• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Jo jo,už se těšíme na fotečky z oslavy. :wink:
3. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky,

dodatečně gratuluji Kacici k Natálce a ze srdce přeji, at dobře roste a prospívá a dělá rodičům jen radost :dizzy_face:

A taky samozřejmě gratuluji velké slečně Blaničce k narozeninám a též přeji zdraví a jen to nej nej :dizzy_face: :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
konja: Opožděně přejeme Blaničce všechno nej k narozeninám. Hlavně zdravíčko.
Jsme se z těch oslav nějak nemohli vzpamatovat. Včera jsem měla totální útlum a nebyla schopná absolutně ničeho. Naštěstí děti byly taky nějak přejetý
:wink:
3. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
bebulka1: tak ať se brzy vzpamatujete :wink: U nás se teprve oslava chystá, protože jsme se prvního vraceli z dovči, tak jsme to odložili,nestihl by se dort a nic pořádně připravit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
4. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Konja: Mám úúúplnou nutkavou, Tě oslovovat Blani, ale tuším, že se tak jmenuje jen malá :dizzy_face: , nebo se pletu??
Krásný fotečky. Jsi šikulka, já tak maximálně paličkovat... šperky a smalt jsem dělala na vejšce v dílně a bavilo mě to, ale od té doby jsem se k tomu nedostala. Pletu maximálně z papíru a to jsem taky dávno pověsila na hřebík, dá to strašně příprav a čas prostě chybí. potřebovala bych taky někam odjet a moc si zařádit.
Fakticky náááádhera.
4. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Bebulka1: Já jsem Daniela, Blanka je jen dcera :slight_smile: Z papíru jsem taky pletla a docela mě to i bavilo, ale ten pedig je oproti tomu strááááášně jednoduchej :dizzy_face: Takže papír letí do koše :slight_smile: Fusing a tiffany doma dělat nebudu, je to strašně finančně náročný, ale smalt je poměrně levná záležitost, takže ten doma dělat rozhodně budu! jedna smalovací barva stojí 53,- a vydrží na hóóódně dlouho a plech můžeš využít jakýkoliv. Až bude víc času tak vás to můžu všechny naučit, myslím, že tohle je technika pro každého. Moje maminka je jinak na veškerou výtvarnou činnost úplně levá, ale tohle jí jde a hlavně jí to nadchlo. I Filda pomáhal :grinning: No a pedig je taky celkem jednoduchý, když by byl zájem můžem pak dát nějaké sezení, třeba až se bude chodit zase do herny. Bordel se s tím nenadělá, děti si můžou v klidu hrát a mamky tvořit :slight_smile:
5. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
já jsem ubrouskovala kdysi když jsem měla ještě čas,ráda se někdy něco přiučím ale momentálně neni ani čas na spánek :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojdy vespolek,
Konji fotkou jsou úžasný.A jsi velká šikolka.Až bude probíhat kurz dobrovolně se hlásím ať se taky něco naučím.Já si maximálně upletu šálu,fusekle a při dobrý vůli i svetr.Ale jen tak obyč,na přehlídkový molo by určitě nebyl. :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak já jsem dnes narazila na Velkým náměstí (úsek mezi Velkým a Malým nám.) na novej obchůdek s korálkama a výtvarnejma potřebama a propadla jsem naprostému šíííílenství! :grinning: Takovejch korálků (dřevěný, přírodní, barvený,mořený, skleněný, malý, velký), obchod narvanej až po strop, sami si vybíráte do košíčků, prodává se na kusy, mají i věci na pedik, ubrousky, barvy na smalt, kleštičky, úložné boxy a krabičky, korálky z Fima, akrylové bravy, sklíčka na závěsy, obruče na krk, lanka, provázky a další a další věci, ale co je hlavní tak za úúúúžasné ceny, nejlevnější co jsem kde viděla. Ještě že jsem neměla u sebe moc peněz, nechala bych tam mateřskou :sweat_smile: :grinning:

Madlina: počítám s tebou :grinning:
5. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ty to líčíš tak nádherně že snad začnu taky něco vyrábět.Jenže můj problém je v tom že mozek a ruce nespolupracujou.přesně vím jak by to mělo vypadat ale ruce to nevytvořej.Asi zkosím na celej den udat Adíka a nakoupím třeba korálky a zkusím něco vyprodukovat :sunglasses:
5. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
konja: Moc krásný věcičky. Já jsem takový antitalent a takovéto ruční práce mě nic neříkají :grinning:
No ale když je někdo šikovný a ještě ho to baví tak by byla škoda toho nevyužít :wink:

lenkabu: Do 10.8. jsem dost zakopaná, ale pak už snad bude volněji tak si Vandu ráda vezmu :slight_smile:
dnes jsme byly na pískovišti a Kačka mě naprosto ignorovala. Měla tam dětí takže máma byla silně out :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Holky nebude věřit co Adélka vymaslela.Přišli jsme z venku,celá se svlíkla a že prej chce čůrat venku.Poslala jsem ji na nočník nebo na záchod a madam šla do kzchyně,vzala si kastrol a vyčůrala se do kastrolu.Sem nevěděla jestli ji mám nadat nebo se smát.
5. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Madlina: :grinning: :grinning: :grinning: Jojo, dětičky dokážou vymyslet úžasné věci. Jen by mě zajímalo kam na to choděj :grinning: Holky co budete dneska podnikat? Manža dnes bude dlouho v práci a mě už nějak docházíé inspirace co dělat. Představa, že zase půjdem k lachtanovi mě děsí. Chodíme tam pořád, Filip si sice vyblbne, ale já šílím. Paří na nás slunce, Bláňa se snaží sežrat vše na co dosáhne včetně kamínků, odpadků a pohozenejch vajglu, ze mě leje jako z vola protože pořád lítám mezi Filipem a holkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mě to nebaví, každej den to samí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáte někdo nějaký typ?
6. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
Hezké ráno,
my jdeme odpolko na oslavu narozenin.Dcera od známých má 4narozeniny tak jdeme "pařit"do Barbánka.
Kony,nezkoušela jsi hřiště v Jiráskovech sadech? Kámoška tam párkrát byla a líbilo se jí tam.Děti se vyblbnou a hlavně je to ve stínu.Akorát bys musela jet busem.My máme stejnej problém s hřištěm u nás.Celej den tam paří slunce a není kam se schovat. :frowning2:
6. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Madlina: užijte si oslavu :slight_smile: možná ty Jiráskáče zkusíme, párkrát jsme tam byli.
6. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Zkusím ještě zapřemýšlet ale nic mě momentálně nenapadá.
6. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Ještě jsem vám chtěla povědět náš včerejší zážitek. Manžel vzal z práce pernamentky a vyrazili jsme všichni do akváče. Blanka byla poprvé, moc si to tam užila, bylo to super. No ale to by nesměla být naše rodinka aby se nám taky něco nepřihodilo :sweat_smile: V šatnách je postavený krásný nový přebalovací pult, tak jsem tam dala holku a manža hned že jí oblékne, tak jsem se šla převlékat v klidu do kabinky a jen slyším jak Filip lítá a dělá blbosti a manža ho okřikuje. No a najednou rána jak z děla, Filip řve, Leoš řve, holka řve. Tak jsem vylítla z kabinky a vidím zděšeného manžela s brečícím Filipem u odpadkového koše na plíny a z toho koše koukající nohy naší Blaničky! Manžel se totiž ohnal po Filipovi aby ho chytnul v běhu no a v tom mu holka proklouzla, ale nedopadla na zem, ale hlavou napřed do odpaďáku :grinning: :grinning: :grinning: Nejdřív to se mnou málem švihlo, ale pak jsem zjistila, že se holka jen lekla, dopadla do měkkého (ikdyž smradlavého :sweat_smile:) a tak jsme se tomu pak i zasmáli. No ale nechci domejšlet kdyby tam ten koš nebyl :pensive:
6. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Kony přiznávám že mi ujeli koutky při představě jak z odpaďáku koukaj dvě dětský nožičky.Ten zbytek raději nedomýšlej.Mě se něco podobnýho stalo v bazénu v Kolíně.Adu chvilku nepostojí a ve sprše ji podjeli nohy a žuhla na kachličky.Z pusinky se jí valila krev a řvala jak tur.Asi minutu.Popadla jsem látkovou plínu abych jí utřela.To už s ní šili všichni čerti.Takže já od krve jsem honila dítě s krvavou pusou a za mnou vlála rudá plína jak jsem se snažila ji utírat.Pak jsem se tomu smála ale nejdřív ve mě hrklo jestli má všechny zuby nebo abysme nemuseli hledet doktora kvůli šití.Naštěstí si jen rozkousla ret.
6. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak princezna už vstala, tak se naobědváme a asi pojedem ven, napadla mě Biřička. Je tam hřiště i občerstvení, tak si pohrajem, dáme nanuka a možná i krátkou procházku po lese.
6. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj
tak teď jsem se vrátila z práce a s ředitelem jsem se domluvila, že od 15.9. nastupuji na 2 dny v týdnu. :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem nadšená, bála jsem se, že mě jenom na 2 dny nebude chtít vzít, ale byl rád, že se vůbec vracím...

