• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Bobi, 158 ceho? kde?
9. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Baruško, takové malé bříško, jé to je pěkné, no tobě se to rychle stáhne a nebudeš mít nic. Kdežto já můžu jít pak s kůží na trh- doslova.

Zazit- to cvíčo bych chtěla vidět, můj drahý se mi taky směje, jak lezu do pelechu a včera mně prosil, ať lezu opatrně, ať tu postel nezbořím, že ji máme teprve rok :grinning:
No ale kamarádka mně nasr..., prý když jdu do schodů proč tak funím, pipina. No protože unést tolik kilo do 3.patra není prdel, tak asi proto. Tak jsem jí řekla, že jí přeju, ať přibere 30kilo až bude těhu.Ale oni mají výtah, tak to nebude ono :frowning2:

Odpol. mi psala kamarádka, dlouho se snaží o mimčo a ve středu jim dr. řekl, že přirozeně mají smůlu a jedou do Brna :frowning2:

Bobi- kde se vzalo tolik cm, to ani podle fotky nevypadá :fearful:
9. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Bobi si z nás dělá srandu, ona měřila sebe a Davídka dohromady :grinning:
9. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Holky....... 126 cm :grinning: :grinning: :grinning:

Já se musim přiznat, že jsem debil :grinning:
čuměla jsem z druhý strany metru, ale ten nezačíná od 1cm, ale od nějakejch 30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale to jste čuměli, co????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Jinak jdu ze sebe udělat kočandu a hodim barvičku na vlásky :wink:
Jo Kaa, ta holka (kamarádka) je stejnej ročník jako já, takže má ještě mlíko u tlamy :grinning:
9. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Bobi- ty jsi ale.... :grinning: No ale povedlo se ti to :grinning: Ty Pate :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Kolegyňky břichaté, od pondělka má být zase hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , 30stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi ještě rychle vyběhnu ven a od pondělka zase nevylézám.
9. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
bobisku, kdyz jsem si precetla 158 cm :slight_smile:, tak jsem malem padla do mdlob :wink:, jsem si rikala, ze jen o malo vic mam na vejsku :slight_smile:, ze bych byla takova pekna krabicka - na vejsku a na sirku stejne :wink:
A s kuzi na trh pujdu taky :slight_smile:, jsem zvedava, jak se mi ten mega meloun jako splaskne :wink:
9. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Bobi, tak to s eti povedlo, já 158cm měřím, tak jsem si to nějak neuměla představit:grinning:
9. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
ja nechci zas vedro :cry:, mne to ted uplne vyhovuje!!! To zas budeme funet, jak kdyz jde prase z bukvic :cry: a potit se odshora az na paty :cry:
9. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Holky zítra jedeme do tý Pražský zoo, doufám, že nebude hic. Mě by vyhovovalo jako je teď u nás ráno. Je to na delší rukáv, ale zima není. A trochu pod mrakem a po dešti. Krásně se dýchá a je to prima :wink:
10. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoooj Bobi, neboj zítra bude pěkně(pro nás těhule- tzn. kolem 20st), takže ideál na výlet, to až od pondělka mají nastoupit brutální teploty.
Já jsem byla teď odevzdat do práce mateřskou, no teda až mi bylo smutno, prý jim chybím, a hlavně jim chybí to, že jim nikdo nenadává- ve srandě a nikdo je nepošťuchuje.
10. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky, teda mě to taky vůbec nepotěšilo ty teploty, pro mě za mě klidně ať prší (i když to zase nemůžu věšet prádlo), ale vedra nééé!
10. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Já jdu v úterý zase do poradny, a to teda má být vedro zase...tam je to děsný, otevřená ventilačka, ale prostě 15 ženských, venku vedro a tam tudíž hnusně! A čekání vždy na cca 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už teď mi tam dvakrát bylo dost nedobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chjoo...
Ale snad mi dá taky ten papír na MD, ten hodím do práce a mám klid... A nechám si předepsat yal gel, třeba ho nevyužiju, ale ať ho mám s sebou v tašce. Apropo, taška zabalená! teda ta moje, prrcek ještě nemá :grinning:
10. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Kat na co je ten YAL gel?
Jinak já už máky zbaleno do porodky. Já bych asi ani tak nepospíchala, ale manža furt rejpal a bál se, tak jsem mu udělala radost. A řekl mi, že zítra tu mojí porodní tašku háže do kufru u auta, kdyby mě to prý chytlo někde v zoo. No není sladkej, jak se bojí?

