• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
kryserka: Máš tu tu clonu :wink:
11. srp 2009 v 00:12  • Odpověz
kinsli: no tak to tenkrát byly jen prvotní úvahy, chtěli jsme se začít snažit po dovče, ale mimísek si k nám našel cestu dřív :grinning: Holka to nebude, o tom jsem přesvědčená :slight_smile: Ale já budu šťastná i za dalšího chlapečka, jenom, když bude zdravý a v pořádku, holčičku si pořídím zase nějakou zvířecí :grinning: Jejku, já Ti asi zapomněla napsat, já už clonu mám, nakonec jsme je objednaly s kámoškama, protože na dovču jsem ji fakt potřebovala
11. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
krys: nechte se překvapit, já taky byla přesvědčená, že nemůžu mít takové štěstí aby se nám povedl páreček, už před těhu jsem si říkala, že budu mít urči dva kluky, že nám se to určitě nemůže povést. A vidíš :slight_smile: Taky bych byla šťastná za chlapečka, zas takovej sobec nejsem, chtěla jsem hlavně zdravé miminko, ale v koutku duše jsem toužila po té prcce :grinning: Ještě jednou velká gratulace. Kdy máš termín?
11. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
kinsli: já jsem si je dřív taky nechávala dělat, ale ceny těhle dortů jsou šíleně obrovský :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když jsem zjistila, že je možný udělat si takové dorty i doma, tak jsem to zkusila a začlo mě to bavit :wink:
11. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
konja: zo víš, že bych taky chtěla holčičku, přecejen holčička je taková spojenkyně i v dospělosti, víc tíhne k mámě, než ti kluci,a le jak to má být, tak to bude. Ale já jsem o tom klukovi fakt přesvědčená :slight_smile: Termín máme 24.2., ale podle Uz je mimi o týden menší, takže to třeba bude nakonec březňáček, uvidíme. Akorát jsem teda v šoku z toho, že už teď vypadám jak v pátým měsíci u Jakoubka, za chvíli, abych začala tahat těhuhadry a to se mi faaakt nechce. U Kuby na mě pomalu ještě na šestým nebylo vidět, že jsem těhu a teď už to za chvíli neutajím, jak ten pupek roste. Jinak si určitě chceme nechat pohlaví říct, já vím, že to musí být krásné překvápko, ale já jsem hrozně nedočkavá a vím, že to vydržím, ikdyž vím, že mi řekne, že tam ten pindík je :grinning:
11. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
jo a ještě jsem se chtělapochlubit, dneska mi Jakoubek udělal už 11 krůčků :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Krys,moooooooc gratuluju.nechci tě strašit ale ne všechny holčičky jsou takový jak si myslíš.Adélka je hroznej tatiňák.A o holčičce v sukýnce si můžu nechat jenom zdát.Věčně odřený kolena nebo ruce.Je prostě jen troch živější.Ale je to naše zlatíčko a mazel.
11. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Krys: je to šikula :slight_smile: U nás zatím samostatná chůze nehrozí. Za ruku v pohodě, kolem nábytku v pohodě, tlačí před sebou kočárek, hrocha i židličku, ale jakmile ji to vezmeš z rukou nebo ji pustíš, tak se zastaví a vzteká se :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
krys: taky moc gratulujeme a přejeme, ať jsou ty první měsíce bez nevolností a jste zdraví... No a Kubíčkovi taky gratulujeme, je to šikulka šikovnej.
My máme dračici, ale holčička to je, ráno stojí před skříňkou a přemýšlíá co by si vzala na sebe, šatičky nás bavěj a ještě se ráda parádí, takže češeme sponečky... ale jinak je to drak horší než Mates :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky, nerada vám nabourávám diskuzi, ale ráda bych se zeptala, zda jste nechávaly fotit své dětičky u nějakého hradeckého fotografa/fotografky a jak jste byly spokojené? Děkuji.
11. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
madlina: noo, já jsem byla taky éro, takže sukýnky, a růžová, to by u nás neprošlo ani přeze mě :slight_smile:

konja: Kuba má z té chůze hroznou radost, tak se snaží víc a víc, je to takový roztomilý, brečela jsem dojetím :slight_smile: (ale to jsou ty hormony :grinning:

bebulka: nechci to zakřiknout, ale nevím, co je to nevolnost, kdybych neviděla UZ, tak ani nevěřím, že jsem těhotná, akorát jsem teda hrozně unavená a mám mega prsa :grinning:
11. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
kryserka: Mega prsa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Chodíš k Rešlový???

