• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Holky ten repelent je přímo značka chicco? Taky bych asi koupila, protože pojedem na Šumavu a hotel je uprostřed lesů, takže se bude určitě hodit.
20. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Bambik,ke komu chodíte plavat? Taky chodíme plavat do Elišky.Chodíme k Pospíšiloví.
20. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
bebulka - hmmmm, zrovna jsem koukala na stránky magistrátu a tam mají uvedeno, že pas "rychlík" trvá 15 dní a stojí 1. 000,- Kč s platností 6 měsíců, tak to ať si ho strčí do p.... :confounded: Budeme doma :angry: .

madlina - to je dobře, že jste si to u moře užili :sunglasses: :grinning: :grinning: . Taky jsme s Danečkem chodili k Pospíšilce, v zimě, bylo to fajn. Uvažovala jsem, že bychom prubli ještě nějakou podzimní lekci, ale Danda nějak přebral (už teď má skoro 12 kg) a to bych asi nedala :grinning:
20. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Adu v jeho letech na tom byla váhově taky tak.je pravda že když ostatní maminky si s dětičkama pohazovali jakoby nic,já měla co dělat abych ji chvílu udržela nad vodou ale i tak jsme to zvládli.Chodíme už od jejich 6měsíců a jen v létě máme pauzu.je mi líto přestat chodit protože Aďa vodu miluje.Takže v září vysolíme další 2000,- a vzhůru do bazénu.

S tím pasem je to teda síla.
20. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
bambik: taky tak. Matěj i Aduš jsou holt takový jako Daneček. Na 3 letch měl Matýsek 20,5 kg a to ještě sám neplaval a když istruktorka řekla a uděláme ero letí nad hlavou, tak jsem na ni jen tak jukla ať si to s tím naším Urzuzsem zkusí sama. Naštěstí teď už plave sám, já jen jistím z povzdálí. Ale Adéla je nejen Urzus, ale taky neposeda a tak já za ní vlaju a ještě musím korigovat její snahy o utonutí :grinning: . Ostatní děti mají skoro polovinu naší váhy. Aduš je na kurzu nejmladší, ale s tím že je to drobínek si můžu nechat zdát, velikostí odpovídá těm 3 letým plavcům kteří jsou tam nejstarší
20. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
bambik: přesně :wink: Už se nerozčiluju :slight_smile: my teď nechávali dopsat Jakoubka do pasu vendovi, protože ani v pbčance prý to nestačí, ani, když ho tam máme oba :frowning2: Týjo, to chceš říct, že nás danda dohnal? :wink:

konja: jojo, je to přímo Chicco myslím zanza nebo tak nějak podobně.
20. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
ženy Vanda má asi tak 13 kg a na plavání chcípu :sweat_smile: ale jí se to hrozně líbí tak se snažím vydržet.....už aby plavala. a taky by měla chodit páč se obávám že ji v zimě nenarvu do kočáru :sweat_smile:

marky 11 zubů to je mazec, Vanda má 6 :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
hoky co dát odpolední a v nejbližší době i večerní (vínko, véča) sraz??? zítra má být pěkně, tak co jít s dětmi na biřičku nebo do jiráskových???

jinak to nevím, že v občance nestačí!!! já myslela, že v UE to stačí :unamused:

horečku už nemáme, nebylo to nemocí, ale 12. zubem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže už máme plnou pusu zubů :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
já jsem pro, byla bych spíš pro Jiráskáče, mám nějaký zařizování ve městě Tak gratulujeme k dalšímu zoubku, nám se asi taky zase něco klube, ale má toho nateklého víc, tak těžko říct, kde nakonec vyleze :slight_smile:
21. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Marky si delas prcu :sweat_smile: - my mame 12 zoubku na 2 letech :grinning: :grinning: :grinning: a ty dalsi rostou jak kdzy nerostou treba uz par mesicu :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Včera jsem tu měla na návštěvě mamku a ta mě přinesla článek o rodinných pasech ( to není to samé jako cestovní pas :wink: ), tak jsem na to mrkla na netu, je to nějaký nový projekt kraje pro rodiny s dětma. Na rodinný pas můžete čerpat různé slevy - koupaliště, hrady a zámky, restaurace, sport, obchody, ubyování atd. Pas prý platí i na Slovensku a Dolním Rakousku. To zní zajímavě. Ještě to nemám dočtené, takže nemůžu předat přesné info, ale mrkněte na www.rodinnepasy.cz . Myslím, že by to mohlo stát za to :wink:
21. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
rodinný pas znám,super věc :slight_smile:

ten sraz kdy?
21. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
zítra odpo na sraz nedorazím, ale byla bych pro večerní sraz :slight_smile:
Máťovi jsme nechali dělat jeho vlastní pas, to byla komedie ho předpisově vyfotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen doufám, že nás z hranic nevrátí domů, přijde mi, že si na tý fotce není vůbec podobnej :grinning: :grinning:
marky - gratuluju k 12. zubu, Máťa má stejný počet a 4 stoličky rostly najednou :fearful:
21. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Holky, nedalo mi to a musela jsem toho našeho záprdka :sweat_smile: změřit. Ale vytáhnul se, "už" má 77 cm :grinning: :grinning: . Nicméně na váze je 11,8 kg a já mám se svou postavou co dělat, abych ho unesla :slight_smile: . A zubů už má 15 :confused: , jenom jeden špičák se někde zapomněl.

