• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
konja: a kam jedete na tu Šumavu?? My jsme tam byli cca před 4 rokama a bylo to super. Hotel Fanda, ten areál se jmenoval nějak Brčálník... a v tom hotelu byla přímo pohádková místnost (strašidla od V. Klimtové) a vedla od něj cesta se strašidýlkama.
21. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
konja - taky bych tohle asi riskla, příp. si s sebou vzala RL kdyby něco :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Bebul: Jedeme na Srní, chata Povydří. Je to pobyt od jedné výtvarné dílny a v průběhu týdne se tam budou konat různé výtvarné kurzy- malba na hedvábí, tiffany, smaltované šperky, pletení z pedigu atd. Moc se těším :slight_smile: S tím Německem to ještě promyslím, jsem as srab :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky na zitrejsi srazik bych mozna taky dorazila,ale teda jsem mimon,kde je popular cafe - na pesi zone? :sweat_smile:
21. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Bebulku s detma bych taky moc rada poznala,ale bojim se ze to uz bych asi nedala,kdyz neridim auto :sweat_smile: a nevim dne ani hodiny
21. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
kacici: klidně přijeď, auto stojí před domem, tak kdyby něco... Terezka bude u nás v azylu a autem Tě hodím klidně do nuslí, když vás dorazí víc, tak někdo pohlídá zbytek bandy a zvládnem to.
Popular café taky nevim kde je, ale u nás jsou holt večery zabitý. Z Březhradu je to štreka kamkoli a Adéla zase po večerech začala vytrapovat...
21. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
bebulka: tak s tím večerním vytrapováním mě se přidáváme :rolling_eyes: Bláňa včera usla v 22:15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža z toho byl zralej na odvoz :rolling_eyes: A dneska asi taky nebude líp. Usla ve dvě a ještě spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Danda taky dnes chrápání přesunul. Vstával až ve čtyři, tak jsem na to taky večer zvědavá :sweat_smile: .
21. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
kacici:já myslím že do porodky tě někdo hodí :slight_smile:

popular café je u adalbertina...........kdo jste rodilej hradečák,vysvětlete to líp :wink:
21. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Holky moc dekuju :slight_smile:
Marky me napsala do IP kde to je a ja vim,takze pokud se u me nic nezmeni rada dorazim za Vami :wink:
21. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Jinak dneska v poradne o.k.,mala uz ma 3850g odhadem a pokud neporodim sama,pristi ctvrtek jdu na vyvolani.
Holky davejte rady - sex,uklid,jidlo,ananas a co dal? :grinning:
Bebulka jsi uplne poklad s nabidkou odvozu :dizzy_face: ,ale ja bych se citila blbe takhle nekoho otravovat a ted v tehlech vedrech bych na to asi nemela nekam dojet busem :sweat_smile: Brisko me nejak unavuje :sweat_smile:
21. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
kacici: to neporadím ... mě to vyvolala Ordinace v růžové zahradě :grinning: :grinning: ale tu dávají zase až v září a do té doby asi čekat nechceš viď :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
kacici prý pomáha chodit po schodech.Ale nevím,bydlím ve 4 patře bez výtahu a do porodnice jsem šla rovnou z poradny.A mezitím jsem si prošla pár butiků ve Futuru :grinning:
21. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
bebulko, ty bydlíš v Březhradě? Neznáš Poldovi?
21. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Madlinko: Poldovi v Březhradě znám a hnedle dvoje :grinning:

kacici: už si to přesně nepamatuju, ale naše porodní asistenka radila čaj proti přenášení. během jednoho dne vypít po doušcích tento čaj: 10 hřebíčků, 2 celé skořice, 2 lžíce verbeny (sporýše) - to je bylinka, 1 celý oloupaný a nakrájený zázvor uvaříte po dobu 10 min. v 1 litru vody nebo jablečného džusu, pak necháte 15 minut odstát pod pokličkou, scedíte a pijete PO MALÝCH DOUŠCÍCH!!! Tento čaj prohřívá organizmus. Rychle ho můžete pít jen v případě, že Vám odteče plodová voda a nemáte kontrakce (i v porodnici).
21. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Já bych taky chtěla dorazit, na půl osmou to teda určitě nestihnu, ale budu se snažit nějak po tý osmý dorazit, pokud teda nevypukne hysterie z usínání jako dneska :frowning2:
21. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
kacici: Tak u nás zabralo laškování u filmu Sexuální praktiky pozemšťanů :grinning: Je to strašně ujetá komedie, řehnili jsme se jak blázni no a film končí porodem, tak se možná malá inspirovala :grinning: Jinou osvědčenou radu nemám, ale zkus ten čajík podle bebulky, slyšela jsem, že skořice je na rozjetí porodu dobrá. No a pak je tu taky celá diskuze o nápoji k vyvolání porodu http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=64407&vGroupOffset=0
Pokud ti hrozí vyvolávání tak bych asi zkusila, max. se po tom po.ereš :sweat_smile: :grinning:
22. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
já bych ten nápoj zkusila kaci,kdybych měla jít na vyvolání tak ho do sebe kopnu taky :wink:

ženy večer nevíma nebudu to vědět až do večera,ale budu se hodně snažit abych dorazila :wink:

mně vyvolaly asi břišní tance,já nevim :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
holčiny, přijedete zítra někdo?? Já abych věděla jestli teda máme čekat doma, nebo se můžeme vypravit na zmrzku...
Kolem 9 jedu pro mamku do špitálu.