Tak jsem se ptala v jiným tématu holek, jak to je u 2.porodu. Jestli je jako rychlejší a tak. A nějak mě nepotěšili. Dost se jich tam schodlo, že rychlejší je, ale bolí daleko víc :astonished: ......... já necíííííííí
10. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
A taky se chystám v úterý do poradny, ale přemýšlím, že se nechám odvízt od manžílka autem na poslední chvíli. Tak za 10 minut zavíračky, to už tam nikdo nebývá.
Uvidíme jak na tom budeme.
Jo a snad bych taky měla dostat papíry na mateřskou. Ale to já budu muset asi ještě lítat na sociálku a odhlásit se z rodičáku Dády.
I když by mi nevadilo, kdybych brala penízky z pošty a pak ještě ze socky :grinning:
10. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Bobi, yal je místo klystýru, je šetrnější... ale je to co holka to názor, někomu klystýr dělá dobře, jak prohřeje celý střeva, někdo je pak naopak ve stresu, že nevyletí bobek, ale voda:slight_smile:
Yal je takový roztok, který ti aplikují do prdky, můžeš i sama a on vyčistí jen to hlavní, jakoby konečník a poslední zatáčku:grinning: je šetrnější, nejde do střeva...
Ale jak říkám, nakonec to je asi šumák:grinning:
10. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
tak sumak nam tam snad nedaj :grinning: :grinning: , to by nam z prdelek pri porodu bubliky vyskakovaly :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
zazit:grinning::grinning:
10. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
katwind, jinak jsem ted zas mluvila se Spuntikem ohledne kocarku - takze zitra zacinam 14tt od objednani a kocarek stale neni - dneska dorazilo zbozi z Nemecka a nas kocarek mezi nim neni :frowning2: :frowning2: , zacina me to pekne stvat
10. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
koukam, ze jsem si kocarek mela objednat hned jak jsem na tehu testu carky videla, pak bych se ho mozna dockala, jeste budu u babicky na pude svoji Libertu hledat, abych mela mladyho v cem vozit
10. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
a ja mela krasnou Libertu - nadherne hnedou - nasi ty barve rikali hněď sračkovitá :grinning: :grinning: :grinning: a opravdu ji to´zcela presne vystihovalo :grinning:
10. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
holky a vy uz mate tasky sbaleny, jo ? ja furt odolavam, ale manza na me uz ted porad tlaci, at uz si to zabalim, ze pak nebude vedet, kde co je a priveze mi do porodnice pulku veci, ale me to porad jeste prijde predcasny :grinning: , pak budu behat po byte jako silenec, hledat veci a drzet si kybl mezi nohama, protoze mi bude odtejkat plodova voda :grinning: , aspon to bude trochu vzruso :grinning:
neee, kecam :grinning: , v utery jdu zas k doktorovi, aby mi mrknul, jak zas prcek vyrostl a doufam, ze se teda nejak vyjadri k tomu potencialnimu predcasnymu porodu a pak teda asi zabalim :grinning: , aspon tu prvni do porodky na porod :grinning: , aby mel manza klid
10. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
zazit, přesně tak, pro klid je to asi dobrý :wink: já mám taky sbaleno jen pro sebe, toaleťáky, ručníky, vložky, nutnou kosmetiku, pantofle. Druhou tašku nemám ještě, ta počká:grinning:
Ten kočárek mě teda pěkně sere...:frowning2: jak říkáš, budu ráda, že si budu moct od bráchy půjčit mnou opovrhovanej polskej Firkon:frowning2:
10. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
koukám, že jdeme všechny v úterý co?.-D
10. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Holky, nestrašte s tou zabalenou taškou :astonished: , nebo začnu panikařit, ještě pořád nemám koupené ty podprdy, vletím na to asi v úterý.
Jinak +- všechno mám.

Holky, bojíte se :wink: ?
10. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Kaa, já jsem už tak neohrabaná a ufuněná a věčně mi je zle, že se na porod začínám těšit. :grinning:
10. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahojky, zdravím vás po delší odmlce.
Měla jsem tu "pionýrský tábor" (7 dětí) a dnes se to pomaličku rozjíždí domů, vypadám že budu týden dospávat :grinning:
Věci do porodky mám naskládaný přebalováku, abych věděla co mám a co mi ještě chybí.
Kontrola u dr je v naprostém pořádku, jsme menší ale moc divocí :slight_smile: Hlavička je nad vchodem tak snad už tam zůstane. Tak se opatrujte, pa pa
10. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
Já se taky těším, až to budu mít za sebou, ale právě že nevím, co mně čeká, tak se trošku bojím. Kdybych šla rodit hned po tom předporodním rychlokurzu, tak bych byla vysmátá, to mě příjemně navnadilo :slight_smile: . Jsem divná, co?
10. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Kaa, neboj. Je to brnkačka...........nebolí to a je to strašně rychlý. Možná, že to i zaspíš a ráno se probudíš s prckem vedle sebe :grinning:
10. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.