• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
aha:slight_smile: děkuji vám:wink:
11. led 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
ahojky já mám cyklus 26 dní a poslední ms byla 25.11.

Holky kde se ukazujou ty tydny? Ja tam mam jenom termin a nic víc :frowning2:
11. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se všechny máte? co je u vás nového. Tak já přidám další vzkazík. Tak mě je od pondělí špatně na zvracení a tak mě to nedalo a v pátek jsem si udělala test a byla jsem překvapená jak vyšel. Mám tam dvě čárky. Sice ta druhá je slaboučká, ale snad se nám to s manželem už konečně podařilo Jen mám trochu obavy, léčím se se štítnou žlázou a moc mě těhotenství internistka nedoporučuje, tak snad to bude OK. Mám k vám dotaz, za jak dlouho se můžu vydat ke své doktorce, aby mi to těhotenství buď potvrdila či vyvrátila??
11. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
ahojky, já bych řekla tak 2-3 týdny po vynechaný menzes

O štítný žláze mi povídej. Já se s tou potvůrkou léčim už od 13 let. Ale zatim je pod kontrolou, tak je to dobrý :wink:
11. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
holky co je na tom pravdy, že testy můžou být pozitivní a krevní negativní? Mám z toho strach :frowning2:
11. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
Smisku, neboj, pokud mas pozitivni tehu testy, tak jsi urcite tehu! :wink:
11. led 2009 v 19:00  • Odpověz
Čau holky, jak se máte? Já jsem dnes s manžou u našich, do práce zítra nejdu - nechce se mi. Máma mě tu obskakuje - zrovna mi strouhá mrkev z jalkem :grinning: ....takže pohoda a hezký večer :grinning:
11. led 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Holky manžel dneska dovezl toho hada, takže jsme se rozrostli už nyní o jednoho člena. Je to krásný hádě. Celkem už 4. zvířátko do bytečku. Je to tu jako v zoo. Pes, křeček a 2 hadi :grinning:

Dnes jsem vyrazila ven. Manža nebyl doma (cestoval skor 160 km pro hádě) a já vyrazila za panímámou. Venku mrzlo a malej byl takovej divokej, tak jsme se trochu protáhli.

mě nikdo neobskakuje !!!! Já skáču okolo ostatních. Japato ???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2009 v 19:42  • Odpověz
Bobi a co máte za hada? Teda ne že bych byla nějakej hadolog, ale líbí se mi takový ty oranžovo bílý užovky či co to je :wink:
11. led 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
no tak přesně tu máme, je to baba a jmenuje se Artuš. Je to užovka červená albín a už má 160 cm. Je to takovej můj mazel. Nikdy nikoho nekousla, je to taková šmudla.

