• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
makkytko, nas se to netyka, to je jasny :slight_smile:, stejne jako se to netyka zadny maminky tady u nas na vanocnim tematku :slight_smile:, vsechny budeme mit v srpnu/zari krasny mimisky
12. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
ja od ty doby, co jsme videli ty srdecni ozvy, tak jsem takova cela klidnejsi a rikam si, ze urcite bude vsechno ok :wink:
12. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
tak to mě poslechnutí srdíčka teprve čeká, jdu na kontrolu 27.1, ale moooc se těším. Asi vezmu manžela sebou :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ja ho tam taky mela sebou :wink:, je to krasny!
12. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
Moc děkuju za info, jsem trošku nervózní, aby to nebylo mimoděložní těhu. kamarádce takhle museli vzít celý vaječník :frowning2:
A kdy jsou slyšet ozvy srdíčka? pak budu klidná a až pak to chceme říct rodičům. S manžou jsme vymysleli, že je pozveme do řecké restaurace (vaří tam božsky) a dáme jim dudlíka a jsme moc zvědaví, jak budou reagovat. :dizzy_face:
12. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jinak ještě moc gratuluju všem nastávajícím maminkám, ať máte pohodové těhotenství a ať jsou vaše miminka zdravá :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Zuzko.o nam byly ozvy videt na zacatku 7tt
12. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
holky já jsem snad přenesla ty mimipudy na našeho křečka. Hádě ráno nechtělo holátko (slepý, holý myše), tak jsem řekla, že ho dáme křečkovi. Nechtěla jsem, aby se trápilo a slyšela jsem, že i křečci jedí maso (červy..). No a to naše střívko se o něj stará jako o miminko. Celý den na něm leží a zahřívá ho. Přenáší ho a udělal mu i hnízdečko. Manžel říkal, že se mu určitě udělá i mlíko. :grinning:
Je to prý možný, to by byla prča, kdyby čungarák odkojil myš :grinning:
12. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
tak to je fakt vtipny :slight_smile: i s vasim kreckem mlati matersky pudy :slight_smile:, ale preci jen - matersky pudy toho vaseho vetsiho hada bych radeji nezkousela a krecka k nemu nedavala :wink:)))))
13. led 2009 v 08:11  • Odpověz
joo na ko ntrole jsem byla v patek delala miult pres brisko a mnel i srdicko tak dou fam ze bude vse o k... ted me ceka amniocenteza to jeto nak ti napichnou bricho tady to delaj driv coz je lepsi.........
13. led 2009 v 09:03  • Odpověz
Bobi hele u mě by byl velkej chlapák třeba ten had váš druhej (Artuš?), kdyby začal kojit to myše :grinning: :grinning: :grinning: samozřejmě blbost naprostá, ale na nově ve zprávách byste určitě byli :grinning: :grinning: :grinning:

Blackie amnio už tak brzo? Odkud jsi....?
13. led 2009 v 09:14  • Odpověz
jsem z prahy ale zziju v i talii ona se jinak dela v 16-18t ale tady se doporucuje delat ji driv pokiud se nepletu je to na downovy syndromy..,nevis kde bych na netu si o to m mohla neco precist o amniocenteze nebo jak se to vlastne jmenuje
13. led 2009 v 09:25  • Odpověz
13. led 2009 v 09:34  • Odpověz
Tak hada bychom u nás potřebovali. V paneláku se nám prohání myši, v bytě jsme zatím chytli 4 během 14dnů!!! Nemáme na ně odbyt, hadík by si pošmáknul.
Jak vlasně často had musíbaštit?
13. led 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpatky o doktorky a mam to ptvrzene aj ultrazvukem a fotecku mi vyjela. takze jsem v 4 tydnu plus 4 dny. Pristi utery jdu poprve do poradny a vystavi mi prukaz a vezme prvni odbery. Jo a mam doma kocku tak s tim musim taky k doktorce, kvuli toxoplazmoze. Ale je to britska modra a venku nechodi. Tak uvidime.

Achalteke a na nemocenskou zatim nejdu, este pristi tyden delame a pak asi na 70 procent doma, nemame zakazky. Ach jo. Este ze ted nekourim a nepiju a nemuzu trajdat.

Jo a genetika se dela kdy? kdyz jsem prvorodicka a je mi 31 dela se to automaticky?
13. led 2009 v 11:09  • Odpověz
misko, gratuluju :wink:
Já jsem taky 4tt+4 a volala jsem doktorce, kdy se mám k ní objednat na vyšetření a prohlíku, no a sestřička mi i odmítla doktorku dát na ucho, prý to je prkotina, to vyřešíme spolu :angry: Tak mě objednala až na přístí týden, to budu 6tt+0 Docela mě zpražila a to jsem měla takovou radost, že mám pozitivní testíky.... :unamused:
13. led 2009 v 11:46  • Odpověz
Misko a Zuzko moc Vám gratuluji!

