• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
bebulka - brr, Adélka to pěkně od vos schytala. pesan v golfáčích je super!!
21. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
My se budeme snažit dorazit co nejdříve :wink:
Počítám mezi 15-16h :wink:
22. srp 2009 ve 02:09  • Odpověz
autor
Kačí: strašně, moc moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Konečně jsem se urvala a věci jsem si vyzkoušela, vše je naprosto Luxusní :grinning: :dizzy_face:
Jinak asi tě zklamu ale o 2 čísla asi fakt nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je to jak na mě šitý :wink:
Pokud můžu tak bych si půjčila ty bílé kalhoty + ten korzet :wink:
Jediný co mě nešlo byly ty černý šaty... byly by super kdybych měla tak o 30 kg méně :sweat_smile:
Koukala jsem že ty bílé jsou z Orsey jak je to dlouho co jsi je kupovala???
Je to přesně můj šálek čaje :wink:
22. srp 2009 ve 02:55  • Odpověz
ahoj holky,
pro srazik jsem urcite :wink: ,jen asi na biru s dvema detma nezvladam,kdyby byl sourozenecky kocarek tak asi jo,ale se skatem si to nerisknu,to by me Terca v pulce odpadla :grinning:,takze spis ta vecere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Peto to jsou veci,ktere jsme nosila pred tehu :grinning: ,jeste pred Terezkou,takze proto jsou mensi,jinak ja se do nich ted abs. nemam sanci vejit :frowning2: ,snad jednou zhubnu :sweat_smile:
Klidne si pujc vsechno a vratis me to az po svatbe :slight_smile:,ja to ted vazne na sebe nedam :grinning:Ty bile kalhoty jsem mela jen jednou na sobe - porizovala jsem si je schvalne na svatbu segry,ale uz je to tri roky :sweat_smile: a korzet jsem koupila ve stejny cas,libila se me tahle kombinace :slight_smile: - ten me teda trosku skrtil,ale snad to budes mit o.k. :wink:(no ja nez jsem sesnorovala ty svoje 4 a bruch docela to dalo :grinning:)
Dala bych do alba fotecku a nebo poslala na mail,ale nejak nemuzu najit segriny fotky z jeji svatby,nevim je to divny,ale kdyby jsi chtela pujcim si nejake foto od segry a naskenuju jak to vypada na nekom.Sgera to snad nevyhodila po rozvodu :confused:
22. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
kin: a kdy máte termín svatby? :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
markytkaaa: Tak za 3 roky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Půjčila jsem si od Kačí věci na svatbu - ale jsem host né účinkující :grinning: :grinning: :grinning:

kacici: Pokud se do věcí nevejdeš tak si kup větší a já si tyto od tebe koupím :wink:
Fakt se mi moc líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bílé kalhoty, černé i ten korzet. Nebo kdyby Ti vyhovovalo, tak si řekneš cenu a já Ti budu do té ceny nakupovat věci na Terezku a Natálku :grinning: :grinning: :grinning:
Nepochop to prosím špatně, pokud nechceš prodat, tak se nic neděje, jen to zkouším :wink:

Jinak po pravdě, jak tu píše markytkaaa o termínu svatby, tak mě fakt před tím i napadlo, že bych si ten korzet + bílé kalhoty vzala i na svoji svatbu. Fakt to vypadá nádherně, a já na šaty nejsem :wink:
22. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
kacici: zkoušela jsi Natálce ty kalhoty z ježečkové kolekce??? mě přijdou, že jsou menší. Měla to být vel 68
ale nezdá se mi to.
Jinak ten komplet s holčičkou mě dostal neuvěřitelným způsobem. Fakt je nádherný. Já už jsem po něm pokukovala minulý rok. Jestli ho seženu v 86 tak po něm hned skočím :D Jenže mi máme kalhoty o číslo - dvě menší než vršky, tak se mi to bude těžko shánět :frowning2:
jedině sehnat 2 sety a z jednoho si vzít kalhoty a z druhého tričko :wink:
22. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
kacici: Našla jsem ho v krátkým tričku
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11750991&tab=9
ale je drahý jako prase, to ať si nechá. Ten tvůj stál 217,-
22. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky :wink: !

bebulka - chudák Áďa :unamused: . My zatím bodnutí nemáme vyzkoušené a děsím se toho.

Jestli mi to v pondělí vyjde, tak dorazíme.
22. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Já to pondělí zkusim,snad to vyjde ale neslíbim.

kinsli:jak za 3 roky? rok od zasnoubení ne? :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahojda holky, prosím vás nevíte jestli v porodnici v HK nepůjčují monitory dechu???? četla jsem někde na netu, že je nějaké porodnice půjčují, tak by mě to jen zajímalo... díky
22. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Peto - s oblecenim se urcite domluvime :wink: ,ted si ho pujc a vyzkousej v praxi,jak se ti to nosi :wink: a pak se rozhodnes.Jediny co bych si chtela nechat jsou ty cerne kalhoty,snad aspon do nich zhubnu :sweat_smile:
Ale holky maji teda pravdu,do roka a do dne po zasnoubeni svatba :grinning: ,ale zase myslim si ze vazne neni kam spechat,hl. pokud chcete aby si to Kacenka uzila s vami :wink:
Verusinek - o tom bohuzel nic nevim :unamused: ,ale rekla bych spis,ze ne
22. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
bebulka - ted jsem videla fotecky - teda chudinka Adelka :cry: :frowning2: ,uplne me ji je lito.My mame teda taky vosi bodnuti za sebou,Terezka se ohnala po vose v obliceji a zmackla ji v rucicce na mlhovisti. Desny rev,ale za 5 min. byla v pohode,jen prst natekly a cely cerveny :unamused: Ale Adelka to mela fakt osklive,jeste ze neni alergicka :confused:
22. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
verusinek:myslím že ne
22. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
Holky nevíte někdo o někom kdo by chtěl kočárek? Nemůžem se ho zbavit a přitom je fakt v super stavu, vymakanej, hlavně ta korba na miminko - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22424745&tab=1. A nikdo to nechce! Včera mě přímo nas.ala ženská, která napsala, že by měla zájem o korbu a autosedačku, ale max. za 1500,-! Málem mě piclo!!! :angry: Zkusili jsme ho dát i do Kr. ráje a nic :cry: A já bych ho tak moc potřebovala prodat :frowning2:
23. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
verusinek: taky to nevím jistě, ale Hradecká porodnice je na půjčování čehokoli škrt. Spíš bych si ho zkusila někde koupit přes bazoš, to už jsou docela dobré ceny.

