• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Tak zlatíčka, pokud chcete vidět 2 roky starý strie na břiše, tak jukněte do albíka. Z tohodle těhu, jsem si zatím neodnesla ani jednu, ale břicho mám stále fialový.
JAPATO ????? :angry:
8. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
jo a to jsem si kůžičku musela trochu vyžehlit v prográmku, protože to bylo tmavý. Takže si ty jizvyčky jako ještě ztmavte. Je to jako bych si na pupek rozmazala borůvky :fearful:
8. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky :wink: .
Zazit, máš krásný bříško, nafouklá žížala :grinning: :grinning: :grinning: .
Bobisku - ta fotka s dudlíkem je roztomilá :wink: - že nejsou vidět kalhotky je asi normální, ne?
Třeba já včera dělala očistu se žiletkou a to holení je fakt zážitek - nevidět si na "ni" a po hmatu
kosit zarostlý pažit :grinning: :grinning: :grinning: .
Přes břicho mám krásných 110cm, přes prsa 115 cm :grinning: a nahoře 15kg.
Dnes jsem byla u dr. - malá teda ty vaše obry nedožene a svoje maxisourozence (při narození, teď už jsou "normální") už tuplem ne - má 1974g v 32tt+5 , hlavičku měla 81 mm, pak byl nějakej rozměr přes 300mm(bříško?) a stehýnko tradičně o pár dní "kratší" - žádná Sklenaříková to nebude :grinning: . Celkově odpovídáme pořád +-termínu dle PM. Co je ale důležitější: pořád KONCEM PÁNEVNÍM :frowning2: . Opět mě doktor ujistil, ať to neřeším, že to nějak dopadne, že to prostě nějak porodím, zvládla jsem předchozí děti, zvládnu i tohle- nějak pozapomněl, že předchozí obříci byli hlavičkou dolů :pensive: . Jsem z jeho přístupu otrávená, protože příště mi bude dělat už "pásy" - má na to vybavení, takže do porodnice se nedostanu a tak nemohu svůj " stav " s nikým jiným Mudr. odborníkem probrat a domluvit se na postupu. Takže platí varianta B - 20.7. mám volat známýmu Mudr.- primářovi do vzdálenější porodnice a domluvíme se na prohlídce - pak se uvidí. Ach jooooo. A to se malá mydlila celý tři týdny od poslední KO jako blázen a nepřetočila se. Přesně jsem dokázala popsat, jak je ve mně uložená, je nakyblíkovaná na pravý straně zádíčkama, prdelka dole, hlavičkou mi tlačí na bránici a nemůžu dejchat a celej den je mi zle - děs. Aspoň tolik nežeru - to je asi jediný plus.
Mějte se líp...papa
8. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
zazit, to si děláš prdel s těmí cm ne? Já mám krásných 105 cm:slight_smile::grinning:

Kaa a misko, vy si taky děláte prču ne? Vy jste byly na stejným kurzu a neoslovily jste se?:grinning: To je prča s váma :grinning:
8. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
jeee, zrovna vcera jsem si rikala, co je asi s veruskou, miminkem a jejimi pubosi :slight_smile:
no, urcite bych se spojila s nejakym doktorem primo z ty porodnice, kde chces rodit a zkonzultovala bych to vsechno s nim, kdyz je tvuj normalni dr takovej divnej, bych se bala jit rodit mimi natoceny prdelkou dolu :frowning2:

bobi, pekny pupendo, taky grando :slight_smile:

katwind, s cm si prdel nedelam - je to husty, mam o 33 cm vic nez pred tehu!!!! to je slusnej narust, ne ? jsem fakt jak nacucanej komar :grinning:
9. črc 2009 v 05:30  • Odpověz
Bré ráno- holky, dneska je mi nějak šoufl, měla jsem vyrazit k zubařce, ale asi se přeobjednám, ty jo, nerada bych jí tam něco hodila, blééé.

