• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahojky děvčata, je tu od Ježíška nějaká mamča obdarovaná // na těhu testu? Nám se ukázaly čárky přesně na Štědrý den, takže to byl dárek k nezaplacení.
Doktor nás čeká teprve v lednu, takže termín odhaduju pouze já na 1.září 2009
25. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
gratuluji :slight_smile:
25. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj já je našla trochu dřív, ale 24. byly už opravdu pěkně znát :slight_smile: a taky jsme to předběžně oznámili
25. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz
Holky taky jsem si to moc přála ale test byl negativní tak zase nic :frowning2: ale vám moc gratuluji :grinning: :astonished:
25. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz
Maminy, moc vás všechny zdravím a přeju // co nejdříve. Mně se ukázaly vloni na Štědrý den:o)
25. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
Díky za gratulace a všem nemamčám přeji brzy // na testíku.
Mám celkem obavy, jestli to zvládnu při 2 dětech, ale zvládli to jiný, tak mi taky :wink:
26. pro 2008 ve 22:04  • Odpověz
Zdravim devcata, tak ja jsem byla taky obdarovaná, na moje 29 narozky, ty byly 21/12 a na Stedry den uz to byla nadhera... nejhezdi sarky v zivote.. termin mi vychazi dle MS na 2/9/2009
27. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám se k vám, // jsem našla dřív, už 16.12. a každým dnem byly silnější, ale až 24.12. se pořádně vybarvily, k doktorce jdu až 6.ledna, tak jsem zvědavá co poví. Hlavně chci, aby vše bylo v pohodě, dle poslední ms jsem dnes 6+0, pořád mně pobolívá břicho, jako by mrcha měla dorazit, ale snad se jen natahuje děloha.
27. pro 2008 v 18:05  • Odpověz
ahoj ostravačko kaa,gratuluji,uvidíš vše bude oki,a to bříško bolí,jak správně píšeš,děloha roste aby měl mimísek prostor :wink:
27. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
Andrejko, děkuji, nejradši bych tam letěla teď, ale myslím, že dr. v po+út neordinuje, ale přesto tam zkusím v úterý zajet a když bude , tak zkusím nějak se vecpat, uhraju to na bolení :slight_smile:
27. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
držím palečky,já tam letěla taky hned po dvou pozitivních testíkách,vzali mi krev,a podle ní poznali že jsem těhulka,na ultrazvuku nebylo v té době ještě nic vidět
27. pro 2008 v 18:34  • Odpověz
kaa, gratuluji k tehu.. ja jsem objednana na kontrolu na 9/1, to budu 6+1 podle MS, ale asi jsme starsi, ovulka byla 11dc. Me bolej prsa a zaludek mam jako na vode, ale to bricho je mi divne, jelikoz pri predchozich trech tehu (vsechny v tomto roce se spatnym koncem) me dost pobolivalo bricho jako pred MS, ale me tedka takhle boli max. jednou denne nekolik minut, no tak snad je tam vsechno v poradku, mam chvilema strach, ale testiky krasne silej, uz tam mam dve dalnice z dneska, tak doufam, ze je vse ok....
27. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
Tak holky gratuluji :wink:
27. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz
Ja vam taky holky gratuluju, mam vzdycky velikou radost, kdyz se zadari nekomu dalsimu. Zvlast gratuluji tem, kteri uz se snazi dlouho. I kdyz vim, ze kdyz clovek chce a nedari se, tak je dlouhy kazdy den...
27. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz
Holky je to paráda, musíme si pogratulovat navzájem, my jsme čekali dlouho, v dubnu se nám mimčo neudrželo, a další je až teď v prosinci, tak snad to snad vyjde. Snažili jsme se rok. Tak užívejte volno a ať je vše v pohodě.
28. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky,nám se // objevily 20.12.Taky to byl nejkrásnější dárek. :grinning: Na UTZ zatím nebylo nic vidět,ale na další jdeme 7.1.tak uvidíme. :slight_smile: Doma jsme to zatím neřekli,protože se nám to 2x neudrželo.Tak až po kontrole.
