• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kaci ahoj :slight_smile: švagrová mi volala a říkala že už jste doma a že tě potkala. Natálka je prý nádherná a malinká :sweat_smile: :grinning: a že se Terka vzteká jsem slyšela taky, ona si zvykne časem,všechny jsme si zvykly na sourozence
6. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak jsme dnes byli na Stříbrňáku, bylo to super. Voda je hrozně teplá, což je už co říct, protože já jen tak do něčeho nevlezu - skučím i v Akváči :sweat_smile: Byla tam nějaká akce od Černé hory, tak malej soutěžil a vyhrál takovou tu tubu na krk na penízky,tak je šťastnej :grinning: Jediné co to zkazilo byla spousta vos a jedna mrcha mě štípla :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to dobrý, sice to rychle opuchlo, ale i rychle splasklo. Ještě že nekousla děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
konja: Lukyna dnes štípla taky vosa .... tak to bylo nejspíš nějaké vosí rojení :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak my se jezdíme koupat na koupálko do Třebechovic. Jestli bude zítra hezky tak určitě zase vyrazíme :wink:

Kačí: Zrovna dnes jsem na tebe myslela, že už musíte být doma :wink:
Neboj Terezka si zvykne :wink:
Až budete ok, tak určitě písni ať Ti dám ty věci :wink:

Marky: Na 2 dny je fakt ideálka, to bych taky brala :wink:
6. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz
ženy kacici už hodila foto natálky

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=426058&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

malá je nádherná,žeru vlasatý mimina..........hele to byl sál č.3?
6. srp 2009 ve 23:48  • Odpověz
je mi nějak povědomej,ale za světla jsem ho nezažila :grinning:
6. srp 2009 ve 23:49  • Odpověz
autor
Jo malá je úúúúžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky si takovou za 5 let pořídíme :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 01:05  • Odpověz
kacici: Natálka je krasavice, doufám, že si takové stvořeníčko za pár let ještě jedno taky domů přivezu (ale když koukám na fotky, tak bych chtěla hned :grinning: )
7. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Holky moc dekuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Naty je vazne uzasne miminko :wink: ,necekala jsem to ani ve snu :sweat_smile: . Jen nakojim tak spinka a brecela nam snad jen jednou a to pri koupani. Ale bohuzel Terezka je presny opak,dava nam fakt najevo,ze ona tady byla driv a ze chce ona veskerou pozornost.No snad si zvykne,jinak nevim :sweat_smile:
Peto urcite se domluvime :wink: - pristi tyden budu uz na holky sama,tak klidne dame srazik treba u lachtana?
Ted beru ATB na bolest v krku a horecky co jsem dostala ve stredu,tak snad bude lip,potrebovala bych vic fungovat :rolling_eyes: ,ted jsem jak lenora :unamused:
Leni tohle byla 4,my jsme chteli klasicky pokoj,protoze pred 2 lety jsem sice byla na nadstand. s vanou,ale vana nefungovala a na sprchu jsem musela chodit na prijem :sweat_smile: ,takze me to bylo jedno
7. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Kacici: malá je faaaakticky krásná. A neboj Terezka si rychle zvykne, chce to si ji vždy v mezičase, když Natálka spinká a nevyžaduje maminčinu pozornost vzít, pohladit, pohoupat, říct jak ji máte moc a moc rádi... občas tolerovat nějaký ten prohřešek, protože na to má nárok, ale stanovit hranice, za které jít nesmí a pokud to překročí, tak trestat. Abyste si nevychovali tirana...
Držím pěsti, lépe se to píše než dodržuje, znám to z vlastní zkušenosti.
Ať se oslava vydaří a už je Ti líp. ATB by měly 2-3 den zabrat, tak snad dali ty správné.

