• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Opět s ehlásím z lazaretu.
Matěj ve středu už skoro dobrý, hýzel ještě v noci, ale naštěstí byl včera hic a všechno nám hezky uschlo, jinak by neměl v čem spát a přes den už byl zase jako drak a úterní masakr na něm teda nebyl vidět. Dál mu dávám hylak, ale už si dal i čokoládku a banánek a rohlíček...
Mě zdolala v úterý večer angína, aby toho nebylo málo, tak mám ATB a zdá se mi že je to čím dál horší než lepší. Asi na tom má podíl i ta psychika.
No a maminu si dneska nechali ve špitále, po MR ji ještě poslali na CT a tam teď čeká, ale nechají si ji tam přes noc, kdyby dělali tu lumbálku, tak aby byla v klidu a nehýbala se. Zatím nic nevědí.
No a Adélka mamince dává a čůrá a kadí jen ne na nočník teda je to tak 50 na 50, plínu NECI MAMI PINU.Doufám, že až se z toho zase dostaneme, tak se zase hezky vrátí k hodné holčičce a bude s nočníčkem kamarád.

kinsli: mooooc hezké foto, taky bychom něco takového potřebovali, ale s tou naší cácorou jsem ráda, že vyfotím utíkající siluetu :sweat_smile:
16. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Tak mám hróóóznou radost :grinning: Jak jsem psala o tom stolku z Ostravy, tak se mě ozvala paní z HK, že ho má a prodává. Tak už ho máme doma :grinning: :grinning: :grinning: To je on, láska moje :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24868152&tab=0

Bebul: tak at se brzy všichni uzdravíte, držime palce :wink:
16. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
konja:je pěknej :slight_smile:

bebul:to je masakr teda,snad už bude brzo líp

marky:omlouvám se že jsem dnes nedorazila,Vanda spala

kinsli:postýlku už prý máš tak super...........jsem tu začala Miloše úkolovat ať ti ji zítra dopraví,nechal mně plánovat a pak sdělil že už ji máš :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
lenkabu: ano máme :grinning: :grinning: :grinning: Noc děkuji. Po dovče se razí na věču, o tom doufám víš :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jak každý strašil s pronájmy, že je mrtvo jak je ta krize tak já absolutně problém neměla, inzerát jsem zadala
včera odpoledne a ráno v 8h už byl byt pronajatý :grinning: :grinning: :grinning:
Krásná práce :wink:

Jinak už se těšíme na dovolenou :wink: Venku je krásně tak táhneme s sebou bazény, jeden velký pro nás a malý pro děti :wink:

bebulka1: Vy jste nějak často nemocný :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak včera když jsme byly u mamči tak Kačka vzala ovladač ukázala na žlutý knoflík a řekla žlutá :grinning: :grinning: :grinning:
Je to samozřejmě náhoda, ale mamka z toho byla pěkně vyplesklá :grinning: :grinning: :grinning:

Jo holky to Vám musím říct, Kačence se líbí miminka, no a šly jsme já, mamka a Káťa na brouzdálko, Před náma stál kočárek a Káťa mimi mimi, Tak říkám Kačenko chceš se podívat na miminko? Vzala jsem jí do náruče v tom ke kočárku přiskočila paní a zakryla svým tělem výhled do kočárku. Já stála jako opařená, mamka taky nevěděla jak reagovat tak jsem šly dál a Káťa mimi a mamka, hm, ale to bylo takový divný mimi ošklivý :grinning: :grinning: :grinning:
No fakt jsem se ještě s takovou reakcí nesetkala a byla jsem z toho fakt mimo :angry:
16. črc 2009 ve 23:53  • Odpověz
kinsli: No nemocný jsme teď furt, je to k vzteku. Ale člověk si asi nevybere, zvlášť když máme ,,hodné a rozumné" kamarádky, které se rády podělí... :unamused:
No reakce maminky absolutně nepochopitelná a na přes držku. Mohla říct, nechoďte k nám blízko jsme 2 dny z porodnice nebo něco takového a ne takovou reakci, fakt paní totál blbá... kéž by to udělal někdo jí až bude dítě větší a bude stát o to podívat se do kočárku...Ale je pravda, že už jsem se s tím taky setkala, a peprně to okomentovala...

No a aby toho nebylo málo, tak mi včera přišla sms od sestry. Odletěli v pondělí do bulharska, od pondělka u moře černá vlajka, už se tam utopily 3 děti, Kubík (3) jim od pondělí blije obloukama a dneska ho hospitalizovali a je na kapačkách. No a staršího Honzíka zase kousnul u hotelu nějaký pavouk a tak má antibiotika, doktor mu odstříhával nějakou nektrotickou tkáň a dnes jde na další pigáro a převaz.

