• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
i kdyz se trochu bojim, ze se budu nudit a vymyslet bejkarny - jako treba prestavovani bytu :grinning: , myti umytejch oken a tak :grinning:
16. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
kaa, já to taky četla,nemůžu se toho ochlazení dočkat :slight_smile: .....

bobi, mluvíš o davídkovi,nebo o mimču, asi o mimču že? :grinning: Moje mimi má režim taky,vždycky ráno dělá borďous,různě se překuluje a neposedí :grinning: , pak spí tak do oběda, po obědě se zas mele,pak spí, k večeru začne trochu kopat,pak spí do půl desáté a od půl desáté do noci tak do půlnoci do jedné mě nenechá usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: , doufám,že až se narodí,bude hodnější :slight_smile: .

Johanka když se narodila byla zlatá, spala i 6 hodin v noci v kuse,až jsem měla strach,že se nebudí na kojení. ale přes den si to vynahrazovala, chtěla pít furt :grinning: . ale po šestinedělí se to změnlio, po třech měsících měla tříměsíční koliku skoro do půl roku,takže ot byl největší boj a pak už klídek :slight_smile: .

zazit, na odberech ceho? jako v poradne? já nevím jak to u vás chodí, mě vždycky berou krev u gyn.

kaa, můj chlap taky v klidu kupuje vložky a vůbec se nestydí, bere to jako normální věc,ale vím,že třeba můj brácha je děsnej, on by ženě vložky nekoupil :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Jo Baru, o miminku jsem psala :slight_smile:

Naše piraňka Davídek byl jedlík jako miminko každý 2 hodiny i v noci. Ale skoro nebrečel. Když měl hlad, tak jenom kňournul jako koťátko a hned jsem byla vzhůru a cpala mu kozu :grinning: Rodina ho slyšela bulet asi až v 6ti měsících, když mu rostly zuby, jinak se neprojevoval vůbec mrzutě, ba neopak byl spokojený mimi a furt se tlemíkoval :slight_smile:

Uvidíme, jestli bude brácha stejnýho rázu, nebo nám to vynahradí i s úrokama :grinning:
16. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
jo bobi,to jo,to jsem taky zvědavá....Johanka byla taky spokojená, i když při té kolice to byl boj,to řvala jak tur,ale dalo se to zvládnout.
Říká se,že druhé mimi je úplně jiné než první,tak jsem zvědavá :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
barusko, jo, jo, na odberech normalne u gynekologa
16. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
No právě. Třeba bráchovic děti (oba kluci a 4 roky od sebe). Ten první byl takovej hodňounkej a trochu Ťulda, zato 2.kluk od mala razil svojí a když mu byli 2, tak toho staršího už dokázal přeprat :grinning:
16. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
no, my budeme mit asi peknyho vzteklouna, ten o sobe dava vedet porad, hlavne kdyz mu mamka nedoda v pravidelnejch intervalech jidlo, to pak do me bubnuje pestma a kopancema - hele, hele, tam nohore, koukej sem neco nakulit nebo uvidis - dneska kdyz to rano videl manza - normalne mi poskakovaly prsa, jak me cutal do zeber, tak rikal, to se mame na co tesit :grinning:
16. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Zazit, takovej malej otesánek :grinning: , aby ti nevokusoval zevnitř kosti, rači ho pravidelně krm :grinning:
16. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
zazit,tak to je teda malej raubíř :grinning: , me se nekdy spíš dělají takové boule na břichu a vlní se mi břicho,ale že by mi i prsa skákaly,tak to ještě asi ne :grinning: , to bude asi fakt fotbalista nebo co :grinning: :grinning: :grinning:

bobi, naše malá bude o 3,5 roku starší,tak doufám,že ji malej nebude v roce mlátit :grinning:
16. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
no, barus, nedelej si iluze :grinning: , my jsme s brachou o pet let!!!! a ja byla vzdycky nedochudce podvyziveny a bracha pravej opak - zrout jak brno, od jeho peti let me pravidelne mydlil :grinning: a spolehlive prepral :grinning:
16. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
nikdy nezapomenu na to, kdyz ho privezli z porodky :slight_smile: , on uz se narodil giga velkej - mel 4,5 kila a pak byl 3 mesice v inkubatoru, mel problemy s plicema, a tam to byla prca - miminkum ostatnim nosili 1/4, maximalne 1/2 lahvicky sunaru, nasemu brachovi 1,5 flasky :slight_smile: a kdyz ho ve 3 mesicich privezli domu, tak mel 7,5 kilo a ja 12 :slight_smile:)), takze kdyz jsem si brasku chtela pochovat, tak jsem si musela sednout a mamka mi to na 3 minuty polozila na klin :slight_smile:
16. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Holky, tak já mám tak aktivku, ale je zajímavé, jen když je takové jako střední :wink: počasí. Když je horko, je líný a jen se sem tam převalí a když je pěkně, tak řádí jak čert. A včera v noci, jak byla bouřka, tak ani nepípnul. Doufám, že to nebude bojka po mamince :grinning:

Zazit- tak brácha teda byl pěkný macík :astonished:
16. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
no, kaa, ono mu to zustalo, bracha se gigant - ma skoro 2 metry a pres metracek, jsme fakt dvojka :grinning: , nikdo nam neveri, ze jsme vlastni sourozenci :grinning:
kdyz jsem ho mela na svatbe, tak se me lidi chodili ptat, jestli je adoptovanej :grinning: a kdyz jsem rekla, ze ne, tak jestli aspon mame jinyho tatu :grinning:
16. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
zazit,tak to je docela drsný :grinning: , no já doufám,že malej bude zlatíčko jako Johanka,ale jsem připravená na všechno :grinning:

kaa, mě se včera večer při té bouřce malej taky ani nehnul :grinning: , strašpytlík......

holky a jednou se mi stalo,že si malá zapla písničky a ono to bylo dané hodně nahlas a malej se normálně drsně leknul, to mi ho bylo dost líto, chuďátko :frowning2:
16. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Barčo- já taky doufám, že kam ho položím, tam usne, aspoň do dvou měsíců hihi naivka, ale nechte mně v tom :grinning: :grinning: , a nebude plakat a všechno bude v pohodě a krásné :grinning:
Mně se taky stalo, že jsem s něčím třískla a v bříšku takový cukanec, je to dost nepříjemné , stejně jako škytavka, hned bych to vzala na sebe, ty jo, jse zvědavá, co budu dělat, až porostou zuby, nebo budeme mít rýmu nebo teplotu

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky a tancuje vám mimi? My jsme zkoušeli různou hudbu a někdy se kroutí a někdy ne...na Pink třeba nezabírá, ale třeba Fast and furious, pak ještě závody formule z televize jsou atraktivní :grinning: - to bude tuner po taťkovi. Už se těším, ja je příští rok vypravím na tuning a já budu mít kliiiiiiiiiiiiiiiiid :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Kaa, já mám doma taky tuningáře a mladej to všechno potatil.
Já na to držkuju, ale samotný se mi to líbí.
Akorát je to nepraktický. Na 20 let starou šade je garáž a na krásný Mondeo prší :grinning:
Když jsme neměli Forda, tak mi to 1. auto bylo k prdu, protože jsem měla zákaz si tam brát i petku s pitím, abych něco nevobryndala, natož jet s tim na nákup. Takže jsem tahala z krámu tašky ručábo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Bobi- joj, no tak to máme stejný úděl, ale zas na druhou stranu si říkám, že je lepší aby měl plechovou milenku, než chodil do hospody a chlastal, to zas radši toleruju tohle. I když to taky stojí prachy a teda je to víc než 5 piv :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Mně to taky bere, ale jen tak na koukání, auta máme udělané jen zvenku- jako lak a kola, na vnitřky nejsou prachy. Ale jak jsme letos byli v Kopřivnici, tak jsem celé dopoledne stála u driftů (závody ve smyku), celý ksichtík od těch oddrolených gum- samé erné tečičiky, které nešly dolů, smradlavá (spálené gumy), ale spokojená.
:grinning: A odkud to pak Kubík má, že?:slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
To se nediv, že mu je zvuk motoru po chuti, když má takhle v tom směru ujetý oba rodiče :grinning:
16. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jj, a tos měla vidět, co se dělo na závodech sporťáků v Brně na okruhu (samá audina, lambo, ferrari, ktm atd.)....jsem myslela, že se chce prokopat skrz, aby něco viděl :grinning:

No ale Bobi, mít doma auto a nesmět v něm odvézt nákup, to bych drahého asi poslala někam, až takový tuning neuznávám, jedině pokud jako je jedno auto na čumendu a druhé na ježdění.
Ale jak vidím ty papučky na přezutí, bílé rukavičky na řízení, protože vnitřek je z bílé kůže a jezdí to jen v létě , ale nesmí být moc prašno nebo pršet.........
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Bobi- navaříš nějak manžovi do mražáku až budeš v porodce? On je schopný se asi o sebe a malého postarat, co? Já budu muset hodit něco do krabiček, aby mi dahý netrajdal ke tchýni na jídlo, to by zas bylo, že já si vylehávám v nemocnici a bobinek nemá co papat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zazit- kdo ti myl okna? Já cii taky, ale teď nechci riskovat, že porodím dřív a navíc v tom pařáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
okna mi myla uklidova sluzba :grinning: , jak jsme ted malovali cely byt, tak jsem pak odmitla uklizet po malovani, tak jsem pak objednala generalni uklid po malovani celyho bytu, bylo to uzasny, prisli jsme domu a tam bylo totalne nelestino uplne vsude :grinning:
16. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
jo a teda auto na cumendu a nakupy v ruce, to bych teda drahyho kopla - leda, ze by teda ty nakupy tahal sam

nastesti, mame k autum takovy dost konzumni vztah oba :slight_smile:, takze manzu nebudou omejvat az mu ho maldej cely zas.... nejakou presnidavkou nebo tak :grinning:
16. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
jj, zásoby dělám, ale hlavně kvůli malýmu.
Když uvařím polívku, tak 3 žběrajdy dám do pytlase a šupky na mražáček. Velkej se furt dušuje, že polívky mu stačej a on to pak nějak zmákne, ale rači zásobičku udělám.

Přesně jak píšeš Kaa, vyjíždělo se s tim šuplikem jenom na srazy a nebo v létě, když nepršelo a bylo hezky, aby se mohl projet. Ale ta kráva žere jako vzteklá, takže teď je to jenom srdcová záležitost, která byla letos venku jenom jednou a to je asi konečná.
Mě to netankuje, protože bych se do těch jeho sport tvarovaných sedaček s tou prd...lí mojí nevešla a 5ti bodový pásy bych ani nezapla. A určitě, kdybych to všechno teda jako zmákla, tak bych mu strhla řízení na pravou stranu :grinning:
16. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
To by byl rozvod
16. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Když chci velkýho naštvat, tak mám 2 zaručený metody a já mám na pár hodin klííííd a tichou domácnoust

Ta první je: Šoustmachr šel do důchodu
- To v překladu znamená, že jezdec FI za Ferrari Michael Schumacher přestal jezdit

Ta druhá: Ten šuplik v garáži je stejně taková popelnice na nic
- Překlad: Škoda Rapid v oranžové barvě se super tuningem a válcem na muziku, (že se kvůli tomu museli vyrvat zadní sedačky), přece není na odpis

........a je vymalováno :grinning:
16. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak soustmachrem jsi me teda uplne odrovnala :grinning: :grinning: , musim se jit smat ven z kanclu nebo budou myslet, ze mam zachvat padoucnice :grinning:
16. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky, my taky s manžou koukáme na F1, akorát teda už to podle mě není co to bývalo. Já už to sleduju asi 8 let a co jezdil Schumacher,tak to bylo něco jinýho.
Všichni Šumiho nenáviděli a já ho měla ráda, za to,že je tak dobrej a taky proto,že ho nikdo nemusel :grinning: .
Ale co tak čtu,tak bobi tvůj chlap ho má taky rád co? :grinning: ,tak to jsme možná dva na světě :grinning: :grinning: :grinning: ...

Jinak při formuli nepozoruju,že by se malej vrtěl,ale včera si malá pustila zas písničky, dětské večerníčky a tancovala a malej trsal s ní :grinning:
16. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
JJ Baru, manža Šumiho miluje

............. proč holky myslítě, že malej se nebude jmenovat Michal, ale Michael :grinning:
16. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Bobi- ty jsi prostě bavič, no ty tvoje výrazy jsou nenapodobitelné, to se musí nechat.

Zazit- kolegové se asi diví, co je na té práci tak zábavného, co? Když tak to sveď na těhotenství, kolegyně mi to sama říkala, že v těhotenství je ženská trochu "jinačí" :wink:
A to máš super s tou úklidovkou, ale na druhou stranu nevím jestli bych zvládla, kdyby mi někdo cizí coural po bytě.

Barčo- tak počkej až se vyloupne, to ti vyletí ze zavinky, až malá pustí Rákosníčka :grinning:
16. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
kaa, oni nejsou cizi :slight_smile: , tu uklidovku ma spoluzak nasi mamky, k ni chodi pravidelne a tak jsem se nebala jim proste rano dat klice a nechat je tam
16. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.