Jinak Vám všem moc gratuluju :wink:
30. pro 2008 v 09:50  • Odpověz
vsem vam gratuluju ke //, ja jsem se na ne taky tesila, ale misto toho dorazila na stedry den Ms...no tak snad priste :slight_smile:
30. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
Hlavu vzhůru majatob ono to brzy vyjde :wink:
30. pro 2008 v 19:48  • Odpověz
Těm co se ukázaly // gratuluji a těm co zatím ne,tak nezoufejte.Já jsem to tak měla minulý rok,už jsem si myslela že nadělíme na štědrý den dárek v podobě //,ale MS dorazila na štědrý den odpoledne :frowning2: ,ale hned v lednu se nám vytoužené // ukázaly......... :grinning:
30. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
bobi, ja to nejak extra neresim, kojim a brala jsem antiko predtim, takze by byl skoro zazrak kdyby to vyslo napoprve, jen me pobavilo, ze jsem mela vsechny tehotensky priznaky a ono z toho nic nebylo :grinning:
30. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz
ahojík holky!mě se taky objevili dvě čárky a byla sem straštně štastná,protože sme to s přítelem naplánovali na dovču a tak to ted vyslo :slight_smile:
31. pro 2008 ve 23:27  • Odpověz
gratuluju vlcacku!!! to je uzasny!!! :slight_smile:
31. pro 2008 ve 23:29  • Odpověz
dekuju moc!nam to taky vyslo napoprve,takze skveli
31. pro 2008 ve 23:31  • Odpověz
a neboj majatob to vsechno prijde.zatím sme to ale jeste nikomu nerikali,trochu se bojim az co mi rekne doktor
31. pro 2008 ve 23:35  • Odpověz
u Tobika jsem to prozivala vic, ted me to sice prekvapilo, ze nejsu, ale konalo se mensi zklamani nez jsem myslela... :grinning:
31. pro 2008 ve 23:43  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se do klubu vanocnich darecku ;) // se objevily 25/12 po 2,5 letech marnych pokusu, takze o to vetsi to bylo prekvapeni! Otehotnela jsem po treti iui (inseminace). V pondeli jsem byla u pani dr., videli jsme zatim jen malinkou bublinku - gestacni vacek, v pondeli jsem byla teprve 5tt+1, 12/1 jdu znovu a to uz by pry melo byt videt srdicko ;)
1. led 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Zazit tak to moc gratuluju. Je to prima, že vám to vyšlo.
My máme malýho Dádu taky z inseminace :grinning: ........ je to takovej náš Pražák

Můžu se zeptat kdy jsi přišla do jinýho stavu? Já totiž nejspíš 7.12. a nevim, jestli by to bylo na ULZ už vidět. Nějak jsem to pozapomněla z 1. těhu. Děkuji
1. led 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky taky se přidávám, 29.12. jsem objevila krásné //, sice trochu po vánocích, ale o to byla větší radost. Teď čekám na kontrolu u doktora, snažili jsme se 2 roky :wink:
1. led 2009 v 09:57  • Odpověz
achalteke, velka gratulace!!!! tak si uzivej tehotenstvi...podle me nejkrasnejsi obdobi v zivote... :grinning:
1. led 2009 v 09:58  • Odpověz
zdravim vsechny dalsi holciny s // na vanoce, koukam, ze se to tu pekne rozrostlo.. o to vic to cloveka tesi, kdyz je to po tak dlouhe dobe a jste dukazem, ze vsechno jde, jen to nevzdavat... ja mela vcera velky bolesti v podbrisku, tak jako na MS, lae jeste silnejsi.. pry je to normal, tak snad se nedeje nic spatneho... na kontrlo jdu az toho 9/1 a asi se do te doby zblaznim... dneska zacinam 6tt (ikdyz jsme asi starsi, jelikoz ovulka byla uz 11DC)
Takze devcata, at nam ty miminaci v briskach hezky rostou!!!!!!
1. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
Bobisku, na iui jsme byli 8/12 a 29/12 uz pani dr na UZ videla gestacni vacek, posledni ms jsem mela 23/11
1. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.