konja - o těch rodinných pasech mluvili myslím v Sama doma. Myslím, že je to dobrý nápad, určitě na to mrknu :wink: .
21. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
caryfuk - to muselo být něco :grinning: , včera, jak jsem to studovala mě pobavila další věc a to, že se mají děti (0 - 15 let) dostavit osobně, k podpisu :confused: . Jak tohle Máťa zvládnul ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A kolik prosím Tě chtěj za to osvědčení o trvalém pobytu (nechutná byrokracie :angry: !!!!) ?
21. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
a co zítra večer??? máte někdo čas na vínko??

bambik- 15 zubů??? to je zubáč :grinning:
21. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
bambik - 15 zubů?! to je mazec! s tou pasovou fotkou to byl nářez, paní za přepážkou to málem položilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Máťa to bral jako super zábavu :grinning: :grinning: no podpis zatím jen trénujem, tak se dostavil osobně a já mu pomohla to podepsat :wink: :grinning: jinak to osvědčení dělají v pivovaru :rolling_eyes: a chtějí za to 100káčé
21. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
kacici: naše Aduš 16 zubů na 13 měsících :grinning: , od té doby stávkujeme. Zato Matěj měl první zub na svoje první narozky a pak na to taky moc nespěchal.

Holky, už jsme až na mamku OK, ta je stále ve špitále, tak klidně přijeďte k nám. Konečně, se poznáme... a pak klidně můžem zorganizovat i večerní sešlost, děti uspíme na hromadě, dva dětský pokoje stačej... a my si dáme do nosu :sweat_smile:
21. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
u nás je teda nejjistější dopoledne, to vsme většinou doma, na oběd dětem něco vymyslíme a pak je uložíme... co čtvrtek??
21. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
zítra večer je myslím OK
21. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
lence se taky zítřek večer hodí, takže zase popular v 19,30??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
bebul:tenhle čtvrtek nemůžu,jsem v pardubicích, zkusíme příští týden?

já bych dala obojí proč troškařit :grinning: zítra popular a na příští týden bebulku.........ideálně kdyby někdy hlásili vedro páč u nich na zahradě to bude asi jedno a my nezhebnem v panelácích....teda někteří :grinning:
21. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
holky příští čtvrtek to nepůjde, táta má v pátek mega oslavu, slaví 60 a já budu mít hlavu v pejru, píct buchty, chleba, nakládat maso, připravovat saláty na chlebíčky.... dort
ale kdyby se vám to hodilo začátkem týden _ po, út tak to by se dalo zvládnout :wink:
21. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
To o bebulku příjdeme :cry: . My jedeme příští týden na dovolenou, teda snad :sweat_smile: .
21. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
bambik: mně je to jedno, možná i raděj přijďte na etapy, aspoň se poznáme po částech a pak můžem udělat nějakou mega sešlost, takže komu se to hodí teď ve čt, tak přijďte a zbytek se domluvíme na příští týden :dizzy_face:
21. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
bebul hoď ještě do IP adresu, ať vím kam mám jet :slight_smile: uvidím, jestli bych to tento čtvrtek stíhala, dám ještě vědět.
21. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
a komu se hodí zítra v 19,30, tak doražte :grinning:
21. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojda,srazík bych si taky dala líbit ale uvažujem o tom,že bysme se ve středu přemístili na chalupu.Tak na tři dny.Ale kdybysme nikam nejeli a nějakej srazík zítra byl,tak bych dorazila.

bebu.koukám že všechny Adélky jsou na tom asi stejně :wink:
21. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
jak se tu bavíte o těch pasech, tak mě teda pěkně zatrnulo. Jedem na Šumavu a měla jsem v plánu na jeden den vyjet do Německa do Pohádkového lesa, ale asi taky pojedem leda do pr.ele! Filipa v pase mám, ale Blanku ne :pensive: Taky jsem chtěla zkusit pěší přechod, je to prý někde na Modravě, takže z toho asi taky sejde :cry: Nebo to máme risknout? Ale pak zas ta ostuda kdyby nás třeba chytli :zipper_mouth:
21. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Konja:Jestli je to někde u hranic, takbych to asi i riskla, protože kdo by vás tam chytal, že??Horší je to ,když jedeš někam na delší trasu třeba týden,tak nikdy nevíš co tě potká. Koneckonců přechody už jsou volné a tak do Němec ani pas nepotřebuješ...
21. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.