Tak si krásně vystřídala Kačičí a tebe zřejmě vystřídá Markyfrana :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak gratulujeme ke krůčkům ( taky jsme je ořvala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a těhu hormóny to určitě nebyly :grinning: :grinning: :grinning:
Nejvíc jsem ale ořvala první smích. Kačka se jako mimino nesmála vůbec, jako nějaké fotky měsíčního vytlemenýho mimina tak to u nás nehrozilo. Nevím přesně kdy to bylo poprvé, ale podle mého mezi 3-4 měsíce. Já jsem přebalovala Kačku, Lukáš si stoupl za mě a schoval se a vykoukl a vždycky na ní ! kukuč, no tak se mohla počůrat smíchy :grinning: :grinning: :grinning: Ale to bylo fakt jen jednou v těch cca 3,5m vůbec netuším ale už byla větší. No a pak se zase dlouho nesmála. Teď se zase zubí skoro pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

konja: Jo dorty jsou fakt luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
kinsli: nojo, jen jsem se zaradovala, že už je mám trochu menší, tak šup a jsou zase veliký, já měla vždycky malý, tak na to nejsem zvyklá. Jojo, chodím k Rešlový
11. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
kryserka: Alespoň si Vašek užije :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak to máš super, že chodíš k Rešlový :slight_smile: tak je perfektní :wink:
11. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
autor
kryserka: Jak Tě obdivuji, že jste nakonec do druhého šli po tak krátké době.
Já totiž osobně mám pocit, že jsem rodila včera :grinning: :grinning: :grinning: takže na další těhu není ani pomyšlení :grinning: :grinning: :grinning:
Ale musím se přiznat, že už jsem koupila jeden růžový overálek a jeden růžový kabátek, obojí bylo tak nádherné, že to prostě nešlo nekoupit :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz
krys: taky tě obdivuju, že jste se pustili do druhého tak brzy. Mě ta představa děsí :confounded: Když si představím to lítání kolem Blaničky, jak jsem unavená, nic nestíhám a do toho bych měla prožívat další těhu :sweat_smile: No asi by to byla moje smrt. Jsi holka šikovná :slight_smile:
12. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
kinsli: když my jsme chtěli děti blízko sebe, navíc čím víc bych to oddalovala, tím víc bych se toho porodu zase bála, jako že se ho bojím strašně :frowning2: Já teda nic moc nakupovat nehodlám, jen něco teplejšího, když byl Kuba na léto, ale jinak bych ráda vystačila s tím, co máme, z rodičáku se stejně rozšoupnout nemůžu

konja: to víš, že mám strach, jak to budu zvládat, ale nějak si poradím. my jsme s bráchou o 15 měsíců a mamka to taky zvládla, tak musí taky :slight_smile: je fakt, že to těhu nějak zvlášť neprožívám, nějak není čas :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
holky já si neumím představit že budu mít děti po třech(a něco) letech.Adélka někdy vydá za celou mateřskou školku.Snad abych se pak nechala zavřít do blázince bez možnosti návštěv. :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to se někdy třeba u dr.potkáme.Taky chodím k Rešlový.
12. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
madlina: Já taky a ještě lenkabu, čaryfuk :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Holky mám zlaté dítě :grinning: :grinning: :grinning: Spala dnes do cca 10h tak jsem se bála, že po obědě se jí nebude chtít a v pohodě si usnula a ještě spinká :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Kinsli: Kačenka je sluníčko, hodný. A je fakt že ve srovnání s naší dračicí Aduš je to fakt ještě brouček maličkej, miminkovej. Jsem moc ráda, že jsem Vás zase viděla a trochu líp poznala a těším se určitě příště na repete, doufám že už třeba i s Lenkou a Vandou a konjou a Blaničkou...
Ještě jednou se omlouvám za trapas s nepředstaveným manželem a to dobíhání na bus...jsem fakt tele :pensive: .

Krys: neboj, já se taky bála a druhej porod byl oproti prvnímu brnkačka. Bylo to zaprvé hodně rychlé a za druhé už člověk věděl do čeho jde, jak dejchat... takže fakt jen ten strach překonat. Rešlovou schvaluju, já už teda ne do poradny, ale chodím k ní, tak se třeba potkáme tam :grinning:
12. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Ještě než dočtu.............krys kurňa já to tušila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tenkrát v Jiráskáčích jsem zaslechla cosi mezi tebou a caryfukem ale bylo mi blbý se ptát esli je to ono :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
lenkabu: Koukala jsem se ti na ten stacionář, ale buď jsem slepá nebo tam fakt nic není. Byly tam pouze zvonky jinak řádné číslo :confused:

bebulka1: V pohodě :grinning: :grinning: :grinning: Alespoň bylo vzrůšo : :grinning: :grinning: :grinning:
Tak co už máš větvičku :grinning: :grinning: :grinning:
Hele ona Káťa zase až takové tele není jako se jeví :sweat_smile: Fakt byla u Vás taková přejetá :sweat_smile:
I když samozřejmě ve srovnání s jinými dětmi je fakt klidnější. Kolikrát koukám jak maminky lítají za dětmi a
tohle mě více méně nehrozí. Já si sednu na lavičkou a koukám se jak si hraje na písku nebo se tak ochomejtá okolo houpaček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak dnes jsem dělala pangase zapečeného se sýrem a rajčaty a Kačka se mohla utlouct
křičela mami hami mňam :grinning: :grinning: :grinning:
No fakt kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď je to asi 2 dny co začala opět plácat nesmysly, ( už to měla jedno když jsme byly v Itálii )
bylo to tak na 4 dny a pak se naučila spousty nových slov, tak snad opět něco nového vypotíme :grinning:
Já myslím, že slov už zná dost, ale ona má rozkecáno po ránu a pak už jí to moc nebere :sweat_smile:

Holky nedáme nějakou véču??? Mě by se hodilo pondělí, Lukáš bude mít ranní tak bych měla hlídání :wink: :wink:
13. srp 2009 v 00:18  • Odpověz
ahoj holky,
krys - velikanska gratulace k tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a urcite to zvladnes :wink: Terezka je ted uz mnohem klidnejsi a hodnejsi :dizzy_face: a dost me pomaha. Celkove bych rekla,ze se tim zklidnila a to je co rict u naseho maleho certika.Jen je teda na ni uz zavisla,prvni koho hleda po probuzeni je Naty,ale Ales rika,ze ji hleda a pak si rika,tak je tu furt,ach jo :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak uz i stiham domacnost s obema,takze fakt dobry,nejak se snazime zajet rezim,ale ten je kvuli kojeni bohuzel nemozny,mala si rika jak chce a ja se ji prizpusobuju.
13. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
kaci:to je výborný že se Terka zklidnila, režim bude, ve 2 týdnech je brzo.

kinsli:dík,já našla stacík na netu nakonec :wink:

véču bych dala ráda ale opravdu nevím kdy bude čas.......pondělí i úterý jsem v pardubicích a dál zatím nevím další týden budu teprve plánovat.
13. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Holky ja vecu beru - jen nevim jak mala s kojenim,ale kdybych ji nakojila a nebyla by ve spurtu mohla bych prijet za Vami aspon na hodku,dve,ona docela vydrzi :wink:
Jeste me obe spi,tak vyuzivam casu,ktery pres den skoro vubec neni,ale nevadi me to :dizzy_face: ,jsou to fakt zlaticka,ale treba za tyden tady budu nadavat :sweat_smile: :grinning:
13. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
bebul: no já už bych snad ani rychlejší mít nemusela, to bych pak taky mohla po cestě nebo doma a to bych fakt docela nerada :slight_smile:

leni: :grinning: to ses měla zeptat :wink:

kaci: to jsem už právě slyšela od více lidí, že se pak starší zklidnilo, příbuzná má od sebe děti o rok a půl a říkala, že holčička byla fakt ďábel a jak se narodil chlapeček, měla prý pak větší pohodu než s jedním :slight_smile: Kéž by tobyl i náš případ :slight_smile: .........

véču beru, nechci to zakřiknout, ale Kuba teď po usnutí vstává až po půlnoci, většinou, tak by se dalo :wink:
13. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Tak se po delší době zase hlásíme :slight_smile:
Všechny moooc zdravíme a hlavně GRTULUJEME KRYS k pupíčkovi!! a KACICI k NATÁLCE :wink:

Jinak my jsme byli celý červenec na Moravě a za týden tam pofrčíme zase.
Máme za sebou roční prohlídku a naše aktuální míry (teda Tobískovy míry:slight_smile: jsou 10,940 kg a 80 cm :slight_smile:
Dneska vylezl osmý zub a vypadá to, že je zaděláno už i na další.
No a taky se naše batolátko v úterý rozhodlo, že už nás k chození nepotřebuje a začal si vykračovat sám. No to teď bude teprve veselo :slight_smile:
Ukecaný moc není, většinou to je mama, baba, ale jinak se projevuje dooost hlasitě...výská nádšením, když vidí psa nebo sekačku na trávu nebo podobné jemu známé věci.
Taky se teď snažíme výletovat a tak jsme ted o víkendu byli v Častolovicíh v minizoo a v neděli pak na Šerlichu.
Jo a taky jsem byli poprvé na koupališti a až jsem se divila, jak se to tomu našemu špuntovi ve vodě líbilo (nechodíme na plavání, tak na vou není moc zvyklý).

Tak zatím papááá a užívejte léta a sluníčka!
13. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
jsem se upsala....Tobísek má jenom 10,920 :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
kinsli: jakou větvičku, asi si sedím na vedení :grinning:
Terasa už je odsekaná, máme ještě více vytopený sklep, v pondělí nebo úterý by se mělo betonovat, tak uvidíme jak to nakonec dopadne.
13. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.