Doufám, že jsme si to vybrali na dlouho do předu.
17. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
ahoj holky,
tak stale nerodim :grinning: ,ale pred 2 dny to vypadalo nadejne,poslicky fakt silne a prav. po 5minutach,ale nic z toho :sweat_smile: Ale ted uz zase jen obcas a citim se docela dobre,vzhledem k tem vedrum :wink:
Bebul - chudaku,teda vy toho mate.Moc drzime pesticky,aby vam vsem bylo brzo co nejlepe
Kinsli - Peto tak az bude chtit Kacka videt mimi u nas to vubec nebude problem - tak treba az prijdou vsechny ty vecicky a mala bude na svete,tak se muzeme sejit na hristi u lachtana a muze okouknout Natalku,teda snad uz bude venku az se vratite z te dovci,nevim na jak dlouho jedete. Ty vecicky asi jeste vsechny nedorazily,vid?
Peto tobe vyvolavali porod kvuli cukrovce,vid?Tobe se ten nalez nejak zhorsil?Ja jen ze mam vahovy odhad docela velky u male a fakt nechci pak rodit cisarem kvuli velikosti mimca a Dr. to zatim nejak neresi
17. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
Bebul - teda to me vazne moc mrzi,rekla bych ze na jednu rodinu az prilis nestesti :frowning2: ,snad odted uz bude jenom lip a lip :wink:
17. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Jo a holky rodit uz muzeme,vcera jsme byli v kine na Harry Potter a princ dvoji krve :wink: No to co jsem chtela jsem stihla,takze mam radost :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
kacici - my porod vyvolávali taky kvůli váhovému odhadu. Den po termínu :slight_smile:. holka měla váhový odhad 3500g, a podholová se mi hned naplánovala indukci, neb mám hodně úzkou pánev, takže nechtěla abych rodila císařem. A vyvolání bylo relativně v pohodě. takže ti držím palečky ať už je Natálka s Vámi :grinning:
17. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Marky - moc dekuju. Ja jen ze mala mela odhad uz v pondeli 3600g a kazdym tydnem muze pribrat az 300g a toho se docela desim :sweat_smile: To by znamenalo uz ted v pondeli 3900g a vzhledem ktomu,ze termin je az za ten dalsi tyden tak by mela urco pres 4kg :fearful: :rolling_eyes:
17. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
je fakt, že moje dr. taky váhový odhad neřešila, ale ona mě hned poslala na rizikový, když jsem porodila do termínu a tam se podholová hned rozhodla.
17. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Oni berou v potaz jen termin podle MS,nezajima je vubec termin podle UZ,byla jsem zaskocena,myselala jsem ze je nejpresnejsi podle UZ ve 12.tydnu
17. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
No me jen dr. rekl,ze u me nevidi problem porodit 4kg dite,takze proto to mozna neresi,ale ja jo. Mela jsem co delat vytlacit Tercu s 3200g a stacilo me to :sweat_smile: . No pry jsem druhorodicka,tak to pujde jak po masle - pche,jsem zvedava :grinning:
17. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
kacici: já měla taky u Matěje problém ho vytlačit a tlačila jsem ho dlouho, až hrozily kleště... Museli mě hoooodně nastřihnout...šprajcla se mu tam hlava a nešlo to no a u Adély to bylo frk frk a byla venku, ono to druhé dítě už je úplně jiné a Aduš byla i bez nástřihu za 103 minut venku od počátku kontrakcí na jednu první a poslední obr kontrakci.
Tak ať je porod taky pohodička a rychlovka. Moje Mudr. říkala, že odhad je plus mínus 500 g, protože ten ultrazvuk přeci jenom zkresluje, plus ještě ta plodovka.
U Adély mě taky strašili, že bude velikánská a narodila se v termínu a měla 3520g.
17. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
jo strašila mě jiná doktorka na velkém UTZ v cca 33 tt, že už má asi 3100, tak jsem byla dost vykolejená, při představě co jsem měla za problémy s Matýskem 3570g a že druhé má 3100 ve 33 tt a nakonec to bylo fakt to zkreslení, protože je blbost, že by za 7 týdnů přibrala jen 420g když mi pupek rostl nejvíc ten měsíc před porodem
17. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
kacici: já měla taky druhej porod rychlej, holka byla na tři kontra venku, bez nástřihu i sebemenšího poranění a měla 3710 :wink: A s tím váhovým odhadem jsem taky hodně slyšela, že je to dost často zkreslené. Známou zase strašili, že v 36tt měla holčička podle utz 1500g!!! Chudák z toho byla málem na šlupky, že je holka mrňavá, že jí něco je atd. no pak se narodila a měla asi 3100 :wink:
17. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
kaci:já denně šmíruju i mechovandy jestli už nerodíš :grinning: ale jestli je ti nápadně dobře tak to je příznak :slight_smile:

kinsli.to byla teda psycho matka :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Holky, asi to dítě bylo tak šeredný, že se s ním nechtěla ani ukazovat :grinning: :grinning: :grinning:

