• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Jmenuji se Natálka Suchá, narodila jsem se 3. července 2009 ve 14:14 hodin. Vážím 4 300g a měřím 53cm. Mamka to zvládla na druhý vztah. Je znát, že jsem savec, jen jsem byla venku, tak jsem se dápala po dlábanci

S Kačkou jsem mluvila a zvládla to bez nástřihu
30. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Vééélikánská gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
tedy Natálko ty jsi ale obřík :grinning: :grinning: :grinning:
Před Kačí smekám naše kačka měla 4000g a byla jsem šitá snad až na zádech :sweat_smile:
30. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
no tak supeeeeer zprávička. Je znát, že už to má jednou za sebou a tak věděla co dělá.
No a Natálce přejeme spoustu zdravíčka, litry mlíčka, hodně spánku a super sestřičku co naučí všechny lumpárny...
:grinning:
30. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Pouze chybička se vloudila, nikdo jsme si nevšiml, že je tu napsáno že se se Natálka narodila 3.7. :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
to nám ale došlo, že chybí nulka, ne?? takže 30.7.
30. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
bebulka1: Mě ne :sweat_smile: čas není mým pánem :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Hezký večer,mám prozsbičku.nevíte některá z hradečaček kde by se dal pronajmout salonek na oslavu dětských narozenin? Potřebujem aby to mělo dětské hřiště a dalo se být buď venku nebo vevnitř.Podle počasí.Napadl nás jenom Mekéč.Bar-bánek nebo nekuř.kavárna u Tesca.

Natálce přejeme v životě jen to nej nej a hlavně ty nej rodiče.Rodičům posíláme obrovskou gratulaci.
30. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
madlina: Mě nic nenapadá :frowning2: ale ten Mekáč je asi nejlepší řešení :wink:
30. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Schání to známá a právě mekáči se chce vyhnout.Slavěj čtvrtý narozeniny tak nechce aby se děti cpali hranolkama atd.
30. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
Gratulacéééé :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 23:46  • Odpověz
autor
Holky, myslíte, že bych už mohla dělat Kačce domácí šťávu???
Teď nám zrovna došly mega zásoby sunárků, a už mě přijde zbytečné je kupovat pro 15 měsíční dítě.
Na zimu samozřejmě kupovat budu, to jí přijde k chuti teplý čaj, ale teď jí dělám stejně jen z pokojové teploty,
takže to má místo šťávy.
31. črc 2009 v 00:35  • Odpověz
Kinsli: to víš že můžeš, dělej to z kojenecké vody a je to OK. Hlídáš si co do šťávy dáváš, nejsou tam konzervanty...
31. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
kin: to už si mohla Kačce dělat dávno :wink: S tím není problém, jen si hlídej alergické reakce ... u nás se nejvíce ujala broskvová :slight_smile: (tedy přímo čerstvě vymačkaná šťáva z ovoce + koj voda)
31. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Gratuluju,to je kus holčičky :slight_smile: A bez nástřihu........kaci asi fakt věděla co dělá :grinning:
31. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Holky já jsem fakt střevo, mě to nenapadlo :sweat_smile:
Jež teď došly sunárky tak Lukáše mamka říkala, že jí dělala rybízovou šťávu :grinning:
31. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Takjsme se přes hodinkou vrátili z dovči, jsem šíleně zničená, byli jsme na cestě celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale přežili jsme :grinning: Bylo to super, postupně hodím fotky a vylíčím zážitky :slight_smile:
1. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Ještě velká gratulace Kacici, jsou to holky šikovný, že to takhle hezky zvládly :slight_smile: Já budu rodit dnes v noci :grinning: Ve dvě mě prdne voda a v 7:13 se nám narodí Blanička :slight_smile:
1. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Holky,
hlásím se z fronty, přežili jsme to, už je i uklizeno, ale jíme chlebíčky z lednice, dortíky jsem naštěstí rozdala...
Bylo to fajn, až na ten výbuch po odchodu všech. Zbyla jsem na úklid sama s Kájou, spát jsme šli ve 3 a já šla ještě v 5 napěchovat znovu myčku a v 6 Matěj vstal :angry: .
Táta byl spokojenej, hosti nebrblali a až po odchodu všech jsem zjistila, že jsem ještě neměla dort, z grilovaného jsem měla jen asi 3 brambory a jedno kolečko cukety a vypitý přípitek a tím to haslo. Dneska jsem si chelbíčky vynahradila k snídani a šla uklízet na zahradu nábytek... Děti byly dnes naštěstí taky vybité, tak jsme se tu jen tak ploužili a bylo nám fajn. :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky,
pisla jsem nejake info o nas na termin srpen 2009 na str.273,274.Jinak uz se mame fajn a Naty jsem ted prave dala dudlika,protoze by me snad sezrala zaziva :grinning:
Bebulka to je super ze se vam oslava tak povedla,mnam chlebicky,hned bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Konja tak at se ti rodi hezky :grinning:
1. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
kacici: Tak jsem dočetla. Jsem ráda, že už je Natálka v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak až Vám holky bude líp tak písněte, už se těšíme :wink: :dizzy_face:
2. srp 2009 v 00:23  • Odpověz
Tak jsme dnes ráno úspěšně porodili :grinning: Bláňa jak kdyby tušila,že dnes není normální den, tak se budila asi desetkrát za noc a v šest se rozhodla, že už spát prostě nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale aspoň v čas svého narození se rozhodla zanechat dloubání očiček, trhání fousů, tahání za vlasy a v klidu se kojila :slight_smile: Tak už tu nejsme jediný prďousci mrňavý, už nám je taky 1 ROK :grinning:
2. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
Blaničce přejeme vše nej nej k ročninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
kacici - moc velká gratulace :grinning: přeji hlavně zdraví!!!!

bebulko - zítra dopoledne bych se mohla stavit, pokud budete doma. třeba kolem 9,30 :grinning:
2. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
všechno nej Blance :slight_smile:

kaci podrobnosti přečtu jak budu mít chvíli,teď padám na hubu
2. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Blaničce všechno to nejlepší k prvním narozeninám :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz
Holky děkujeme za přání, Blanička už je kus ženský. Je ukecaná jak papoušek, nenažraná jak tatínek a vyčůraná po bráškovi :grinning: Oslavovat budem v neděli, tak pak hodím fotky :slight_smile:
3. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
taky blaničce všechno nej k 1. roku!!!
3. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
připojujem se k řadě gratulantů.Všechno nej nej k prvním narozeninám.
3. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, všechny Vás moc zdravíme po dovolené :sunglasses: :slight_smile: Byli jsme v Beskydech a bylo tam báječně (tedy až na dva dny, kdy měl Danda jako naschvál bolesti zubů a horečky :angry: :frowning2: ). Jdu Vás dočíst, tak doufám, že jste toho za ten týden moc nenažvanily :grinning: :grinning: :grinning: .

Aáááá, koukám, že se tu hromadně přeje Blaničce k 1. narozeninám, tak všechno nejlepšííííí :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
madlina, bambik: Blanička děkuje za gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.