konja: kočárek sestra prodávala 3 roky, taky trojkombinaci i s autosedačkou a ještě teda takový to lehátko houpátko na doma, Nakonec prodala, ale těžce pod cenou.
U mě měla známá zamluvenou autosedačku, že si ji 100% vezme, tak já odmítla asi 3 zájemce, s tím že už je zamluvená a ta pí.... si ji nakonec nevzala, že prej ji sehnala jinde a levněji. Ale dozvěděla jsem se to až asi po 3 měsících, když jsem ji říkala ať si pro ni přijede... Neměla ani tolik slušnosti, aby mi dala vědět že nee a já ji mohla znovu stračit na net. No comment :angry:
23. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
konja:jestli nemáš tak si dej na MMB placené členství,není to tak drahé a inzeráty jsou vidět........mně tam visel kočár několik měs,pak jsem dala placené členství a prodal se za chvíli.ty ho máš fakt levnej :wink:
23. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
kacici: Děkuji jsi zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě vyzkouším a pak se domluvíme :wink:

lenkabu: Já jsem měla od cca 18 let jasno, dítě v 25 letech a svtba ve 30-ti :grinning:
Takže času dost :wink:
Prostě za mě já v tom, žádnou výhodu nevidím, a hlavně slyším slovo "svatba" a mám osypky :sweat_smile:
Prostě mě to nebere. Po bílých šatech s vlečkou netoužím, po obřadu už vůbec ne
Už vůli nepoměru hostů, pokud nebude svatba ve 4 tak do ní nejdu nikdy.
Od Lukáše jich je jako psů :sweat_smile: myslím, že na 100 lidí by se číslo nezasvavilo a já mám " jen " mamku,
Takže to by byla pro mě spíše noční můra než něco na co bych měla vzpomínat cený život :wink:
23. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
Holky tak jak zítra s tou Bířou??
23. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Jinak já vždycky vše dávala do aukce, kočárek jsem tedy zatím neprodávala žádný
Ten první ani prodávat nebudu jelikož vím, že by se prodal tak za 500-800
a s tím se ani nemá smysl zabíval. Tak ho mám v Urbanicích a Kačka v něm spí na zahradě :wink:
Golgky i x-landera prodám, ale až další léto zimu v x-landeru chci odjezdit :wink:
Já tedy dávám vždy aukce po Kačence od 1,-
Je fakt, že někdy je to super a někdy katastrofa, ale na druhou stranu jsou to věci které už nechci
takže kolik za ně kdo nabídne tolik nabídne :wink:
23. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
konja: člověče teď si už moc nevzpomínám co to bylo, ale myslím, že asi těhotenské lacláče. Zadala jsem je na MMB s cenou nabídněte byly nové PC 1600,- a borka mi napsala, že nabízí 200,- jsem si taky myslela, že si snad ze mě dělá prdel :sweat_smile:
23. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
no jo ... říká se do roka a do dne Lomikare :grinning:
23. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
holky díky za odpovědi, no nevadí, já jen že jsem někde na netu četla, že některé porodky ho půjčují, tak koupíme nový, pak i pro druhýho prcka :wink:
23. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
lenkabu: já mám placený členství na MMB. Teď jsem ho hodila na aukci (už podruhý, napoprvé nic :unamused: ) tak doufám a doufám. Pak ještě zkusím aukro (to už jsem taky jednou zkoušela) a pak už mě picne! :rolling_eyes: Potřebovali by jsme ho prodat, ne že by jsme neměli peníze, ale hodily by se protože už musíme koupit novou sedačku pro Bláňu, do toho přijdou zaplatit kroužky pro Filipa, Blaniččino plavání, za týden má Leoše mamka šedesátiny atd. Prostě prachy by se teď dost hodily, sešlo se dost výdajů najednou :pensive:
23. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
holky, tak zítra nějak po 15ctý budu na Bíře, těšíme se :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
zítra s bířou taky počítám :grinning:
23. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Konja tak zkus i jiné bazary na netu než jen mimibazar:wink: já prodávám i jinde a docela se daří. Na netu těch bazaru je dost. :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
konja - hlavně je lepší tam kočárek nafotit, už jsem vyzkoušela, že když dám foto od výrobce, tak mi to lidi nekokupí, jak to nafotím, tak je větší zájem. Teda aspon co se týče MMB.
23. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Bířu zítra nedávám,vlezlo mi tam cosi pracovního, už sem říkala kinsli ať vás pozdravuje a příště to dám :wink:
23. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Markyfrana jo jo souhlas. Určitě i nafotit co nejvíc. Já bych asi taky nekoupila něco,co není vyfoceno v reálu pokud to není nová věc :wink:
23. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.