• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
kacici: Všechno nejlepší Natálce k měsíčninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Hezký večer,
hlásím návrat z pobytu v jižních čechách.Počasí bylo super a moc se nám tam líbilo.Až na jedno.nebudete mi to věřit ale z celýho pobytu si nejvíc pamatuju záchod. .nekecám,od pondělíaž do soboty jsem měla sra..u.Omlouván se ale jaký kolo jiný výraz je slabý slovo.Do toho jsem měla jeden den teplotu.celou noc jsem vybrovala a ráno mi teploměr ukázal 38,5,Naštěstí to bylo jen jeden den.Už nás napadalo jako třeba jestli nemám salmonelu nebo klíště.Celý čtarz dny ze mě šla jen voda a nic proti průjmu nezabíralo.Stačilo abych se napila jen vody a už jsem letěla.Ani moc nevadilo že jsem si zapoměla zabalit plavky.Stejně bych se nemohla koupat.Byla bych víc na záchodě než v bazénu.Takže se dovolená vydařila.
30. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
madlina: Skoč si raději k doktorovi, ať něco nehodíš na malou :wink:
30. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Holky zapomněla bych se pochlubit, leze nám první zub :grinning: :grinning: :grinning:
Zatím je to jen bílá čárka, ale už je tam :grinning:
Takže do 17m už bude Kačka jednozuatá lady :grinning: :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Kinsli: Kačence gratulujeme, jak vyleze první, tak další už se povalej jak velká voda, tak si připrav hodně calgelu a panadolu. U nás zuby = teplota a srajda, tak snad to bude u Kačky jinak.

Holky byli jsme v sobotu na nábřeží paromilů a bomba, super. Příští týden budou slavnosti královny Elišky a leteckej den, tak ten konec prázdnin bude fakt nabitej.
31. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
bebul: taky jsme byly na paromilech, bylo to skvělý. Filda byl úplně hotovej z parního kolotoče a z vláčků. Museli jsme všechno vyzkoušet. No a pak se s dědou svezl na lodi, celou cestu zvonil na zvonec a odmítla k tomu kohokoliv jiného pustit :sweat_smile: Na Elišku chceme jít taky. Nevíš kdy má být průvod? Nikdy jsem to neviděla, chodili jsme jen na trhy, ale letos už je Filip dost velkej tak bych ho možná vzala na průvod či čo to tam vše je. Na letedkej den půjde Filda s dědou, jen jsem jim zakázala jakýkoliv vyhlídkový lety. Děda to totiž plánoval, ale po tom co spadlo to malý letadlo do řeky jsem prohlásila, že je tam nepustím ani omylem (teda takhle - prdlej dědek ať si letí kam chce a s kým chce, ale dítě do toho tahat nebude! :rolling_eyes: ). Stejně se ale obávám, že se na můj zákaz dědek vyprdne, poslední dobou je jak malej, dělá si co chce ikdyž mu něco vysloveně zakážem tak na just jde a udělá to ( nedávejte Filipovi tolik sladkostí, kazej se mu po tom zuby a nechce nic jiného jíst! Odkejve to a za dva dny mu přiveze plnej pytel sušenek a bonbónů). Je to s ním jak u blbejch! :rolling_eyes:
31. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Kočky prosím jestli máte nějaké kódy z Activie a nebudete je už potřebovat písněte mi je do IP :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dneska to končí a nějak nestíhám dávat toliko do kupy :wink: :slight_smile:
Díííky
31. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky,tak my letos nábřeží paromilů prošvihly :frowning2: :frowning2: :frowning2: . V sobotu jsme se odpolko vrátili z dovči tak jsme trochu nestíhali.Příští rok to napravíme.Ale na Eliššku už se moc těším.Tu si utýct nenechám.Taky s těším na Truckfest.Snad to zvládnu protože je to ten samej výkend jako Kabátii v Praze.

