• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
holky, chci si objednat kojící polštář a moc se v tom nevyznám, doporučte mi nějaké stránky :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahojky kočeny, no teda vás dočíst, to teda bylo :wink:

Barčo- Katwind tu kdysi dávala odkaz, mají tam pěkné kojo a za docela dobrou cenu, zkus kouknout: http://www.kojenecke-obleceni.eu/
Baruško a teda upřímně ti závidím, že už budeš mít miminko, jůů, doufám, že nám hodíš co nejdříve foto.

Já jsem teď holky gruntovala, ne že bychom tu měli takový bordel, že jsem se 3dny neukázala, ale víte jak to je ....pro jistotu všechno omýt ( a navíc jsem doufala, že malého popoženu, teď už může vylézt). No ale už to není jak za mlada :grinning: , nějak mně to zmohlo. Doufám, že jak splaskne břucho, tak to zas budou rychlovky. Jinka od včera mám tak nateklé ruce a nohy, že to je něco šíleného. A ty nohy nechcou splasknout ani ve studeném, ani když vyhodím kopejtka do vrchu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V pátek jedeme ke známým grilovat, tak jsem zvědavá, jaká kočka tam pojedu.

Holky, u nás počasí pořád super, chladno, sem tam sprchne, slunko zalezlé. Ať to tak je ještě dlouho.

Holky, já mám do porodky pro prcka bodýčko a dupajdy vel.50, čepičku a deku. Stejně ho v prodce naložíme, pak jen přendáme do auta a zas kousíček poneseme domů, tak to by mu snad neměla být zimka, ne?

A jak jste se bavily o těch bolestech dole při vyšetření, tak jsem taky měla u doktora nehty zaryté do madel, zuby zaťaté a jak jsem si to uvědomila, tak si říkám doprčic, vždyť teď to skoro nic není, co budu dělat potom??????
28. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Misko- ty jsi docela hazardér- na koupák. No když bys šla, tak se drž ve stínu, ale stejně bych se bála přehřátí a do vody bych nešla, chytnout teď nějakou vag. infekci by byl docela risk, hlavně aby se to stihlo vyléčit. Tak to zvaž. Jinak existují na koupání tampony Senta, 4ks cca 50 ,-. Koupíš v lékárně.

Bobi a máš tu foto v albu? Toho fero koníka? Jdu to zkontrolovat. To je mazec, co se stalo Massovi, co? :cry: Drahý se tak do toho Brna těšil :cry:
28. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky, já te´d nějak nestíhám nebo nemám náladu sem jít, nevím...je to už fakt fuška všechno, sedět, ležet...:slight_smile:)
Ale dnes ko ok:slight_smile: CS pořád 0 (děsí mě, když vidím vaše skóre, že já asi rodit nebudu nikdy:grinning:), monitor ok, krev ok...
Kolegyně z práce šla dnes na vyvolání, poslední TP měla 14.7. a neotvírá se. A chuděra přibrala 28kilo a dítě má prý přes 4 kila...uf:frowning2: já jen doufám, že přenášet nebudu.

Jinak už papám lněné semíno, piju maliník a od víkendu začínám s epinem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ten kojoolštář mám ze zmíněného odkazu a jsem moc spokojená, spím s ním a je to super :wink:
28. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj Kat- z toho si nic nedělej, já jsem taky na nule :grinning: , ale třeba se to rychle změní :grinning:

Dneska se Jirkovu kolegovi narodilo vnouče, holčička prý má půl metru :slight_smile: a přes 4kila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mi řekněte, odkaď se ty mega mimča berou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
28. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Barčo, taky si dělám pedag. minimum :wink: nevím, jak to doklepu s malým, ale nějak to snad půjde, manžel slíbil pomoc jak to půjde :wink:
28. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
kaa, díky moc za odkaz :slight_smile: ,polštáře tam jsou fakt levné, co jsem našla tak vše přes 400,-

kat, dík za zkušennost s polštářem,asi ho tam taky objednám. A jak je ten polštář velký? Taková ta klasická velikost? Jinak se mi moc líbí i vzhledem :slight_smile: .
28. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
kat,tak to je super, že taky studuješ. Ono je to docela pohoda,ale stejně se mi do toho nějak nechce a až bude mimi,tak taky nevím jak to udělám :slight_smile: . Ale jak jsem už psala,tak jsem domluvená na studijním,že to kdyžtak odložím o rok,takže pohoda :slight_smile: . Akorát ještě musím zaplatit 7 tis. za tento rok a to se mi teda moc nechce :grinning:
28. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Barco, já mám za sebou prvák a zaplacenej druhák (5000) a prostě uvidím.Ale myslím, že se tam s nima taky dá dohodnout, spíš se bojím toho, jestli neztratím já motivaci s mimčem... jestli se mi i to málo, co po nás chtějí, bude chtít dělat, naučit se:frowning2:

Jinak ten polštář je dost velkej, mám jeden konec pod hlavou a druhej mezi nohama a ještě mi zbývá...já ti ho změřím...
28. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
kat,tak to je super,že je velkej, asi ho hned objednám :slight_smile: , měřit nemuísš,stačí mi ten popis cos dala :slight_smile:

s tou školou to mám podobně, nějak jsem taková lhostejná k tomu,ale zas když udělám úkol a oni mi ho schválí,tak mám motivaci zas pokračovat,protože mě to těší,ale pak to zas nějak upadá. Musím to dodělat, styděla bych se sama před sebou :frowning2: ...a máš pravdu, je lepší to udělat teď než odkládat,to by mohla motivace vymizet úplně :frowning2:
28. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
Jé kat, teď jsem si všimla,že tam je rozměr napsanej 150cm po obvodu a šířka 20 cm, to je super velikost, jdu objednat.
28. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Barco, ok, je dost velkej, opravdu, manžel se furt zlobí, že to dávám mezi nás v posteli:grinning: Jinak na kurzu říkala paní, že je dobré s polštářem teď spát, že nasaje naši vůni a miminko na něm pak bude spokojenější :wink:
28. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
juuuu, vy jste toho zas nakecaly :wink:, ani nestiham cist :slight_smile:
a kojo polstar je uplne nejbajecnejsi vec, bez nej uz bych se nevyspala vubec! Uz jsem se s nim naucila i otacet :wink:, je to sice, jak kdyz se prekuluje stado hrochu :wink:, ale ja s nim spim fakt celou noc, uz to bez nej neumim a musim ted rychle teda predavat tu maminkovskou vuni, protoze jsem ho v zachvatu prani posteli vyprala taky :wink:
Dneska jsem zas celej den byla na nohou, mela jsem krasnej den s moji mamkou, uz dlouho jsme se tak neuzily! Bylo to super
28. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Holky, to jste dobré, že ještě studujete, já jsem ráda, že to mám za sebou, nevím teda co mně ještě chytne na stará kolena :grinning: , ale teda klobouk dolů.

Barčo- ceny tam jsou dobré, je fakt ten polštář tak super? Kamarádka mi říkala, že ho měla, ale na nic. Že spala na přikrývce, kt. si srolovala a když kojila, tak ji byl pohodlnější normál polštář, a když malá spala, tak ji podložila a obložila dekama. Já taky spím na té rolce a je to ok.
28. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
s tim studiem se pridavam ke Kaa - jsem rada, ze to mam z krku. Po VS jsem pak v minule praci musela delat takovou docela tezkou mezinarodni certifikaci z financi, prava, dani a ekonomiky - 14 zkousek v prubehu tri let, vsechno v anglictine - pri narocne praci to bylo fakt nic moc, dodelala jsem to vloni v zime a byla jsem fakt rada, ze to mam z krku a ted teda nemam v planu studovat nic, aspon chvili :slight_smile:
28. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Zazit- my naštěstí nemáme takové brutální požadavky, ale musím mít zase registraci a to znamená chodit pravidelně na školení, sbírat certifikáty, které jsou obodované a jednou za čas je odevzdat. Pokud nesplním, jdu na přezkoušeí pratické a teoretické, a pokud ještě toto neslpním, nedostanu papír a tím pádem nemůžu pracoat ve svém oboru a můžu se tak dloubat v nose :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
No ale zas na druhou stranu to není pravidelné učení a pravidelné zkoušky.

No ale pro tebe to taky nekončí, ne? Vždycky tam máte nějaké novinky? Já se jen bojím, abych se po mateřské nevrátila jako debil. Už mám domluveno, že až bude mít prďola tak rok a bude hlídání, sem tam skočím do práce a budu v obraze. Ooooo, jak jednoduché :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ty jo, teď to zpětně čtu a omlouvám se. Jsem měsíc doma a už jsem debil....tak huš do práce :grinning:
28. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
kaa, tak víš jak, asi jako všechno ten polštář vyhovuje jak komu. Já nemůžu soudit kojení, ale na spaní je teď fakt number one :wink: Jak píše zazit, taky už se s ním umím otáčet, sicer to vypadá vtipně, ale je to bomba, jeden kus mám prostě furt pod hlavou a druhej tak nějak furt honím mezi nohama:slight_smile: tak pak uvidíme to kojení, ale zatím si fandím, že to bude fajn:slight_smile:

