• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
radši to koupím tu se zárukou a kvalitní
12. led 2009 v 09:14  • Odpověz
no, z Nemecka to bude se zarukou a kvalitni :slight_smile: , udelame holt z jara vylet za vybavickou :slight_smile:
12. led 2009 v 09:19  • Odpověz
jsem chtela udelat taky album, ale mam moc velky fotky :frowning2:
12. led 2009 v 09:20  • Odpověz
ahoj lidicky, jak se mate? Tak to mam potvrzene, jsem tehotna, zitra jdu na ultrazvuk a uvidime co uvidime. Mam radost. Tak ted uz patrim mezi Vas tehu :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj misko, tak moc gratuluju!!!
12. led 2009 v 10:34  • Odpověz
fuuuj, bleju jak zjednana :cry:(( a nevim, co s tim ;(
12. led 2009 v 10:35  • Odpověz
Tak pokud jsi doma v teple a mas u sebe zachod, tak jaks taks se to da, ale si predstav ze si nekde v autobe nebo v robote, ach jo. To mne jakoze ceka, uz ted mi je blbe.

Jo a to s tim albumem ja mam taky velke fotky takze nic, ono se to da ale urcite zmensit.

zazi ja nevim co bych to v takovem pripade poradila, v takove situaci jsem este nebyla. A pracujes nebo jsi doma?

Tak chces jet nakupovat miminku vecicky do deutschlandu? ja bych taky ale ja to mam daleko, jsem z Ostravy a jinak z Kosic. :wink:

Jake testy si uz postoupila? a srdicko? nebo jak to je? mi doktorka nic nerekla. Mam doma kocku je to problem? nemate nektera doma kocku?
12. led 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Zazit v tom Německu je to teď takový trochu nevýhodný. Euro stouplo a tak se to musí hodně přepočítávat. Ale řekla bych, že je tam teď nastejno. Občas jsem tam zajela a třeba KIKA nebo tak různě, tak to se nevyplatí. Botičky jsou tam v obchodu stejně drahý jako u nás. To se fakticky musí chytit akce.
12. led 2009 v 11:08  • Odpověz
Misko, jsem doma, takze je to s tim blitim jeste celkem ok ;)

Vysetreni jsem jeste skoro zadny nemela, na zacatku sestyho tydne mi dr potvrdila tehu a ze to neni mimodelozni a na zacatku sedmeho srdicko, na vetsi vysetreni jdu za tyden v pondeli

Bobisku, mam pribuzny v Nemecku a treba kocarek ( trojkombinace quinny nebo casualplay) tam vychazi az o 6 tis min nez u nas, podivat se tam pojedeme urcite, manza stejne casto jezdi na sluzebky do Mnichova, tak vyrazim s nim a omrknu to ;)
12. led 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak holky už jste začali s blitím, jo? No mě řekl doktor, že mám hned přijít když začnu blejt....včera mi teda bylo šoufl tak nějak celý den, ale zatim mě to jen kope, třeba když pomyslím na některý jídlo...Dneska je to zatím pohoda. Piju od rána ananasovrj džus tak možná mi pomáhá on.

Co se týče kočárků, mě naši nabízej že mi ho koupí v Polsku, že jsou tam levný, ale jednak to tam máme přes celou republiku a jednak by be ze mě koupili kdo ví co :sweat_smile: Takže vzhledem k tomu, že bydlím na rakouských hranicích, tak Rakousko to jistí :wink:
12. led 2009 v 11:41  • Odpověz
misko taky moc gratuluju :wink:
12. led 2009 v 11:41  • Odpověz
ja si ted dala bramboracku s houbama, co jsem si priezla od mamky :slight_smile: , mnam a uz je lip
12. led 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
ja dneska mlaskala řízek a bramburky s maslikem a pak jsem se dodelala cukrovim, ktery jsem nafasovala u taty :grinning: . Odpol jedeme k babičce na zahradu bobovat, tak budu trochu sportovat :wink:
12. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ja se jdu taky projit a na navstevu, jeste, ze mam vychajdy :slight_smile:
12. led 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky co jste s těhu na nemocenský, jak to máte s vycházkama? Já teda doufám, že mi dá neomezený...
12. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
AHojky holky, dlouho jsem se neozvala, ale blb nám net a tak... takže teďka rychle z práce... dočetla jsem..
hady - neeee, bojim bojim
miska66 - gratulujuuuuu
a jinak jsem vám chtěla říct, že mám po víkendu za sebou dvě premiéry... jednu sexuální - tož jsem to zkusili... a jednu blicí... a to, co je na tom směšné je to, že to bylo v jednu dobu.. prostě jsem se mužíkovi v jednu chvilku odtáhla, řekla "se asi pobleju" a už jsem letěla na záchod... a měla za sebou první pořádní blití.... takže fakt dvě premiéry v jednom... takže bylo po romantice... no a tak jsme to prubli ještě včera, to už to dopadlo, ale potom jsem měla co dělat, abych se udržela...
dneska jsem několikrát objevila na kalhotkách takovej šlem s hnědou žilkou, tak snad to není nic špatného... volala jsem doktorovi a říkal, že to může být tím, takže do 12.tého týdne žádnej sex... to bude mít mužík radost....
jo a ohledně výbavičky - já mám doma nakoupený dvě sportovní tašky a jednu bednu oblečků z jednoho sekáče, kterej už je zrušenej a ten dělal akce vše za 5,- kč a jsou to nový věci ještě s visačkama... nekterý jsou starší, ale brala jsem jen to (nebo spíš moje máma), co bylo fakt hezký, bez známek opotřebení... takže toho mám hafo..takže dokoupím jen nějaké fakt nové věci a pak ostatní výbavu, ale oblečeního ám kvanta.. mám to doma už víc jak rok...
jinak nezvracím.. ráno si odplivávám, když si čistím zuby, někdy teda nějakou žaludeční šťávu vyhodim, ale jako zazit klasické blitíčko ne.. je mi tě líto holka...
12. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
Makkyt tak to je šílená "dvojkombinace - sex a blití..... :grinning:
12. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj pridamse k vam ja sem tehotenstvi o bjevila 15.12. kdyz jsem odletala dop rahy je to ten nej krasnejsi darek.............
12. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
Blackie vítej v klubu :wink: !!! a na kontrole už jsi byla?
12. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě dnes je velmi divně. Točí se mi hlava a žaludek jak na vodě. Chutě žádný. V lékarně mi dali zázvorové žvýkačky při nevolnosti tak uvidíme.
12. led 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahoj holky jste tam nekdo?
12. led 2009 v 17:58  • Odpověz
jsem tu :slight_smile:

achalteke = ja myslim, ze neomezeny vychazky nejdou, jak se to od Novyho roku zmenilo, tak max je 8 hodin denne, dr mi napsal od 8 do 12 a od 14 do 18
12. led 2009 v 19:26  • Odpověz
a s tim sexem - makkytko, u nas to samy (teda nastesti az na to bliti :slight_smile:)))) v patek jsme zkusili sexikovat a ja pondeli jsem mela na spodarkach dve takovy hnedsi carky (ale malinkaty a od ty doby nic), tak dr rikal, at taky pockame po konci tretiho mesice, myslim, ze z toho manzovi asi hrabne :slight_smile:
12. led 2009 v 19:29  • Odpověz
ale ma smulu :slight_smile:, ja mam dobry, ze na to vubec nemam chut, takze mi to vubec nevadi, spis naopak - mam ted vymluvu :slight_smile:
12. led 2009 v 19:30  • Odpověz
zazit - hmm, tak to bude ono.. me se ten vytok objevil jeste odpoledne, takovej jak ovulacni hlen a v nem hneda žíla. Ale od odpoledne nic... no muzik to chape, ale to rika tedka, kdyz vcera sexik mel, co bude rikat ta tyden nebo 14 dni, to nevim :grinning: ... me tedka presla chut dnedka, kdyz jsem to videla rano... hlavne se pomalu dostavam do toho osmeho rydne a ten byva nejkritictejsi, tak jsem se mallinko vydesila, ale dr. rikal, ze to pravdepodobne bude z tohosexiku a jinak ze je to vcelku bezne v tomhle stadiu... pokud to neni cervena, tak je to ok...
12. led 2009 v 19:47  • Odpověz
presne, dr taky rikal, ze dokud neni cervena, tak, ze je to ok
12. led 2009 v 19:49  • Odpověz
makkytko a 8tt je kritickej, jo? A proc? Nedes me, jsem druhy den v osmym tydnu!!!
12. led 2009 v 19:51  • Odpověz
ale neboooj, ja to myslela tak, ze nejvic zamlklych tehu je prave v tom osmem tydnu... ale nas se to netyka, to je jasny!!!! ja jsem podle UTZ prave 7+1, podle MS 6+4, takze me trosku zamrazilo... ale dr. rikal, ze je to bezne, hlavne at odpocivam.... nedes se jo? nemela jsem to psat... :frowning2:
12. led 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj těhulky a snažilky, ráda bych se k vám přidala :slight_smile:
v sobotu jsem na testíku našla //, sice ta první byla slaboučká, ale byla tam. V neděli sílila a dneska ráno byla už celkem slušná. :dizzy_face:
Chci se vás zkušených zeptat, kdy má smysl se objednat k doktorovi? Podle všeho jsem 4tt+3.
12. led 2009 v 19:55  • Odpověz
zuzka.o - ahojky a gratuluji ke // - no, na UTZ neco uvidi, az budes aspon 5+5 rekla bych... takze nekdy pristi tyden, ale nekteri doktori cekaji jeste o neco dele... zavolej mu, rekni mu a on ti povi, kdy mas dorazit.. treba si te pozve aspon na krev nebo "rucni" prohlidku, oni to poznaji i tak, sice ti to nepotvrdi z UTZ, ale muze to potvrdit krvi a tou prohlidkou...
12. led 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.