• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
autor
Bré ráno,
já jsem zase hodně slyšela, že prý většinou hodně a dlouho kojej maminky, který mají místo prsou lentilky. A ve většině případech ty, který vypadají, že tam mají zabudovaný krávy, tak z nich ani kapička.
No nevim, já měla materiálu u prvního mega a taky než jsem se rozkojila, tak to trvalo. Malýho museli dopovat cizím mlíkem a já jsem měla pak pořádný svaly, protože jsem furt mačkala odsávačku jako vzteklá. Až doma se to trochu rozjelo a pak jsem kojila do 8.měsíce. Mohla bych asi i dýl, ale náš mladej měl zuby hned 2 na 5.měsíci (přesně v den) a pak už kousal jako piraňa, že jsem kolikrát čůrala magi v kostce :grinning:
21. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
No holky, kde jste? Dneska žádný zlobivý kopací miminko?
21. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Krásné ráno,
teda my už máme postýlku poskládanou dlouho, a jak jsem teď prala a žehlila tak rovnou i povlečení, proto jsem postýlku už nachystala, teda jen jsem natátla nebesa, dala prostěradlo a na to zavinovačku, pod mimi stejně budu dávat ještě plínečku, tak už to do porodu zůstane čisté.
Verusko používáš ten přístroj na pohyby a mimi v bříšku, co jsi si objednávala okolo 20tt ??? Jaké to je pozorovat ???
Včerejší víkend byl síla, manžel povídal že by to mohlo být tak i u nás jít za 2 hod. rodit po příchodu na příjem. Já jsem stydlivka tak asi křičet nebudu. Ale bylo to moc dojemný, až se mě srdíčko sevřelo :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
holky, ja to taky videla a slzicky taky ukaply a i manza byl namekko :slight_smile:, ale teda v ty televizi to vypadalo jako totalni brnkacka, coz teda nevim nevim, ale kricet moc taky nechci, uvidim jak nam to pujde, ja bych moc brala takovy rychly porod, bojim se, ze budu na hekarne 20 hodin :frowning2:
21. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,jsem zas polámaná jak po bitvě a to jsem spala do půl deváté od asi půl desáté :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to bych měla být spíš přespaná.

Probíraly jste kojení,tak na mě by to sedělo, těžký porod - hodně mlíka :grinning: . i když zpočátku byly s kojením problémy,ale to už jsem tu psala, jak jsem měla popraskané bradavky do krve,ale pak jsem se z toho dostala a nevzdala jsem to a malou jsem kojila asi do 21 měsíců, přičemž ten poslední půlrok už jen 2-3x za den a v noci jen jednou na usnutí. Jinak to u mě bylo jak u Bobiska, malé narostly dva zuby dole v 5ti měsících a občas trochu hryzla,ale já jsem jí nechtěla dát pak,tak si to rozmyslela a už nekousala :grinning: ,jakoby to tak malé dítě pochopilo :grinning: . Jsem ráda,za to,že jsem kojila,malá není alergik,nemá ekzém,netrpí na nemoci,je tak jednou za rok nemocná, a to jen lehčí chřipku nebo rýmu. Neříkám,že je to jen kojením,ale něco možná jo. Teď chci kojit tak do roku a půl, nejdýl jak u malé, dýl ne. Taky záleží kolik budu mít po císaři mlíka ¨že jo :slight_smile: ...

Jinak ten porod včera ve víkendu už jednou ukazovali ne? Ale mamča byla statečná, ani necekla. To já řvala jak tur,ale až poslední den, ty dva dny jsem byla potichu a dělala co řekli no a poslední den už to tak bolelo,že jsem řvala,protože by mě jinak nikdo neposlouchal :grinning: . Ale mě nevadily stahy, to jsem se vždycky někde něčeho chytla, rozdýchala a dalo se to,ale růčo masírování děložního čípku,to bolelo víc než celej porod. Ale to vás nečeká :slight_smile: ...Stejně si myslím,že jsem se neotvírala,protože jsem se cpala magnesiem až do konce,tak holky bachy na to, být vámi,tak nejpozději v tom 37tt bych to magnesko vysadila.

