• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Tyjo, uklidova sluzba, to jste pokrokovi, me by tady asi vsichni pomluvili, i kdyz mi to je docela jedno, co lidi...
Ale ja budu myt okna v pulce srpna, schvalne:slight_smile: ja mam velkeho syn,a potrebuju ho dostat ven trosinku driv:grinning:

Schumachera jsme taky neměla ráda:grinning: Mám ráda Rubense Barrichela:slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
bobi, takže budete mít malýho Šumíka jo? :grinning:

zazit,udělalas dobře s tou úklidovou četou :grinning: , ještě, abys s takovým bříškem lezla někde po oknech :wink:

kaa, nejlepší je,že ty večerníčkové melodie jsou navíc v rytmu disco. Manžel čuměl co jsem to zas malé stáhla :grinning: ,ale když se to líbí i malýmu,tak proč ne? rodiče to chvíli vydrží :grinning: ...

kat, můj manžel má rád Reikonnena a Hamiltona. Před lety když jezdil Schumi,tak fandil Montoyovi a Hekinnenovi... Já teď ani nevím kdo je můj favorit, ale mám radost,když vyhraje někdo , kdo dřív to štěstí nemíval,třeba jak teď dost vyhrával Vettel nebo Button.
16. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
hele, bobisku, to mate s Michaelem jeste dobry :slight_smile: , nejoblibenejsi sportovec myho muze je Tiger Woods, tak jsem rada, ze netrva na Tigerovi :grinning: :grinning:

katwind, v Praze je to celkem normalni, me i na bezny uklid chodi jednou tydne pani, jsem docela pracovne vytizena a mam super linyho manzela, kterej by mi s nicim nepomohl, takze to radeji plati, aby jsme se nehadali :slight_smile: , ale ted, co budu doma, tak to rusim, nechci, aby se mi tam nekdo motal, kdyz budu doma
16. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Kat, já jsem taky fandila Rubínovi, ale poslední dobou mě to nějak nebere.
Přesně jako u Barušky, dřív to bylo záživnější.
Nejvíc mě bavilo, když se Šumi pral s Hekinenem a občas se do toho montoval Coulthard............jak šli kluci do důchodu, tak jsem si furt na ty nový huby nějak nemohla zvyknout.
Akorát koho nemám ráda teď, tak je to Alonso. Příjde mi moc nafoukanej a určo na mě má vliv i názor manžela, protože ten u toho držkuje furt a já to chtě nechtě poslouchám.
:grinning:
16. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Děcka zatím se loučím.
Mládě se mi probudilo a chystáme se na kafíčko za dědečkem. Tak páček a večer se tu ukážu :wink:
16. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Zazit- aha, tak pokud jsou známí, tak to jo, ale i tak na to nejsem dost odvážná :unamused:
Asi to udělám jako Kat- v půlce srpna udělám schválně úklid, i když jsem generálku dělala v březnu nebo dubnu.
Já ty okna nemám nějak extra zaprasené, jsou umyté asi 2měsíce, ale já jsem dříve myla každý měsíc :frowning2: . Ale je na tom takový lehký prach a pyl.
No to je jedno, ale snad postrčím Kubíkía, aby vylezl dřív, taky nemíním rodit 4kilového macíka. Jsem zvědavá kolik mi řekne doktor při další kontrole :astonished:

Já zas nemusím Hamiltona a Alonsa, docela fandíme Massovi.
Holky, to by ti naši chlapi čuměli, ja tomu rozumíme, co? :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
zazit, jo, já to fakt chápu, já jsme z malého městečka, tak tady to je prostě jiný... ale klidně bych do toho šla, kdyby to tady fungovalo... třeba na žehlení, já to nesnáším... stačila by mi paní jednou týdně, aby mi přišla vyžehlit:slight_smile: Já se budu věnovat manželovi nebo malýmu a nebudu ve stresu, že mám zase plnej koš prádla:slight_smile:
Apropo, myslela jsem, že ty pidivěci mě budou bavit žehlit, ale opak je pravdou, nebaví mě to, nevím jak to skládat:frowning2:
naštěstí plíny mi vyžehlila mamka (mám jich skoro 200):grinning:
16. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Alonsa taky nesnášíme s manželem, už od dob kdy porážel Schumachra :grinning: ......