zazit a ty už neper:slight_smile:)
28. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
No nastesti v nove praci uz takove naroky nemaji, ja diky tomu dovzdelani z minule prace mam krome titulu z ceske VS i titul mezinarodni (MBA), takze jim to zatim staci :wink:, mame uz take jen povinna skoleni, ale to uz se da - vetsinou je to formou elearningu - udelas si parkrat zkusebni test a je to :slight_smile: a jeste je to v pracovni dobe :slight_smile:, ty zkousky nam sice zamestnavatel platil, i pripravy na ne, coz fakt nebylo vubec levny, ale studovat jsme museli ve volnym case a to bylo pri dvanacti hodinovy pracovni dobe skoro nemozny, stesti bylo, ze jsme to s manzilkem studovali spolecne, takze jsme se trochu podporovali a motivovali a nakonec to oba dodelali, ale fakt to bylo vyzivny!
28. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
zdravím, tak jsem dala malou spát byla dnes nějaká rozmrzelá. Chtěla jsem si dnes v německu koupit podprsenku na kojení, ale měli jen padáky. Tak jsem ostrouhala. Jinak kdo má pojišťlovnu min. vnitra, tak přispívají 1.000,- Kč
Taky jsem chtěla ještě něco vystudovat, ale nějak už nemám sílu a myslím, že když budou za chvilku dvě, tak asi už nic nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
padaky :grinning:, tak to bych tam mela vyrazit :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
to já mám zase právě prd :grinning:
28. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
dneska jsem si chtela koupit krasny boty, ale s tema konvema misto nohou bych si misto vel. 38 musela koupit tak sestactyricitky :grinning:
28. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak já zatím nic žádné otoky nemám ani u malé jsem neměla.
28. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ty jo holky, tak to já mám konve, skoro bych řekla sloní nohy, a místo prstíků buřtíky, a to jsem vždycky byla pyšná, jaké mám krásné štíhlé prsty :grinning: a teď prd. Teď jsem požehlila pár věcí, a zase se mi o kousek ty nohy nalily:stuck_out_tongue_closed_eyes:. Se nedivím, že už u nás není ani žádná erotika atd.

Zazit- tak si kup botky a máš na příští léto :grinning: Teda pokud neplánuješ hned druhé :grinning:

Kat- já už mám taky nacvičené otáčení, vypadám, ja bych bojovala s krokodýlem. Část pod hlavou si přidržuju a mezi nohama držím a přes záda se otočím. Docela věda :grinning: . Přítel se mi vždycky chechtá, teda pokud je vzhůru.

Nic jdu hodit pařátky nahoru a čučet na telku, zítra kouknu, co jste vymyslely. Pááá
28. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
mne hnaticky natejkaj jen kdyz po nich celej den beham, coz jim teda kazdej den delam :slight_smile:

Jo a jinak mi prej uz brisko pekne kleslo dolu - mamka me asi 10 dni nevidela a hned jak me okoukla, tak rikala, ze uz mi pekne padlo dolu

A ja vam preju krasnej vecer!!! Manza odkvacil na rozlucku se svobodou jeho spoluzaka a ja se jdu zavrtat do perin s knizkou a hodlam co nejdriv usnout :slight_smile:, takze dobrou noc
28. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Na telku? Já mám jen 4 programy a tam není dnes vůbec nic. koukala jsem na nějaké podprdy, ale asi budu muset do obchodu, protože není vidět to zapínání košíčků. Já mám nějaké po kámošce, ale už jsou zaprané a není to ono, ale jedna se dala zapnout jednou rukou, ale ta druhá měla takové divné zapínání, že člověk musel zapojit dvě ruce a to je hodně nepraktické. Tak to raději chci vidět naživo.
28. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak jak čtu, jste se nechaly zlákat kojo polštáři, ach jo koupila bych si taky, ale v našem malém bytečku bych ho pak něměla kam dát, tak si taky pomůžu obyčejným polštářem, jak píše kaa.

Holky nějak mě zrazujete. Já si říkala, že jak budu na mateřské, tak abych se nezbláznila a neuměla jen říkat paci paci pacičky a takový ty věci, že se porozhlídnu a někam začnu dojíždět, abych si trochu rozšířila obzory a hlavně trochu vypadla mezi lidi. Říkala jsem si, že si přidám nějakou tu aprobaci anebo se porozhlídnu po něčem úplně novém. Trochu provětrat mozek by to chtělo, ten těhotenský ,,Alzheimer" už přichází a já bojím, bojím. Strach mám z toho, že nebudu stíhat, ale třeba to nebude hned ale pak, jak se dostanu do tý rutiny, určitě už budu něco vymýšlet, už se znám.
28. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
romco souhlasím s tebou, to se musí vidět. Taky jsem narazila na takové kojící podprsenky a studovala jsem to v obchodě už svlečená, ale nepřišla jsem na to, tak jsem to vzdala a nic nezkoušela :cry: .
28. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
to musí být jen na takový háček jinak je to na prd, protože v druhé ruce člověk drží mimi, tak to pak opravdu nejde.
28. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.