Postýlky skládáme až týden před porodem,přece jen tu máme ještě johanku a ta by je asi stihla ještě zdemolovat,kdyby stály dřív :grinning: ...
21. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Tak holky, já dneska měla bolavý poslíčky. Byli po půl hodině a 3. Bolest jako při menzes
Dneska to u nás ale asi bylo nějak propojený, protože mi ráno porodila křečková 8 mladejch. Jsou kouzelný, takový růžový nic, co vysí na cumlu :grinning:

Já jsem u toho porodu v televizi taky byla na měkko, bylo to dojemný :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Já od rána myslela na jednu holčinu známou, která měla termín na konci tohodle měsíce. Furt jsem si jí přemítala v palici a před chvilkou mi volala kámoška, že ta dotyčná dopoledne porodila chlapečka 51 cm a prcek přes 4 kila. Teď nevim, jestli říkala 4,6 nebo 4,06
Kde to nosila nevim, vypadala jako nateklá špejle :grinning:
21. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
a jmenuje se Kubík :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
vidím, že včera byl pro všechny odpočinkový den
dnes jsem teda já nemohla spát, budila jsem se každou chvilku, asi je to tím horkem, už je tady zas a to me vadí. Dnes odpoledne jdu na kontrolu, v tom největším horku, se zblázním a navíc bude v čekárně po mě čůrek potu, už se těším. Tak dřímejte...
22. črc 2009 v 06:20  • Odpověz
taky se toho vedra desim!!! Bude to zas maso! Nastesti jen do patku a pak zas dvacet stupnu!
22. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Krásné ráno,
i u mě noc nic moc, jsem jak praštěná do hlavy, dnes není nic v plánu takže budu jen odpočívat.
22. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
jen se hezky šetři Marky :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Cauky holky po delsi dobe jsem zas tady, ja jeste do patku a kooooooooonec v praci. Jsem zvedava jak to budu zvladat, teda to domaci sezeni.

Holky vcera mi rekla dr, ze decko vazi zhruba 1800g, neni to na moje stadium malo? rekla ze to je ok ale mi je to divne nejake chudak male. A to rikali ze mam cukrovku ze budu mit giganta, no tak ted nevim. :angry: nemuzu se dopracovat knejake tabulce.

Dneska je ale hic sakra.
22. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
misko, mrkni sem http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-v-tehotenstvi-tyden-po-tydnu/
myslím,že tvoje mimi je akorát. Ty hodnoty v té tabulce jsou střední, vždy se to nějak pohybuje,takže plus mínus. A buď ráda,že nemáš žádnýho macka, menší se ti bude líp rodit :slight_smile: .
22. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Barus dekuji, super stranka a mas pravdu asi mela dr pravdu. no ale bricho mam jak kdybych tam mela hrocha.

Lidi ja jeste furt nesexuju s tim mim chudak muzem. Uz je strasne protivny, chtela jsem ale on uz nechce protoze kdyz vidi to pohybujici se bricho tak to nejde, divny pocit. :sunglasses: Ale ani ta moje chut neni slavna, spise zadna, doufam ze se to zmeni.

Holky co budete dneska delat? ja jsem bila jak stena ale na slunku se neda byt, asi budu doma zavrena.
22. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky, ta materska je nebezpecna! ja obracim byt totalne vzhuru nohama!!! Delam tu neskutecny kraviny! Peru obaly z nasich matraci, deky, polstare, prevracim skrine naruby, no proste od rana gruntuju jak silena!!!
22. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky, já budu dneska taky zabedněná doma.
Počasí je jako na apríla. Chvilku pařák a pak se to zatáhne jako před bouřkou a nic. Bolí mě z toho palička, tak se zabarykáduju a budu odpočívat :wink:

misko to je fajn, že to není macan, viď? Možná je to tou dietou, že se držíš tabulek.

Ségrošku dneska propouštěj z nemocnice, tak je to taky dobrý :wink:
22. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
zazit mi neco vykladej, ja jeste sice nejsem doma, ale uz se chystam na kuchyn a kouplenu a jeste malovat, no a ted jenom chodim za kocourem a chudaka ho sikanuju at se nehraje at nedela bordel, furt mne sere, i kdyz je klidny nato ze je kocour stejne mi furt vse neurovnane vadi. a furt vysavam.

a teta mi prodala ten parni mop co reklamujou, tak jsem ho kvuli kocoura vzala a ono to jako dela to co se ukazuje v reklame ale pred tim se musi vysat a proste makat. takze zaden zazrak

Holky sakra vy uz jste 35,36 tt jeeezis to uz se krati, se bojim. :sunglasses:
22. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky to počasí je fakt hnus,navíc zítra jde naše Johanka na očkování proti žloutence A,domluvili jsme to s Dr. ,protože babička bydlí v České vsi a tam byly povodně,takže tam se očkuje povinně a je tam riziko žloutenky. Takže doktorka nám dnes volala,že zítra máme přijít a bude to zadara. Takže je mi malé líto,že zítra v tom vedru dostane včeličku, snad nebude mít nějaké blbé reakce. Většinou nemívá teploty,ale uvidíme.