kacici: Bunda pro Terezku doufám dorazila dnes, odcházela v sobotu takže už tu dávno měla být :angry:
na poště mě už pěkně točí, jeden balík mi hledali 3 týdny, druhý se vyštrachal včera po týdnu a ještě postrádám jeden odeslaný před týdnem ve čtvrtek. No prasata, zabít málo :angry: :angry: :angry:
Jinak jak jsem Káťe objednávala ten jablíčkový set a tobě to tričko, svetr, a sukýnku tak mi paní psala, že to zvorala, odeslala ten jablíčkový set + ještě něco co nebylo naše a ten tvůj set je ještě u ní. Ale je v pohodě, ten špatný set mám zaslat zpět a ten tvůj nám zašle, vše na její náklady :wink:
My se vracíme 26.7. takže kolem začátku srpna by jsme se mohli někde sejít :wink:
Jinak porodu se neboj, určitě Natálka zlobit nebude :grinning: :grinning:
Kačka měla na 37+7 55 cm a 4000g a taky to muselo jít :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak vyvolávali mi porod od 36tt ale ani né tak kvůli váze jako kvůli mím 10 násobným jaterním testům :wink:
Jakmile mě ten malý vetřelec opustil tak do 3 dnů jsem měla vše v normě :grinning: :grinning: :grinning:

bebulka1: Vůbec mě nestraš my chceme v září letět do Bulharska :confused:
17. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
kinsli: nestraším, to je teď aktuálně v sezone. V září bude OK, hlavně už nebude takový teplo... ty výkyvy počasí nejsou jen u nás, ale všude v Evropě.

Jo myslí nám to stejně s tím ošklivým miminkem a to jsem při odchodu od oné dámy a jejího kočárku taky řekla. Pojď Adélko, paní má asi tak ošklivé miminko, že se za něj stydí... :zipper_mouth:
17. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
bebul, Kinsli: Já se nechci té maminky zastávat, protože nevím co ji k tomu vedlo a hlavně některý matky jsou opravdu pěkně praštěný slepice, ale známá mého manžela je také z těch maminek, které nechtějí ukazovat mimčo a má pro to podle mě svůj důvod. Chlapeček se ji narodil s pahýlkem místo ručičky a jak jistě víte, lidské neštěstí je největší lákadlo pro různé krávy a blbce. Jen co s klukem vyrazila na procházku, tak se ji kolem kočáru začly slétávat ženský ze sousedství a okukovat tu jeho ručičku a vedli řeči - holka nešťastná, proč zrovna vy máte takovou smůlu, chudáček chlapeček atd. No není na to zvědavá a tak když se jí chce někdo vrhat do kočáru, tak to taky zakazuje se slovy, že malej spí nebo se bojí cizejch lidí atd. :pensive: Ono, kdyby jste si vezly v kočárku dítě, na kterém by bylo na první pohled patrné, že je postižené, tak by jste o nakukování do kočárku asi taky nestály :pensive:
17. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
konja: Jasně, každý máme jiný názor, jak řekla kamarádka , tak i já jsem ráda když se někdo podívá, zasměje, zamává. Nikdy jsem od Kočárku nikoho neodháněla, když mi jí děti pusinkovaly ještě jako miminko, tak jsem to taky skousla a neměla jsem v tom žádný problém. Jediný co mě někdy zarazilo když mi strkaly hlavy do kočárků cizí lidi. Ale to je úplně jiném, já o jejího ošklivého chlapečka nestála, chtěla jsem ho ukázat Kačence.

kacici: my už se na Natálku móóóc těšíme :grinning: :grinning: :grinning:

bebulka1: jasný, v září bude už lépe :wink:
17. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
No me to urcite vadit nebude,Natalka bude tak osahana od Terezky,ze uz bude zvykla na vsechny mozne rucicky :grinning: :grinning: :grinning:
Holky moc dekuju,snad se Naty rozhodne vyjit sama ven,no davam ji uz jen max.14 dni,pak me poslou na vyvolani kvuli cukrovce :wink:,takze az se Peto vratite nebude problem se sejit u lachtana :wink:,stejne budu msuet chodit ven s Terezkou
17. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
kacici: IP :wink:
17. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
autor
kacici: Teď jsem se koukala do fotek, jsi si jistá, že v bříšku bydlí pouze Natálka :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24510188&tab=0

holky objednala jsem si čepičku :grinning: :grinning: :grinning:

kacici, lenkabu Nemáte nějaké po holkách??? Velikost tak okolo 45 cm.
17. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
Vandě ještě jsou,jsem to vyprala na 60 a roztáhly se :grinning:
17. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
konja: nebydlí rodiče s tím chlapečkem s tou nemocnou ručičkou náhodou na Jana Masaryka?
18. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Kryserka: nene, nejsou z HK
18. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. črc 2009 ve 14:29 • sibule
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. črc 2009 ve 14:56 • sibule
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.