Misko taky mě zajímá jak je to s tou genetikou, vůbec o tom nic nevim...v dubnu mi bude 31
13. led 2009 v 11:52  • Odpověz
Zuzko tak gratuluju jsme na tom stejne teda :slight_smile: A z doktorky si nic nedelej ja jsem tam sla nadrzovku vubec jsem nevolala jenom jsem prisla ze nemam menzes a ze tes je pozitivny at se kukne, samo ze nic nebylo videt ale dneska uz jo. Tak pristi tyden urcite chod aj kdyby nevim co. Bude to dobre uvidis uz tam budes mit malickou fazulku :wink:

No ja taky moc ne ale mi bylo 1 prosince 31 a jsem prvorodicka, tak jsem doktorce rekla ze chci vse co se maminkam v takovem veku dela, ne ze bych byla nejaka citlivka to ani nahodou ale jistota je jistota a mame na to pravo, tak at testujou :slight_smile: Hlavne at je vse v poho. V utery mi doktorka rekne, ono se posila krev k nejakemu odbornikovy nebo na nejakou kliniku a tam se to zjistuje. Nevim presne ale v utery budu vedet vic.

Achaltecko a do kdy pracujes? Zuzko a ty si na pn nebo pracujes?
13. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
achalteke Taky ti moc gratuluju :wink:

Mně v prosinci bylo 29, takže asi taky budu chtít genet.testy, pro jistotu.

Já jsem OSVČ, mám cestovní agenturu, tak uvidíme, jak to všechno půjde.

Já tak blbě spím, to je hrozný. Převaluju se celou noc a k ránu usnu a pak bych ten budík nejradši prohodila oknem :confounded: Jak jste na tom vy?
13. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
Zuzi no to vis ze jo, ja stavam v pet a to je uuuuuuuuplne na nic zaberu tak ve 4 a spala bych az do 11ti. Ale pak se to spravy, pak zas kolem desate utlm jako prasatko at jsem slusna. Berete nejake vitaminy? ja listovku a utrogestan. Dneska mi to dr. napsala.

Mas cestovku? tak kam pojedem treba??hm..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
S tím spaním je to na ... ach jo, nemůžu spát na břiše (to byla moje nejoblíbenější poloha), bolí mě prsa :frowning2:

Na vitamíny jsem se doktorky chtěla zeptat, ale nějak jsem neměla příležitost :confounded: Tak doufám, že to příští týden bude stačit, když mi nic nenapíše, koupím si něco sama.

Já bych jela někam do tepla! Takových 30°C by nebylo k zahození. :sunglasses: U nás je zima jako blázen!!! :rolling_eyes:
13. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
Misko teď jsem si vzala dovolebou, protože mi zbyl z loňska - pátek, sobota a neděla půjdu do práce a v pondělí k mudrovi pro neschopenku. V práci mě to dost stresuje, navíc furt sedim u PC a bolí mě z toho záda věčně...A modlim se aby mi dal neomezený vycházky, protože bych tu a tam jela ráda na pár dní k rodičům :wink:

Jinak hlásim, že jsem se dnes poprvý poblila a to velmi kuriozně - za jízdy jsem si poblila volant :sweat_smile: jen jsem tak pomyslela na smažák a už to šlo :unamused:
13. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
achalteke: :grinning: :grinning: :grinning: tak to se ti fakt povedlo, jsem zvqdavá na sebe... a zrovna smažák, taková dobrota... :dizzy_face:
13. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
Holky mi este zatim spatne neni, ale prsa mne boli a mam o trosicku vacsi, kooooonecne :wink: .

Achalteke takze prijedes do Ostravy? :slight_smile:
13. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jo Zuzko tak ze smažáku se mi právě teď zvedl kufr a taky jsem ho milovala :angry:

Misko, rodiče mám tady kousek - naštěstí, v Ostravě respektive teď už v Šenově mám tchýni a v Hrabůvce strejdu s rodinou a švagrovou :grinning:

No a prsa to je kapitola sama pro sebe - už tak je mám dost velký nosim 85E a ještě k tomu minimizery, teda ne že by mi teď se nějak zvětšily, ale pořád bolej, nicméně sem se naučila si je pod sebou nějak tak porovnat a na břiše spím dál :sweat_smile:
13. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
Taky bych se nezlobila, kdyby mi prsa povyrostla ... a zůstala tak napořád :sweat_smile:
13. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
Aha tak to mas fajn, ze je mas tak blizko, jsem myslela ze prijedes do Ov, skoda. A co budes delat? kdyz budes doma? jo ze zacatku spat varit cist uklid a dal? ja si to tak zkousim predstavit. Jo a uz si kremujete bricha a zadky s tim kremem proti striim? ja ne. ale stejne ich uz mam z mladi :grinning:
13. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
holky na spani na brise mam trik :slight_smile:, chce to dva polstarky maly :slight_smile: - jeden si dam pod prsa a druhej pod hlavu :slight_smile:
13. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
zazit: díky za radu, dneska to vyzkouším :wink:
13. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
Zazit dobrý vykouším :grinning:
Misko co budu dělat, no tak asi klasika - spát, dávat dohromady byt, chodit ven se psem, číst, čučet na filmy a taky přemjšlím o nějaký domácí práci, abych ten čas nějak zabila, no uvidíme
Nemažu ničim ještě, protože břicho plochý nemám - mám tam dosti velký dva špeky - tudíž břišní rezervu a než mi začne růst břicho - to si asi počkám :grinning:
Zuzko te´d koukám jihočeška tady taky, to je faj a ještě z Písku - mám ráda to město :grinning:
13. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.