• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Já mám všechny věci vždycky bu´d z lékárny nebo ze zdravý výživy (jako ekokosmetiku, co tam mívají) :wink:
11. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
katwind, u tebe me to fakt neprekvapuje :grinning: , ty jsi totiz nase prisne ekologicka nastavajici maminka :grinning: , by jsme si z tebe mely vzit priklad!
11. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Katwind, tak mně napadlo, ty jsi eko, a co používáš do myčky? Radila jsi Bobiskovi ocet, a to umyje nebo je jen proti smradu? Já si nějak nedovedu představit co je eko do myčky :astonished:
11. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Ahojky zlatíčka :slight_smile: ,

Zoo super. Jak psala Zazit, tak dopoledne jsme měli pod mrakem, ale teploučko. Kolem 2 hodiny byl chcanec, ale dalo se to vydržet (asi 30 minut) a po něm se zase udělalo teplo a dokonce sluníčko, takže jsme lítali v tričku chvilku.
Já jsem vyšlápla všechny kopce bez remcání a kupodivu jsem se připravovala na horší variantu a tak jsem byla velice mile překvapená a zmákla jsem to v pohodě.
Mají krásný dětský zoo, kde byl v 7.nebi náš malej.
No fakticky parádní den. Všem se to líbilo a byli jsme nadšený.
Během dne stáhnu fotky nějaký a přilípnu do albíka. :grinning:

A k diskuzi ŠITÍ do živýho se můžu přidat. Malej se cpal s rukou přes čelo, když lezl. Vypadal jako pokroucenej Superman. Při tom si zlomil klíční kost a mě zevnitř roztrhal na hadry a šití???? Úžasný zážitek bez umrtvení :confounded:
12. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: . Holky to by mě teda nenapadlo s tou vůní,ani u malé jsem to neřešila,ale něco na tom asi bude :slight_smile: . Normálně jsem používala antiperspirant rexona, sice jemnou vůni,ale byl voňavý. já spíš nepoužívala parfémy.
Ale teď jste mi nasadily brouka, asi budu kupovat taky bez vůně,ať to miminku nepřerazí vůni maminky :slight_smile: .

bobi, tak to jste si zoo užili, to je super, hlavně ,že se tam líbilo Davídkovi :slight_smile: ..
12. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky, zazit, nene, nejsem přísná eko, mám spoustu věcí neeko... jen mi přijde zkrátka zbytečné občas používat něco plné chemie, když se to dá nahradit levným octem třeba:slight_smile:
Ocet do myčky je holky místo leštidla a jak říkáte, proti smradu:slight_smile: Ale nevypere, to ne... Do myčky se dá používat jen málo věcí eko, aby i umyly... takže vyhrává asi Frosh nebo Sonett. Jako ale budu upřímná, jsou fajn, jsou eko, ale calgonit umyje lépe:grinning: Respektive má zkušenost je, že tyhle ekoprášky sice umyjou pár vyprání, ale po nějaké době začnete zjišťovat nedostatky, třeba usazeniny... takže asi jako u všeho - s mírou, používat eko a pak občas koupit neeko Calgonit :wink:
12. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
jinak teda dneska jsem se zrovna docela naštvala, na mmb je recept na úžasný "domácí kečup bez chemie" a víte, co v něm je? 10 kuliček sladidla, aspartamu :angry: největší a nejhnusnější chemie... to bych teda dítěti nedala, aspoň ne malému :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani sobě :grinning:
12. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Ten ocet musim chválit a děkuji za rady Kat.
Pokaždý, když malýmu ukápne z nočníku (někdy se ho aktivně snaží jít sám vylít), tak vysušim a hned mám už připravený roztok octa s vodou ve spreji a cákám. Chvilku to smrdí, jako když se zavařujou okurky, ale pak ok. A od tý doby, co to dělám, tak mi koberce netáhnou jako žumpa :wink:
12. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Jo a jsem jako Baru, taky mě to u Dády nedošlo, když jsem kojila, že malýmu může vadit parfemace. Taky to musim nějak vyřešit :wink: To byl dobrý nápad
12. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak uzasny kecup bez chemie s aspartamem je fakt dost dobrej vtip :slight_smile:))

a katwind, vyvesuju prapory, ve Spuntikovi mame pripraveny kocarek :grinning: se vsim vsudy, sice se pro nej dostaneme az pristi sobotu, ale hlavni je, ze tam je :grinning: , takze 13 tt cekacka
12. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
zazit, cooo?? Fakt?? juu, tak to je super!!!! Gratuluju hlavně tobě samozřejmě, ale jsme šťastná i za sebe! :dizzy_face: Takže za 3 týdny bych ho měla mít taky, jůůů, doufám :sunglasses:
12. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
jo, to prijde, ta pani ze Spuntika rikala, ze se jim nejpozdeji do tech 13tt dari ty kocarky dodavat, takze ti krasavec taky urcite brzo prijde
12. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj po ránu :slight_smile: ,dnes jsme si s Johankou pospaly :grinning: . Ona běžně vstává tak o půl sedmé,ale dnes chrněla do osmi,tak to bylo super.

zazit, tak to ti moc gratuluju,že kočárek bude brzo :slight_smile: , už jsi musela mít nervy co? super,že je připravený.........