Ten čaj proti přenášení je dobrej, já ho teda pila u Adély asi 2 dny a bylo to. Ale je taky pravda, že nám předělávali horní patro a v den narození Adélky jsme se vrhli na úklid po dělňasech a malování... drbala jsem podlahy a pak jsme to skoro ani nestihli :grinning:
22. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
já zítra nemůžu,jsem v pardubicích až do pátku

marky ohledně dneška vzkazuje že dojde dýl,ale určitě dojde a bude večeřet :wink: já přijdu taky dýl, mám ještě v 19 jednu schůzku,ale to snad zmáknu za 30 min :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
kacici: my tu asi už píšem do luftu, protože kacici je už v porodnici :grinning:
ale ještě nám radili dát si yal, protože to rozpumpuje střeva a díky tomu se hejbnou i porodní cesty, ale zase kdybych si já doma dala ještě yal, tak už tu Adélu asi do porodnice fakt nedovezem.
Díky dlouhému porodu s Matějem jsem do té porodnice ani moc nespěchala a Adéla byla venku faaaakt hodně rychle, chytnout červenou na přejezdu, tak máme opravdu v rodném listě šraňky Březhrad
22. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
bebulka - :grinning: :grinning:

Holky, moc se, ač pozdě, omlouvám, ale do Populáru nedorazím :frowning2: . Ivoš není doma a mě celý den stejně nebylo tak nějak moc dobře a navíc jsem si na spravení dala malý pivo :sweat_smile: . Tak příště určitě :wink: . Ale mrzí mě to, když tam bude i kacici a krys :grinning: .

U bebulky zítra taky budu chybět, protože manža je zítra už doma a cestovní horečka stoupá :sunglasses: :grinning: . Takže se tímto taktéž omlouvám.
22. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky,
dik za prima vecer :dizzy_face: :slight_smile:
Ja jsem se dneska vyspala uplne perfektne :slight_smile: ,no telo potrebovala pauzu a spanek jak sul :grinning:
Az me mrzelo ze Terezka vstavala po 7:00 a nenatahla to dyl :sweat_smile:
23. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Je teprve osm ráno a už je tu nechutný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky co v takovejch vedrech děláté? Včera jsme jeli všichni k rybníku a náramně si to užili, ale dnes vyrazíme asi až kolem čtvrté, mám strach, že by jsme se usmažili. Ikdyž představa být celý den doma :confounded:
23. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Konja - my vyrazime na mlhoviste za Mandysovku :wink: ,u lachtana to nefunguje,vcera jsme byli dost zklamane,kdyz jsme tam dosli.
Pak pres to nejvetsi vedro budeme doma a odpolko jdeme na hriste k nasim,je tam odpoledne totiz stin,jinak bychom se doma usmazili za ziva - neda se vyvetrat,s barakem se stale paraji :angry: a navic nam se prazi slunicko cele odpolko :unamused:
23. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
my máme naštěstí funkční mlhoviště za barákem (bydlím u hvězdy), takže tam většinou trávíme celý den, teda spíš do cca 11 a kolem 4 vyrážíme znovu. ona od 12-3 spí. Je tam i hřiště, Denisa mlhoviště miluje :grinning:
23. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Když mě právě přijde že by jsme se na mlhovišti upekli. Není tam nikde pořádně stín, Bláňa ještě nechodí a ani do mlhoviště se moc nehrne :unamused:Filip jo,ten se vyřádí, ale byla by to asi moje smrt :stuck_out_tongue_closed_eyes:Dělá se mě na sluníčku blbě (Kacici, obdivuju tě s tím bříškem, že to zvládáš, minulý rok touhle dobou jsem byla zralá na odvoz, doplazila jsem se k lachtanovi a tam jsem málem zkolabovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:Funěla jsem jak opuchlá velryba, dvě hodiny se vzpamatovávala a čerpala síly na zpáteční cestu :confounded: :grinning:) Asi budeme doma a jen se půjdem projít po rampě do cukrárny na zmrlinu. Bláňa zbožnuje kornoutky :slight_smile: A až manžel přijede z práce tak vyrazíme zase k rybníku, včera to bylo super a Bláně se strašně líbilo v kruhu. Filda dostal k narozeninám od manželova bráchy obrovskej nafukovací člun (takovej dárek 2v1 - dítě bude mít radost a strejda ještě větší :grinning:) tak je z toho unešenej, skáče z něho a hraje si na potápěče :grinning:
23. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
My máme taky mlhoviště hned před barákem :slight_smile: Bydlíme ve Farářství, v Jungmannce :slight_smile:
Ale tenhle týden jsme na horách na orlickoústecku ... musím říct, že je tu příjemně, teplo, ale pofukuje, takže ideál :slight_smile: :dizzy_face: odpoledne mají přijít nějaké masivní bouřky, tedy alespoň tady u nás, tak se to snad obejde bez výpadků proudu ...
23. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
kaci: tak ten spánek Ti přeju, u nás byla jedna za nejhorších nocí za dlouhou dobu, byla skoro celá prořvaná, já jsem totál :frowning2: Jak jsem přijela domů, slyšela jsem řev už ode dvěří a trvalo to na střídačku až do rána :frowning2: Asi to vypadá zase na zoubky, papulku má pěkně naběhlou :frowning2:

jo a večer to bylo fakt super, jsem ráda, že jsem konečně našla odvahu opustit domov bez prďolánka :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
tak my měli noc mých snů. Matěj zalezl v půl 11, do té doby otravoval, že chce čůrat, že má hlad, žízeň....
v 11 se vzbudila Adéla a vytrapovala neskutečně a usnula až ve 4... :angry:
23. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.