Katwind :grinning: :grinning: :grinning: - jo jsme trubky, když já se stydím :astonished: :astonished: :grinning: . Jsme si tež mohly napsat, co budeme mít na sobě, že? Příště rudou růži do zubů :grinning:

Ahoooooooooj Verusko, tak malá je teda umíněnka, ale ještě má relativně čas.
Holení je pro mně taky zážitek, no před odjezdem do porodky mně oholí přítel, už to je domluveno :grinning: , ať je to pořádně. Teď to nějak doklepu s halabala holením :wink: .
A co puboši? Ty už jsou na prázdninách a ty odpočíváš?

Bobi- ty jo, tak to máš teda drsně popraskané, já mám strie jakoby dole a naboku a pár, a to mám z toho, jak jsem rychle v pubertě přibrala a pak zhubla. No ale já měla ty strie bílé, a teď je mám růžové, ale jak se opálím, tak to nejde ani moc vidět.
9. črc 2009 v 07:06  • Odpověz
Miško- jak může být optický klam, a ještě když máš bílé gatě, že jsi štíhlá?? Ty jsi srandistka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Joo Kat- jaký jsi měla kurz ty?Pochlub se a sděl nám nějaké nové poznatky :wink: a dojmy.
9. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahoj holky,
trošku jsem se z tý depky "pánevní" vyspala :wink:
Zazit, jo, spojím se s tím primářem a domluvíme se, co dál. Jinak bych se zbláznila - čekat 7 týdnů na komplikace při porodu, to neeee.
Kaa - puboši jsou jakžtakž v normě - synek "maká" na brigádě -u nás v práci a baví ho to (a nenadře se, ale jemu fyzická práce nevadí, spíš ji vyhledává) a dcerka má vždy napsaný povinnosti na každej den na papírku, tak než přinesu oběd z práce (chodím částečně do práce), má hotovo :wink: a pak jde ven s kamarádkama(ama?) nebo na zahradu atd.- tak to docela jde(teď jsem to určitě zakřikla :grinning: ).
Přítel má dovolenou, tak se ještě válí v postýlce - ale jinak maká stejně celej den na domě u rodičů nebo si opravuje veterány v práci (je autoopravář a s tátou mají autoservis).
Dnes odpoledne mě čeká hodinová beseda o kojení v rámci předporodního kursu, zítra nacvičování dýchání u porodu apod. - mám to nabitý. Naštěstí mám vejplaty hotový, tak zaměstnanci nepřijdou zkrátka
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak hezkej den, těhule!!!
9. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
jee, verusko, tak doufam, ze nam poreferujes, co vam rikali na besede o kojeni, dost by me to zajimalo, hrozne bych chtela kojit, ale mam trochu strach, aby me to v ty fabrice na miminka (moji porodce) vubec naucili a ja se rozkojila
9. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Zazit- já se jen modlím, abych se dostala do té porodky, jak chci , ti jsou prý i co se týče kojení nejlepší, jinak využiju nějakou laktační poradkyni a nebo kamarádku, kolem sebe jich kojících mám dost.
Jinak ostříkávat bych mohla už teď, z těch prsou mi teče neskutečně, za chvíli začnu nosit vložky do podprdy, včera jsem si furt kontrolovala tričko :frowning2:
9. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky,zase jste se rozjely co? :grinning:
Asi se teda taky vyfotím,když jste se do toho tak obuly. Ale asi mám z vás břicho nejmenší co tak koukám.

Bobisku, bříško parádní, vééélikéé, skoro jak před porodem, ale aspoň tam má malej dost místečka.
Ty strie ti chuděro nezávidím,je to děsný úděl..,ale co,hlavně,že je mimi zdravé a strie se schovají pod tričko a časem vyblednou :slight_smile: .

