• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
my už jsme dospěli na to, že na youtube poušítme pohádky, tom a jerry, pohádky o mašinkách, Mašinka Tomáš... a u toho oba taky vydrží sedět, aspoň než udělám večeři...ale musí tam být Matěj. Aduš je na něm přilepená jak klíště, jak to Matěje neba a brble, tak to mám stereo :grinning:
3. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
kacici - já jsem také jako těhu chodila do zdejší školní jídelny (dobrá cena, výborná jídla a hlavně to bylo bez práce :grinning: a taky to mám kousek od baráku ). Uvažuji, že až Danda bude chodit a hlavně papkat to co dospělí, že tam zase začnu chodit. Je to prostě luxus. A k tomu plavání v hotelu u Královny Elišky. V tomhle směru, je to tam skutečně na prd!! Když pominu, že bazén i prostor okolo je značně malý, tak ta šatna, kde se má převléct a připravit naráz šest maminek s kojenci, je super malá. Je to nereálné, už v počtu tří dospělých s dětmi se tam hraje "zadkovaná" :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jo jo do ELišky jsme taky chodili než je odtamtud Kačka vystrkala Zévu, je pravda, že to bylo zařízené tak, že v šatně naráz víc jak 3 maminy nebyly a tak to šlo, stíhalo se to...
Jediný problém byl, že je v Elišce je poměrně teplá voda a filtry nestíhají filtrovat a já měla pořád výtoky... a nemohla jsem se toho zbavit ani když jsem na plavčo nosila tampony... a nebyla jsem sama.
3. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
bebulka:tak teplá voda už v elišce není......přijde mi to často studenější než bazén pro dospělé :sweat_smile: mně ta šatna neva,jak chodíme v sobotu a vždy s MM nebo mamkou,nechají si vandu a já se převlíknu sama hned...
3. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
ona určo studenější nebude, ale záleží na tom, jak je tam vytopený vzduch, ale moc se mi tam líbilo. Byla jsem tam párkrát i s manžou na saunu a super, jen jsem si místo bazénu dala sprchu
3. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
No hotovo. Slyšela jsem dunivé rány, tak se jdu podívat do ložnice a mladej tam stojí v postýlce a mlátí hlavou do zdi :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
bambik: :grinning: :grinning: :grinning:

bebulko:já nevím,teď i plavání odvolávali kvůli studený vodě...prý tam s nima moc nespolupracuje strojník a odmítá ten bazén vytápět :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
holky
tak já musím říct, že se mi plavání ve Štefánikovce líbí víc, než v Elišce. Sice jsem tam nebyla na plavání kojenců, ale moc dobře to tam znám a je to tam fakt malý a dost tmavý. Ve štefánikovce je to obrovský, perfekní pro děti, denní světlo atd. Já bych do Elišky nešla a musím říct, že voda ve štef. byla dost teplá :slight_smile:, to podle mě Denisu koupem ve studenější :slight_smile:

Bambik - to je výborný :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
co se týče těch obědů, tak o štefánikovce taky přemýšlím, ale až Denisa bude jíst normálně s námi. Taky hlavně proto, že to mám za barákem :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
Holky obedy fakt doporucuju,ja o nich teda zacala premyslet az po roce Terezky,kdy se me motala v kuchyni a bylo dost narocne uvarit. Takze ji jsem davala vic a vic sklenicky :unamused: a sebe odbyvala rychlovkou a nebo jen rohlikem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Obcas jsem ji udelala testoviny a zeleninku,ona uz teda krasne ji od 10.mesice,kdy uz jedla kousky a nevadilo ji to :wink: . Pak byla tahle moznost a vzdy si z tech dvou jidel vyberu to,ktere muze spis mala a je to pro ni vhodnejsi. Samozrejme obcas se citim jako krkavci matka,ze ji nevarim domaci stravu,jako nektere moje kamaradky - spousta z nich stale vari mismase :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mackaji vse na kousicky. Ale me to takhle vyhovuje,mala i vic sni a zeleninu a ovoce ma behem dne neustale :wink:
No ted se s teplotou vody zlepsili a na Stefanikoce je voda jako kaficko :dizzy_face: :slight_smile: ,taky meli problemy aby spolupracoval skolnik,ale znate to vsude se setri :unamused:
3. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
Neverili byste kolik maminek si chodi pro obedy :grinning: ,je to tam jak v jeslickach :slight_smile: . Deti vzdycky chteji sedet u stolecku a piji cajcek nebo stavicku,pdole toho co je k piti. Nase cacorka,jde vylozene po jablicku,ktere je tam asi 2x tydne,nekdy casteji :wink:
3. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
jojo obídky, brala bych je hned, ale nechce se mi pro ně jezdit busem do města. Naše školka je od září přestala vydávat pro cizí strávníky, jen pro MŠ (jsou pod jinou školou a tam to neumožňují). Ale byla to pohoda, nemuset se patlat s hamkama pro dítko, mít na něj víc času, zase těch peněz to tolik nestálo a když vezmu v potaz kolik doma strávím času vařením, mytí nádobí... tak se to 100% vyplatilo. :angry:
Navíc Matěj se díky MŠ stravě naučil jíst všechno a ne jen co maminka uvařila podle jeho chutí (těstoviny a brambory na milion způsobů, rejži nejedl a zeleninu taky nic moc).