holky já měla včera večer asi poslíčky nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bylo to strašný, trvalo to tak půl hodiny, strašná křeč do břicha vpravo,tvrdé břicho jak kamen a furt jsem musela čůrat při těch bolestech a nemohla jsem jít na WC narovnaná, musela jsem v předklonu. Možná to posli nebyli,ale co teda, snad nic hroznýho,protože teď se zac cíítím super.
13. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
barco, ja to mivam taky, asi jsou to nejaky predposlicci nebo nevim, ale presne jak popisujes - krece, bricho jak sutr a predklon, asi je to normalni

holky, ja jsem posledni tyden v praci :slight_smile:, musim priznat, ze uz se docela tesim na patek az to tu zapichnu :grinning: a zacnu si uzivat volna
13. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
zazit,tos me uklidnila,protože já si nevzpomínám,že bych to měla u Johanky :frowning2: ,ani klasické poslíčky, prostě nic.......
ale vždycky dopoledne je mi strašně dobře,nejhorší je to večer a v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zazit, to je super, za chvíli budeš mít domácí pohodičku a klídek, myslím,že už je na čase, blížíme se do finále a to už chce fakt jen odpočinek :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Holky caf, dneska je ale krasne, zas bude teplo sakra.

Ja este dva tydny a konec, ale ted tu uz jenom tak dodelavam a zaucuji, takze pohoda. Ale rano to vstavani je hnus, a v set uz sedet v autobuse.

Holky vy jste asi vsechny vdane, nevíte jak to jde kdyz nejsme svoji? jestli to má nejake výhody? asi jenom financni aj to jestli vubec.

Zazit muzes prosim te napsat tu adresu podle ktere si se ridila ohledne toho papirovaní. dik
13. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
13. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Holky uz vite na kolik roku pujdete na materskou?
13. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Teda rodicovskou :grinning:
13. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
misko, na penize to nejlip vychazi na tu do tri let ditete - to ti stat vyplati skoro 232 tis. (do 2 let 211 tis. , do 4 let 161,5 tis.)
13. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
ale taky zalezi, za jak dlouho treba planujes druhy nebo jestli chces dat mimi do jeslicek
13. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
holky já půjdu na tu do tří let.... byla jsem tak i u Johanky a vyhovovalo mi to. Navíc i kdybych chtěla malýho dát do školky,tak je nejlepší tak od dvou a půl nebo od tří let,teda aspoň co znám od ženských co říkaly a od sebe s Johankou.
13. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
ja si to tak taky dam
13. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj děvčata, jako dneska v noci furt sny o porodu, furt jsem se budila... takže pokud je porod v hlavě jak s eříká, tak to potěš, asi chcípnu:grinning:
13. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Taky vás zdravím :slight_smile:
Dneska si tu nabírám dalšího strávníka. Malou neteř, co jde do 2.třídy. Malej jí má rád a tak si uděláme takový prázdniny.
Už mám sepsaný seznam, co všechno mi doma udělá. Například prádlo vyžehlí (je šikovná) a nebo nádobí a tak :grinning: .........dělám si srandu holky :grinning: :grinning: , aby jste mě nepovažovali za tyrana :grinning:

Já nevim jak to máte vy, ale já vstanu a jsem v pohodě. Pak si dám snídani a asi 20 minut na to musim znova zalíst do pelechu, protože mi je zle. Motá se mi palice, slabost jako když má člověk chřipku a totální vypnutí těla. Tak jsem schopná začít něco dělat až kolem 10 hodiny. Jsou to takový ty ranní nevolnosti bez zvracení, ale i tak mě to dost obtěžuje a zdržuje od práce. Kurňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže teď mi mládě usíná a já si jdu převlíknout postele a umýt záchod. Pak musim dořešit řízky kuřecí. Stačí to jenom obalit a osmahnu to tátovi až příjde z práce, aby to měl takový mlaskačkový. Ale zrovna teď mám sedavou a nechce se mi makat.
Alespoň se ale musim pochválit, že jsem stihla upíct dopol buchtu ke kafíčku. Dám si se ségrou do rypáku až mi přiveze malou.
:wink:
13. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Kat co se říká o hlavě a porodu?
Já si připadám jako debil, furt se vás tu někoho na něco ptám :grinning:
13. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Baru já jsem měla taky takový tvrdnutí břicha, že jsem se nemohla ani nadechnout. A dneska mě boleli celý dopoledne třísla jako blázen. Když jsem vstala a chodila, tak to bylo hrozný. Natekl mi trochu spodek :sweat_smile: a bylo to jako by se malej cpal dolu už hlavičkou :sweat_smile:

Jo a musim se přiznat, že už jsme se s taťkou domluvili, že nesexujeme. Já jsem posledně dostala takový bolesti, že trvali skoro celý den. Takže takhle asi. Chudák chlap :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
bobi, tak s tím sexem má můj chlap utrum už několik měsíců, od doby co se mi to stalo s tou plodovkou a to je teda boj. Ale tak, jsou i jiné způsoby že :grinning: ,takže to zatím zvládáme :wink: .....

Tak ty tam budeš mít takovou pomocnici jo :grinning: ? Zas budeš mít víc klid od Davídka,protože si bude hrát s ní :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Přesně jak píšeš Baru, vyčůraná jsem :grinning:
A mám v plánu, pokud se na to budu cítít vystřídat tu všechny synovce a neteřky.

A sexoš metody jsou různý a lidi jsou vynalézavý, přesně vim, o čem mluvíš :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Bobi, nejsi debil, jsem to blbě napsala... říká se, že porod je z 60% v hlavě a moje dula dokonce říká, že to je z 90%. Jinými slovy, že jak k tomu psychicky přistupuješ,m takový to bude... Tak nevím no, já mám asi zatím spíš strach:frowning2:
13. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.