• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
ahoj holky nejsem sice z Hradce ale z Pardubic a hledám kamarádku,pokud o někom víte pište čerstvě jsme se přistěhovli diky
23. črc 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
holky to bude asi i tím vedrem. Bláňa se taky za noc vzbudila x krát a teď přes den usnula asi na dvacet minut :rolling_eyes:
23. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj,Adélka taky moc spát nechce.V tomhle vedru to snad ani nejde.
jak vaše děti reagujou na mlhoviště.Adélka byla celkem v pohodě dokud dneska nedostal přímej zásah do obličeje.Stála nad tryskou zrovna když začala tryskat voda.Pak už se mála a běhal zkrz vodu jen když jsem běhala s ní.Zlatý brouzdálka.V tom by se mohla v klidu rochnit a vyvalovat.
23. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
A co včerejší srazík? My přitáhli z chalupy někdy kolem osmý.Tak snad příště.
23. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
vrkocka:klidně dojeď i do HK :slight_smile:

Vanda se mlhoviště bojí :sweat_smile: a to vodu jinak zbožňuje. ve vedrech sedíme doma :rolling_eyes: nebo jedem k našim

a tam má bazén

kaci:vypij už ten dryák ať rodíš :wink:
24. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
tak v tom vedru jsme spíš zalezlí doma, protože ani bazén není všespásnej a je na sluníčku, aby se brzy ohřála voda. Tak do něj lezeme až kolem 4-5 hodiny odpolko.
Ale ve vaně mají děti permanentně napuštěnou vlažnou vodu a chodí se ochlazovat asi 50x za den, pak všude po bytě tlapičky.... já si připadám jak hadr baba, furt s mopem za zadkem...

vrkocka: tak přijeď do HK... Jukla jsem do albíčka a máte hezky vymalovaný pokojíček, klidně se můžeš přijet vyřádit i k nám do 2 děcáků :grinning:
24. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
tak denisa mlhoviště "miluje", běhá tam za dětma :grinning:,a sama aby šla pod tu sprchu, tak to ne, to ji musím držet a to se pak hrozně směje, ale hned běží pryč, že je to studené :grinning:
JInak já jsem proti brouzdálkům, měli jsme ho za barákem a byl to brutální humus, neb tam plavalo všechno na co si vzpomenete... už tenkrát jsem si říkala, že bych tam s dítětem nikdy nešla a mamka mi to potvrdila, že tam s námi nemohla chodit, že ta voda byla hnědá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bebulka - chystáme se k vám příští týden, pondělí nebo úterý? budete doma???
24. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Markyfrana a Madlinka: doma budeme, v pondělí dopoledne jsme objednaní s kolem na servis u Kulhoše, tak v 9-10, čili později už budeme doma, tak se klidně vypravte, budeme se těšit. :wink:
24. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
markyfrana: vidíš, a já na brouzdálku vyrostla, Filip se tam taky dost vyřádil a když jsme se přestěhovali na Moravské tak jsem byla šťastná, že máme kousek lachtana. Voda mě tam nijak špatná nepřišla :sweat_smile: Já jsem teda zrušení brouzdališť skoro obrečela, bylo to v těhle vedrewch fajn, nemusela jsi s dětma vyrážet nikam na písníky, vody tam bylo pro ně akorát, já byla spokojená.

Tak ráno frčíme na Šumavu, tak doufám, že bude aspoň trochu slušné počasí. Pořád zvažuju to Německo,jestli to risknout nebo ne :unamused: No holky jestli se za týden neozvu, tak je jasný, že nás tam zavřeli :sweat_smile: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Bebu ,manžel jde v pondělí do práce tak bych se nějak odpolko stavila jestli můžu.
Ještě z k těm brouzdálkům.Bydlela jsem v Kejzlarovce a měli jsme ho za barákem.Voda tam byla vždycky čistá,Nebo aspoň co pamatuju.
Konjo užijte si dovču a s tím Německem to sand bude v poho.Přinejhorším se od hranic vrátíte :sunglasses:
24. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Mně zrušení brouzdálka taky štvalo,voda mi přišla čistá,v rámci možností......ale bydlim tu chvíli tak nevim :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahoj holky,
brouzdalka me taky moc mrzi :rolling_eyes: ,ale jeste ze jsou aspon ta mlhoviste,jinak by to bylo sileny :sweat_smile:
Jinak ja jsem stale 2v1,o vikendu jeste zkusime klasicke vypuzovaci metody a v pondeli najedu na vetsi driaky :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsem Vás dočetla a zase musím letět.

