• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
katwind, negrauluju, ale gratuluju :slight_smile:, grauluju to je neco mezi gratulaci a kraulem :slight_smile:, mozna je to z toho tepla, asociace, ze bych si sla zaplavat kraula :slight_smile:
14. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Čaaaau holky, no vy jste toho zase nakecaly, já pak nestíhám.

Hele Bobi, ani mi nebudeš věřit, ale já jsem dneska vstávala dřív, protože mi nějak zdřevěněla noha a bolela mně pravá kyčel jak prase :astonished: , tak to bude asi Pat a Mat nějak propojený, jinak to není možné. Jinak jsem dneska nic neprovedla, asi do 12h jsem se válela v pelechu, pak mně přítel vysmažil v autě, jel si pro zámek k autu a nechal mně čekat skoro hoďku, tak za trest jel se mnou na zmrzku :slight_smile:
Pak jsem měla jedny nehtíky a teď už budu relaxovat.

Zítra si jdu konečně koupit ty kojo podprdy, ať už si můžu dochystat tu tašku do porodky.

Holky, já jsem úplně mimo ty vaše poradny, jdu až za 14 dní. Zazit- to kardio 20min jsi měla v poho, jak jsem byla na pohotovosti, tam mě natáčeli 30min, no ještě že jsem tam mohla mít přítele, aspoň jsme trošku povídali a zbytek jsme sledovali křivku. Zazit- a nepočítala jsi ještě plodovku a zvětšený objem krve a prsiska, takže mi to u tebe vychází do mínusu :grinning: . Tak neplaš, babo :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Já taky hlásim výsledky z poradny.

moč Ok
váha + 9,5 kila
tlak 110/70
fundus 31 cm
CS 4 :sweat_smile:

To jsem si myslela, že mám CS v normě a když jsem to dočetla od tebe Zazit, tak jsi mě nějak vyděsila

Holky chcete říct jobovku? Já ještě 1,5 kila mám metrák :grinning:
Já se tomu už musim smát, protože by mi hráblo. Dost jsem nabrala před těhu (JOJO efekt jako prase) :frowning2: Já po porodu budu chodit žrát trávu před vchod, aby se to hnulo. Pokaždý se sestru snažim potichoučku navíst, aby to těžítko na váze tlačila víc nahoru a pak jsem celá červená a cítím se trapně, že jsem nejtlustší matroška z poradny. A to jsem si dneska fandila, že jsem vešla k sestře s jednou taky takovou nacucanou maminkou a říkám si, že holka bude taky metráčková. A prd, měla nějakej 87. Já si snad vypíchnu oči, abych na sebe nemusela koukat třeba ve vytrýně nebo zrcadle. Já musim vypadat jako TITANIK :grinning:
14. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Bobi- metrák teda eště nemám, ale už mám nahoře 20kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se do výlohy zásadně nedívám. Jen doma do zrcadla a zepředu, to nevypadá tak hrůzostrašně, no fakt se těším až bude po a já trošku splasknu, už mám problém vylézt i schody, bydlíme ve 3.patře bez výtahu, a jak vylezu, tak ještě tak hoďku funím :grinning:
Bobi- ani bych se teď nechtěla vidět na normální fotce- fuj, to by byla ostuda.
14. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Tyjo holky, vy už se otvíráte? Doufám, že nemám zabržděné dítě avšechno:slight_smile:)
14. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
bobisku, zadnou jobovku, ale jebovku :slight_smile: a do zrcadel se zacneme koukat az bude prckum tri mesice, pak uz to bude na povazenou, jestli budeme jak titaniky :slight_smile:

hele a jaky teda ma mit to cervix skore hodnoty, ja tomu vubec, ale vubec nerozumim
14. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
zazit, já taky vůbec nevím:frowning2: je to otvírání čípku...já žila v domnění, že nula je dobrá... ale teď tady s váma začínám pochybovat:grinning:

Jinak ty maily z rodiny, holky, souhlasím, že poslední dobou tam jsou ptákoviny, bylo to dobrý tak do toho 6., 7. měsíce, te´d ty kecy o výbavě jsou trapný, když už všechno víme a máme:grinning: zazit, závidím kočárek!! :grinning:
14. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
jo a holky, kdy máte zase přijít? Já za 14 dní (35tt) a pak prý už každý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Já jsem to študovala na Netu a jak to máš v průkajdě, tak tam jsou ty řádky a do nich v daným týdnu zapíše mudr číslo. A ty se pod sebou sečtou a naměli by přesáhnout tu hodnotu celkem dole, jinak je to krizovka. Já bych neměla přesáhnout 5 bodů a mám 4, takže pohodička
14. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
holky, ja uz zacala pit ten malinkovy caj a teda ja si myslela, ze to bude dobroucky, malinovy a je to peknej hnus :(, ale clovek veri, ze mu tak pri tom porodu pomuze, tak to chci pit
a prej se taky ma pit nejakej odvar z lnenyho seminka nebo co ? nevite, jak se to pripravuje ?
15. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
No mě to říkala ségra, že tak v tom posledním 1-2 týdnech pila ten odvar z lněnýho a prý porody rychlovka. A i ve článcích jsem to četla, tak se jí dneska odpol zeptám, kde to koupila a jak připravovala a pak vám písnu. Zkusim všechno, protože čaj z maliníku mi u prvního nepomohl. Promiň Zazit, snad tobě ano :sweat_smile:
15. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Katwind buď v poho. Jsi prvorodička a je možný, že budeš přenášet. Lepší, když mimi krásně uzraje, než aby se mi chtělo dřív a pak by to byl mazec :wink:
15. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
bobisku, to je ok, za zkousku nic nedam :slight_smile:, na to seminko se, prosim, zeptej - od kdy to pit a jak se to ma pripravovat ?
15. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
bobi, a se ani moc nedivim, ze ti malinik nepomohl, kdyz jsi se na poprve pustila do porodu supermana :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Téda holky vy už tak drsně o porodech? nestrašte :grinning: .... Ještě mám čas na odvary :grinning: ...

Co se týče Cervix skore,tak mi doktor říkal,že to je hodnota otvírání čípku. To znamená,že nula je super,protože nejsi vůbec otevřená. CS 1 je zkrácení čípku o 1 cm myslím a tak dále.....

Já mám furt cervix skore 0,ale myslím,že teď už to bude nějaká hodnota určitě,protože když jen chvílli chodím,hned mi tvrdne břicho,takže předpokládám,že se už trochu otvírám.

Holky nemůžu se dočkat poradny v pondělí, to už budu 36 tt a snad se i dozvím už nějaké podrobnosti. Akorát se netěším na stěry z čípku, ty se dělají kvůli streptokokovi v tom 36tt, co jsem vyčetla. Mě ty stěry běžně nějak nevadí, je to teda nepříjemné,ale normálně v poho,ale s tím tvrdnoucím banděrem, to mi teda dost vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:, to vím,že jsem se vždycky i s Johi bála,že mi praskne plodovka a začnu rodit :grinning:.
15. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
no, ja na to jdu taky, ted ve ct jdu na nejaky odbery a pak asi za 10 dni na toho streptokoka, pak jeste jendou pro vysledky a pak uz se mam objednat do porodky na dalsi vysetreni
15. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Baru máš pravdu, já mám čípek taky 1, ale nakonec se sčítají hodnoty všech řádků a to už mám 4 bodíky :slight_smile:
Každý se mě ptá, jestli už mám rodit. Baby v krámu minule viděli nakupovat jenom manžela a hned říkali, že rodim. Já tam byla 2.den a čuměli jako sůvy. Když jsem jim řekla, že ještě měsíc, tak se skoro pokřižovali....trubky :angry:
15. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Holky, s mojí smůlou budu přenášet a budu tady z vás nejdéle těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Za chvíli si začnu pomalu vysazovat hořčík, ta moje doktorka mi taky nic neřekne. Ani nevím, jaké mám skore, fundus si tam píše postaru, nějaké y/p a y/3 a co já vím, co to je?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska mi došly manšetráčky-lacláčky z mimibazaru, nové za 127,- i s poštovným, ty jsou tak krásné, no hned bych se s nima pomazlila.

Zazit- já jsem někde viděla rozpis, ja se pije ten čaj, zkusím pohledat a nemáš strach z toho lněného semínka, že se po..?Já teda užívám železo, ale zase velké dávky hořčíku a na záchodě sedím tak 3x denně a jede voda.
15. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
no, kaa, to nevim, jestli se z toho po...., ale u mne je to dost jedno :grinning: , nebude to rozdil :grinning: , prej, ze tehule trpi v tehu zacpou - tak to ja mam opacny problem - neberu nic - zadny horciky, zeleza, vlakniny, nic a trunim na zachode min 2x denne - rano i vecer, ja bych potrebovala, aby mi to vydrzelo i po tehu :grinning: , ja naopak na zacpu trpela pred tehu, ale tehu mi to teda nadherne vykuryrovalo :grinning:
15. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
No tak to taky není můj problém, zácpa se mně týkala tak první trimestr, a teď ok.
Ty Zazit, když máš CS2, tak to první podáš hlášení z porodního boxu :wink:

