• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Jo, příští týden bude i volnějí, protože už bude po té mega oslavě. Holky už mi z toho začíná hrabat a já se v noci budím, jestli mám všechno, jak co udělám, kde bude to a tamto, kolik toho musím napíct, navařit...
v catteringu bych se asi neuživila, protože bych brzy zcvokla.
28. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojda,pro začátek něco pro zasmání.
Hezký odpoledne,i když venku to tak moc nevypadá.Musím se poclubit s co se nám stalo za story.Vyrazili jsme v čera s Petrem,švárou a jeho přítelkyní do kina.Přijdem ke dveřím do sálu ,chci je otevřít a švára povídá sem ne,tady píčou nevztupujte,promítá se.Tak jsme vlezli do dveří vedle.V sále koukáme že nám nějaký chytráci seděj na místech tak jsem je poprosila aby se posunuli a sedli si na svý místa.A oni že ne,že mají lístky sem.To už se přidávali ostatní že nic neviděj,že přijdem uprostřed filmu a ještě děláme bordel.Sem si teda sedla jinam.Ještě že se Petr zeptal na číslo sálu.By se snad strhla i bitka .Trubky jsme vlezli do jinýho sálu.Tak jsme se se zase brodrali uličkou ven a šli do správnýho sálu.Byl to samozřejmě ten do kterýho jsem chtěla jít hned na začátku.Tlemili jsme se tomu celej večer.
Aby toho nebylo málo,tak jsem Adélce rozbila fungl nový rukávky na plavání.Jedny jsem byla reklamovat páč byli malý.Vyměnili mi je za jinej typ se zapínáním na přesku.Praktický při navlíkání a svlíkání.Jsem to zkoušela a packa z přesky se ulomila. :frowning2: .
Jinak návštěva u bebulky byla super ale tak trochu na rychlo.Adélka po "o" dlouho zpinkala a večer jsme razili do kina.Slibuju že příště budem fotit o 106.Tak ksnad dorazíte taky.
28. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
kacici už rodí nebo si to nechává na ten zítřek jak jsme se domluvily? :grinning:
28. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Marky nerodim :grinning: :grinning: :grinning:,ale nechavam si to uz na ten ctvrtek,ma mit sluzbu na salech Dr. Zimmerova a ta me odrodila pred 2 lety Terezku a ja s ni byla max. spokojena,tak at uz si Naty pocka :grinning:
Ja jdu jeste zitra s Teryskem na hriste,chci si ji princeznu uzit,sice dneska byla desne protivna,ale uz ted se me po ni zacina zase styskat,jsem cita :sweat_smile:
Madlina - dobry zazitek z kina :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Ahojky holky, já doufám, že my taky další týden už k bebulce dorazíme.
Jinak včera mi bylo smutno tak jsem ořvala, že mám Kačku pryč a ta malá nevděčnice si na maminku ani nevzdychne :angry:
Dnes jsme mluvili 2x s tchánovcema, jediný problém je v plínách, protože jí neumí přebalit :grinning: :grinning:
tak jak to nalepí blbje tak je věčně prodojená, ale co se týká Kačenky tak prý ani nezakňourá.
A nějaká sháňka po mamince?? No ani si prý nevzdychla. Děda s babičkou s ní asi omládli, protože mě jí nehodlají
vrátit dřív než v pátek :frowning2:
No Kačka si to užije a já asi alespoň zařídím co potřebuji.
28. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
kacici: Čekám na zprávu a ona nikde :grinning: :grinning: :grinning:
Věci máš už všechny u mě :slight_smile: Tak pak zajdeme s holkama na mlhoviště :slight_smile:
Myslím se třemi holkami :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
kacici:piješ dryák? :grinning:
28. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
lenkabu: Pak mi dej vědět kdy budete doma aby Vám Lukyn dovezl postýlku :wink:
29. črc 2009 v 00:10  • Odpověz
Ahoj holky,sms asi dojde az zitra,Natalka je u me velice spokojena.
Leni pila jsem ho predevcirem a nic. Dala jsem si teda min ricinaku,mam strach ublizit male. Jediny efekt byl,ze sebou mala sila,jinak nic :grinning: No ale aspon jsem ji po delsi dobe citila,ted je tam pekne lenosiva a moc se chudinka nehybe.
Peto na vecicky se moc tesime a tak az budu doma urcite si pisneme a domluvime se na mlhoviste :wink: Jsem taky zvedava na Kacenku,ty deti na fotkach vzdycky vypadaji trosku jinak nez ve skutecnosti :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
kacici: Budeme se těšit :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
kacici: Koukala jsem do fotek, Natálka má super bejvák :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak fotky Terky z mlhoviště raději smaž, nevíš co sem leze za uchyli :wink:
29. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Holky,
už jsem pološílená. Dneska jsme absolvovali nákup v makru, za chvíli jen co se přestane ozývat z chůvičky mamiiiiinkooooo eště jednou psoooo, tak vyrazím pro dresinky, mouky, sezam a ovesky na chleba, nějaký ten džusík a ovoce a sušenky pro děti, rybí prsty a kuřecí nugetky pro děti a snad to už bude všechno. Zítra budu píct dort, roládu, 2 nepečný dorty - tiramisu a tvarohák, musím stihnout do pátku odpolka alespoň 5 chlebů a pak v pátek se budou zdobit mísy, a dělat chlebíčky... asi si hodím mašli a pak budu 14 dní vegetit.

