• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky :slight_smile: , já dnes taky nespala, celou noc mě bolelo břicho, tvrdý jak šutr a ještě bolavý, no furj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, chci se vás zeptat, já to totiž neznám, jak jsem furt ležela, tak jsem nějakou takovou bolest necítila,ale teď když začínám pomalinku chodit, tak mě strašně bolí břicho těsně pod prsy jak jsou žebra,ale strašně. Mě žebra během těhu pobolívaly,jak se mi to tam roztahovalo,ale teď to bolí skaramentsky víc a hlavně když chodím a vkuse třeba půl dne :frowning2: . Mě přijde,že tam malej natahuje nohy či co, ať neblbne, tam se přece nemůže s nataženýma vejít, aby mi nevypadl :grinning: .
Jo a co chodím, tak mi začal trošku světle žlutý výtok. Snad to nic není, ale nesvědí mě nic, nebolí podbřišek,tak snad OK. Asi tím jak chodím,tak mimi víc tlačí dolů a prostě něco občas odteče, nevím no. Už to musím do příští středy doklepat, to už vydržím.

bobi, s tím mázkem to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale kdysi lidi používali na rány všelicos a myslím, že to může i pomoct, že na tom něco bude. Třeba moje babička pracovala na panském a jednou se srpem sekla do palce, tak si to počůrala a sekala dál, o palec nepřišla, zastavilo se krvácení a krásně se zahojil , moč je prý desinfekce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To jsou metody co? :grinning:
31. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Jé vy jste mě předběhly, jsme se pěkně sešly co? :grinning:
31. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
ale ty moci fakt verim, vzdyt i vetsina lecivejch kremu na ruzny ekzemy obsahuje urin, coz je latinskej nazev pro moc, takze nejaky lecivy ucinky to mit urcite bude, ale na koutek si teda fakt curat nebudu :wink:,
31. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
zazit: taky jak bys to jako udělala, čurat na koutek
31. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
zazit, já na koutky netrpím,ale manžel občas jo a v lékárně mu dali jakousi mastičku a prý zabírá,ale nevím jestli je i pro těhu. Každopádně nevím jak se jmenuje,protože ji nemůžu najít, manža ji má asi někde zastrčenou. Ale v té lékarně normálně řekl, že potřebuje mast na koutky.
31. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Zazit, já se ti ani nedivim :grinning:
31. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
barca: nezlob se ale moc se mi líbí tvůj poslední příspěvek, takový jo vím ale nevím :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
marketko :grinning: , já jsem takové trochu trdlo, když někdy něco píšu,tak vlastně ani pořádně nevyjádřím,co jsem tím chtěla říct :grinning: ...
no chtěla jsem tím říct,že když se zazit zeptá v lékárně, že jí určitě něco doporučí :grinning: ,ale to jsem jí nic nového neřekla že? :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Holky, tak jsem volala manželovi a mast ma u sebe v praci a jmenuje se Fungicidin, takže zas tak vim nevim to není ne? :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
šikulka, nedalo ti to, že? zjistit víc informací :grinning:
31. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
baru, dik, pisu si a zeptam se v lekarne, jestli to v tehu muzu pouzivat
31. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
marketko, jojo, nedalo mi to :grinning: ,ale tak snad to zazit pomůže, ono je to prý na kvasinkové infekce a k tomu patří i ty koutky, manžel mi to četl z té tuby, příbalovku už nemá :frowning2: ....
31. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Báry: já jsem úplně stejná :grinning:
31. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Holky, taky se mi dnes strašně blbě spalo, co se to děje?? :grinning:
31. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Holky ahooj, tak vidim ze on brzkeho rana jedete, dnesni noc byla uplne hrozna, prevalovacky, co 10minut vstavani a buzeni , no nevim co bylo ve vzduchu ale fuj za takovou noc. vidim ze zadna z nas nespal
Ja myslela ze na materske se vyspime poradne pred narozenim a udelame si zasoby spanku ale asi neeeee. :frowning2:
31. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
To bylo v noci asi úplně divoko pro těhulky :grinning:
Nevim, co budu dělat dneska.
31. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Bobi ja uz taky nevi a to jsem byla do pul jedne vzhuru a pak ze jakoze jdu spat a nic, vuuuuuuuuuuuuubec nic.