Bobi- na báby se vyprdni, mně tak dostala přímo setřička z gyndy, pipina se mi smála, že ještě 6 týdnů a já už se tahám s takovým pupkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No a co mám dělat, když to tak narostlo? Některé baby jsou mimo. A jedna, co mně viděla po dlouhé době, mi pištivým hlasem říká: Jééé a vyyy budeteeee mííít miiiminkoooo? Ne asi, jen jsem po velkém obědě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
no, ja doufam, ze tam jeste aspon ty 3-4 tydnu vydrzi, ale porodni vahu uz ma a jak psala Baruska - v 35 tt je uz mimi dopeceny, tak snad by to bylo ok, kdyby se uz rozhodl podivat ven :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Kaa :grinning: :grinning: :grinning:

A to je takový blbí, když ti každej čumí na pupek místo do ksichtu, viď?
A pak řeknou: "Ty jseš (vy jste) už taková pěkně zakulacená...!"

Manža mě taky už někdy deptá. Tlemí se mi, že chodim jako kačena a včera dostal záchvat, když na mě čekal na parkovišti a já se k němu blížila od doktora. Na pěsťovku...........bych si to s nim klidně vyměnila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Zazit a ty už máš ten čípek 2 a nebo celkový CS 2?
15. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Holky já mám po ránu takový bolení, že mě to rozčiluje.
Jak si malej Míša sjede dolu, když vstanu (z mojí polohy na ležáka po nočním chrnění), tak tak tlačí, že to je nepříjemný a cítím se, jako bych tam měla vraženej kůl :confused:

Jo a mám papíry na mateřskou, takže v pátek si dojdu do práce a vyřídim to tam všechno
15. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
bobisku, ja tomu cs furt moc nerozumim, proste zatim jsem v prukajde vzdycky mela CS0 a ve vcerejsim zapisu mam CS2, no
15. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
a papir na materskou uz mam taky :slight_smile:, v patek ho dam na nase HR a materska dovolena zacina :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
jo a taky jsem nasla docela dobrej navod na masaz hraze

Posaďte se do pohodlného polosedu s podepřenými zády a s pokrčenýma nohama mírně od sebe.
Naneste olej na prsty, do oblasti hráze a spodní části pochvy.
Vložte oba palce co nejhlouběji do pochvy a masírujte hráz směrem dolů ke konečníku a směrem dopředu a zpět. Zároveň palce natahujte jemně co nejvíce do stran.
Tlak zvyšujte až do chvíle, kdy pocítíte jemné brnění.
V poloze vydržte, dokud brnění neustoupí, a zároveň jemně masírujte pochvu dozadu a dopředu.
Během masáže současně roztahujte pochvu jemně do stran a vpřed – stejným směrem bude během porodu postupovat hlavička miminka.
Snažte se v oblasti hráze co nejvíce uvolnit a poté zvýšit tlak prstů, až ucítíte mírnou bolest.
Nakonec masírujte tkáň hráze zhruba minutu palci proti ukazováčkům – palce jsou v pochvě, ukazováčky vně hráze, proti palcům.

asi uz by jsme s tim taky mely zacit, ne ? ja si to akorat furt nedokazu predstavit, ze mi to manza bude kazdej vecer delat :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Já holky těma zkratkám nerozumím, ale asi je všechno v poho, jinak bych měla jiný režim, tak si říkám, prdím na papír, a jsem v klidu.

Bobi- mně serou, pardon, ty lidi, co mi třeba řeknou: Je ty jsi přibrala. Asi mají radost, ale mám je v paži, ale říkala jsem drahému, kdybych měla potit krev a udělat si domácí liposukci, příští rok v létě mám zase o těch 20 kilo míň , na sobě malé hadříky a každý ať mi vleze na hrb. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já se chlubím :grinning: , já už ofiko dovolenkuju od pondělí :grinning: . Ale že bych si to nějak užívala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a děvčátka, v pátek má být zas chladněji, ale pak se to vrátí zase ke 30st. No aspoň díky za ten jeden den :wink:
Já teď sedím u pc, mám větrák a je mi blaze. Ale nevím jak to udělám, až půjdu koupit ty podprdy. To asi zdechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
holky, v Praze je od rana zima a totalni slejvak spojenej s bourkou - zadny hlaseny tropy, ja se rano docela vyletnila - sla jsem uz v sedum, to jeste neprselo, tak jsem si rikala, hlasej tropy, bude vedro, obliknu se na lehko, at se nepecu, a ono prd, je tam kosa a non stop leje od osmi
15. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Zazit- to je masáž hráze, jo?? :grinning:
To je teda erotika. A to brnění, tak to už je org, ne?

Ooooooo :grinning: Tlak zvyšujte až do chvíle, kdy pocítíte jemné brnění.
Jůůůůůů :grinning: V poloze vydržte, dokud brnění neustoupí, a zároveň jemně masírujte pochvu dozadu a dopředu.

Už mi to leze na mozek :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.