Jinak já už nemůžu vůbec ležet, jak jsem zjistila,kdy nastupuju. Furt bych něco dělala a chystala,ale nutím se aspoň polehávat,abych si nepřivodila porod dřív :grinning: .

misko, ten sex se upraví potom, teď už na to moc nespoléhej,že bys začla mít chuť, já u Johanky v těhu taky neměla chuť a teď taky nemám :grinning: ,ale když jsem pak po porodu byla uklidněná,měli jsme režim s malou, byla jsem zahojená,tak ta chuť přišla,takže se taky určitě dočkáš,neboj a manžel to vydrží :slight_smile:

zazit, nepřeháněj,ať nerodíš ještě přede mnou :grinning: ....

bobi, to je dobře,že už sestru pustí domů. Přece jen nemocnice nepůsobí moc dobře na člověka a jestli už jí je dobře,tak se určitě domů moc těší co? :slight_smile:

Holky, já tipuju,že super rychlý porod bude mít zazit. Připomíná mi totiž jednu moji kamarádku, která je taky takový drobec, štíhlounká jak proutek a už má teda dvě děti, ale vždycky když byla těhu,tak měla jen véélikéé břicho a jinak nic. Každý říkal, ty jsi tak štíhlá, ty máš úzkou pánev,ty budeš mít dlouhý porod a prdlajs, přišla do porodky vždycky za pět minut dvanáct a kluci byli za půl hodiny na světě. Vždycky říkala,že by rodila klidně každý měsíc. Takže zazit, víš co tě čeká dle mé předpovědi :grinning: a přála bych to všem takto :slight_smile: ...
22. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Tak já jsem si dala chrápačku s dítkem,
pak nájezd na lednici (rohlíky s 1/2 skleničkou marmošky a banán) :grinning:
a teď kafíčko

a pak? No jestli se donutim se pohnout, tak vytáhnu prádýlko na miminko zpod postele, kde je připravený v igelitu a narovnám si ho do skříně, aby pak bylo po ruce :wink:

Jinak sex je u nás už přes týden každou noc........máme ho pod oknama a jsou to kočky, který se neuvěřitelně mrouskaj. Řvou jako malý děti a mě to budí :angry: .......dokonce jsou takový erotomani, že se lískujou i přes den
22. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
holky, míváte už bolení jako při menzes? Takový nepravidelný, ale občas nepříjemný? Kraťoučký, ale poznáte to hned
22. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
bobi, já to mívám někdy večer. Jakoby bolest jak na menzes a vychází dole od křížů do podbřišku a je to pěkně nepříjemné, vždycky mám z toho takový studený pot na čele :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To už patří asi k poslíčkům :slight_smile: ...

Dnes jsem probírala s malou ty hračky pro mimi a ona z toho byla úplně pos... :grinning: , furt si s tím hrála. Holky my toho máme plnou tašku, hrůza, nic nekupuju,žádné nové hračky. Navíc jsou úplně jak nové. Ty látkové a plyšové jsem už vyprala a ty umělohmotné zítra vyvařím a dám do skříňky asi v nějaké krabičce nebo sáčku ať se to už moc nezašpiní. Pak až to budu chtít dát mimču,tak to stejně asi ještě v horké vodě umyju.
22. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
bobi, sex každou noc :grinning: , to musí být super poslouchat ty nadržené kočky, bych zešílela :grinning: . My bydlíme v parku a v noci máme otevřené střešní okna,protože je neskutečné vedro v podkroví a někdy to taky slyšíme,ale mě to přijde jak zvuky z hororu, vždycky se toho spíš bojím :grinning: .
22. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
tak jsem přišla z toho vedra od dr., byl to záhul, ale musím ho pochválit, normálně čekám v čekárně minimálně půl hodiny a teď byl přesnej jak hodinky, ale nic nového jsem se nedozvěděla. Mimi mi nezměřil, tak nevím o kolik jsme porostli, čípku mám habaděj, tak to určo budu přenášet :(. Výsledky krve mi ještě nepřišly, tak zase až za týden, ale dělal mi stěr na streptokoka a za 14 dnů už jdu do porodky na kontroly, ježíš, to teda už je rychlost.
zítra jdu s manžou na předporodní kurz a pátek je den otevřených dveří u nás v porodce, no tak teď uý se z toho stává realita, je už to na mě moc rychlý.¨

bobisku taky občas už mívám bolesti a teď mě strašně bolej záda v kříži.

