• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. črc 2009 v 16:37 • bebulka1
Konja: je jasné, že maminka mohla mít své důvody, ale mohla to říct nějak normálně a ne se postavit mamince a natěšené holčičce do cesty... stačí říct, nezlobte se, spíme.... nebo to nějak normálně vysvětlit. Myslím, že by byla Kinsli i s Kačkou soudná a obešlo se to bez traumatu, ale tohle byla reakce fakt nepřiměřená. A i s postiženýma prostě ty děti budou žít a čím dřív se naučí s nimi vycházet a nečumět na ně jak na vyvalený vrata, tím líp.

Já sice taky nebyla ráda, když mi omolousaný dítě lezlo a šahalo do kočáru, ale dá se to říct slušně a nebo to udělat tak, aby se ty dětský oči rozzářily a já byla v klidu, že je moje dítě v bezpečí a nenaprskají na něj bacily.

Já jsem s těma postiženýma lidma v kontaktu dost často a jim nevadí jak na ně lidi koukaj, ale to jak s nima jednaj a jak je strašně litujou a za rohem pomlouvaj...a vůbec jim nerozumí a přitom dělají jak jsou v tom zaběhnutí a vzdělaní....
18. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. črc 2009 v 17:41 • sibule
18. črc 2009 v 18:00 • bebulka1
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
18. črc 2009 v 19:23 • lenkabu
18. črc 2009 v 19:29 • sibule
kacici:vždycky když vidím tvoje album vpředu,koukám kde uvidím fotku Natálky :grinning: Terka je dobrý v mlhovišti,Vanda se ho bojí :slight_smile:
18. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
konja:nádherná barva stěn a koukám že Ikea je taky tvůj oblíbenej obchod :slight_smile:
18. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
lenkabu: jsem Ikeamaniak :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
Tak padám na hubu, Filípek má zítra narozeniny a tak jsem dnes pomalu celý den makala na dortu a teď dodělala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mladej si přál fotbalovou mičudu
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3040161&vReferer=

Jen doufám, že se to do rána nerozpadne :angry: :grinning:
19. črc 2009 v 00:38  • Odpověz
Konja - ty brdo,jsi vazne moc sikovna,klobouk dolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:,ten dortik :stuck_out_tongue_closed_eyes:vypada jako skutecny micuda a novy pokojcek,jste si museli s manzou maknout,vid?
Leni ja vas pekne napinam,vid?Hele ja az se zastavim tak porodim a s tou nasi treperendou me to bohuzel nehrozi :grinning: ,je desne ziva :sweat_smile:
Na to co psala Sibule nereaguju,nema to cenu :pensive: ,nemyslim si ze by tady nekdo neco psal oskliveho a nebo hanliveho,ale kazdy ma narok napsat co si mysli
19. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
konja: hele, klobouk dolů. To je fakt machrovina, dortík je nádhera. Jo a já jsem taky ikea maniak, přijeď se podívat na naši kuchyň :grinning:.

Filípku, všechno nejlepší i narozeninám. Dortík je absolutně nádhernej, tak to bude oslava nad oslavy. Hlavně hodně zdravíčka...a nějaké splněné přáníčko.
:slight_smile: :wink:
19. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
sibule si potřebovala rejpnout, asi doma měli dusno a tak si to musela vylejt na někom. Naštěstí mě může naštvat jen blbost u lidí, kterých si vážím a znám je. Ale aby nám tu někdo nadával do slepic a blbek, to je fakt nehoráznost. To ať dělají doma, ale ne tady... :zipper_mouth:. Proto jsem to komentovala, jiank bych si toho ani nevšimla. Prostě u někoho se ta genitální meliorace projevit musí :grinning: a my ostatní snad budeme v pohodě, že??
19. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
sibule: Po přečtení příspěvků, jsem to glosovala slovy " bože co je to za krávu "
Myslím, že všechny co to jsme si vyhovujeme, a pokud opustíš NAŠE téma nikterak Tě oplakávat nebudeme!!!

