Já jsem taky zažila, je to asi tři dny, na hřišti babičku s chlapečkem, bylo mu asi tak rok a půl a příšerně řval. No ale ta babička nejenom, že to komentovala neustálým opakováním - jen řvi, řveš málo, řvi,řvi,řvi (ty její kecy mě teda lezly na narvy víc než řev dítěte), ale ona ho ještě ke všemu držela položeného na lavičce a držela mu ruce! :confused: Asi aby se vyvztekal. Nevím, možná sebou předtím mlátil o zem nebo tak něco, třeba to maj vyzkoušené,ale vypadalo to příšerně. Když jsme přišli na hřiště tak jsem si myslela, že chlapečkovi něco je, ale n, jen se vztekal a babka ho držela za ruce, nohy mu házela neustále nahoru, dítě ječelo a ona řvi,řvi,řvi,řveš málo,musíš víc! No snad dvacet minut :confused: Pak už toho kluk nechal a dokonce si šel i hrát k dětem na písek, ale byl to zážitek. Já se nikomu do ničeho nechci plést, je mě celkem jedno jak kdo vychovává své děti (mě by taky vadilo kdyby měl někdo chytrý řeči na mě), ale v tomhle případě jsem měla docela silné cukání se jít zeptat jestli je všechno OK :confused: Zajímavá babička, ale třeba už toho měla taky jen plný zuby :sweat_smile:
8. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
konja to je brutus :sweat_smile:
8. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
ad srazík: jsem pro pondělní termín :wink:

holky, nechcete někdo balík huggiesek premium, velikost 4+? za 250?
8. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
kryserka: vzala bych si je, ale my máme stále 3-ky :wink:
Zkus je nabídnout x-luně ta huggies kupuje a určitě mají taky minimálně 4-ky :wink:
8. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
konja: babička taky dobrá borka :grinning: :grinning:
No alespoň, že si poradí, já když chtěla pohlídat Kačenku, tak asi po cca 10-15m řevu jsem měla telefon a musela jsem si pro ní přít. Mamča vypadala, že si snad dobrovolně hodí mašli :grinning: :grinning: :grinning:
To bylo ale v době kdy Káťa ode mne nechtěla, teď už by jí to bylo fuk.
Tedy co se týká cizích lidí, tak to je samý tlemenec, ale šáhnout na sebe nenechá.
Ale kdybych jí teď dala na hlídání třeba do Urbanic na víkend, tak si myslím, že by si na maminku ani nevzpomněla :sweat_smile: Nevděčnice malá :grinning: :pensive:
8. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Ve čtvrtek odpoledne chci jít s Káťou do Aqua, nepřidá se k nám někdo???
8. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
kinsli: a nezeptala by ses jí? Já na ní nemám kontakt, a tady jsem ji už dloooouho neviděla.
8. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
kryserka: Jasně, zeptám :slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.