• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Na co hrajete? :-)

(Zamčená)
6. dubna 2009 
Hrajete na něco?

No čekám odpověď ....na nervy :grinning: :grinning:

Já jsem hrála (flétna, kytara) a přemýšlím o oprášení znalostí...i kvůli malé...aby měla vzor... :slight_smile:
5. dub 2009 v 16:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
na nervy

a něco dalšího by se našlo :slight_smile:
5. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
jó jó a jak často cvičíš? Nemyslím dvoufázovej trénink :sunglasses:
5. dub 2009 v 16:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
kytara a didgeridoo, z houslí mě ve čtvrtý třídě vyrazili :grinning:
5. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
achalteke super, jsem se musela podívat co to je didgeridoo. Je to těžký?
5. dub 2009 v 16:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
no v podstatě ani ne, hodně těžký jsou začátky - naučit se přídechy a pak cirkulaci dechu. Chce to fakt svatou trpělivost. Jo a v paneláku se moc hrát :grinning:
5. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
jak se mi chce :grinning:
a teda kytary, klavír trochu a to je myslím všechno ..ořibližně
čau achalteke
5. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
super....no jo, dýchání a zadržování dechu, to je oříšek :wink:

V paneláku se nedá dělat nic moc nahlas :grinning: :grinning:

ale jsi dobrá....mně se líbí, když někdo dělá něco pro mě neobvyklýho :wink: :slight_smile:
5. dub 2009 v 16:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
nááááááázdar nobody, sem tě neviděla sto let :wink: ...
suki ono jak se to vezme - jednu dobu jsem se pohybovala v komunitě, kde si buď uměla hrát na bonga nebo něco podobně nezvyklého, nu a já dostala k narozkám dičku :grinning: ...jo a než jsem ji dostala tak jsem trénovala na takovou dlouho kartonovou roličku a trubka od vysavače taky posloužila, ale náustek nic moc.
Teď co jsem těhu moc nehraju - nějak nestačím s dechem nebo co :sweat_smile:
5. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
v těhu to je jasný, ale stejně jsi dobrá :wink:
5. dub 2009 v 18:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Já začnu tou flétnou a kytaru opráším, hned, jak bude příležitost :slight_smile: Už se těším.

A jinak nikdo nic?
5. dub 2009 v 18:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Tak já na kytaru a na klavír,ale už dlouho ne :rolling_eyes: Budu s tím muset něco udělat :grinning:
5. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
jo slunicko....já s tím začnu taky něco dělat...je toi fakt škoda, když už to člověk jednou uměl... :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jj chtěla bych hlavně kvůli prcka,ale když jsem asi před 3měs.vzala kytaru a chtěla mu zahrát,tak ji vzal a odhodil :astonished: :sweat_smile: Naštěstí jsem ji chytla.Tak nevím jestli budu mít úspěch.Ale on je jinak hrozně muzikální strašně rád zpívá a tancuje,takl uvidíme,třeba si potřebuje jen zvyknout :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Malá taky, ta, jak slyší hudbu, tak zpívá, tancuje, tleská...no sranda :slight_smile: Doufám, že se do toho zase dostanu :slight_smile:
5. dub 2009 ve 20:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No vidíš to je fakt,třeba mi to nešlo už tak dobře a nemohl to poslouchat :grinning:
5. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
sakra, já na kytaru nehrál aspoň týden :grinning:

holky, jděte do toho... a oprašujte ... třeba prachovkou :wink:
5. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
slunicko, to je možný :grinning: :grinning: ale spíš bych řekla, že si chtěl taky zahrát :grinning:
6. dub 2009 v 09:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
oprášit to bude potřeba asi i tou prachovkou :grinning: , je to už dlouho nepoužitý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 09:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Já flétna, klávesy a nejvíc baskytara :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
super, další do party :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Akorát ty klávesy budu taky muset oprášit, no... :confounded:
6. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
viditelně budeme potřebovat hodně prachovek :grinning: :grinning: Všichno potřebují něco oprášit :grinning:
6. dub 2009 v 11:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.