Verusko, určitě si zajdi za tím svým známým, budeš klidnější a čekat,že se malá fakt neotočí a pak mít nervy,to za to nestojí. a navíc když zajdeš na konzultaci,tak to přece neznamená,že musíš rodit SC ne? Tě prohlídne a domluvíte se na variantě,že kdyby se třeba malá ještě 2 týdny před termínem neotočila,tak bys šla na SC.
9. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky uz nespite? jak to ? ja bych spala hned aspon do 11te bych potahla.

mi este nic netece sakra, kdy to ma zacit?
9. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Bobi, tak jse kukla na brisko, no mas ho fajne, aspon ma mimi dost mista. No a strie, hold ty uz jen mazat kremem at jich neni vice, ja zatim na brichu nemam ale na zadku a stehnach mezi nohama este z mladi a ono ty prave podle mne teprve prijdou. Jak to prasknou ma tak to praskne a ani krem nepomuze, casem to ale dame do dobreho stavu cvicenim treba, nebo plastikou :grinning: No ja na plastiku nemam takze asi to cviceni
9. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
ahoj misko :slight_smile: .....

Holky, já se dnes v noci vůbec nevyspala, nevím čím to bylo,ale ani manžel nespal a to je spáč první kategorie. Mimísek se mi vrtěl až do jedné do noci,takže asi byl špatný vzduch,nebo tlak, nevím,ale nedalo se usnout.
Ráno jsem byla opět dolámaná jak po nějakém boji :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
9. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Barco hoooj, ja taky spala na pytel, mesic svitil uplne silne tak mozna proto, aspo u nas jsem ho celou noc vnimala.

Co budete dneska delat? asi odpocivat ze? ja odpoledne taky. Barco tobe uz taky tece z bradavek ta tekutina? mi nic
9. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
misko me taky nic :frowning2: ,ale neboj,to nic neni, proste se nam to zpusti po porodu. Ja to tak mela i u Johanky a po porodu tos mela videt, to bylo mlika a mlika,bych mohla kojit pul porodnice :grinning: .

No ten mesic sviti, on byl predevcirem uplnek,takze je ot mozna tim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
holky, my taky spali na pytel, mam porad plnej ten nos, ted uz i trochu hleny na pruduskach, funim jak sentinel a vecer jsme koukali az do pulnoci na film a rano uz pet vzhuru a manza taky, jak prasteny palici, tak mam dneska volno a tak ruzne polehavam, ctu, asi si pustim nejakej film, musim se vykuryrovat

a netece mi ted taky nic, prej je to jak u koho - nekomu to tece uz v tehu, jinymu az po porodu, takze snad se neni treba tim stresovat
9. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
ahojda :slight_smile:

Přesně jak píšete, strie nestrie, hlavně, že je mimi ok :wink:
A i když jsem mazala jako blázen, tak to praskalo jak chtělo. Holt někdo k tomu má proporce :frowning2:

Od včera mě pálí žáha neskutečně.
A dneska ráno jsme jeli nakoupit žrádýlko do zverimexu pro naší zvěřinu a prodává tam moje spolužačka. No a tak jsme kecali a říkám jí, že mi dala vypasenou myš, jestli nebude náhodou rodit. Ona že ne, že si to taky mysleli a dali jí zvlášť a myš je v březí prý 21 dní a oni jí tam měli přes 4 týdny. Tak jí říkám, že má možná nádor, když má tak velký břicho a ona "Jako já!"
Šok........až za měsíc jde na vyříznutí a tam se dozví, jestli zhoubnej nebo ne. Prý je to na boku u ledvin.
No děsný, prý to mají v rodině. Její teta i ségra mají taky nádory :frowning2:
9. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
chudak kamaradka, to je teda maso :(
9. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Hoj holky, právě jsem se vrátila z návštěvy kamarádky, má roční holčičku, teda, řeknu vám, že přišla jsem, měla naklizeno a než jsme všechno povykládaly, tak ta malá udělala z jídelny drobkárnu, no ty jo mazec, to je něco na mně, budu se muset na to nějak psychicky připravit, že pořádek na pár let nebude :frowning2:

Já dnešní noc spala jako nikdy, v devět jsem vytuhla a vstala až v půl 7, takže super, Kubík taky spal, až ráno se začal kroutit, no paráda.

