• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Holky ja bych v pondeli taky sla,ale asi az bych nakojila tak bych prijela,ale zalezi na male,protoze pokud by to bylo jako doted tak je to v pohode,vstava po 4 hodinach na papu a je jinak milacek a spinka :wink:
Peto treba mame doma druhou Kacenku :grinning: ,no ja bych se vubec nezlobila :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
kacici: Kačka tak do těch 4 měsíců jen jedla a spala :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Tak mame asi rutovy spurtik,kojim casteji a v noci se mala v 1.30 vzbudila a byla asi hodku vzhuru a to si stezuju co :grinning: :grinning: :grinning: ,Terka byla vzhuru skoro porad a ted je to milacek a stejne frflam :sweat_smile:
Ted spinka zlaticko a Terca kouka na Kraliky z klobouku,uz me teda hrabe,furt chce koukat jen na tohle DVD :rolling_eyes: :pensive: Mame na stole obed,ale cekam az dojede tenhle dil,pak vypinam TV a jede k segre na zahradku na bazenek :slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Holky, tak co ten zítřek??? Kdy, kde a v kolik???
16. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Já ještě uvidím jak bude a jak tomu bude nakloněn manža. Jdeme zítra dopoledne celá rodina k zubaři ...
no a pokud to nebude někde moc z ruky, tak bych třeba taky dorazila, ale teda zatím je to tak na 50%, přeci jenom z Březhradu je to láce a musela bych na kole....
16. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: !!

Já jsem ostuda, dlouho jsem tu nebyla a uniklo mi tolik krásných podstatných událostí :grinning: :grinning: . Konečně jsem to všechno dočetla, ufff.

Takže především, kacici, gratuluji ke krásné a zdravé holčičce, ať Vám dělá jen samou radost :slight_smile: . Až Naty trochu povyroste, tak si spolu holky krásně vyhrajou. To budeš mít fajn.

krys - no já čučím :grinning: a ohromě gratuluji, Venda je teda "samec" :sweat_smile: :grinning: :grinning: . Tak hlavně, ať tě to těhotenství nevyřazuje z provozu (to je snad jediné, z čeho bych měla prozatím strach, abych mohla fungovat). Jinak mám kamarádky, které mají druhého potomka do dvou let a nestěžují si :wink: . A Kubíčkovi také gratulace k prvním samostatným krůčkům.

konja - ty jsi tak šikovná, ten Blaniččin dort je (spíš byl) kouzelný :slight_smile: . Jak si tady psala o těch kurzech pod tvým velením, .... tak kdyby byl kurz výroby dortů ....
17. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Mě by hodně zajímal ten peding :slight_smile: Fakt to vypadá moc zajímavě :slight_smile:

Uháčkovat umím jen řetízek :grinning:, dřív jsem hodně drhala náramky přátelství, dělala korálkové náramky, a v těhu mě chytlo ketlování ... díky našemu rarachovi mě potom samozřejmě přešlo :grinning: :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak co náhradní termín na posezení? A brala bych i srazík s prckama, už jsem vás tak dlouho neviděla :wink:

bambik: dík, já mu to řeknu :grinning: zatím to jde, nějak si to moc nepřipouštím, zvládla jsem dovču v tatrách, o víkendu ještěd a chystáme se na Sněžku, ale už bych měla asi brzdit, o víkendu už mi začalo tvrdnout břicho, tak budu muset zmírnit tempo :slight_smile: Kuba zase začal zlobit se spaním, tak jsem furt unavená,a le dá se to zvládnout, stejně mi nic jinýho nezbyde :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
bambik: tak když by jsi někdy potřebovala pro někoho dort tak písni a já ti s ním pomůžu, to není žádný problém a uvidíš, že to není nic hrozného :slight_smile:

markytkaaa: po dalšího úterý nemám na nic čas, ale pak už se můžem domluvit na čemkoliv a něco provést. Bebul navrhovala pletení a tvoření u nich, to by bylo naprosto ideální. Tak až budu mít za týden konečně klid, tak napíšu a není problém se domluvit :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
kinsli teď se bavim..........mám v sledovaných už 3 dny tuhle aukci a teď koukám čí je :grinning:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3754541
18. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
konja - moc děkuji :wink: , ale já jsem doopravdy ještě nikdy žádný dort nepekla :sweat_smile: .
18. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
lenkabu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to máš když tak luxusně na osobní předání :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni já Tě zase musím otravovat :sweat_smile:
Potřebovala bych postýlku na víkend ( jestli není problém ) a pak
3.9.-13.9. a možná, že až 21.9. ( se rozhodnu až na místě :grinning: :grinning: :grinning:
Normálně jedu sama s Kačenkou do Itálie, jsem strašně natěšená, my si to fakt strašně užijeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dostala jsem super cenu tak bych byla blázen toho nevyužít :grinning: :grinning: :grinning:
Hlavně to tam znám, takže nemusím mít strach, že bych se někde na procházce ztratila.
18. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
autor
lenkabu:

Mě se zase hrozně líbí tento komplet :grinning:
Kačka by v něm byla fakt k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže raději jsem jí ho ani nezkoušela protože by byl hned v našem šatníku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz
18. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz
autor
Holky já bych taky moc dala nějaký srazík, prosím ještě v srpnu :slight_smile: pak už budeme fuč :wink:
18. srp 2009 ve 23:48  • Odpověz
kinsli:postýlku musim zjistit páč ji chtěl i brácha někdy a já nevim kdy............je to našich postýlka a půjčujou námji tak na střídačku. Ale pokusim se ji urvat :wink: S kalhotama uvidíme,jak na to tak koukám tak myslim že mně přebijou,já za oblečení vysoko nejdu a tohle je next :wink:
19. srp 2009 v 00:38  • Odpověz
autor
lenkabu: Dej mi prosím co nejdříve vědět, když tak bych jí musela jít koupit. Nebo nemáte někdo jiný na půjčení v tom termínu co jsem psala???
19. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Kinsli: cestovní postýlka je u nás taky k dispozici, sice je po 2 dětech a čuňatech k tomu, tak bych ji musela trošku vydrbat, teď ji používají na hraní a občas ukápne nějaká sušenka, čokoládka... ale postýlka je i unás.
19. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
konja: pracovní prostory budou, jen se musí dobetonovat terasa, tak to do příštího týdne určitě nestihneme, ale později, nejlépe v září už to bude OK. No a na pečení dortu se do kurzu hlásím taky. Adéla má narozeniny na konci září a budu muset udělat dorty minimálně 3, tak kdo stojí o nácvik, je zván též :grinning:
19. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
kinsli:jsem volala bráchovi a někdy v tom trmínu by ji chtěl taky tak možná lepší od bebulky když to půjde :wink:

já si od vás nechám dorty upéct jo? :grinning:
19. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
bebulka1: Moc děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Až se Ti to bude hodit tak se pro ní zastavíme :wink:
Písni když tak do IP :wink:

lenkabu: Moc díky :wink: Já jsem fakt děsná, ale my fakt loni byli pouze 1x pryč tak jsem si říkala, že postýlka nám je na nic. Ale letos by jsme jí fakt využili. Kdybych to věděla předem tak bych si koupila svoji :wink:
Teď už by se mi to asi moc nevyplatilo, počítám s tím, že další rok už asi nebude potřeba. :wink:
19. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
S tím dortem to vidím stejně :grinning: :grinning: :grinning:
Udělám raději Konje kšeft :grinning: protože vím, že na tohle jsem fakt levá :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Peto,my mame taky kdyztak cestovni postylku - teda ted ji ma kamaradka pujcenou,ale uz ji asi nebudou potrebovat,mela by me ji vratit,pisla bych ji :wink:
Tak jsme byli v poradne a mala ma 4520g :grinning: ,puclicek,tohle nemela Terka ani na 6tydnech,ta mela asi rovny 4kg a o tri tydny dyl.No prospiva krasne,jen ten zadecek ma teda fakt desny :frowning2: ,takze dame pityol :wink: ,protoze nepomaha vubec nic :rolling_eyes:
19. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Tedy holky vy jste tak hodný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Možná bych spíše využila nabídku Kačí :wink: bydlí od nás mnohem blíž a musím k stejně kvůli šatům :wink:
Myslíš, že už bych si jí mohla půjčit tak ve středu??? Jedeme na víkend na Dachovou, není to nic akutního,
ale zatím se jí bojím dávat na postel :pensive:

Jinak míry Natýlky úžasný, my měly na 19 dnech 3950g :wink:
19. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Kačí píšu blbosti né ve středu ale ve čtvrtek
19. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Peto myslis uz zitra? Musim jen napsat te kamosce,ale meli ji pujcenou jeste nez se narodila Naty,tak snad uz ji nepotrebuje :wink:
Dam ti hned vedet,pisnu ji dneska :slight_smile:
19. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
bebulka1: my nakonec stejně půjdeme jen na brouzdák, Káča mi už od 11:30h chrápe takže než bych se někam dostala tak bych se mohla otočit a jet zase domů :grinning:
19. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
kacici: Jasně dej vědět :wink: Možná by jsme se mohli stavit i v pátek než pojedeme. To fak akutní není, hlavně potřebuji postýlku do té Itálie. na tu Dachovou bych to třeba nějak vymyslela, aby mě nespadla :wink:
19. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
kinsli: cestovní postýlku máme taky a nepoužíváme ji, takže kdyby nedopadla od bebul tak můžu pujčit naši :wink: S těma dortama tě beru za slovo :grinning:

bambik, bebul: září je OK, když budete chtít, tak vám to ukážu a i pomůžu s výrobou, není to nic strašnýho. Je to zdlouhavé, to jo, ale náročné ne. Já jsem dřív taky nikdy nepekla, max. bábovku a to ještě nejlíp z pytlíku :grinning:
19. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
konja: Bábovka z pytlíku :grinning: :grinning: :grinning: něco takového jako existuje, jo :sweat_smile:
19. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.