lenkabu: no ono je všude něco, někde nespolupracuje správce, někde školník, někde ty lidi okolo taky stojí za to a zase všechno okolo může šlapat, ale náladu zkazí právě ti co jsou ve skupině...
3. únor 2009 v 15:02  • Odpověz
My máme v elišce právě suprovou skupinu tak odtamtud nejdu i když ta hvězda zní líp a je to i blíž :wink:
3. únor 2009 v 15:05  • Odpověz
no jo, díky super lidičkám člověk občas ledacos skousne :wink: . My jsme taky měli super partičku na plavání a jezdili jsme až do Všestar, ale nešla bych odtamtud za zlatý prase, bylo to mooooc fajn, ale daleko. :sweat_smile:
3. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
Téééda, tak už Vám závidím bezzubý děti (zatím bezzubý). Nevím kde to viděl, ale ten náš sígr začal hryzat!! Normálně ke mě přijde a kouše mě. Když mu plácnu, tak se vsteká a kouše mě dál :angry: . Není na to ještě trochu malej :sweat_smile: :grinning: :grinning: .
3. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
bambik: naše Aduš měla první 2 zuby na 4,5 měsících a tak malýmu dítěti nevysvětlíš, že když neteče mlíko, tak kousáním do bradavky se to nezlepší, tak jsem měla asi 5x kousanec do krve. Já vždycky zařvala, malá se lekla a byl strašněj řev i od ní.
No a v 10 měsících už vystrkovala růžky i tímto způsobem. Takže malej na to, Danielek, fakt není. Zkus ho kousnot taky :confused:
3. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
bambik: my máme sice bezzubatce, ale zase pěkně škrábe a rve vlasy :angry:
tak ho kousni taky :grinning: :grinning: třeba ho to přejde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

K obědům: my jsme se teď s xlunou přihlásily na sever, tak uvidíme jak to půjde :wink:

K plavání: jestli bude v Kačce další týden studená voda tak bez servítek jdu za vedoucí ať mě vrátí peníze za kurz
a jdu jinam. I kdybych měla jezdit na Hvězdu. Mám to sice z ruky, ale bus mi tam jede od baráku tak jde o prd.
3. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Jinak samozřejmě vítám nově příchozí :wink: a konečně je tu zase nějaká těhule :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
lenkabu: učím v přípravné třídě. Jsou tam děti, které měli odklad školní docházky.Nespadá to pod MŠ, ale je to v budově ZŠ.Škoda, že v HK se to neprovozuje, je to pro děti super věc. Skvěle se připravý na první třídu, pomaličku si zvyknou na školní režim, znají paní učitelku, budovu školy,...
Na Štefánikovku jsme chodili s Filípkem na plavání s Renatou. Bazén tam je super a Renata to s dětma skvěle umí :slight_smile:
3. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
Dík za radu :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
bambik:osobnost vystrkuje růžky :grinning: já bych ho taky kousla,prý to skvěle zabírá :sweat_smile:

konja:to je super věc,kdyby to bylo tady tak tam dám vandu i bez odkladu
3. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
ahoj,
jste se teda rozjely :slight_smile:
bambik - Máťa to asi taky 2x zkusil...řekla jsem rázně NE a štípla ho a pochopil to hodně rychle :grinning:
bebulka1 - teď ve čtvrtek se jdu podívat do všestar na plavčo, paní je moc sympatická, bazén tam mám taky ráda, tak uvidíme :slight_smile:
3. únor 2009 v 16:35  • Odpověz
Caryfuk:My jezdili do Všestar na plavání se Zévou (hradecká plavecká škola), ale bohužel, teď je malej ve škoce a manža mi sebral auto, tak musím jezdit po HK, jinak nikam nedojedu. Bazén a zázemí bylo ve Všestarech super.
U koho máte plavčo??

konja: kde v přípravce učíš?? Já tím že jsem na speciálce u neslyšících,tak taky máme přípravku, ale tam je to z jiného důvodu a musejí tím projít všechny děti - mají proto 10.let povinnou š. docházku.
3. únor 2009 v 17:15  • Odpověz
Bazén ve všestarech vychvalujou všichni,pro nás je to daleko,škoda.
3. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
bebulka1: Já tam jsem jen jako záskok a jezdím až do Nové Paky.Učí tam moje teta.Je to přípravka při běžné základní škole.Učí tam učitelka ze ZŠ, která pak jde s dětičkama do 1. třídy. Fakt škoda, že to není běžné na všech školách. Je to pro ty děti strašně fajn. :slight_smile:
3. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
bebulka-u vydrýska :wink:
3. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
O Všestarech jsme se bavily s Jančou, kdyby byla ochotná řídit, tak klidně by jsme pak chodily i tam.
3. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
lenkabu: tak jsem zkusila pustit Blance ty písničky z odkazů a Blanina je úplně hotová. Čučela na to s otevřenou pusou a nakonec začala hýkat :grinning:
3. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
konja: :grinning:
3. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=FCn-A9zYjyc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=bDZCxm8n_bA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=upgrJOlSL5Y&feature=related
Tady jsou klipy,ktere ma Terezka jeste moc rada :wink:
Bambik - Terezka byla jeden cas taky pekny hryzavec :grinning: a to mela na roce pouze dva zuby :sweat_smile: ,ale je to jen obdobim,pak prestala uplne sama - ted je u nas svlikaci obdobi,nejradsi by byla naha :angry: .Ale teda pravda,ze jsme ji obcas taky pekne symbolicky rafla a Ales to same :grinning:
3. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.