• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
A to by mně taky zajímalo, odkaď se berou velká mimča, říkalo se, že je to těch vitamínů, jenže já beru tak jeden za týden, prostě jak si vzpomenu.

No nic, jdu si udělat nehtíky, nějak se mi podařilo je zrasovat.
8. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
ja nevim, kde se ty mega mimi berou, mamka mi rikala, ze ted proste mame lepsi jidlo nez mely ony pred tema 25 - 30 lety, kdy cekali nas, za nas prece 3,5 kg mimi uz bylo poradny mimi a ted je to mimi skoro pod miru, ja mela 2,4 kg, kdyz jsem se narodila a to jsem sla presne na termin, to ma nas mladej ted a to do radnyho terminu mam jeste 6 tt!!, to kdyz si vynasobim, ze ted pisou, ze pribejvaj az 250 g tejdne, tak na me teda jdou mrakoty! holky, my az se rozrodime, to budou litat miry :slight_smile:))), muzeme vyhlasit soutez o mega obrika :grinning:
8. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
Tak hodíme sázky, ne? :grinning:
Ty jo 250g týdně- to by Kubajs měl 3,70? Jestli dobře počítám, no tak to je žůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
A přitom my s přítelem jsme byli zdechlinky, oba do 3 kilo.
8. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Holky, ani mi nemluvte, já chci malé mimi :grinning: a taky ho mám o týden větší. Johanka byla malušenká, tak mám i spoustu malých obleček po ní a teď,abych kupovala spíš obr věcičky :grinning: .
No jsem zvědavá.....
Ale je to zajímavé, tady na diskusi je téma Velikost plodu o 2 týdny větší, nebo tak nějak se to jmenuje a vesměs skoro všechny maminky tam píšou,že mají prcka většího. Jen asi 2 tam mají drobečky.
8. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
No je to zajímavý téma, že se miminka rodí s vyší váhou.
Chudáci naše snachy a dcery. Jestli to jde furt dopředu, tak oni budou rodit 5 kilový :sweat_smile:
8. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Jo a jinak jsem nikomu neublizila, kdyz jsem se rozcápla v brouzdališti.
Bylo mi pěkně blbě a vedro, tak jsem vypadala jako kosatka (černý celkový plavky) :grinning: ....... oplachovala jsem se vodou a funěla jako mašina. Bolelo mě příšerně v podbřišku, že jsem čekala na kontrakce......... podělaný počasí :unamused:
8. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
no, me to do terminu vychazi neco kolem 4 kil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale porad si rikam, ze jsou ty utz nepresny a kdo vi jak to bude, ale holky ja mam pupanek, to je maso, jdu to vycvaknout, nebudete tomu verit, co mam misto bricha, to je normalni medicimbal !!!
8. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Caf holky tak ja jsem taky zpatky z kurzu, musela jsem odejit drive kvuli dalsimu dr, reviznimu, kvuli cukrovce ale Katku jsem taky nejak nepoznala, ale taky jsem koukala na jednu holku a to byla asi Katka, no neva ono nazivo je to vzdycky jinak. Ale aspon jsme videli kde budeme rodit a jako jo, jde to pekne to tam je a myslim ze aj personal je super a videli jsme aj mini mimi :wink: novorozenatko, fakt je to brutal jak je to male. Ale mamina vypadala v poho tak to urcite zvladneme.

A jak pise Katka sestricka- super baba, chudak kecala v kuse tak 3 hodky, a rikala ze pokud by byl porod drive jak 36 tydnu tak musime do jine nemocnice :frowning2: ale vydrzime to, nemaji tam vybaveni a tolik personalu na takove miminka. Ale uz vim kam se pujdu kuknout za Katkou az vypudi maleho :grinning: tak tomu rikaji v nemocnici, faze vypuzeni :sunglasses:

No a kdyz budeme mit veeeeeeeeeeeelke ditatka tak nam pomuzou urcite. Fakt mam z toho dobry pocit, urcite aj KAtka.
8. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
pupendo je tam, je to fakt maso, ja si dneska krejcovskym metrem merila v pase :slight_smile: a asi jsem to nemela delat :slight_smile:)), mam v pase 95 cm :grinning:
8. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
juuu, bobisku a jak bylo u vas, u nas je dneska krasne :slight_smile:, teda krasne - zima a zatazeno, prehanky, proste pro tehuli krasne, u vas furt dusno ?
8. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Jůůůůůůůů Zazit :grinning: , tak to je pupík, kolik jich tam máš? Není to celková hmotnost miminek? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
kaa, to je husty, co ? :slight_smile:))) jsem jak zemekoule na nozickach, ja si vubec nedovedu predstavit, co budu mit za ten mesic :grinning: , fakt to vypada min na trojcata, co ?
8. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Zazit, ty jsi hubeňoučká, proto je to srandovní, já jsem přibratá tak celkem, já jsem zeměkoule bez nožiček. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Míšo, já jsem byla včelka, celá černá a na tričku ještě žluté pruhované tílko, a přítel byl žabka, v zeleném :grinning:. Jo ale oproti fotkám jsem měla brýle.
Tebe bych tipla na tu štíhlou, vysokou, bílé kalfoty, růžové tričko, vlasy po ramena. Ale ty máš moc malou fotečku, tak jsem si nebyla jistá,a jak jsem psala, tak jsem stydlín. :wink:
8. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Ty Zazit, tak mně napadlo, nezatajil ti ten doktor něco? Třeba ti přeobjednal tu Teutonku na dvojačata, proto to tak trvá, hihi.
A máš dost oblečení a plínek pro dva???
A jak se bude jmenovat to druhé dítko?
:grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
zazit, to je pupíček :slight_smile: ,fakt velikej,ale jinak jsi štíhlounká. Takový drobek s balonem :grinning: .
8. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
zazit dobre? ale ty jsi hubena tak asi proto totak vypada :grinning:

