• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
mega ultra zdravy vetsinou znamena mega ultra hnusny :grinning:

ale teda ty placky zni fakt docela zajimave, ja vselijaky tyhle placky ze seminek docela rada, to budu muset zkusit a i to masakrovani :grinning: v mixeru a pak primichani do neceho zni fajn, toho slizu se totiz fakt bojim!, to musi bejt fakt silenej hnus
15. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
hele a to teda nevadi, ze v tech plackach ten len neni rozmasakrovanej ? kdyz jsi psala, ze lnene seminko nelze stravit v celku ??
15. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
zazit, myslím, že ten sliz se vyloučí tím horkem...že to je jako by byly uvařené asi... domněnka teda:slight_smile:
15. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
jasný, když to dáš nabobtnat do vody, poruší s eta slupka a pak v troubě se ty živony zevnitř semena dostanou ven:slight_smile: takže sníš vše potřebné, sice i ty slupky, ale nevadí, ty projdou jen tak:slight_smile:
15. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
jo, takze to pak normalne peces v troube, jo? v tom receptu to jen susi na slunci - to je jak v praveku :slight_smile:))))
15. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
ono to zazit jde asi oboje... je to hned vyschlé, vlastně se to fakt jen vysuší, jakože se odpaří voda, aby to ztuhlo... takže je to jedno bych řekla... já to dávala v zimě i na topení a bylo to cobydup:slight_smile:
15. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
ty jovka, to teda asi zkusim s tim provensalskym korenim, mam tu pytlik bio lnenyho seminka :slight_smile:
15. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
tak ty placky se fakt daj :wink:, je to docela dobry, asi jsem je teda malo vysusila, ale slizky to bylo jen trosicku :slight_smile: a clovek ma aspon pocit, ze trochu trpi :grinning: a dela neco pro mimi :grinning:
15. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
zazit, tak super!:slight_smile: s čím jsi je dělala? Já je zkusím nasladko, já nějak ty slaný věci nemusím...respektive miluju sladký:grinning:
15. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky, my jsme teda hospodyňky, nejdřív se tady vyšívá, pak vaří a peče a bílé prádlo, aby bylo bělejší, sušíte na slunci :grinning: ?

Baru, ten odkaz na mmb se mi zobrazil ještě normálně, teď jsem to zkoušela, je to taková mikinka, vel. 74, s kapuckou, rukávky a lemy jsou modré a zbytek je žlutý, bylo to za 110,- a potřebovala jsem trošku popostrčit :wink: , víš jak to je . No zkusím ji ještě pohledat a zkusím dát nový odkaz, ať můžeš kouknout.

Zazit- já jsem myslela, že ty chrastítka máš přímo z toho obchůdku, já jsem to totiž ještě nikde neviděla, ani jsem o tom neslyšela, tak proto jsem to písla :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky těhulky,
tak zase dočítám :slight_smile: .
S holením jsme na tom doma dobře, manžel pravidelně udržuje, před otěhotněním to bylo velmi příjemné :sweat_smile:
Ale nevím jestli to stihnem načasovat, jako hele odtekla mi voda pojď mě do vany oholit :grinning:

Lněné semínko mám už od soboty koupené, ještě jsem nestudovala co s ním, ale na kurzu nám doporučovali kupovat mleté v DM drogerii a stačí 1 lžíce denně, nebo přimíchat do jogurtu. Maliník mi v lékárně vymluvili, že ho nedoporučují, netuším proč.
Taky jsem poslední dobou na sladký, tak zkusím placky s medem :wink:
15. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
No Markétko, takové eroťárny vy provádíte, jo? :slight_smile:
No ad plodovka, já myslím, že holení by jste ještě stihli, těch pár minut by vás nezabilo.
Mamka mi vykládala, jak známá volala manželovi, že už rodí, on jel domů jako blázen, jak šílenec přes město a našel ji, jak má nožku na vaně a krémuje se p koupeli a pak ještě jeli do Tesca pro bačkůrky :wink:

A holky, čemu jako speciálně pomáhá to lněné semínko, mně napadá teda pouze očistný efekt na střeva, víc si nepamatuju :frowning2:
15. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Zazit- můj drahý plánoval, že to svoje auto dá Kubíkovi a pak si koupí nové, vůbec mu nedošlo, že to může být tak za minimálně 18let, a z jeho auta už bude staroušek, nad kterým mladý ohrne tak akorát nos. Oni ti chlapi myslí trošku jinak :grinning:

S hračkama taky spoléhám na návštěvy, když jim řeknu lamaze, tak přijdou jen jednou a pak budu mít klid :wink:
15. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Baruško zkus:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13268848&tab=9
To je ta mikča
15. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
katwind, delala jsem na slano - provensalsky koreni, pepr a sul a bylo to mnam :slight_smile:, ale na sladko to muze bejt taky dobry

Kaa, dej si na seznamu do vyhledavani infantino a pak si klikni na zbozi a chrastitka ti urcite vyjedou :slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Krásné ráno,
Kaa: lněné semínko, obsahuje estrogen, uvolňuje hleny a dítě lépe vyklouzne - tak nám to vysvětlovali na kurzu
16. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky, kaa, ta mikča je krásná, objednej :wink: ....

marketko, to se máš,že to máte takhle s manželem zařízený, závidím :grinning: ....

