• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
konja: Díky za nabídku, využila bych jí určitě na víkend, jestli můžu :wink:
Budu mnohem klidnější když budu vědět, že je v postýlce kde se jí nemůže nic stát :wink:
19. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Peto,tak postylku budu mit doma v patek v 9.30,kamaradka me ji vrati a priveze,takze pokud jedete v patek odpoledne zastavte se pro ni :wink:
Jinak ty dortiky by me taky moc zajimaly jak se delaji :wink: ,ja umim jen obyc ovocne :slight_smile: ,ty marcipanove se desne bojim,ze bych to zkazila a taky ta trpelivost me chybi
19. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
jdu zamachrovat že jsem viděla kaci a Natálku :slight_smile: ona vážně spí a nebrečí,to mám taky šanci že porodim jednou takový dítě :grinning:

jo ženy v tescu mají dost zajímavý slevy oblečení,o nová kolekce je zlevněná.
19. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
lenkabu: Oblečení na nás nebo děti?? Já potřebuju jeansy, ale mám v plánu jet do Time outu :wink:

kacici: Moc děkuji, jsi zlato :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
lenkabu: Jo Natálka je sladká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
chci za pár let taky takovou :dizzy_face: :grinning:

naše zvíře chrápalo 11:30h-15:45h. Takže tady oplendovala do 21:30h a vůbec nechtěla spát :angry:
19. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
kinsli:na děti určitě,na nás nevim :wink:
19. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
kinsli: dneska existuje z pytlíku snad všechno :grinning:

během příštího týdne budu dělat marcipán na dort pro tchýni. Kdo má zájem, může přijít na kukačku :wink:
20. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
potřebuju dort z pytlíku :grinning:

jdu do jiráskáčů a budem tam asi do 13:30,kdybyste se chtěl někdo přidat,napište a sdělím polohu
20. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
kinsli: postýlka je u nás, tak když ji budeš potřebovat, tak se ozvi :grinning:

jinak dorty peču podle paní Dáši z MMB, jen ty polevy mi moc nejdou, tak půjdu do učení ke Konje a ráda :wink: .
http://www.mimibazar.cz/recepty.php?strana=2&user=9782
20. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
Bebulka1: taky peču dorty od Dáši z MMB, má je nejlepší :slight_smile: A pokud budeš chtít tak fakt není problém a domluvíme se na ukázce, já budu dělat marcipán během příštího týdne. Nevím ještě který den, viděla bych to předběžně na čtvrtek, ale to bych ti dala ještě vědět a klíďo můžeš přijet mrknout :wink:
20. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
kinsli:jsem vyhrála tu aukci :sweat_smile: sem myslela že půjdou výš,přišla jsem dom akorát když běžela poslední minuta :grinning:
20. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
lenkabu: gratulacee :grinning: :grinning: :grinning:
Já asi tak nějak s cenou počítala, končí většinou 270-310,- :wink:
20. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
lenkabu: Když budeš příště něco shánět tak mi hoď fotky na email. Seženu Ti to za nákupku, Kačce to taky nechávám za nákupku :wink:
Neměj péči vydělám si jinde :grinning: :grinning: :grinning:

Myslím Kačku s Terezkou a Natálkou :grinning: :grinning: :grinning:
Naše Kačka to má samozřejmě zdarma :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
jj,si to dopředu rozmyslim příště,jsem aktuálně řešila že mi dítě zase vyrostlo ze všech slušných kalhot
20. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky, příští týden má být hezky a ne vedro, nechcete třeba v pondělí vyrazit třeba do Jiráskáčů nebo na tu Bířu?
20. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
kryserka: Bířu beru všemi 10-ti :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
Holky mám novinky kajule je v 9tt :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 23:57  • Odpověz
autor
lenkabu: Jak vy to děláte :grinning: :grinning: Nám stačí od Nextu vel. 80 :wink:
Měla jsem problémy jen s jednou mikinou a tu jsem nakonec zavrhla, protože měla střih do A a Kačence stejně neslušela :frowning2:
20. srp 2009 ve 23:59  • Odpověz
ahoj holky,
v podnělí s bířou taky počítám :slight_smile: teď jak je vedro, tak jsme tam skoro každé odpoledne. Vezmu kolo a jsme tam hned :grinning: vidím to tak na 3-4h.

jinak ve čtvrtek 27. letíme do řecka - se těším.

Gratuluji Kajule!!!
21. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
kajuli jsem viděla o víkendu a ani se nezmínila potvůrka :grinning:
21. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Hradec začíná nějak těhotnět :grinning: kdo bude další? :grinning:
21. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
co to tady dávaj do vody? :grinning:
někdo to už určitě tají a pak hodí do pasu 20 tt nebo tak něco :grinning:
Ahoojky,
u kterýho rybníka řádí těhu bacil? Že bych tam hned skočila.Se furt snažíme a snažime a nic. :frowning2:
21. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj,
kacici - gratuluju k Natálce! jste to pěkně zvládly a Natálka teda opravdu není žádný drobek :slight_smile:
jinak v pondělí odpo nedorazím, ale šla bych na nějakou véču :grinning: byly jste teď posedět?
21. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak na Bířu bychom mohli taky dorazit, ale uvdiíme :wink: .
Včerejšek jsme si super užili :dizzy_face: , slavili jsme 5ti leté výročí od svatby, tak jsme jeli do zoo do Dvora a pak se stavili na Hrádku u Nechanic, (místo činu), počasí super :slight_smile: , děti relativně hodné a poslušné, ale měli jsme úraz. Adélku u klecí s Lvounky (mini opičky) popíchali vosy :rolling_eyes: :confounded: . Měla beruška malá 4 štípance - 3 nad pusinkou a jeden v dlani, jak je odháněla.
Naštěstí vedle byl stánek a tak jsme dostali ubrousky s octem a cibuli a ledík... Aduš měla pěkně oteklou papulku, vložím foto, ale asi za 2 hodiny už byla OK. V noci strašný průjem a horečka, tak srážíme panadolkem, mažem fenistilem a dneska dopoleko jsem na ni nemohla koukat, tak jsem ji vrzla 1/4 dithiadenu.
Dneska jsme byli celý den zalezlí, jen Matěj se šel občas smočit do bazénu a tahali jsme zmrzlou tresku. :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3179368&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

tady máte odkaz na fotečky, tak kdo chcete jukněte, nejlepší je ta popíchaná Adélinka, koťátko moje
21. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
bebul:teď jsem na to koukala,vypadá to hnusně.4 píchance by složily i mně,natož takovýho prcka.

pondělí nevim,já se tam asi nedostanu,mám hodně práce vždy ke konci měsíce........ale zkusim to.
21. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Leni,
ale jukni na poslední fotku s tatínkem, tam už má pusinku normoš. 4 píchance, ale patrně byly jen od 1 nebo max 2 vos, ona si ji tam přimáčkla znovu... tak to snad není tak hrozný jedový šok
21. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
holky super, v kolik se vám to tak nejvíc hodí? Na tu 15, jak píše Marky? Já potřebuju akorát vrátit vysavač, ale jinak máme až do večera volno, taťku máme pryč, tak přece nebudeme sedět doma a čekat na něj :slight_smile:

bebul: chudinka malá......
21. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.