kaa jo jo to jsem byla ja, uz vim ktera dvojka ste byli, no skoda, jsem se taky mohla ozvat ale taky jsem si nebyla jista, ale neva, tak jindy. Vsak jsme z jednoho mesta. No ale stejne mam z toho dobry pocit.

Jdu si zmerit bricho, protoze ja asi dle dr budu mit velke dite, ale ja jsem za vama dva tri tydny takze :wink:
8. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Misko- no tak se uvidíme jindy, třeba až vypudím :wink:
Ty jo a ty si tak stěžuj, že jsi přibrala a nechápu, jak tě doktorka může pérovat, že jsi hodně přibrala, jsi suchá jak lunt :wink:
Já mám taky docela dobrý pocit, ale aby mně to nepřešlo. :frowning2:

Holky, neměřte se :wink: , berte ohled na vorvaňku :wink: , ty vaše míry 95 přes pupík jsou deprimující. Mi by beztak nestačil ten 150cm metr :wink: :wink:
8. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
95 jsem snad měla před těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska taky boží počásko pro těhule, chcanec a větroň a pohodička. Akorát chudáci děcka na táborech a tak celkem na prázdninách, asi se jim to moc nelíbí
8. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
kaa, tys me pobavila :slight_smile:, byl by to od doktora docela dobrej for :wink:))) no jo no, jsem proste bubenik :slight_smile:, vypadam fakt srandovne, dneska mi pani v kramu rikala, ze to brisko je vetsi nez ja :wink:, vsichni si mysli, ze jdu zitra rodit
8. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Třeba půjdeš, když máš takové pupendo :wink:

Bobi- s tím počasíčkem souhlasím, už mi teda fest natékají ruce, jsem ráda, že jsem ty prstýnky dala dolů, ráno jsem chtěla udělat pěst a nešlo to, ty buclaté prstíky bolely jak prase. Nožky jak konve, no humáč. A co by bylo, kdyby venku bylo 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dětiček je mi tež líto.
8. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
holky, mely by jsme oslavovat :wink:, prodrbaly jsme se uspesne na stranu c. 100 :slight_smile:, jsme to ale sikulky a jak nam to pekne jde :wink:
8. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Tak děcka, hodila jsem si do albíka fotečku pupenda :grinning:
8. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
holky v klidu ja mam v pase 106cm a to jsem za vama 3 tydny, takze to bude prdel jeste :grinning:

Kaa ja jenom tak vypadam protoze jsem vysoka, jenom klam opticky ver mi. a drzim dietu takze, nevim jak to bude s vahou dal, a sladkosti nemuzu a to je nehorsi, takze v klidu a ty jsi malinka takze zaden stres, vypadas dobre, jsem nejak cekala holku s dlouhyma vlasama a ty mas zmenu asi podle te stare fotky jsem te cekala, no neva.
8. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
jdu to omrknout :wink:
8. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
To je fotka přímo erotická-ooooooo, já jsem nejdřív čuměla, co je to to růžové dole a to jsou nožky :grinning: . Ale krásný pupík, jak psala Veruska, ty pupíky jsou fakt pěkné. Bobi- za jak dlouho se stáhne břuško po porodu, tak týden?

Holky, já jsem se změřila v pase :frowning2: 114cm :grinning: , no myslela jsem, že to bude horší, ale to mám tak 45cm navíc než jsem otěhu. A nepiště tu takové věci, že se měříte a vážíte, vždyť víte, že jsem závistivka a musím to mít tež :grinning:

Zazit- tak bouchneme rychlé špunty? :wink:
8. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdu hají, dobrou noc všem.
Jsem nějaká ospalá z těch nových informací :wink:
8. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Teda, Bobi, jako umeleckej dojem za 10, to zas jako jo, ale ja myslela, ze uvidim, jak si narostla a to jsem teda videla dost kulovi :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Ok, já se fotíknu pro představu, jo?
A na týhle fotce jsem měla kalhotky, akorát že se nějak pod ten pupenec schovali :grinning:
8. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
bobi dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
8. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.