Konjo,babičky a dědové jsou všude stejný.My máme něco podobnýho hned vedle na patře.
31. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Holky tak tomu nebudete věřit.Po tom co jsem Adélce zakázala stříhat tuhy u pastelek(sem je včera ořezávala a dneska jsou všechny odstříhaný),šla na balkon a ustřihla si pramen vlasů.Ke všemu na ofině takže je to krásně vidět. :unamused: :unamused: :unamused:
31. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
madlina: u nás měl Filip taky stříhací období, cca tak rok a půl nazpět. Neustále si stříhal vlasy, smaozřejmě tam kam dostal - takže vepředu. Nic nepomáhalo, vypadal jak blb :stuck_out_tongue_closed_eyes: Udělal to asi pětkrát, jednou se šmiknul i ve školce :rolling_eyes: Vystříhal si vlasy pomalu až na kůži, takže to vypadalo jak kdyby měl prašivinu :sweat_smile: Jediné co pomůže je zabavit nůžky :wink:
31. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
Konji,taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning: .Nůžky jsou už dostatečně vysoko.
31. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
holky, teď koukám, že jsem to blbě napsala, na véču jsem měla na mysli až to příští pondělí nebo úterý, Marky se vrací z dovči tuším 5.9. :slight_smile:
31. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Takže teda žádný sraz není? :astonished: :unamused:
31. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
konja: Jojo mašinky velký i malý... Matěje jsme nemohli odtrhnout od těch mašinek na stole jak jezdily dokola. Prostě jsme se tam museli co chvíli vracet. Pak ještě měli úspěch hasiči, dokonce i chvíli hasili oba dva.
Průvod většinou bývá v pátek večer na zahájení od cca půl 9 a vychází se od peďáku na náměstí Svobody. My jsme tam už byli loni, ale jen na začátek, protože se nemohli naformovat, tak jsem tam jen stáli a koukali na ty lidi a koně... a bylo to super.
31. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já už s tou večeří počítala a řekla jsem i Bubli, zajednala Santa Marii na 20h.
Takže kdo půjdete???
Já další týden nemůžu jsme v Itálii takže buď půjdu zítra nebo opět nic :frowning2:
31. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
ach jo, tak jsem dala zase autosedačku na aukce a opět nikdo nekoupil 3 lidi čučeli, ale nakonec nidko ani nepotvrdil vyvolávací cenu. Už mě to nebavi a zase bůh ví kam spadnout nechci. Já za ni dala skoro 5000,- je v super stavu, praná jen jednou a to těď nežý jsem ji začala nabízet na prodej.
Holky je to moc za maxi cosinu cabrio, která se stále za těch 4500,- prodává, chtít 1500??
Už fakt nevím kam hloub jít. Jsem z toho naštvaná, protože ji měla zamluvenou známá (která pak ani neměla toliku slušnosti aby mi dala vědět že už o ní nemá zájem), já 2 ženské na MMB odřekla za 2000,.- a teď se ji za 1500,- nemůžu zbavit.
31. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Já bych šla a konečně bych si mohla dát i to "vínko" :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
bebulka - nechceš si ji dát, pokud nejsi registrovaná na mmb, ke mě do alba? Že bych Ti ji občas zaktualizovala? Koukala jsem, že se používané prodávají od cca 900,- Kč, ale i více jak za 2. 000,- Kč. Asi záleží jak je stará, opotřebená, atp. Ale myslím, že to není moc, za těch 1. 500,- Kč. :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
bebulka1: 1500,- je super cena i když je fakt, že my ji máme myslím za 800,- Už si to nepamatuji :wink:
Ale zase jsme museli nechat ušít potah, ale to šila Janča takže jsem si jen koupila za kilo látku :grinning: :grinning:
Teď už je ale taky vyšisovaná :frowning2:

bambik: Super, tak půjdeš???
31. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
sorry ženy dotahovala jsem nějaký kvalifikace v byznysu,vůbec nestíháms ledovat info o srazu, na konci měsíce je to u mně pasé...........budu pozornější a příští týden se snad urvu třeba někdy zase na Biřičku.
31. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Já bych šla :wink: . Přespíme s Dandou u našich. Tak kdo se přidá??
31. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak to moc gratulujeme k postupu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Je fakt, že dnešního dne jsem moc nepochopila co to vlastně děláš :sweat_smile: ale to není důležitý :wink:
Hlavně, že tě to baví a přináší korunky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bambik: Já jdu mám domluvený hlídání :wink:
1. zář 2009 v 01:04  • Odpověz
Kinsli: taky bych šla, ale na osmou je to na mě brzo, nejdřív tak na půl devátou devátou. Bůanka mě tak brzo neusne :unamused:
1. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
kinsli:já ti to někdy zase vysvětlim :grinning:

hele ještě jednou pro mně,kdy to teda je?
1. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Holky tak ja se pokusim dorazit na 20.30 uz mam desnou chut na pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,doufam,ze tam nekdo bude :grinning: Ja odstrikavam od rana aby mel kdyztak Ales co dat male,ale ona je v pohode,po vykoupani dostane pred 20.00 kojo a pak chce az za 6-7hodoin,milacek :dizzy_face:
1. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Cau holky,

tak Santa Maria dnes od 20:00 na jméno Stříteská, já tam dorazim o trochu déle, klasika:slight_smile:

Moc se těším
1. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Tak super :wink: . Taky dorazím, až mladej u mamky usne. Zatím :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojda,užijte si srazík a véču.Taky bych se přidala ale přijede mi maminka.Přiveze něco Adě k zítřejšímu svátku tak asi padne i nějaká ta lahvinka.
1. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
kaci:to spaní je super :wink:

já myslela že dorazim a nedorazim páč sem zapomněla na jednu pracovní akci :sweat_smile: příště :wink:
1. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
joj, já teda ještě uvidím s jakou přijde Matěj ze školky (jsem z toho docela dost rozladěná co tam na nich spáchali) a jak bude tatík naladěn na můj odjezd kamsi :grinning: , ale Santa Maria je za bukem, tak to bych snad i zvládla - kolo to jistí. Nic neslibuju, ale na chvíli bych se snad urvat mohla.
1. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.