misko musím tě uklidnit, já taky chuť na sex nemám, moc se do toho nehrnu a manža to respektuje, občas ho sice něco popadne, ale když vidí tu chuť u mě, tak ho to přejde. Tak doufám, že barča bude mít pravdu a upraví se to po porodu, no však si povíme.
22. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojky holky, jdu na vás jen rychle mrknout, jsem ko, tak dneska hážu na vše bobek, uklizeno je, tak co.

Včera jsme lítali po obchodech, dokupovali jsme zbytky věcí co nám chyběly ke spokojenosti, tak máme vše, už nám chybí jen to růžové uřvané :grinning:

Dneska jsem se loučila v práci, tak jsem i trošku cvičně popracovala, popapkaly jsme, poklábosily jsme, no příjemné to bylo. :grinning: . A ještě jsem se stihla zajet zkulturnit, tak mám zase o něco kratší vlásky.

Holky, já mám asi taky poslíčky, ale tak nepravidelně, ne každý den, a je to jako by mně horko polilo, prodýchnu to a je to ok. Ale bolesti jako na menses ne, tak nevím :zipper_mouth: . Ale začly mně teda bolet šíleně kyčle, no v pátek jdu na poradnu, tak se zeptám, ale asi je to tou váhou :frowning2:

Sasanko- tak teď už je to fakt za pár :confounded: :confounded: :confounded:

Misko- neblázni, ještě budete malovat? No já když si to představím, tak bych do toho nešla. Já mám velký úklid už udělaný, jen mně rozčilujou ty okna, umyla bych je, ale bojím se, abych nejela extra dřív, jinak mám na práci takový běžný úklid, a to je furt co 2-3 dny.
22. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
barusko, doufam, ze mas s tim mym porodem pravda :slight_smile:

Teda misko, s tim malovanim nesil! My malovali v kvetnu, pak generalni uklid a bylo to maso!!! no a ja tu ted generalkuju znova :wink:, ale do tech komplet vypranejch posteli se fakt tesim:wink:))
22. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Teda jste mě nějak nakazili s tím úklidem, manžel mi dnes vytepoval koberec v ložnici.
A super zpráva 3.8. nastupuje do nového zaměstnání, takže dnes samé skvělé zprávy.
Jinak u sousedů se maloval celý byt týden před termínem porodu, prý chtěli miminko dovést do čistého.

Tak to já jsem oproti vám náruživá, pochtívám po manželovi a nic :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
holky, to zas bude vedro!!!! Prej ma bejt az 36 stupnu!!!! :cry:((( balim to doma a jedu k nasim do bazenu!!
23. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj :slight_smile: , zazit to jo, ma byt dnes jeste hur nez vcera a mala ted jela s tatinkem na to ockovani :frowning2: ....
ale vecer uz hlasi zas bourky a ochlazeni.
23. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Holky s tím úklidem mě pěkně štvete :grinning: , já nemůžu tak gruntovat a štve mě to,protože co si neuklidím sama jakoby nebylo. Manžel se snaží,ale přece jen to není ono, on uklízí stylem - ať to vypadá uklizeně,ale uvnitř to je rozházené :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Prostě já jsem v tom puntičkář a chci mít prostě pořádek ve věcech, ve skříních a on všechno schová právě do skříňek, všechno dohromady a pak vytře podlahu, utře prach urovná zbytek a to je celé.
Ale stejně jsem už včera trošičku začla, pomalinku, uklidila jsem malé ve skříni a vytřídila další skříňky,které už byly zas plné všeho možného, žádný systém, no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
A dnes se chci vrhnout malé na hračky a vytřídit jí s čím si nehraje,protože tady na to fakt není místo a když si představím,že tu bude ještě mimi a dvě postýlky a další věci navíc,tak bysme se tady nehli :unamused: .
Takže každý den něco a bude uklizeno.
A koupelnové okno umýt musím, ostatní jsou v pohodě,ale to koupelnové je zacákané,jak pršelo,tak o parapet se to nějak pošplíchalo a vypadá to hrozně. Naštěstí máme malé okna,takže to hravě zvládnu :slight_smile: .
23. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.