• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
díky moc :wink:
8. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Už jsem vyslala holuba :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj ,vůbec jsem se sem nedostala protože jsem měla plné ruce práce s balením.Asi za dvě hoďky jedeme směr Chorvatsko.Adélka za náma od rána chodí jako klíště a má strach abysme ji neujeli :slight_smile: .Je to její první takhle dlouhá cesta tak jsem zvědavá jak to zvládne.Ale možná budu ve spojení.Švára prý bere noťas tak uvidíme.
8. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
kinsli: tak dej vědět, až přiletí holub zpáteční :slight_smile:)
8. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Před chvílí přiletěl. Janča děkuje za nabídku, ale už je nepoužívají - kupují pampersky :frowning2:
8. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
kinsli: dík :wink: my taky jedeme na pampersky :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Holky mám na vás všechny jeden dotaz a prosbu. Nemáte náhodou někdo teď někdy cestu do Ostravy? Nebo třeba příbuzné v Ostravě co jezdí k vám na návštěvy? Já jsem sehnala na inzerát nádherný stoleček s úložnou lavicí z Ikei za nádhernou cenu(už se nevyrábí,takže nová se už koupit nedá :cry: ), ale paní je z Ostravy a nechce to posílat poštou, jen osobní odběr. Spoléhala jsem na kamarádku co tam má rodiče, ale ona včera odjela do zahraničí a vrací se až v půlce srpna a navíc prý budou bez auta, takže cestovat do Ostravy a zpět budou vlakem, což by neutáhli :cry: :cry: :cry: Jsem z toho strašně zklamaná,protože by se nám hrozně hodil.Mladej urazil u svého stolečku nohu a opravit se to už nedá, je to zmasakrovaný a tenhle stoleček s lavicí je prostě super. U stolku se dá oddělat deska a pod tím je úložný místo (takovej jakoby sud) a stejně tak lavice je úložná, takže je praktickej a moc hezkej. Ach jo, já bych ho tak moc chtěla a teď nevím jak to zařídit. Kdyby jste o něčem věděly, budu ráda za jakoukoliv pomoc :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz
krys:já je vezmu,až pojedete do hk tak se sejdem :wink:

konja:s Ostravou asi nepomůžu,kdyby mně něco napadlo dám vědět.
9. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
kryserka: Tak ty plínky pro Lenďu vezmi ke mě :wink:
9. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
konja: My v Ostravě bohužel taky nikoho nemáme :frowning2:
9. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
leni: super, díky :wink: zítra je asi brát nebudu, uvidím, kdybych jela autem, tak jo,a le asi pojedu busem jen s golfkama. Kdyžtak bych je vzala v to pondělí, to pojedu do Hradce určitě a nebo si písnem, kdybys v to pondělí nemohla.
9. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
kryserka: Jasný, já nevěděla, že jedeš busem :wink:

Pak papa a dnes :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 00:13  • Odpověz
ahojda holky,
tak už jsme fakt bez plín. Včera jsme jeli na návštěvu ke kamarádce do Nymburka a Adéle jsem na cestu plínu dala, ale jen jsme dorazili, tak si ji servala a dožadovala se nočníku, pak opěr vyfásla plínu, po hodině ji opět sevala a na nočník a cestu vlakem zpět taky vydržela bez úhony a doma prchala na nočník jak prdlá.
Dnes opět nákup v pohodě a doma frrr nočník. Asi ho budeme muset brát s sebou všude, protože na záchod nechce.
No uvidíme jestli se to ještě nepokazí, ale jink mám doma ještě 3 balíky tesko fialových pětek a pokud to vydrží, tak se jich za čas taky budu zbavovat :grinning: . Dnes mě se řevem probudila v 5 a honem nočník Adéka ce čůááát.
10. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
bebul - velikanska gratulace k odplinkovani :dizzy_face: :slight_smile:Adelka je sikulka :wink: . Prave resim to same,asi budu brat vsude nocnik sebou. Kdyz jsme doma je bez plen porad,krome noci. Ven ji jeste plinku davam,ale uz rika bobo a to znamena,ze chce curat a ja ji ted jeste tahat nechci a drzet - prepadli bychom dopredu :grinning: No snad se nam Terezka nevrati k plinkam az se narodi miminko :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahojky kočky, hlásíme se jako přeživší z Krkonoš :slight_smile: Bylo tam úžasně, jen Paťas nám tam nějak zdivočel :sweat_smile: Všechno si teď vydobývá vztekem a bušením okolo sebe ... no chyběl mu asi táta, aby ho srovnal, byli jsme jen já, Páta a mamka :wink: ted razíme na týden na chatu a pak na týden na chalupu, manža bude mít konečně dovču :slight_smile:

kacici: holka koukám jak ti postupuje ten metřík a ty už to máš za pár vid :slight_smile: držím pěsti :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsme konečně po 3týdnech doma :grinning: dovču jsme si užili, jak v chorvatsku, tak v itálii pod stanem. moře taky paráda, my zase kruh milovaly. pořád do něho chtěla a nosila ho do moře, že se chce jít koupat.

až to všechno dám do kupy, tak dám nějaké foto a dočtu příspěvky.
11. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
markyfrana : Tak to je super, že jste si to užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jaké jste měli počasí??? Nám lidi co jeli turnus po nás říkali, že jim ten týden propršel :frowning2:

Jinak já jsem teď koupila Káťe pásek a naprostá spokojenost :slight_smile:
11. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Jinak holky náš taťka má opravdu plodné měsíce :angry: :angry: :angry:

před cca 2 měsíci se vyhejbal kanálu a narval do do kamionu. Světlo a platník v čudu + pomačkaný plach. Vyšla nás ta sranda tak na 6.000,-

Včera jel od stejdy a vlítla mu tam srnka. Opět to samé akorát, že auto zrušené víc... tak už jsme vztekle řekla ať si s tím dělá co chce, že jako nekradu, abych mu dávala co 2 měsíce 6.000,- na opravu auta.
Teď by to byla určitě minimálně 8.000,- tak ať si s autem dělá co chce.
11. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Kin: srny jsou potvory, mamka se kvůli ní jednou málem zabila. Jo, srně se vyhla, ale ten strom u krajnice netrefila jen o vlásek :pensive: :sweat_smile:
Vložila jsem do albva fotky z přestavby podlah. Byl to bordel, nad boredl. Nové nafocené ještě nemám, ale dnes asi pořídím a vložím pro představu :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3012808&vReferer=
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3012809#navigator
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3012810#navigator
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3012811#navigator
12. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
autor
konja: Krásná práce, tak proti tomu jak my jsme dělali Káťe pokojíček je to prd, to bylo skladiště :D

No a když jsme přestavovali, no o tom ani nemluvě :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak mě už Káťa cca 3 dny stávkuje s jídlem :frowning2:
Vůbec nevím co s ní mám dělat. Ono totiž cca ve středu jedla jogurt a Lukáš si před ní udělal párek
( No fakt úžasný nápad, když ví, že je po párkách jak jatá )
No a jak ho viděla tak začala flusat jogurt po kuchyni a bylo po jídle. Pak cokoliv jsem jí dala tak vše vyfluslusla, vztekala se a ječela jako šílená ( pak už určitě i hlady )
Na noc pak dala asi pulitr mléka a usnula. No a od té doby prostě katastrofa.
Ráno trochu mléka, pak nic, nic, nic někdy se mi podaří pár lžiček něčeho do ní nacpat, ale fakt minimum a večer si dá cca 300 ml mlíka. fakt strašný :frowning2:
12. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Jediný co si myslím, že by jedla jsou skleničky. Jako myslím oběd, ale 15 měsíčnímu dítěti se mi fakt denně kupovat skleničky nechtějí, a taky hlavně to je samá mrkev jinak asi výživová hodnota nula, nula nic :frowning2:
12. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj Kinsli, vítej v klubu:slight_smile: nestrachuj se, tohle je bohužel v tomto věku normální. Už jsem si to taky s malou párkrát zažila,naposledy nedávno a málem mě jeblo. Třeba jogurt mi nejedla 2 měsíce. Je tady na to i téma a má to dost dětí. Ale teď už zase jí jak protržená. Nedělám si iluze,že jí to vydrží. Podle mě to je vzdor + taky ji třeba začínají růst zuby.
12. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
marky: vítej zpátky z dovči :wink: Jak to Deniska pod stanem zvládla?
12. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
marky těším se na fotky......mám pro tebe doma vysvědčení z yamahy :wink:

kinsli:skleničky mají lepší výživovou hodnotu než vařené doma,ael denně taky nekupuju :wink:
12. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
zusma: zuby ??? neblázni po zubech ani památky :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak ráno mě vypila trochu mléka, svačina nic, oběd nic, tak šla spát a pak jsem si vzpoměla, že měla v Urbanicích polévku ( vývar zelenina, maso, vajíčko ) a že jí to moc chutnalo. Tak jsem madam dala dělat polévku, Vzbudila se dala jsem jí do stoličky a říkám jdeme dělat mňami, mňami.
No to bylo něco na ní, hned začala nenenene neci nenenene. Jsem myslela, že mě švihne.
Psvní lžičku jsem jí nějakým záhadným způsobem vecpala do pusy a pak už otvírala, že jsem nestačila ani nabírat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A odpoledne jsme byly na procházce s kámoškou, ta kojila malou kačka na ní koukla a v pohodě snědla pribináka :slight_smile:

Doufám, že bude rozumná a nebude dělat žádný caviky to si se svojí postavou nemůže dovolit :angry:
Zrovna na ní už tak týden koukám, že mi přijde nějaká extrémě hubená a ona se ta potvůrka o 5 cm vytáhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale jinak jsem to fakt nepoznala obleční máme pořád stejné.

lenkabu: IP

krys. Sorry zítra to fakt nedám, mám toho hodně. A Káťa by v kočáře moc nespala :frowning2:
12. črc 2009 ve 23:42  • Odpověz
tak jsme včera byli v kine na Době ledové 3 v 3D. Hoky to byla pr.el :grinning: :grinning: :grinning: Dostanete spešl brýle a je to fakt něco nepopsatelného. Jak je to plastické, zvířata úplně vylejzaj z plátna.Fakt bomba zážitek :grinning: Doba ledová je jeden z mála filmů, který dalším a dalším dílem nestrácí na kvalitě. Je to luxusní :grinning:
13. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme taky dorazily z dovči. Až na počasí to bylo fajn. Marťa říkala, že snad je nějaký srazík- tak jak to vypadá?
13. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
konja - tak to tam asi taky s mladou zajdu :wink:
13. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
tak tohle nešlo nevyfotit :o)

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3017444&vReferer=
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3017445&vReferer=

Kdyby byla soutěž o nejpraštěnější polohu při spaní, tak je Blanka jasným favoritem :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.