• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahoj holky,
tak mala ma uz vahovy odhad 3600g,tak doufam,ze zitra neco s dr. vymyslime,nechci aby ze me tahali 4kg ne-li vetsi dite :rolling_eyes: Odpovida uz 39.tydnu,tak doufam,ze se treperende bude chtit uz brzo ven :sweat_smile:
Kinsli - Peto to me mrzi ze ti kacka zacala tak spatne jist. Terka me tohle dela normalne,obcas ma obdobi kdy nic neji,pije jen mliko,ale ona teda nestrada,je to pekny pucmelounek :grinning:
13. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Konja - mala je uzasna :dizzy_face: ,usnula teda fakt prcovne :grinning:
Jinak doba ledova ve 3D provedeni je naprosto SUPER :wink:,jeste bych chtela stihnout v kine Haryho Pottera :grinning: ,jsem jak dite :sweat_smile:
13. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

to je pařák, co? :sweat_smile:

konja - Bláňa super vytuhla :grinning: :grinning: . A kde je tady 3D kino?? Až v Praze? :fearful:

markyfrana, ivka - tak jak bylo na dovče??

kacici - přeji, ať se malá co nejdříve rozhoupe :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
3D mam pocit ze ma uz i cinestar :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Harry Potter už dávno neni pro děti,za toho se nestyď :grinning: :grinning: :grinning: dyk je to thriller :grinning:

ženy já bych využila nabídku bebulky a pozvala se tam :wink: den klidně vymyslete.....resp.by ho měla vymyslet bebulka :grinning:
13. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
lenkabu, vlastně spíš bebulka - jsem pro :wink: :sweat_smile: :grinning:
13. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Kacici: Já jsem Potter maniak, znám všechny knihy nazpaměť a filmy vidím vždy první den co přijdou do kin :grinning: :grinning: :grinning: Moje matka a dvě tetky jsou úplně stejně prdlý :grinning: :grinning: :grinning: Tak vítej v klubu, ale není se zač stydět :grinning:

Bambik: Na době ledové jsme byli normál tady v cinestaru, dostanete u vstupu do sálu speciální brejle. Bylo hodně ukázek na 3D animované pohádky, začíná to být nějak módní, tak se mám e na co těšit :grinning:
13. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahojda, holky,
tak zítra už to nestíháme, ve středu už něco máme, tak co takhle čtvrtek nebo pátek???

Konja: spíš super poloha při jídle ne??? Je fakt senzační. Moje děti jsou na tohle hrozný, usnou jen když mají své pohodlíčko, postel, polštářek... tohle jsem nikdy nezažila

a k tomu kinu, já bych zase moc chtěla vidět Kdopak by se vlka bál a tu 3D dobu ledovou. Haryho potra fakt nemusím, a už vůbec nechápu, že na to rodiče berou 3-4 leté děti, budou mít trauma do konce života. Když jsem viděla jeden díl v televizi, tak jsem se pak bála jít do sklepa i když jsem svítila :grinning:
13. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
ženy :grinning: :grinning: :grinning: harry poter...tak to fakt nééé mám ráda klasiku ... to raději krtečka :grinning: :grinning: :grinning:

bebulka1: my se taky rády pozveme, nám vyhovuje cca 15-16h podle toho v kolik se vzbudíme :wink:
Dopoledne jsme zabitý :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz
já tenhle týden asi nedám,ale naplánujte to a já se přidám jindy nebo kdyby mi náhodou něco odpadlo :wink:
14. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Já chci taky na Harryho, je to má srdeční záležitost, první díl jsem začala číst ze zvědavosti a totálně jsem mu propadla, poslední díl jsem četla už s Kubou, po kouskách,a le nemohla jsem to nedočíst :slight_smile:

kaci: že bys vyrazila na Harryho a pak bys mohla rovnou do porodky, ne? :wink:
14. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Když vyšel Harry Potter tak jsem si říkala, že je to zas nějaká kravina. Pak tomu propadla moje mamka s tetkou a já si řikala něco o začínající senilitě :grinning: :grinning: :grinning: A pak mamka nechala ležet ten první díl v koupelně na vaně ( já jsem ujetá na čtení ve vaně :sweat_smile: ) a tak jsem to ze zvědavosti otevřela, že se jako podívám co je to za škvár a už jsem tu knížku neodložila :grinning: :grinning: :grinning: U filmů je to jiné, když máš přečtenou knihu, tak je film taková třešnička na dortu, zajimá mě jak kdo bude vypadat, jak si to představuje někdo jiný, jak se jim podaří to a to, ale kdybych nečetla knihy, tak mám z filmů úplnej prd. Jo, první dva díly ještě jdou, ale pak už jsou ty knihy strašně rozsáhlé, tak se to nedá pořádně zfilmovat a hodně podstatných věcí tam není. Můj muž HP nečte a je z těch dílů takovej nesvej, musím mu vysvětlovat co je tohle a tohle, proč se děje to a to.

bebulka1: já tohle taky neznám, proto jsem to musela jít hned vyfotit, malá vytuhne jen při kojení, max. v kočárku, ale to už musí bejt fakt hotová. Takže tohle bylo pěkný překvápko :grinning: A já jak jsem seděla vedle ní na židličce, tak jsem ji neviděla do obličeje a ještě si říkala, na co na tom stropě tak zaujatě kouká? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Až pak jsem si všimla, že spí :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojda,
tak srazík budu muset zrušit. Matěj mi tu od rána cca v 5ti minutových intervalech zvrací, jsetli to nepovolí, tak budeme muset na infekční na kapačky, protože v sobě neudrží ani čaj.
Navíc mi dneska sanita přivezla maminu, chtěli jí hospitalizovat, ale nemají volnou postel, tak to u nás bude muset do čtvrtka vydržet, pak jde na MR a lumbálku.
14. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
bebulka1: no tak to si teda užíváš :frowning2:
14. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
bebulko - to je teda mazec, tak přeji ať se všichni brzo dají do kupy...

tady je pár fotek z dovči:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=407202&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

krys: pod stanem pohoda, a to každou noc byla brutální bouřka a liják :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Denisu nikdy nic nevzbudilo, ani každovečerní pitka u stanu :grinning: :grinning: :grinning: . někde jsem četla, že se malý děti stanu bojí, že tam nechtějí být, tak tohle taky nebyl náš připad, jí je všechno jedno, hlavně aby mohla lumpačit :grinning: :grinning: :grinning: Jediný co bylo, že nám pořád utíkala do jiných stanů, než jsem se vždy stačila otočit, tak byla většinou fuč... naštěstí nás tam bylo dost, takže jsme ji hlídali všichni. :grinning:
14. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
bebulka - tak ať je mladýmu brzy lépe :fearful:

markyfrana - pěkné fotky, koukám, že si to Denisa užívala :grinning: . A kde bylo lépe?? Chorvatsko nebo Itálie?
14. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
konja - aha, to jsem nevěděla, že Cinestar promítá v 3D :confused: . Já byla před x-lety v Imaxu v Praze na jakémsi dokumentu o tuleních a taky to bylo super. Trvalo to cca půl hodiny, pokud si dobře vzpomínám a musím říct, že to byl docela záhul pro oči. Jak dlouhá je ta Doba ledová (tedá néééé, že bych se tam chystala :sweat_smile: :grinning: :grinning: ).
14. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
bebulka1: tak ať jste brzy zdraví :wink:

markyfrana: Super fotky, je vidět, že jste si to fakt užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale po pravdě, já na Porto nedám dopustit :grinning: :grinning: :grinning:
Je jasný že se Denisce u kruhu líbilo :slight_smile: vždyť jste tam neměli téměř vlny.
Já jsem na tohle hrozná, asi po mamce, když už někam jedu tak na otevřené moře :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme měli fakt kolikrát vlny, že jsme se nemohli ani z vody dostat :grinning: :grinning: :grinning:
Zrovna na pláži na kterou chodíme nejsou vlnolamy :wink:
14. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Jinak holky, ty zubatý děti vypadají Vážně úplně jinak :grinning: :grinning: :grinning:
zrovna dnes na poště si z Kačky jeden pán dělal srandu, že ona ještě zuby nemá a on už zase nemá :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
My frčíme 19.7.-26.7. do Krkonoš tak doufám, že budeme mít hezky :wink:
14. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
bambik: asi hodinu a půl až dvě :confused: ani jsem nekoukala do programu :sweat_smile: Je fakt, že to bylo na oči takové nezvyklé, ale dalo se to :wink:
14. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
bebulka - přeju ať je brzo líp!!!
markyfrana - pěkný fotky, super je ta poslední :slight_smile:
jinak jste mě pěkně nalákaly do kina - miluju Dobu ledovou. Na 3D asi před 10 lety v Disneylandu, bylo to perfektní, tak si to nemůžu teď nechat ujít:slight_smile:
14. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
hlášení z fronty, Matěj se od 4 hodin drží, už v sobě udržel v kuse 5 lžic čaje, jak mu jich dám víc, tak .....
2x si kousnul do rohlíku. U Mudr jsme dostali po telefonu instruktáž, hooooodně moc osladit čaj, do něj 1 ml hylaku a fakt po 3. dávce už je to jakž takž.
Teď sedí ve vaně, manža ho koupe a Mates leží jak mrtvolka a je jak hadrovej.

Mamka ušila za dopoledne Adélce na panenky pyžámko, šatičky, 2 povlaky na polštář do postele ... zaštupovala mi ponožky a vypadá líp než ráno. Sice nic moc se nezlepšilo, ale psychicky je na tom snad líp
14. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
bebulka - fajn,že je u vás o něco líp! co Kulíška, nezkoušela jsi? je to proti dehydrataci :wink:
14. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
bebul:no ježiš...........tak ať je líp :wink:

kinsli:dík moc za hlídání,Miloš říkal že jsi Vandu krásně utahala :grinning:

jdu na fotos
14. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
tak fotky výborný,takovou dlouhou dovču závidim,příští rok musíme spáchat.......tahle fotka je úžasná

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3022269&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
14. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
marky: tak to je statečná holka, já bych se z bouřky asi zbláznila, jsem jak malej smrad, ale fakt se jí bojím, jednou jsme v Krkonoších zažili dost brutální bouřku a od tý doby se bojím :frowning2: Super fotky! Koukám, jakej je Deniska vlasáč, to je super. Budem muset udělat ten srazík, ať ji taky vidím na naživo. V pondělí jsem viděla Vandičku a úplně jsem zírala jaká už je to velká vlasatá holka :slight_smile:

No, já dobu ledovou se svým nickem myslím nemusím ani komentovat :slight_smile:

bebul: držíme palce. Kubovi hylak zabral docela rychle, tak na něj nedám dopustit
14. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
lenkabu: Potřebovala bych s sebou Vandu na týden na hory :grinning: :grinning: :grinning:
Myslím, že by snad i Kačku rozchodila :wink:
Normálně mi chodí za jednu ruku minimálně, jak nemá dně tak na mě ser.. :angry: a jde na čtyři
no a dnes jak viděla Vandu tak lítala jako šílená :grinning: :grinning: :grinning:
Myslím za jednu ruku, na jedné jsem měla Káťu na druhé Vandu a běhaly jsme mlhovištěm :grinning: :grinning: :grinning:
No ale jestli to zvládneme do 18m po svých sami tak to fakt nevím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Strašně se bojí :cry: :cry: :cry:
drží se jako klíště :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
14. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
Jéé kde jste všichni????
15. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.