• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
bebulka1: No říkala jsi přeci, že půjdeš ukojit své zlodějské vášně :grinning: :grinning: :grinning:
k sousedom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kacici: Máš vče připravené, zítra se budeme těšit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Kačenka před chvílí řekla poprvé miminko :grinning: :grinning: :grinning: jinak říkala mimi :wink:
13. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Gratulace Tibíkovi k super mírám :wink: a k chození, fakt šikula :wink:
13. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Tobík je taky kus :slight_smile:

kinsli:já z toho nemůžu jak Kačka spí, Vanda někdy taky jen půl hodiny denně :sweat_smile: a vstává v 6 pravidelně,vyjímečně v 7 :pensive:
13. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
kinsli: aha myslíš ten rakytník, ten se musí až tak v říjnu nebo listopadu, to já se na to musím psychicky připravit a odhodlat, i když je to jen větvička, tak to je na mou psychiku záhul :grinning: , tak o tom musím dlouho mluvit abych si odůvodnila, že to není až takový zločin.... :grinning: to je děs co??
13. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
bebul:já ti ho půjdu urvat jestli chceš :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
bebulka1: já bych s tím taky problém neměla :grinning: :grinning: :grinning:

lenkabu: spí fakt neuvěřitelně, to je horší než kojenec :sweat_smile: A je to fakt čím dál horší, já se fakt divím, že vůbec chodí :sweat_smile:, protože když si to tak vezmeš tak ona spí 19:30 - ( 8:30 -10:30 ) někdy i dýl no fakt masakr.

pak jde spát po obědě, podle toho kdy se ráno vzbudí jí dávám mezi 11:30h-12:30h a vstává mezi 15h-16h.

takže když to sečteš tak dopoledne je vzhůru tak 3h a odpoledne 4-4,5h.
A z toho si odečti, že se musí najíst, já musím na poštu, nakoupit ( takže je v kočáře )
Teď jsem ale řekla, dost a když je vzhůru tak jí nakrmím a jde se na brouzdák, jí se tam fakt líbí a jak se vylítá
tak o to se jí lépe spí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
Peto,moc dekuju :dizzy_face: a zitra odpolko se budeme moooc tesit :wink: :slight_smile:
Teda Kacenka ti nejen krasne spinka(to uz ti zavidim delsi dobu :grinning: ),ale i hezky mluvi :confused: :slight_smile:
Nase treperenda se zasekla a vratila se opet ke sve miminkovstine,ona snad zacne mluvit az pujde do skoly :rolling_eyes:
13. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
autor
kacici: Jé koukám do pasu, gratulace Terezce k 2 ročninám a Natálce k 2 týdeninám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vůbec jsem netušila, že už je Terka taková slečna, myslela jsem, že jí je tak 20 měsíců :grinning: :grinning:
No jo letí to :wink:

kacici: Neboj odpoledne muž byli děti v kočárkách zase mimi :grinning:
miminko řekla fakt jen jednou :frowning2:

Nejlíp mluví Vanda, ta mluví fakt nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Teď jsem stahovala fotky tak něco k sobě hodím :wink:
14. srp 2009 v 00:04  • Odpověz
autor
byly děti :sweat_smile:
14. srp 2009 v 00:04  • Odpověz
čau noční ptáku........vanda mluví čím dál líp,ale zase bude v plínách asi tak do školy :sweat_smile: vyžaduje plíny už i na plyšácích :sweat_smile: hlavně že říká dobrý den :pensive:

kaci:tys uměla porodit,narozky skoro stejně to budete mít drahý :grinning: :grinning: :grinning:

hele oni pořád jedou reklamy na sex po telefonu teď to bylo v telce :sweat_smile:

hele to snad neni možná jak kačka spí :sweat_smile:
14. srp 2009 v 00:07  • Odpověz
kinsli, lenkabu: holky, ono kdyby to byli normální lidi, tak s tím taky nemám problém a i se dovolím, ale oni jsou totální blbci, namyšlení... tak to musím udělat na tajno a mám z toho spíš problém, že s nima nechci mít nic společného.
No a s tím spinkáním, moje děti zabít nejen se spaním ale i s jídlem. Matěj se zase podloubal v obědě, snědl dva kusy těstovin a prej ho bolí bříško, že je přejedenej. Adéla usnula v 1 a už je vzhůru.