Dneska to snad bude lepsi, nebo nevim asi pujdu na diskosku :grinning:
31. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Já taky doufám, že dneska zalehneme a budeme všichni chrápat až do bílého dne. Já jsem jinak tak rozlámaná, jako bych fakt někde na dýzošce byla a nespala vůbec
31. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
to jen já spala jak normálně, akorát ráno jsem se nemohla poznat vzrcadle (tak napuchnutý obličej jsem nikdy neměla), ani make up nezabral.

zazit to jsem se pobavila: jak to jde počůrat si koutek??? že by to cvičení, na které chodíš, bylo pro hadí ženy??nebo kamarádská výpomoc nějakýho obětavýho chlapa? :grinning: Ale je fakt, že to má hojivý účinky, tomu věřím.

dnes jsem byla ráno na výsledky, tak streptokoka nemám, ale nějakou kvasinku, tak jsem dostala nějaký krém (už se těším na večer, už nevím, co dalšího si naplácat na tělo) a výsledky protilátek opět nebyly, už jim to trvá 3.týden

navíc mi dnes ujel autobus, po cestě k dr. se mi spustila krev z nosu a já měla jen 2 poslední papírový kapesníky a nikde nikdo ani ten blbej obchod a na závěr jsem potkala černou kočku, tak jsem zvědavá, co se dnes ještě stane a to jedem pomoc se stěhováním mým rodičům, takže na průšvih je zaděláno.
31. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Sasanko podle mě ti ty protilátky někde ztratili. Mě je dělá doktor do týdne
31. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Hlavně se opatruj, aby jsi se neztrhla a nejela rodit ještě dneska
31. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
no to doufám že snad ne
31. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
tak si na ten koutek mam prej dat drozdi, v devatym mesici prej zadny leky brat nemam
31. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
zazit: od koho máš takovou radu? droždí mám ráda
31. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Od pani magistry z lekarny :slight_smile:, prej je to babska rada, ale prej funguje :slight_smile:, uz to mam na puse, tak uvidime :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky holky!
Zazit- jestli ti můžu poradit- tak klidně ten Fungicidin můžeš, obsahuje sice antibiotikum, ale dáváš ho jen na koutek malé množství a nevstřebá se tolik, aby se to nějak projevilo, sliznicí vstřebané množství je úplně zanedbatelné. A nebo ještě Canesten (nebo levnější verze Clotrimazol)- to není antibiotikum, a je to taky v pohodě . A přidej si vitamíny sk. B = droždí:slight_smile:(hlavně riboflavin). Většinou jsou koutky způsobeny kvasinkami nebo plísněmi, a na to obě mastičky jsou.

Dneska jsem byla na kontrole, taky jsme absolvovali ctg, Kubík spal, takže jsme tam ztvrdli skoro 3/4 hoďky, museli jsme malého vzbudit:slight_smile:. Vše ok, a dnešní měření a vážení :slight_smile: dopadlo skvěle, pan doktor mi sdělil, že prcek má menší hlavičku, bude drobnější, teď máme váhový odhad 2700g, k porodu prý 2900g. Když k tomu přičtu rozptyl +- 500g, tak jsem v poho, že nebudu rodit 4kg macíka :wink: . Doufám :grinning:

Jinak holky, neřešte už tu PPM, dostáváte mně do čím dál většího stresu, příští měsíc se nám zrovna sejde tolik plateb- 2 pojistky, 2 splátky na auta, nemocnice, z jedné výplaty se z toho pos... A nebo pokud bude chtít přijít návštěva, tak se připomenu, že k šestinedělce se chodí jen s kotlem polívky. A nebo, když se budou ptát, co mi nebo mimču mají donést, tak řeknu: "Chleba." :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
kaa, diky za radu, zkusim to drozdi :slight_smile: a uvidim, ja na to nikdy netrpela nevim co se to deje, ja jsem normalne prebornik pres opary, tak ted jeste koutek :frowning2:, ale koutek je lepsi nez opar :slight_smile:
31. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Verusko- teda tiše závidím že máte takové schopné ženské na socce, to než nám to dojde z Phy, to bude věčnost. Ale holky , už jsem přišla na jedno pozitivum-rychleji se vrátím na původní váhu :grinning: :grinning:
Nééé, musíme to brát optimisticky, nějak to dopadne :wink: a bude zas dobře.

No Bobi- vy si ale budete papkat- prý krize a ona si nacpe do huby hadí řízek :wink: . Za chvílli to bude chtít papat žabí stehýnka.
No my tak nároční nebudeme, my budeme mít tak krky dušené mezi dveřmi, max včelí játra :frowning2:

Sas a Veru- krásné pupíky, já už mám břuško hodně dole, jak Zazit píše- pod prsama nic, přítel říkal takovou hruštičku že mám :grinning: (= tvar břicha:slight_smile:)
31. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Zazit- jasan. Zkus droždí, ale v těhu se hodně trpí na kvasinky , většinou teda dole, ale já taky teď trpím na koutky, ale radši budu mít olezlý koutek než rozškrábaný spodek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A na sto pro je lepší koutek (kvasinka, plíseň) než opar (virus).. Jsem kdysi četla článek, že matka muckala mimčo, měla opar, nakazila dítě a vzhledem k tomu, že to bylo novorozeně, tak jeho imunita to nezvládla :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Takže k nám nikdo s oparem nebude mít přístup!!!!!!!!
31. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
jo opar pro mimi je nebezpečný
31. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.