jinak co se týče zábavy, tak taky občas chodím do jiráskových sadů, jinak střídám lachtana nebo u nás za barákem mlhoviště nebo pavouk... a sem tam biřička, ale tam většinou jezdíme až kolem 5 na kole.
6. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Kony vidíš,Biřička.Ta mě vůbec nenapadla.

Marky můžu se blbě zeptat kde bydlýš?
6. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Oprava: bydlíš
6. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
vedle hvězdy, ve štefánikovce
6. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Jééé,tam jsme chvílu bydleli v podnájmu.Myslela jsem jestli nebydlíš někde u Kejzlarovky když si psala že máte mlhoviště za barákem.
6. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
ne, já bydlím před tou školou štefánikova.
6. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
konja super story :grinning: :grinning: :grinning:

marky 2 dny v týdnu jsou ideální
6. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
holky,
tak my včera vyjeli zase na kola a jeli jsme na Hrázku a děti si to tam super užily. I když dvě holčičky tam prudily naší Aduš a nechtěly ji pustit na skluzavku... tak po slovním zásahu našeho tatínka už to bylo OK. Matěj jel po cyklostezce sám a pak jsem ho zahákla za kolo a přes slinice a Borovninkou jsme ho radši odtáhli.
Já byla dopoledne s vozíkem za kolem za mamkou ve špitále a tak mám za včerejšek natočeno zase přes 50 km a byla jsem večer přííííjemně unavená. ŠKoda, že na mě ty kilometry na kole nejsou vidět a jsem stále taková rozkydnutá. to jsou ty geny, hubeňour ze mě nikdy nebude...
No ale že jsme nebyli skoro doma, tak jsme měli i uklizeno a večer jsem nemusela lítat a uklízet ... no super
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak změna, jedem na Stříbrňák. Mladej prohlásil, že se chce koupat a tak ho radši hodím do Stříbrňáku než do Biřičky. Bláňa pořád spí, musím ji vzbudit. Už se jednou probudila, ale zase odpadla. Ta zas bude odpoledne řádit :unamused: :grinning:
6. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj holky,
uz jsme doma,jen je to narocne.Ja mam ode dneska ATB,boli me v krku a mam teplotu,slaba jak moucha a Terezka se stale vali po zemi,krici a vzteka se :pensive: . Snad to brzo prejde,chudak manza.Ten mel osetrovani na Terezku,kdyz jsem byla v nemocnici a dneska dostal osetrovani na me od PL.No a to mame mit v sobotu oslavu Tercinych 2.narozek,snad to vsechno bude nakonec o.k.
Blanicce dodatecne vsechno nejlepsi k 1.narozeninam :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.