Bobi- tak té kámošky je mi líto, mladá kočena?
9. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
čus,
já mám taky fotku břicha v albu - 33tt a mám ho menší, než v předešlých těhotenstvích (otázka je, proč mám teda kozy větší, hahahahaha)
9. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Ty jo, Verusko, tak ty máš fakt menší břuško, moje kámoška v druhém těhu měla véééééééélké břuško a to tam měla jedno díťátko. A vypadala tak na čtyři.
9. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
verusko, teda, kde tu vasi princeznu mas ???? kde ji nosis ? to mi nerekli, ze se to brisko da na doma odepnout :slight_smile:, no tak to je fakt super, ze mas takove pidi brisanko, docela ti zavidim, ale neodpustim si malou poznamecku :slight_smile: - teda ty kozy, to je material :grinning:, kam se hrabe dolly buster :grinning: :grinning: :grinning: , to musi mit pritel radost :grinning:
9. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
a ted jsem nahodou mrkla na prvni stranu fotoalb a smal se na me pupik barusky :slight_smile:, teda barus a verusko nedeprimujte nas takovymi pidi brisky!!!! co to jako je ? tak kurna, kde se to odepina ??? :grinning:
9. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
Tak jsem se taky vyfotila, akorát ty kalhotky co mám na fotce vypadají jak děravé :grinning: ,ale to nejsou, je to taková síťka,tak jen abyste si nemyslely,že nosím ďuravé gaťky :grinning: :grinning: :grinning: .
No a měřilal jsem se a mám 105 cm přes břicho.

bobi, chudák kámoška, to je hodně blbý mít takovou dědičnou dispozici, snad to dopadne dobře :frowning2: .

veru, fakt ho máš dle fota menší, kolik máš přes bříško cm?

zazit ty ho máš zatím podle cm nejmenší,ale podle fota teda určitě ne :slight_smile: ,to je tím,že máš drobnou postavu.

HOlky stejně máme bříška krásné úplně všechny, ale to jak se s ním cítím, né kvůli vzhledu,ale spíš pohyblivosti,to je mazec. Vždycky když jsem večer spát,tak když vlezu do postele,tak manžel mi říká : proč tak funíš ? :grinning: , ale jen ze srandy samozřejmě,začli jsme se tomu chlámat. No prostě funím a to i když se jen převaluju z boku na bok,to je výkon :grinning:
9. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
no, takovy prevaleni z boku na bok je namaha jako bejk :slight_smile:, vzdycky se musim strasne smat na tom nasem tehu cviceni - my uz tam ted jsme samy zaslouzily :grinning: matky - treti trimestr a jeste spis 8mesicu plus, a to by ste slysely zvuky, co vydavame pri zmenach poloh :grinning: , nejhorsi je to z lehu na zadech na vsechny ctyri - to je operace tak na ctvrt hodiny a funeni, ze si lidi v patre pod nami musi myslet, ze vypustili stado hrochu :grinning:
9. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
no, barusko, podle cm nejmin, za to objemove nejvetsi :frowning2: , holt si tam nas mladoch udelal asi padesatku bazen a dava si tam zavody v kraulu (no podle tech ran, co mi dava, to tak rozhodne vypada :slight_smile: )
9. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Holky......... 158 cm :grinning: :grinning: :grinning:
Nestačil mi ani metr a musela jsem napojovat. To je mazec :grinning:
9. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
zazit, to jo, kdyby se to dalo nejak zmerit jenom to brisko,tak bys asi vedla :slight_smile: ,ale aspon ma mimi dost mistecka.
ja ho tam mam natesnaneho,ze me uz vlastne ani nekope,spis se prevaluje a delaji se mi boule na brichu :grinning:

na tom cviceni to muze byt sranda,hlavne pro netehu....my tehu to tak neberem,protoze to ani nevnimame

citim se ted takova tezka,ne jako tlusta,ale tezka,jako bych nosila zavazi....uz se tesim az zavazi bude v postylce :grinning:
9. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
bobi,tak to je drsný :grinning: , nemáš tam čtyřčata? :grinning: tak tvůj prcek tam nemá padesátku bazén jak ten od zazit,ale tak stovku minimálně :grinning:
9. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.