okna jsem myla naposled před velikonocemi, ten týden před, okolo 8.4. asi a 13.4. mi začla téct ta voda :frowning2: , tím vás nechci strašit,ale myjte okna až před porodem ju? :grinning: a nebo líp si je nechte umýt jak zazit :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Kat 200 plín?????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: To bych asi padla, já jsem měla nervy u těch mých 20 :slight_smile:
A měla jsem ten samý problém se skládáním, ty nejmenší bodýčka, tak 56, to nejde složit a s overálkama jsem tež bojovala.
Mně ani úklid nevadí, ani žehlení, vaření, prostě nic. To jen teď- všechno mně tlačí, je mi horko, blééé

Kat- ty bys mohla mít nějaký dobrý zdroj punčocháčků, můžeš poradit odkud?
A já jsem četla o nějakých vlněných plínkách, to je jako fakt? Mně by zajímalo, jak to saje a jestli to nekouše. A jestli to je fakt na čůrání a kakání :wink: a ne třeba jen jako vrchní plína.Možná jsem to blbě pochopila, ale nějaká mamina psala, že si je sama doma plete :astonished: . A nebo to jsou jako svrchní kalhotky?
16. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Baru- já teda radši nebudu riskovat, už je to za pár a to vydržím
16. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
kaa, já ty malinké bodyčka skládám tak,že je jen v půli přehnu :slight_smile: a pěkně na sebe do komínku, jsem střelená,mám je rozdělené i podle barev :grinning: . ale je to nejjednodušší skládání a navíc když to máš krásně vyžehlené a moc to poskládáš,tak to zas vypadá pomačkaně,takže to jen tak přehýbám. a dupačky taky. Overaly jakoby zahnu dozadu rukávy,jak při skládání a taky přehnu.
16. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
kaa, jj, vlněné jsou vrchní kalhotky. jakože dáš plínku a pak na to natáhneš ty vlňáčky. jsou z pravé merinovlny, takže nekoušou a mají v sobě lanolin, který je přirozeně vodoodpudivý a samočistící... Mám je, tak dám vědět v praxi, je to nejzdarvější forma přebalování, třeba na noc, protože jsou úplně prodyšné, dítě se v tom nezapaří...

Jinak punčocháčky jsem koupila tady:
www.branakdetem.cz - ale to je dost drahé, mají to v biobavlně a tak...
www.kojenenecke-obleceni.eu - takze jsem dost veci nakoupila tady :wink:
16. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Baru- kydybys mně viděla, jak jsem s těmi overálky bojovala :wink: . Nakonec jsem to skládala tak, že jakoby nožičky jsem zahla nahoru, rukávky ke středu a pak napů, bodyčka jsem složila jako trička, jedna strana a pak druhá a pak napůl. A mám to taky podle barev a zhruba podle velikostí.

Kat- díky, já budu asi papírovka, jen mně to zajímalo, já jsem i četla, že po upletení se do těch kalhotek vtírá lanolín. Fakt zajímavé, ale 200 plín, no teda do toho nejdu. Na ty punčošky kuknu, jediné to mi chybí, koupím si na podzim, ať pak nesháním.
16. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
kaa, jo, 200 je extrém, to vubec neni potreba :wink: jenze me je donesl tchan zdarma z te automobilky, tak neber to vid?:grinning:
16. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
holky já jdu zas do papírovek, s malou jsem s pamperskama byla strašně spokojená, žádný problém nic a halvně pohodlí :grinning: .
16. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
ja, to taky skladam na pul ty bodicka, na vic mi to nejak neslo slozit :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
jinak jsem taky maminka papirovka, uz mam zasobky a i ten kos na plinky jsem poridila
16. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
zazit o tom kosi uvazuju, protože máme popelnici docela daleko od baráku, musíme sejít tři patra a pak ještě tak 100 metrů od baráku, možná i dál. A když byla malá mimi,tak ty plíny fakt smrděly, jsem je balila do sáčku zvlášť a stejně to bylo cítit,takže koš taky chci pořídit,asi ho koupím na aukru, viděla jsem tam docela výběr.
16. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
a chodit s každou plínou do popelnice se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
no, ja myslim, ze ten kos je fakt super vec, ja mam prebalovak v loznici a nedovedu si predstavit, ze budu s kazdou plinkou litat do kuchyne (mame docela veliky byt), hlavne treba v noci a tam to balit pokazdy do sacku, no nevim, ja ho koupila pres ebay a vysel na petistovku, takze spokojenost
16. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
tak ted jsem se v praci dorozluckovala v prvni fazi a dostala jsem taaaaak krasny darky :slight_smile: , ani to nepoberu :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Zazit- pochlub se nám :wink:

Katwind- já jsem koukala na ty stránky, ty punčošky jsou za dobrou cenu, akorát ty dražší -bio- tak tam se mi nic nezobrazilo, jakože žádné nemají :astonished:
No a jasně, pokud to bylo zadara, tak bych taky brala, však nejdřív tím vyleštíš prcku drobkovi a až doslouží, tak to hodíš zpátky na kapoty :slight_smile:

Holky, s tím skládáním mně neštvěte, asi si půjdu přežehlit a přeskládat bodýčka :grinning:
16. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
no, ja mam hodne kolegy :slight_smile:, tak dostala jsem obal na tu svoji klokanku baby bjorn, je to takova vec z polartecu - mimi v tom bude vypadat jak housenka, dam ho proste do ty klokanky a pak na nej dam ten obalik, ma to i kapucku, takze bude celej schovanej a nebude mu zima
no pak jsem dostala spoustu oblecku - nastesti ve vel. 3 - 6 mes a vic, protoze jsem je upozornovala, ze tech malejch mam dost
pak od Lamaze tu velikou hraci chobotnici, lamazacky leporelo na postylku a pak jeste tri dalsi lamazaky, ktery nastesti nemame :grinning: , ja vedela, proc ty hracky nekupovat a od sefstva sem dostala poukaz do babyparku (obchod s detskym zbozim) na 5 tis., docela jsem cubrnela :grinning:

kaa, prd na to a nezehli to znova, to pak preskladas priste
16. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
ale na moji obhajobu :slight_smile: , ja jim udelala peknou rozlucku - karton sektiku jsem dovalila (teda manza me dneska dovezl), domaci cheescaky 2 udelala a jeste 2 vyborny dorty koupila :slight_smile: , takze jsme tu pekne od pul druhy posedeli
16. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Zazit- no tak to je paráda, a zrovna včera jsme probíraly hračky.. :wink:
A to tě teda mají hodně rádi, to je super, neptají se, kdy se už vrátíš? A šéfové se teda ukázali.
Všechno se ti hodí, co? To bude ale rozmazlené miminko :wink:

Já jsem ostuda, ještě nemám rozlučku za sebou a to už jsem skoro měsíc doma, chtěla jsem udělat oběd, ale když ono je tak horko, to bych tady u sporáku padla.Tak se na to vrhnu asi v pondělí, to má být chladno a půjdu se ofiko rozloučit v úterý.olesti zad

Já se jdu natáhnout, já blbec měla na sebe celý den puštěný větrák a teď mně nějak berou záda. Jenom doufám,že to nejsouTY bolesti zad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
tak hodny jsou moc a rozmazlence mit budeme silenyho, mam z toho docela strach :frowning2:, je to siroko daleko jediny mimi a asi I na dlouho a babicky a dedeckove jsou z nej totalne potentockovany uz ted, natoz az vyleze, bude to boj, ja rozmazlenyho fracka fakt nechci
16. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
zazit,tak to je super, krásné dárečky a navíc samé co se hodí že :slight_smile: ? Šéfové se teda předvedli, super, asi by mi spadla brada, být na tvém místě :grinning: . V práci tě mají hodně rádi :slight_smile: ...
16. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
jojo, koukám, mš pravdu, zrovna žádný punčocháčky teď nemaj... asi výpadek zboží:frowning2:
16. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
jo a holky, mala rada - az budete mit v ruce papir na tu materskou - udelejte si kopii nez to odevzdate, bude se treba hodit - prej se ty matersky vyplacej se strasnym zpozdenim, tak je dobry mit v ruce aspon tu kopii az je pujdeme prudit na socialku!
16. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
holky, jak budete prat ty hracky ? normalne v pracce na 30 a bez machani nebo v ruce ? vyprat se to ale musi, ne ? vsichni na to v tech kramech chmataj a vubec, vyprat se to musi!
16. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.