• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Tak my až se vyspinkáme tak dorazíme :wink: Lukyn má noční takže bude doma a kdyby jsme nějak nestíhaly tak nás hodí autem :wink:
23. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Já uvidím, jak se Aduš vzbudí a přifičíme. Chlapi tu dělají terasu, a do sklepa je díra jak na tank, tak aby mi tam nezahučely. :wink:
24. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak my nedorazíme :frowning2: . Ráno už jsme byli sbalený, připravený, baterky do foťáku nabitý :grinning: a když už jsme byli v chodbě a obouvali se, tak nám volal taťka, že máme smůlu, že jsem měla u auta píchlé kolo, takže je na heveru a kolo v servisu :angry: . Ještě je tu jeho dodávka, ale to bychom asi nedali :confounded: . Tak příště no. Tak si to tam užijte.

konja - já jsem taky neprodala hlubokou korbu a autosedačku hned. Dvakrát jsem to dala na MMA, ale bez úspěchu. Až nakonec jsem to vystavila na MMB jako nabídku s tím, ať cenu navrhnou. Ozvala se mi jedna mamča, která si také představovala cenu poněkud "symbolickou", když jsem ji ale napsala, že pod určitou hranici nejdu, že si to jinak nechám pro druhé, že mě k prodeji nic netlačí a že na MMB to mamči nabízejí min o tisícovku dráž, tak si to hned vzala. Je teda i fakt, že jsem tam nafotila mraky detailních fotek. To taky pomůže. Tak hodně štěstí.
24. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
my taky nedorazili. Adéla vstávala ve 3, než bychom dorazili, na kole. Sice jsem měla sbaleno, že vyjedem až se Aduš vzbudí, ale Aduš se vzbudila dlouho a ještě s otřesnou řvoucí náladou. Vystrčila jsem ji na chvíli ven, že ji ošplouchnu v bazénku a schytali jsme další 2 žihadla :confounded: :angry: .
Teď ležíme u televize a polehává, je chudinka úplně přešlá.
No tak snad příště.
24. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Holky nám to taky nakonec nevyšlo :(
Dnes byl opravdu blázinec :pensive:
Tak snad příště :wink:

bebulka1: Chudák Aduš :pensive:
24. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
Tak já si chtěla vyžádat fotky a ono nic nebylo :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
lenkabu: koukala jsem Ti teď do alba a mě přijde, že si Vanda na fotkách vůbec není podobná :sweat_smile:
25. srp 2009 v 00:24  • Odpověz
Jsem ji vyměnila,tamto dítě se mi už nelíbilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
lenkabu: bylo, ale moc se nás nesešlo. Markét fotila :slight_smile: Kuba se tam snažil dělat pštrosa, seskakoval z kolotoče za jízdy a bořil hlavu do písku :grinning:
25. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
lenkabu: Jukni na fotky, je to ale děs, náš foťák už volá, vyhoď mě do koše :sweat_smile:

Jinak jsem holky měřila a Vanda je tak o 3-4 cm vyšší :wink:
26. srp 2009 v 01:55  • Odpověz
Ženy, ode dneška jsem Bc :slight_smile: jsem ráda, že to mám za sebou ... :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
markytkaaa - moooooooc gratuluji :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
markytkaaa: velká gratulace :slight_smile:
26. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Též gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 01:14  • Odpověz
Marky - taky velikanska gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ja obdivuju vsechny maminky co maji silu jeste pri mrneti se ucit :grinning:
Holky jak jste se domluvily na te veceri?Co treba nekdy pristi tyden tam jako posledne?
27. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Tak jsem dnes konečně objednala autosedačku, takže pokud někdo bude potřebovat půjčit doklady pro pojišťovnu, tak není problém, dám vědět až dojdou :wink:
27. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
jsem viděla gratulace a říkámsi že markyt je v tom :grinning: taky gratuluju :slight_smile:

kinsli:ještě jednou děkuju za hlídání. hele cos jí dala do pribináku?nespí a dnes už asi nebude :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
lenkabu: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to je dobrý živel :grinning:
Kačka ale taky spala jen tak 2 hoďky :confounded:
Docela jsem pak měla silnou honičku :angry:

Jinak nemáš zač, Vanda je hodná :wink:
27. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Dííík holky :slight_smile:

lenkabu: ha ... ještě tohle do baráku :grinning:
27. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
kinsli:jj hrála si asi pěkně........když jsem ji svlíkala tak jí vypadl z bodyčka pěknej kus šutru :grinning:
27. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
lenkabu: :grinning: :grinning: :grinning:
No jo Vanda pořád říká Kámen, kámen, tak si ho asi narvala za body, aby náhodou slovo nezapomněla :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, mohla bych Tě trochu zneužít??? Myslím, že si říkala, že máš placené členství na MMB, můžu si k tobě něco naházet??? Teď aukce dávat nechci, za týden odjíždíme do té Itošky :wink:
Zkoušela jsem dávat i jako neplacená na MMB a fakt jsem dost prodala, ale u tebe by to bylo určo lepší :slight_smile:
27. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
kinsli:měla jsem jen kvůli kočáru,už nemám :frowning2:
28. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Holky zátra večer budu dělat dort, tak pokud chcete někdo přijít kouknout tak není problém, ale začnu až tak kolem půl deváté večer. Přes den jedu pryč a večer musím počkat až malá usne, s ní to nejde. Kurpusy mě teda udělá mamka, takže ty dělat nebudu, ale budu je seřezávat, potahovat a přidělávat kytky. Chtěla bych udělat orchidej v květináči. Jestli se mě povede to netuším, ale pokusím se o ni. Viděla jsem ji na fotce a je to moc krásné. Tak snad budu mít štěstíčko a nespadne mě :sweat_smile:
28. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
holky, na tu véču navrhuju jít v pondělí nebo úterý, pak už mám manžu pryč, tak budu bez hlídání
28. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Lukáš má noční, ale alespoň na skok bych mohla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Je mi jedno jaký den, myslím jestli po nebo ut :wink:
29. srp 2009 v 00:22  • Odpověz
Holky a co to utery,me by se asi hodilo vic :wink:
Peto co svatba?My jsme na obrad nejeli,prselo a uplne jsme zapomnela,ze ma Ales s Terezkou prvni plavani,ale vecer uz jdeme. Kamaradka rikala,hl. at dorazime vecer,tak uz se moc tesim :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Tak jsme dnes koupili autosedačku, takže pokud někdo potřebujete doklad pro pojišťovnu, tak klidně zapůjčím :o)

Dneska večer mě končí aukce na kočárek, sleduje ho 5 lidí tak snad,snad,snad se už prodá. :confused:
29. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
tak kočár se zas neprodal :pensive: :cry: :cry: :cry:
29. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
kacici: Fakt jsem byla zklamaná :pensive: pěkně jsem to ořvala :cry: :pensive:
byla jsem domluvená s mamkou, že bude hlídat s tím, že pokud se bude chtít Lukáš s Kačkou pochlubit tak že si pro ní tak po 15h přijede, no zkrátka až se vyspí.
No jo jenže Lukáš si postavil hlavu, že Kačka prostě jede s námi :angry:
Tak jsem byla samozřejmě naštvaná, protože jsem věděla, že to bude stát za h..o :angry:
No a taky že jo. Asi na 7h jí šel budit takže hned řev, dorazily jsme tam tak okolo 9:30h
to bylo ještě ok, ježe to bylo stylem, hodinu tady, pak do auta, dalších třeba 60 km a zase půl hoďky a už zase pryč. Takže už jsme dorazily na Valdštejn tak Kačka ječela, těžko se jí divit když normálně vstává okolo 9h a v 11:30h už zase chodí spát a v sobotu vstala v 7h a šly jí uvozit až tak okolo 14h a to jen tak asi na půl hoďky.
To, že jsem ze svatby neměla nic, mě ani nevadí, mě ty svatby fakt neberou, ale na tu hostinu jsem se fakt strašně těšila a jediný co jsem z toho měla, že v době oběda, jsem uspávala řvoucí dítě který jsem stejně neuspala a když už neřvala tak tam lítala a já furt za ní. No a samozřejmě když už přišla kapela a začalo se to tam rozjíždět tak my se akorát museli sebrat a jet domů. Kačenka byla naprostý chudák, úplně hotová a já vytočená na nejvyšší otáčky :angry: :angry: :angry:
taky, že jsem Lukášovi řekla, že mu to nikdy v životě neodpustím :angry: :angry: :angry: :angry:
30. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Jinak dnešek jsme si docela užili :wink: měli jsme zájezd od odborů ( 1x ročně pořádají zájezd pro rodiče s dětmi a vše je hrazeno, cesta, vstupenky a oběd ) :grinning: :grinning: :grinning:
Nejdřív se jelo na Kuks měli jsme prohlídku zámku, fakt moc hezký :dizzy_face:
Pak nás autobus zavezl někam do lesů a šli jsme na Braunův betlém a pak ještě
docela slušnou procházkou k dalším sochám :wink:
Tam nás pak nabral autobus a jeli jsme do ZOO
Tam jsme hned hromadně šli na oběd a pak vláčkem k safari :wink:
Společně jsem ještě projeli autobusem po safari a pak už jsme se rozdělili a měli jsme 4h rozchod :wink:
Kačka byla více méně v pohodě. Akorát taky samozřejmě měla cestu + oběd přes dobu kdy spí, takže když
jsme jí šli po obědě už uvozit tak měla hysterák jako blázen. Ale jen tak na chvíli, na nějaký dlouhý projev
neměla síly :sweat_smile: Během chvilky byla tuhoň, a to fakt tvrdě spala. Děti a dospělí tam ječeli jůůůů
( když jsme jeli vláčkem ) a s tou to ani nehlo, tu cca 1,5-2h spala. Taky žádný zázrak, ale tam byl fakt ruch.
Taky jsme dorazily tak okolo 18:15h domů, v 19h jsem šla koupat a Kačenka jen co jsem jí posadila na přebalovák tak ukazovala na postýlku a říkala Káťa hají :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem zvědavá v kolik bude zítra vstávat :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.