Holky my za chvíli razíme na dovču, šla jsem jen na chvíli vás dočíst, netušila jsem však, že se mi začne vařit krev :grinning: :grinning: :grinning:

No nic pryč od toho. Kdyby jste někdo chtěl za námi přijet tak není problém od dneška do čtvrtka budeme s Káťou na pokoji samy a máme mega pokoj :D:D myslím 7 lůžák :wink:

kačí: Na Natálku už se moc těšíme. Bundička pro Terezku se neztratila :grinning: :grinning: :grinning:
V Anglii stávkují pošty tak se vrátila zpět paní domů. V pondělí by mělo být po stávce tak jí znovu odešle :wink:
19. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
kacici: ten pokojíček byl makačka, měnili jsme totiž ložnici za děcák, takže byt byl zahrabanej ve věcech a zarovnanej nábytkem. Pak taky vyhazování starejch koberců a lina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hnus,hnus hnus. Všude prach a smrad, špinavý jsme byli jak prasata.To by člověk nevěřil kolik prachu bylo pod kobercema a pod linem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Peto - uzijte si krasnou dovolenou :dizzy_face: :slight_smile:
A bundicka super,uz se na ni pak moc tesime :wink: :slight_smile:
Konja - Filipkovi prejeme k dnesnim narozeninam vsechno nejlepsi a vazne ten dortik je naprosto spickovy,nechces se tim zivit? :wink:
Mate ten pokojcek udelany moc pekne :dizzy_face: ,verim tomu,ze to muselo byt s dvema detma sileny :rolling_eyes: ,kdyz je vsude bordel :sweat_smile:
19. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Já nechci ani rekonstruovat kvůli bordelu,jsem říkala milošovi že až se budem stěhovat tak jedině do zrekonstruovanýho :sweat_smile:

ten dort je výstavní :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
konja: dortík je teda naprosto luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: a pokojíček super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My se chystáme měnit pokojíček za ložnici a naopak až s druhým mimi ... a to vypadá, že tedy nějakou dobu potrvá :slight_smile: :wink:
19. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Kacici: bydleli jsme těch pár dní u mamky, tak aspoň večer jsme ulehli v klidu. Ale stálo to za to, vypadá to tu konečně moc hezky. Na podzim nás ještě čeká obývák a asi pracovna :sweat_smile:

Holky díky za pochvalu dortu, Filda z něj byl nadšenej, málem si sednul na zadek :grinning: Měla jsem radost, dokonce byl i jedlej :grinning: Ale živit bych se tím nechtěla, je to makačka. Mě to baví, je to super zábava, ale tak párkrát do roka. Kdybych jich měla udělat x do týdne tak se asi zblázním a hodně brzo bych to začla nenávidět :pensive:
19. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Konja - teda ja Vas obdivuju,ze mate na podzim naplanovanou dalsi cast bytu :sweat_smile: :slight_smile: ,My s Alesem delali postupne cely byt,ale vzdy s rozestupem aspon pul roku a to jsme jeste nemeli deti.Vzdy po tom jsme si rikal,ze uz na nic doma nesahneme :grinning:
A ten dortik musel udelat vazne desnou radost :slight_smile: - tohle bych ja nikdy nezvladla a to pecu taky rada dorty,ale jen ty ovocne.Terezka dostane k 2.narozeninam dort od pani z HK - Frantiska a Fanynku z Kouzelne skolky,tak uz se taky moc tesim. Segra ji to chce dat jako darek k narozeninam,tak jsem docela rada,segra si pekne udela vitr v penezence :grinning: Urcite nafotim az budeme slavit :wink:
20. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Jinak my mame teda vsude nova lina a na tom koberce,ale ty pujdou z baraku jen co se druha treperenda nauci curat na nocnik a nebo zachod. Koupime pak nove a premyslim,ze kdyz je to lino docela pekne zda vubec nejake davat,zda nedat vzdy jen nekam ten kusovy koberec. Ted na podzim bych rada poradne vycisteni kobercu,protoze je to nekdy vazne desny - stavicka,T.vyleje nocnik jak se hrne z nocniku,pastelky a voskovky vsude,to nepocitam plastelinu a drobecky z jidla :pensive:
Jinak u nas ted vede pocmarat vsechno co se da,takze malovani nas urcite nemine,kdyz to videl Ales tak rekl,ze se na to muze vys.....ted malovat,ze si pocka az budou holky vetsi :grinning: :grinning: :grinning: No me to nevadi,asi uz jsme otrla
20. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
ahoj
tak my jsme nemocný, Denča má od včerejška teploty :frowning2:, jinak už má 11 zubů!!!

konja - dort byl fakt nádhernej, hned jsem si říkala, jestli si tím nepřiděláváš, protože jsi opravdu šikulka :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem konečně zase tady, měli jsme trošku náročnějších posledních pár dní, no, teď to nebude jiný, už se pomalu chystáme na dovču, tak doufám, že to Kubík i my zvládneme bez úhony :slight_smile:

Holky, nevíte, jestli i tady někde v hradci prodávají repelenty od Chicca nebo musím jen přímo do Chicca?

marky: tak držíme palce, ať je Deniska brzy fit, je to teda zubatka zubatá :wink:

konja: ten dort je úúúžasnej, jsi rozená cukrářka :wink:

ad sibule se nebudu rozčilovat, nemyslím si, že bych udělala něco špatného, jméno nebo tak něco bych nikdy nenapsala Jestliže někdo začne někomu nadávat, aniž by ho aspoň znal, svědčí to dost o jemu samém. Když sem dřív občas zašla pro rady, byly jsme jí dobré. Holt si potřebovala zchladit žáhu, příště si ji může chodit chladit jinam, když ji naše diskuze tak nudí. Tím končím a dál se k tomu nebudu vyjadřovat
20. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Kacici: určitě sem pak dej foto, omrknu a třeba se inspiruju :grinning: Věřím, že se sestra pěkně finančně prohne, oni ty dorty jsou strašně drahé :pensive: Proto jsem se je rozhodla naučit dělat sama :grinning: druhého srpna má narozeniny Blanička, tak už se pomalu připravuju na další dort. Bude mít asi berušku, nemůžu se pořád nějak rozhodnout :confused:

Jinak u nás taky vypukly přípravy na dovču, v sobotu odjíždíme na týden na Šumavu, tak jsem zvědavá jak se vyvede počasí
20. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
krys - já si pro repelenty jezdím přimo do chicca a musím říct, že ten sprej je fakt dobrej. v chorvatsku bylo neuvěřitelné množství komárů a denisa nebyla vůbec poštípaná. nakonec jsem s tím stříkala celou rodinu :grinning: stál kolem 160,- ale ještě mi půlka zbyla, takže stačí fakt maličko...
20. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
marky: já právě vím, že jsi ho chválila už loni, ale nakonec jsme je nepotřebovali, když jsme nikam nejeli, ale letos to určitě koupím, protože pojedeme na chalupu a tam jich bude mrtě, taky mám strach z klíšťat, protože tam bude lízt někde v trávě. Chtěla bych radši i ten gel po štípnutí, ono se to neztratí. Jen jsem chtěla vědět, jestli to nemají třeba i ve Finese nebo v Andílku. Ale tak to spojím s nákupem a nakoupím jednou v hypertescu a bude to.
20. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
krys - nerozčiluj se, sibule bude zřejmě nějaká podrážděná maminka :sweat_smile: a pakliže se jí tady to naše "kdákání" nelíbí, tak ať sem neleze, že .....

konja - no mazec, ten dort je nádhernej, jak opravdickej kopačák !! :wink: :grinning: :grinning: Musel udělat obrovskou radost. Dodatečně Fildovi vše nejlepší :slight_smile: .

markyfrana - ať je Deniska brzy fit :sunglasses:

Jinak já se už strašně těším, až budeme Dandovi zařizovat pokojíček. Ale mám trochu obavu, že až my se dostaneme k rekonstrukci podkroví, že už se bude jednat o pokoj studentský :confounded: .

Holky prosím Vás, nevíte náhodou, zda nestačí dítěti k vycestování (v rámci EU) jen rodný list? Pasy nám loni prošly a v občance mladýho nemáme zapsaného. Manža vyrukoval s tím, že má příští týden dovolenou a jako kam že pojedem. U nás je to těžký, teď abych se z toho po..... :sweat_smile: . Nejdříve jsme chtěli tady někde na hory, ale vzhledem k nevyspytatelnému počasí nevím, nevím. Raději bych za teplem.
20. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
bambik: rodný list určo nestačí, ale mám dojem, že dětem se dá udělat pas na počkání.
20. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahoj,tak jsme úspěšně zvládli dovču v Chorvatsku.byla to Adélky první dlouhá cesta.Náramně si to v moři užívala.Museli jsme ji přemlouvat abysme ji dostali z vody.jen jsme se vrátili o den dřív.Adu se osypala a měla pupínky jako na neštovice.Nakonec se ukázalo,že byla jen poštípaná.Podle dr.na pohotovosti.Vyrážku jsem neřešila ale ty pupínky mě docela vyděsili.
20. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.