Na zahradě, posekat trávu, dorejt brambory, připravit altánek, nanosit stoly, židle, narazit sud s pivem, no fakt mě asi odvezou.
Příští týden budu relaxovat a nic nedělat, jen zalejvat zahradu, lenošit a hlídat děti. Přijeďte taky a bude vegeeet.
29. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
bebulko - jsi dobrá :slight_smile: určitě to bude výborná oslava a povede se :grinning: :grinning: :grinning:

holky chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou nemáte trička, která už vaše ratolesti nenosí a chtěli byste je prodat, tak je ráda odkoupím :slight_smile: zjišťuji, že máme nedostatek triček :unamused: velikost 80, stačí 2-3ks :grinning: díky moc na barvě mi nezáleží.

kacici - tak zítra budu držet palečky, pokud si to Natálka v noci nerozmyslí :grinning: :grinning: :grinning: a neboj mě to taky takhle vyvolávali a byla to "pohoda"
29. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
kaci:držím palce :wink:

kinsli:já se pro ni asi stavím zítra kolem poledne,šlo by to?ještě ti zavolám ok :wink:
29. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky,
moc Vam dekuju za podporu :slight_smile: .Mam cislo na Petu,tak pak urcite pisne info pro Vas :wink: Ja se citim v pohode,mam navareno,uklizeno,vyprano a vsechno vyzehlene - no matka jsem silena,ale spokojena,ze tady maji veskery komfort :grinning:
Bebul - moc drzim pesticky,aby se oslava vydarila,jsou to nervy,ale ty jsi skvela,ze to mas vsechno takhle promyslene,takze to dopadne na jednicku s hvezdickou :dizzy_face: :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
kaci: hele ... dneska jsi měla rodit, jak jsme se domluvily ne? :slight_smile: ty čekáš na srpen viď :grinning: :wink:
Né fakt ... držím pěsti, aby to bylo rychlé a bezproblémové :slight_smile: Navíc se říká, že druhý porod bývá brnkačka :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
markyfrana: Já už teď sháním na podzim mikiny, trička ve vel. 92
velikost 86 jsme nějak přeskočily :grinning: :grinning:
Jinak kalhoty má 80 :wink:

lenkabu: Jasně ozvi se :wink:

kacici: Myslím na Vás holky, jistě Natálka bude rozumná a moc trápit nebude :wink:

bebulka1: Ty by jsi si zasloužila metál :grinning: :grinning: :grinning:

Holky já dnes večer byla u kámošky na zahrádce, seděly jsme kecaly a popíjeli mojit :grinning: :grinning: :grinning:
No fakt paráda relax :wink:

Zítra odpoledne si jedeme pro Kačenku, už se na ní moc těším :grinning: :grinning: :grinning:
Nechápu co s ní tam dělají, volají mi tak 2x denně a Kačka prý naprosto spokojená ani nekňourne :grinning:
To nechápu né, že by mě doma nějak vyváděla, ale určitě se vzteká :sweat_smile:
Tak já nevím co tam s ní dělají, asi skáčou jak madam píská :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz
markyfrana: mám tu plnou krabici věcí po dětech, tak jestli příští týden přijedeš, tak si klidně můžeš něco odvézt.
30. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
kacici: tak šup šup, neotálet a frčet rodit, kdo to má vydržet stále se chodit dívat jestli uuuuuuuž? Přejeme ať to máš rychle za sebou, všechno je v pořádku a kdyby to šlo i bezbolestně... pak se těšíme, že třeba přijedete taky a my budeme vozit a drncat, jo?

Kinsli: jesti to s tou 92 nepřeháníte. Aduš jsem teď měřila a vážila má 97 cm a 12 kg a Matěj má 121 a 22kg. A Adéla stále nosí tu 80-86 ta 80 jen větší věci jinak už jí to je taky malé, ale na 92 se ještě nechystáme. CO má 92, tak zahnuté rukávy a nohavice...

No a ten příští týden se faaaak těším. Pro nás je nejlepší dopolko, protože odpoledne přijede táta z práce a už se dějou věci... ale když se to protáhne, tak neva
30. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
bebulka1: Kačka má 82,5 cm ale mikiny vel. 86 jí jsou malé ( krátké rukávy )
30. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
bebulka1: To máš jak co, věci z HM máme ještě ve vel. 80
a jedna mikina od nextu ve vel. 86 jí je taky ok, ale zbytek ktátké rukávy.
Potřebuje délku rukávů 34-35 cm
Ta mikina ve vel. 86 co jsem Kačence koupila má rukávy 33 cm a to jí je malé.

Markyfana: Nechtěla by jsi ty tu mikču Pro Denisku??? Je nová a vyšla na 380,-
Najdu jí někde na MMB a hodím odkaz
je to tato:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25145041&tab=2
30. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
je mi to jasný, taky něco nosíme ještě 74 a něco už 96, ale tak průměr je 86 a to jsme skoro dvouletí a oproti ostatním stejně starým dětem je Aduš obřík :sweat_smile:

Právě jsem dopekla korpus na dortík, bude klasika kulatá a nechala jsem si natisknout na jedlý papír fotky, když jsem se narodila, když jsme se fotili ofiko pro babičku k narozeninám a jednu z mých 5ti let s tátou a naším pejskem, tak uvdiíme jak to dopadne.
30. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky,

mám pro Vás info od Kačky:

Voda prdnuta před 2hod., teď kontra po 5min., čeká mě oxytoc. infuze, otevřená jen na 3cm, ale aspoň to postupuje. Malá bude asi dost velká, ale prý to zvládneme. Kačka

Jak budu vědět víc, tk písnu
Klára
30. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
klararas: Moc děkujeme za zprávu a myslíme na ni :wink:

Snad se brzy Natálka rozřičí :grinning: :grinning: :grinning:

Já jela na 3 cm do porodky a Káťa byla venku za 4h.

Kačka to zvládne jistě rychleji :slight_smile: Jako druhorodička už má praxi :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
držím palce konečně jsem se sem dostala, od rána na kaci myslím :slight_smile:

kisnli:Vanda usnula,zavolám jak se vzbudí
30. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
ženy jak jste řešily velikosti tak Vanda má většinu věcí už 92 a jedny kalhoty 92 už jsem vyřadila :sweat_smile: dám vám odkaz na včerejší zoo s březnovkama,byla tam největší a nejmohutnější dítě :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
lenkabu: My jsme v Praze v ZOO už letos byli, teď jedeme s Fomou 30.8. autobusem na Kuks pak se jde na oběd a po obědě se frčí do Dvora do ZOO :wink:

Jinak postýlku necháme na jindy jestli to nevadí, my už za chvíli budeme vyjíždět do Urbanic pro Kačenku :wink:
30. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
jasně,Vanda mi spá skoro 3 hodiny,jak naschvál,nikdy to nedělá jen dnes páč jsem měla být v 15 v pardubicích
30. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.