Jinak u každýho je to jinak, když praskne voda, někdo rodí až třeba i za den a někdo do 10 minut,takže bych asi moc neriskovala :grinning: ,aby pak mimi neskončilo ve vaně :grinning: ,ale tak i porody do vany jsou prý fajn :grinning: ...

zazit,ty placky zní dobře :slight_smile: ,ale asi bych je taky raději jako kat a market na sladko, s tím medem to může být docela mňam :slight_smile: ...
16. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky moje semínkový :slight_smile:
To jsem ráda, že jste to tak hezky rozepsali a určo to zkusim taky usušit. Ale zkusim oboje varianty (slano a sladko). Jednoduše rozpůlim základ a do každý misky hodim jiný koření. Napadlo mě nasladko to zkusit s medem a skořicí :wink:

Včera jsem hodila navrátila neteř a pak jsme se váleli na zahradě a grilovali a dlabali. :dizzy_face:

Když jsem četla popis masírování hráze, tak jsem si myslela, že mi tu skočili nějak stránky péčka :grinning: . Taková červená knihovna :grinning: Ani si nedokážu představit, že to má vést k porodu. Mě to hned přeskočilo na prasárny. Byla jsem z toho vedle jako Kaa :grinning:
Ale dělat to nebudu, protože já sama bych se musela přezlámat, abych tam dosáhla a manža by se návodu nedržel :grinning:

A holení? Kapitola sama pro sebe. Dělám to po slepu, protože zapomínám na zrcátka. Hmatám a jedu a pak jenom řeknu taťkovi, aby to zkontroloval. Bála bych se, že by mě rozřezal na 4 malý 10ti letý :grinning:
16. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
Právě jsem dosnídala, tak rychle pověsím vypraný prádlo, než se mi začne dělat ouvej a pak se ještě půjdu natáhnout s časáčkem do postýlky.
16. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
O masáži hráze jsme se dozvěděli spoustu na předporodním kurzu, PA apelovala zvlášt na budoucí tatínky, aby se toho ujali a to jste měli vidět ty obličeje a starostlivé a stydlivé výrazy. My maminky jsme z toho měli legraci. Byli tam i takoví co už byli v 34tt a více a už masírovali, ale přiznat se k tomu nikdo nechtěl veřejně :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
market, to je dobrý :grinning: , stydliví taťkové :grinning:
16. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Aktekram- oni jsou někteří chlapi citlivky, my jsme se o tom bavili s přítelem, ona PA nám na tom kurzu ukazovala jak vypadají ty porodnické vložky, jako že jsou bez toho igelitu a lepítek, a nechala ji kolovat a někteří chlapi byli červení až na prd., a někteří ji neposlali a skoro odhodili :astonished: . A přitom je to úplně normální, však normálně má ženská doma vložky a tampony, chodí na záchod, atd. Můj mi klidně jde koupit vložky, když neví, tak se zeptá prodavačky a všechno bere normálně. Prostě to tak je.
Zas něco jiného je, jak jsme se bavily o holení a tak, to zas chlapi nemusí vidět všechno, když už to uvidí za pár týdnů :grinning:

Barčo- už jdu platit, jsem zvědavá, jak ji přijme Jirka, možná ve skut. bude krásná ( nechtěl ji objednat, ale když mi se taaaak líbí)
16. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
ahoooj, zdravim po rano, byla jsem na odberech - 4 zkumavky, mladej se mi malem hlady prokopal ven z briska, on je navyhlej snidat kolem sedmy a ne az v devet, chudacek, ale uz je klid :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
tak jsem vylezla z pravidelnýho ranního válení se z postýlky a je fajn. Začíná tady pařák až fůůůj. Po obídku se mládě vychrupe a jedeme busem za dědečkem. Taťka si nás tam jenom vyzvende.

Dneska jsem ještě nehla prstem holky, to je taková pohodička.
Akorát jsem Dádovi udělala mašinkou letní sestřich :grinning:
Ani nevařim, máme toho dost ze včera, takže totální foxík :grinning:
16. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
ci to take fult :wink:
16. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Malý už má režim, jo? :grinning: Super, jak se v mládí naučí... :wink:
Zazit- ty pracuješ už jen dnes a zítra, co? Jak se těšíš?

Holky, ja se vám spalo? Já už jsem druhou noc k.o., to horko je šílené a i když sprchlo, tak se to vůbec neosvěžilo, dneska je zas dusno jak prase :frowning2:
16. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Kaa, náš už má taky tak trochu režim. Je vzhůru ráno, pak dopoledne chrupe a velký tóčo má kolem 1 a v noci s nim nemám vůbec problém. Jak lehnu já, tak lehne mímo a budíme se spolu :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
jo, jo, uz jen dnes a zitra :slight_smile: a uz mam vsechno odevzdane, dneska odpo delam rozlucku, zitra dopo jeste jednu, pak skaknu s papirem na HR, odevzdam veci a hura na dovolenou :grinning: , fakt se tesim
16. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
ty bláho, to jsou skoky jako prase :unamused: to mě určo bude škrábat v krku :angry: :angry:
16. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.