Ještě si musíme vychovat tohodle nováčka. Je to krajta stromová. Jako mládě je žlutá. Tehhle prcek měří asi 20 cm a je to takový vykulený mimino. Zatim jsme ho na ruce neměli, protože je z cesty vystresovaná a trochu vrčela a vyjížděla.
11. led 2009 v 19:58  • Odpověz
Páni tak to musejí bejt pěkní hadi, manža by chtěl nějakýho ještěra, ale teď jsme to odsunuli :grinning:
11. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
já mám ještěrku vytetovanou na noze, takže to je taky takový poloviční zvíře.
A jestli do budoucna ještěra, tak je parádní agama vousatá. Tu jsem chtěla, ale had zvítězil
11. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Zlato končim, jdu koukat na S Tebou mě baví svět. Je to taková srdeční záležitost. Papa a dobrou noc
11. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
teda bobisku, mne poridit manza domu hada, i 20 cm, to se okamzite stehuju!!!! Ja k nim mam nejakej podvedomej odpor, nemuzu si pomoct :frowning2:
12. led 2009 v 06:28  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás po delší době. Byla jsem od čtvrtka služebně v alpách.
Chodila jsem na dlouhé procházky, bylo nádherně. Zvládla jsem i dlouhou cestu včera jsme jeli asi 8 hodin.
Už jsem začala často chodit na záchod. Bývám často unavená, snažím se přes den moc nespát, protože pak bych v noci zbláznila. Zatím to zvládám, sem tam mám žaludek jak na vodě (jak při kocovině, ale bez alkoholu samozdřejmě :slight_smile: ) Z únavy mi bolí hlava, ale záda jsou v pohodě. Je fakt že u počítače sedím už na balonu. Co se týká ke sexuchtíči, zatím je to v pohodě, převážně po vaně když jsem uvolněná :slight_smile: .
Dostala jsem 1 dárek, máma stěhovala obývák a měla tam pro neteř starou postýlku. Tak mi ji přes víkend manžel ohobloval a natřel - bylo to překvapení - máme první výbavičku, koupíme jen novou matraci a povlečení. Co vy čekáte do třetího měsíce až bude vše v pořádku nebo si děláte radost i dřív???
12. led 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
Zazit představ si, že se mě manžel u prvního hada nějak moc neptal a rovnou mě hodil do vody (jak se říká). Z hadů jsem měla fóbii taky. Zdávají se mi ještě teď sny, že jich je v bytě nejmíň 100 a lezou všude a já jenom stojim uprostřed a řvu. Ale ten první má tak skvělou povahu, že je fakt můj mazel a manžel si ho skoro nebere. Já si ho hodim pod tričko a jdu třeba vařit a nebo jenom tak lenošíme na gauči.
Takhle nová malá zabíjačka je zatim stresová. Ráno po mě vyjela skrz sklo v terárku a to jsem jí včera držela večer a zahřívala jí ve dlani. A ona ráno na mě taková držkatá. Asi to bude trvat dýl, než se sklidní.
Je sranda, že obě hadice jsem holky a obě mají chlapský jména :grinning:
12. led 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Akterkram já jsem už pro pidinka z baziku objednala LAMAZ opičku do kočarku bo postylky a domlouvam si klokanku. Mam trochu pocit, abych to nezakřikla, ale ty inzeraty na mě doslova řvali KUP MĚ :grinning:
Ale tu prvnotní výbavičku jako postýlka, povlečení, pleny látkový, vanička......to mám doma po Davídkovi :wink:
12. led 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
No jdu přebalit toho mýho prďolu. Drží se stolu a oči na vrh hlavy. Nestihli jsme nočník a teď je tady závan jako blázen. Musim vyvětrat :grinning:
12. led 2009 v 08:22  • Odpověz
Delam si male radosti i driv, ale pred manzou to zatim tajim, protoze on je povercivej a nepreje si to - schovavam to u mamky, koupila jsem ve slevach par hadricku, ale fakt asi jen tri, a ted uz to ten mesic snad vydrzim :slight_smile:, ale pak to pojede, je toho strasne moc - holky, budete na mimi kupovat vsechno nove? Ja kdyz si precetla ten seznam zakladni vybavicky, tak mi prislo, ze kdyz by to clovek koupil vsechno, tak za to da min tak 60 tisic!
12. led 2009 v 08:22  • Odpověz
teda, doufam, ze me manza hadem neprekvapi :slight_smile:, i kdyz kdo vi, vloni jsme byli v unoru na Floride na aligatorsky farme a tam meli i hady a on si je porad bral kolem krku a nevim co a to nebyli zadni drobeckove, to byli hadi jak bejk!
12. led 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
já skoro nic novýho nekoupim. Možná pár pěknejch dupaček nebo nějakejch hadříků, aby bylo mimo frája. Ale jinak skoro vše mám. Kočár potřebuju jenom hlubokej, ale do toho se pustim až na jaře a určo bazarovej. Protože po zimě půjde mimčo do našich golfáčů, který nemaj chybu. To počítám, že už bude umět sedět a i kdyby ne, tak jsou to polohovací a ležet tam může v prostoru uplně v poho.
U Dády jsem kupovala novou vaničko pro mimi, protože mi kamarádka říkala, že ten její kluk (už je starší) má atopický exem kvůli tomu, že se jako novorozenec koupal normál ve velký vaně. A doktor jí řekl, že to není dobře, protože se chce nechce na tý vaně držej dospělácký zbytky kůže a různý tajfuny a to to mimi těžce nese.
12. led 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
pak flaštičky nový, ty bych asi ani po Davídkovi nedala, protože se na nich podepsal čas. A bryndáčků není nikdy dost. A koupim taky deku španělku. Dadynek má svojí a řekla jsem, že i druhý bude mít svojí, protože jsou fakticky super. Teploučký, měkoučký a i na pohled je dělaj hezký.
Dáda si s tou svojí zaleze na kanape a juiká na pohádky. To mu jí prostě nemůžu vzít :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 08:39  • Odpověz
no, my budeme muset koupit vsechno ;(, ani nemame moc v okoli pribuzenstvo nebo kamarady s prckama, od kterych by jsme si veci vypujcili, takze od konce tretiho mesice chci zacit pomalu nakupovat, aby to pak nebyl takovej financni sok, kdyby se to nakupovalo vsechno najednou!
12. led 2009 v 08:40  • Odpověz
kocarek mame slibenej od babicky s dedou ;), tak aspon neco :slight_smile:, uklidnuje me, ze docela zvedli tu materskou, tak to pak aspon nebude takovej sok
12. led 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
já mám i štěstí, že mám 2 dost starší sourozence. Takže plno věcí mám půjčenejch od nich. Jako třeba postýlku, přebalovák...
Holky přebalovák vám doporučuju. Jinak vám odejdou záda hned v 1. týdnu po porodu. Já ho dostala od sestřenky až když bylo Dádovi asi 3 týdny a do tý doby jsem trpěla.
Jestli máte taťku kutila, tak ho zaměstnejte.
Taky máme po domácku urobenej a dělá službu ještě teď a to je malýmu 20 měsíců
12. led 2009 v 08:43  • Odpověz
I my budeme kupovat převážně všechno nový (někdy i hezké použité) :slight_smile: , mám 4-měsíční neteř tak mi snad sestra něco přihraje, ale kočár, vaničku, přebalovák to se koupí. Dostala jsem 13 plat tak mě to svádí nakupovat, ale měla bych ještě počkat. Jen mám strach že se korunky pak rozkutálejí.
12. led 2009 v 08:45  • Odpověz
hm, tak to se mas, ja mam mladsiho brasku a manza je jedinacek, takze my fakt nedostaneme nic, slysela jsem, ze se vyplati zajet nakupovat do Nemecka, ze jsou tam ceny o 1/3 az 1/2 nizsi nez u nas
12. led 2009 v 08:45  • Odpověz
no, ja pak fakt od toho ctvrtyho mesice zacnu nakupovat - protoze kupovat to pak najednou se neda!
12. led 2009 v 08:48  • Odpověz
do Německa to mám docela daleko, jsem z Moravy :slight_smile:
12. led 2009 v 09:10  • Odpověz
tak do Polska, tam je to pry taky levnejsi :slight_smile: , prijde mi, ze vsude je to levnejsi :frowning2:
12. led 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.