kacici: gratulujeme k narozeninkám a týdeninkám :zipper_mouth: , hlavně budďte všichni zdravoučcí a spokojení. Jak se říká, hodně spánku, moře mlíčka a hlavně spokojenost na všech frontách.
14. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
lenkabu: Já chodím spát tak okolo 1:30h :wink:
Jinak Vanda je fakt výborná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vy ve 2 letech budete říkat básničky :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem zkoušela učit kačku "opice" říkám jí to vždy když jí přebaluji tak z toho bude asi trochu zmatená :sweat_smile:
Opice mi řekla snad jen 1x jinak pice a teď už jak jí položím na přebalovák tak našpulí pusu a křičí o o o
:grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mě přijde, že slov zná hodně, ale taky dost polyká písmenka :frowning2:
HAČÍ je třeba AČÍ, bobík je BOBI
No doufám, že si dá říct s miminkem, protože jakmile začne říkat miminko, tak už na mě nebude volat mami ale maminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
I když si předem myslím že z toho vyjde MAMIKO

Jinak k plínám dost mě nahlodala jedna holčina, je jím 18m a jsou bez plín, tak jsem si řekla, že jí zkusím dát bez plen doma. První tři dny ok, a pak už čůrala kde mohla, tak jsem to zavrhla a ještě jí tak 2-3 měsíce nechám,
to by udělala s bytu pěkný chlív :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
bebulka1: Jdu tě nasrat :sweat_smile: kačka měla 3 velké knedlíky + obrané masou ze 2 kuřecích křídel a omáčku.
( dělala jsme kuře na paprice )

Kámoška syn taky jí jako když nejí, nechápu z čeho takové děti žijí :confused:
Každopádně Matěj na to že by strádal nevypadá :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
takových překlepů :sweat_smile: no vy si to domyslíte :wink:
14. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
kinsli:ona začíná říkat básničky :sweat_smile: :grinning: ale to fakt poznáme jen my,pořádně to neartikuluje.......ale moje máma jí recituje prakticky nepřetržitě něco a Vanda zkouší říct začátky těch básniček, jako třeba halí belí je rozumět,koně v zelí už jen zkouší a dál to nedá ale nakročeno na básničku má slušně :grinning: ale ty plíny bude mít fakt dlooouho,já to nechávám být až do dvou let.a spala dnes hodinu v kočáru a už nebude :rolling_eyes:
14. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
lenkabu : Fakt úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
To je můj gen,já údajně mluvila ve větách v roce a půl..............to máš jedno,až půjdou do školky tak budou mluvit všechny a snad budou i bez plín :grinning:
14. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Řekla bych že tak v průměru odpovídá okolo 22 měsíce :wink:
14. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
lenkabu: naše Aduš taky dost mluví a když mě tak na roce volala k sobě že už jako vstává a vyšlo z toho:
mámoooo, máááámooooooo. tááátooo v komomy... (překlad - mámo, mámo, táto v komoře je myš) tak jsem se skoro po.... smíchy.
Na roce a půl už krásně říkala houpy houpy kočka snědla kroupy a doříkává se mnou básničky. Máme super leporela z levné knihy s básničkama - já mám koně, když jsem husy... a v nich jsou ty básničky a písničky a jak ji ukážu obrázek tak začne recitovat.

Kinsli: Matěj je živ z mlíka a kakaa, denně určitě litr až 2 udělá, však mám ruce vytahaný od mlíkovek :grinning:
14. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
bebul:tak to bude Vanda něco podobnýho.........mluvení je fajn,člověk se líp dorozumí :slight_smile: já se u toho skvěle bavim,ráno z postýlky volá mámo táto a když nic tak křičí bojim nebo pocem :grinning:

kinsli:no však je taky tak velká :grinning: vyřazuju kalhoty 92,jak nejsou pružný tak to na ni nenarvu. řekla bych že v roce a půl bude mít ke 14 kg.
14. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
kacici: holky jsou si hrozně podobný :slight_smile: a Terezka je nádherná holčička ta bude lámat srdce :slight_smile: tu blonďatou panenku máte z toho dřevěnýho krámku jak je Pod strání? já ji tam okukovala
14. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
kacici: krásný fotečky, náááádhernej dortík, kdopak ho vyráběl?? Já abych vzala mustr, Aduš bude mít 2 na konci září a z Fanynky a Fanouška by asi padla láskou.
Jinak se Tě optám, klučina s Terezkou?? Kdo to je?? Já ho odněkud znám a nemůžu si ho zařadit, asi s náma chodil plavat, nejmenuje se nááááhodou Adámek??
14. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky moc dekuju za pochvalu :dizzy_face:
Leni tu panenku dostala od moji mamky uz pred rokem,takze bohuzel nevim kde ji koupila,ale rekla bych ze mozna v Pompe v hrackrastvi ve Futuru :wink:
Bebul - Je to Adamek od Lucky - ma tady prezdivku Cina - ma spoustu kasnych fotecek Adamka,vzdycky ji je zavidim,nam se ty fotky nejak nedari :sweat_smile:,ale staci to
Ten dortik jsem si objednavala od jedne pani z Pouchova - jestli budes chtit poslu ti na ni mailika,ale ty jsi moc sikovna,myslim si ze ho budes chtit upect sama :slight_smile:
Jinak my byli dneska s Petou a Kacenkou chvilku na hristi a teda musim rict ze Kacenka je vazne uzasna,ma nadherny kukadla :dizzy_face:
Holyk vy mate strasne moc sikovny holcicky,my asi nebudeme mluvit dlouho,stale mluvime miminkovstinou,jen obcas rekne nejake slovicko :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
kaci mně přijde Terka spíš pohybově nadaná,snad žádnýd ítě nevyniká ve všem. Vanda má to mluvení a jinak je normální a často pozadu.........kroužky na tyč dává asi měsíc. a zírám když někdo napíše jak stejně staré nebo i mladší dítě kouká ráno na prase pepu nebo elma.........Vandu to bere asi půl minuty a jde.
14. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
14. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
lenkabu: Máš pravdu tam se nedalo nepřispět :grinning: :grinning: :grinning:

kacici: Tak dnes Kačka nakonec vydržela do 20:45h, no nic jiného jí ani nezbylo :grinning:
Jinak byla děsná, objednaly jsme jí jahodový juice a ta potvora se vždycky napila a celý to vyprska :angry:
No fakt na zabití. Takže byla fakt jako prase :sweat_smile:

Dnes odpoledne když se Kačka vzbudila po obědě tak nejdřív ukazovala na chou chou a volala mimi, tak ukázala na krabici od erba a říkala, mami, - mimi ( tam má paní v ergu mimčo )

tak říkám je tam maminka a má miminko a kačka máma tak říkám maminka a Kačka máma a já maminka a kačka už naštvaně vyštěkla mama .... tak říkám " no tak máma " :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak když jsme jely za Kačkou tak Kačenka asi tak 10 minut pořád po sobě opakovala kšá
viděla totiž kočku tak na ní začala máchat rukou a volat kšá.
To má asi z Urbanic když nahánějí slepice :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz
ahoj
tak se po delší době hlásím, byli jsme hlídat mamce barák. Je s Májou (ségry starší dítko) v chorvatsku :slight_smile:. Budeme tam až do neděle.

lenkabu - Vanda je teda šikula, jak krásně mluví. My v tomhle budeme pozadu, říká jenom pár slovíček, nejčastěji houpy :slight_smile:

kacici - krásné fotky, je vidět, že se oslava podařila, dort úžasný. My fanynku dostali jako plyšáka k vánocům a Denisa s ní spí :slight_smile:

kincli - moc mě neštvi s tím vaším spaním!!!! denisa většinou spí do 6-7, dýl ani náhodou.

holky, jak tu někdo navrhoval pondělní večeri nebo tak, tak to se nekoná??? já bych šla...

kryserko - MOC GRATULUJI !!!! :grinning: :grinning: :grinning: to jste se teda toho nebáli, takhle brzo, když ti Kubík dával zv noci zabrat, ale ty jsi šikula, ty to zvládneš. já teď chci chodit do práce, v září nastupuji a od května (jak budou denise 2 roky) se taky chceme začít snažit :grinning: tak doufám, že to půjde a nebudeme mít s tím problém. Kolem mě je teď dost lidí, co jim to nejde :confounded:

jinak minulý víkend jsem byla u Bubli na chalupě v Krušných horách a všechny vás moc pozdravuje :grinning: holky jsou to divošky, jsou minimálně o 1,5kg větší než denisa :grinning: a co se týká dýlky, tak tam bych to odhadla tak cca 3-5cm :grinning: :grinning: :grinning: bubli se vrací do HK koncem srpna, tak určitě pak musíme dát poprázdninovou schůzku (večeře, vínko nebo odpolední) :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Houpy je důležitý slovo a ještě ham,nic víc nepotřebujou :grinning:

bubli ráda uvidim,si musela oddychnout když holky vypustí na chatě

hele každý dítě je větší než Deny :grinning: :grinning: :grinning:

mně teď taky cuká dát si někde v nemocnici částečnej úvazek,ale nevim.........to by oddálilo další dítě min o dva roky,na pár měsíců na nový místo nejdu. a pořád nevím co si vybrat,jestli další děcko nebo práci :sweat_smile:
15. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
markyfrana: Já bych v pondělí 100% šla :grinning: :grinning: :grinning:

tak holky kdo se přidá???
15. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Lukáš má noční takže bych potřebovala někde v centu aby nebyl problém sednout na bus. Při nehorčím by na chvíli zaskočila mamka :wink:
15. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.