Koukám, že jste si daly srazík :grinning: :grinning:
Aź budete nějaký zase plánovat dejte dopředu vědět, taky bych ráda zašla. byla jsem naposledy někdy v únoru :frowning2:

Jinak my zubů 0 a váha necelých 9 kg :angry:

nechápu kde ty kila berete :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Já kdybych do ní narvala denně šišku knedlíku tak mi to stejně nepomůže :frowning2:
26. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
ježiš kaci tys ještě neporodila? :grinning: :grinning: :grinning: o víkendu jsme byli na pracovní akci v libereckým Babylonu,luxusní záležitost.Vanduhlídala mamka tak jsem si zapařila jak zamlada :slight_smile:

kinsli:Vandu máma vážila a má prýá už hoodně přes 13 kg :sweat_smile:
26. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
kaci: tipuju 29. července :grinning: :slight_smile: to slaví můj taťka 45 :wink:
26. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
lenkabu: Já to fakt nechápu kde to berete :frowning2:
myslím, že kdyby nám Vanda 2 kg darovala tak by jí to nikterak neublížilo :grinning: :grinning: :grinning:

No nenaděláš nic, prostě Kačka je jaká je, já jsem byla prý taky takový chcípák :grinning: :grinning:
Ale zase vlastně o něco lepší, já měla 9 kg na roce, Kačka je bude mít na roce a půl. Jí ta váha fakt téměř stojí.
Schválně jsem si vstala abych se jukla do knížky. Kačka za 9 měsíců přibrala 1450g.
No no comment :angry:
26. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
markytkaaa: Jo to by šlo, 29 je moje šťastné číslo :wink:
26. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Holky,tak Vam pekne dekuju,ze me chcete nechat tahat Naty az do stredy :grinning: :grinning: :grinning:
Manzel me tady dneska cpe ananasem a autem me dneska vezl pro Terezku,kterou hlidala segra snad pres vsechny diry co jsou v silnici :rolling_eyes: ,on tu malou fakt nejak vystara :grinning:
Jinak ten hnusny driak budu pit zitra,tak pak pisnu - bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peto - netrap se vahou Kacenky,prospiva a to je nejdulezitejsi :wink:
26. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
kacici: drž se a ať driáky zaberou :wink: . Jinak můj taťka má 31. šedesátiny, ale nepřeju Ti abys Natálku tahala tak dlouho, zvlášť když na čt a pá zase hlásí ty pařáky.
V úterý bude zase buřina :confused: , tak třeba to pomůže..

dnes jsem si mákla, vykopala jsem 6 řádek brambor :confounded: , ještě mě 5 řádků čeká :angry: . Teď jsem domyla okna, s leštěním musím počkat na zítra, až na to zase uvidím. K večeři jsem udělala z kyselého mlíka lívance a jen se po nich zaprášilo a to jsem si myslela, jak moje děti nejedí sladlý jídla - zase mě vyvedly z omylu.
Do toho pátku máme hafo práce, tak to mám rozplánované a každý den to musíme stihnout.

Jo kočky, dorazíte zítra?? Dopolko jedeme k tomu Kulhošovi, ale pak hned zase domů, takže klidně přijďte, děti si pohrajou, dáme kafíčko a já se aspoň na chvíli zastavím :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
My máme zítra dopoledne plavání :frowning2:
26. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
kacici: Natálka určitě čeká na termín, tak jako čekala Vanda :grinning: :grinning: :grinning:

bebulka1: V kolik zítra u tebe?? Já musím na družstvo a odpolko na poštu, ale myslím, že by jsme mohly být tak na 15:30h u tebe :wink:
26. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Jo holky,ale kdyby si pockala na prvni termin,ten uz byl 23.7. :sweat_smile: ,tenhle druhy je nam uz k nicemu,den predtim jdu na vyvolani
Do piti driaku se poustim vecer - ted potrebuju fungovat s Terezkou pres den a kdybych byla zavrena na zachode,tak by asi nadsena nebyla :grinning:
Holky uzijte si to u Bebulky :wink: a pak pisnete jak jste se meli
27. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
už jsme doma, tak klidně přifrčte. Stihli jsme i koupit dáreček pro tátu k těm šedesátinám.
jdu ohřát obídek a dám spát Aduš, dneska capkala po městě jak drak.
27. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj,tak píšu znova páč se mi to jaksi vymazalo.
bebu my bysme s Adu přijeli jestli můžem.Motali bysme se za barákem na mlhovišti takže změnu moc rády uvítáme.Dám vědět než vyrazíme.
Nejede jěště někdo z HK ? Máme v autíčku ještě místo. :wink:
27. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
OK, budeme se těšit. mám napuštěný i malý bazének pro špunty, vytáhnu molitany a vemte si nějaký boty na namočení, máme na trávníčku jetelíček a ten se moc líbí včeličkám :angry:
27. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
teda kočky, kdepak se touláte?? Děti už jsou natěšený na návštěvu, že se budou cachtat, teď jsou zavřený doma, aby nebyly úúúplně utopený a už jsou jak na nožích. :sweat_smile:
27. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
tak co dorazily jste?kde jsou fotky?

kaci:už piješ ten dryák?
27. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Holky tak nestíhám a nestačím :frowning2: Mám toho teď moc, musela jsem i Kačku dát na hlídání do Urbanic :cry: :cry: :cry:
Nese to tedy lépe než já :sweat_smile: Před 20h psaly, že Kačka chrupe a ani nezaplakala :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra budu od rána makat aby jsme si jí mohli večer vyzvednout.
Tak kdo jste byli u Bebulky???
27. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz
holky,
jste ostudy, dorazila jen madlina :dizzy_face: s Adélkou.
Fotit jsem nestihla, pak dorazil i tchán s vínem... na pátek a já byla nějaká rozlítaná.
28. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
To je ostuda teda..........já doufám že příští týden už bych se utrhla a dojela taky :wink:
28. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.