No a abychom nebyli outsideři, tak manžu včera taky ďobla vosa, vlítla mu do rukávu od trička a bodla. Manža si ještě večer dal 2 sklenky vína a dneska si stěžuje, že je nějakej oblblej. Tak jsem ho sjela já, že snad toxin od vosy stačil a nemusel to ještě podpořit vínem... a ať nesimuluje a nefláká se a jde ty toxiny vyplavit prací :grinning:
7. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Bebul1: Ty vosy jsou příšerný a přijde mě že jsou úplně všude! Dělaj úplný nálety. Navíc mě přijde že jim nějak moc chutnáme, nikdo jiný neměl kolem sebe tolik vos jako já s dětma :frowning2: A dnes když jsem šla na nákup tak zase kolem nás asi čtyři vosy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já je tak nesnáším, vždycky úplně ztuhnu a zavřu oči. Musím vypadat jak idiot, ale já z nich mám fakt děsnej strach. Mrchy! :angry:
7. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
konja: já mám z vos, taky paniku. Štíply mě za život asi 4x a vždy to stálo za to, napuchlo.... a to mi dělali testy a na vosy alergická nejsem, ale co to udělá s organismem...
S těma výrobkama, se taky hlásím do učení a patlat se může u nás, na terase bordel nevadí...
7. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Nejdete někdo někam ven?
7. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Leni,
dnes budeme doma na zahrádce, děti naložíme do bazénu a uvidíme jestli se nic nepřižene, tak budeme ve stanu a plánujeme tam i spát :grinning:
7. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
lenkabu: Když budeš mít volno a auto tak přijeťte na brouzdák. Já chodím s Kačkou cca 10-11:30h
a tak 17h-19h ( Někde jsdeme i dřív, podle toho jak stíhám :wink:

Kačí: Už se na Natálku móóóc těšíme.
Jinak kdybych byla na tvém místě, tak bych asi občas hodila natálku manželovi a šla s Terkou na hřiště, do mlhoviště, no dělat to co se jí líbí :wink:

Kačka je zlatá, ale je naprosto alergická na PC :sweat_smile:
Je ochotná mi ho ještě tak tolerovat cca 30 min. po probuzení pak když si jí nevšímám tak už mi to dá náležitě najevo :grinning: :grinning: :grinning:
Ona nechce abych si s ní hrála, jen se na ní musím koukat :wink:
Jiank když jsme venku a má děti tak si na maminku ani nevzdychne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
kinsli, tak to znám, Blanička se zase naučila co je to restart a jak ho používat :rolling_eyes: Jelikož teď pořád dělám na diplomce, tak jsem se naučila vše ukládat po každé větě, jinak bych to asi nikdy nedopsala :sweat_smile:
8. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Holky,
příštý týden se chystáme do Ikey, tak kdybyste někdo něco nutně potřeboval :dizzy_face: (já teda potřebuju hooodně moc, kuchyň, koupelna, děcák...) tak dejte vědět a přivezem.
8. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
8. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
Vanda je červená jak sele :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
lenkabu: No jo matko co by jsi chtěla v každém koutě 30c :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Holky,
právě jsme se vrátili z mlhoviště v Jungmance a superrr.
9. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
bebulka1: Já mám mlhoviště 3 min. od baráku :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tak vkládám fotky z dnešní oslavy narozenin
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=296759
9. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Konja - Blanicce to moc slusi a dort - nemam slov jak jsi sikovna - fakt parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
kacici: díky za uznání, ale dalo mě to takové práce, že jsem pak padla na hubu a celej včerejšek jsem byla úplně vyřízená. Dělala jsem ho od 12:00 do 00:30. Několikrát se mě nepovedla hmota, žlutou jsem musela čtyřikrát vyhodit, kolem deváté jsem se z toho rozeřvala a chtěla ten dort hodit bezdomovcům do popelnice :sweat_smile:
10. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
já bych se na dort vy...,máš výdrž
10. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás pěkně zdravím po dovolené, byla super, akorát Kuba si dovezl nějakou virozu, má rýmu, často kaká a měl i teplotku, tak jsem šla raději k dr. na výtěr, tak snad to bude mít dobré.
A taky jsem vám přišla říct, že jsem zase těhule :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Krys: Gratulacéééé :grinning:
10. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
kryserka: Stašně moc velká gratulace, často na tebe myslím kdy už jsem hodíš info když jsi my říkala, že zašínate až bude Kubíkovi 9 měsíců. ( No tak to jste měli koukám hned když už jsi ve 3 měsíci :grinning: :grinning: :grinning:
Tak tfuj, tfuj ať je v bříšku Kačenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
mi říkala :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 23:56  • Odpověz
autor
konja: Dort byl nádherný :slight_smile: Fakt jsi šikula, já jsem praktická žena jako Lenkabu, takže taktéž bych se na to mohla :sweat_smile: :sweat_smile:
Raději si ho zaplatím :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 00:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.