• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
kaa, byt mame veliky - jednu postylku budeme mit v loznici a pak druhou (dostali jsme od tchanovcu cestovni s tim zavesnym luzkem a jeste jednou matraci) v obyvaku a budu ji vozit (ma kolecka) asi i na terasku, aby tam mimi spinkalo na vzduchu, prijde mi dobry, ze si ho budu moct v obyvaku odlozit

epi je u nas zadarmo, nic se neplati - u vas se za nej plati???

Holky, my meli vcera taky erotiku jak brno :slight_smile:, zacali jsme s masazi hraze :slight_smile:, nasmali jsme se u toho jako maly :grinning:
3. srp 2009 v 06:19  • Odpověz
a ted jsem se vzbudila a na odbery jdu az na pul desatou, to se mi mimi hladem prokope ven pupikem, kdyz ho necham do pul desaty o hladu :frowning2:, jdu ho oblbnout aspon cajikem
3. srp 2009 v 06:23  • Odpověz
autor
Tak to já mám v poho. Zatím moje odběry, ať se týkali protilátek nebo funkce štítný žl., tak vždycky jsem mohla být nadlábnutá až habakuk. Akorát jsem trpěla u tý cukrovky. S mojim nízkým tlakem to bylo žůžo :sweat_smile:
3. srp 2009 v 07:13  • Odpověz
autor
Tady parádně prší.
až se mi probudí drahouš, tak pojedeme na sociálku, protože mi bylo řečeno od zaměstnavatele, že mateřskou si musim zrušit sama (těch 7600). Já mám pocit, že to má udělat zaměstnavatel, když to vše hlásí na sociálku, ale rači tam zajedeme, abych měla klid a nedlužila někde pak prachy.
3. srp 2009 v 07:20  • Odpověz
autor
A co ty Baru? Jak to máte s malou?
Ve středu nastupuješ a ve čt mám miminko, co?

Ani nevim, jestli ti mám závidět v jaký jsi situaci. Malá versus mimi
3. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
autor
čt máš......samozřejmě ty........ :wink:
3. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás celou noc dusno, nespadla ani kapka. Blýskalo se v dálce okolo jedné v noci, trošku foukalo a nic.
Už teď začíná zase parný den.

Zazit: u nás naodběry nemusím být na lačno, jen když jsem šla na tu cukrovku

Bobisek: přeji pevné nervy s úřednikami
3. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
teda, vy se mate s tema odberama!!! Ja musim vzdycky nalacno :frowning2:, ted jsem tu v troube rozpejkala manzilkovi cokoladovy rolky s kremem k snidani ( nebojte, to jsem nepekla, to mam zamrazeny v mrazaku a jen to svihnu do trouby :slight_smile: a poslintala jsem si pyzamko :slight_smile:

Tady uz je fakt krasne, celou noc prselo a ted je tu takovy to chladny rano po desti, tak at uz to k vam vsem brzo dojde!!!

Baru, to je maso - ty uz budes mit tento tyden mimi u sebe!!!! Doufam, ze je Johanka ok!
3. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
No holky, doufám,že mi dovolí porodit,protože malá měla zas večer teplotu,takže jdem o doktorovi, asi nám vezmou krev jestli to není infekční nemoc a mám obavy,že kdyby to byla infekční,tak bych s porodem musela počkat,aby se nenakazilo mimi :frowning2: . Neívm no,cítím se dobře,tak snad nic nemám,ale spíš celou noc nespím od nervů, jsem zvědavá jak to s námi dopadne. V devět valíme k doktorce,tak vám pak napíšu,co nám řekla.
3. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Tak to moc drzim palce!!!
3. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Bré ranko, já jsem dneska teda zase pěkně pochrupala, v noci teda bylo takové horko, že jsem myslela, že nepřežiju. Pak trošku sprchlo, ale řeknu vám nic moc, osvěžení žádné.

Zazit- tak to jsi mně teda překvapila s tím epi, já jsem myslela,že se to platí vždycky, pokud to není nutné k výkonu, pokud to teda chceš "jen tak" a nemáš indikaci. U nás se platí za epi 2000,-. Takže právě to u porodu asi nechám tak a uvidím, jak to půjde. Pokud se to bude dát zvládnout, pojedu bez a pokud ne, tak si ho nechám píchnout, teda pokud nebude pozdě.
Stejně tak si můžeš rezervovat místo k porodu, a to je tzv. VIP karta za 2500,-
Ale zase nadstandart máme za 650,-. Ale ten já nechci:
1. kámoška říkala, že pokud tam byla bez návštěvy, tak neměla s kým pokecat a bylo jí smutno, navíc když šla na wc a do sprchy, tak tam musela na chvilku mimi nechat - takhle ti ho pohlídá druhá mamina
2. naopak pokud zas měla návštěvy, tak tam byly furt a ona nemohla v klidu kojit, odpočívat a ňufat mimi
Takže po dvou dnech se nechala přeložit na normální pokoj.

http://www.nemvitkovice.cz/obsah/oddeleni/gynpor/art-4-Cen%C3%ADk%20-%20porodnice.aspx
3. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Baruško- držíme palušky i s Kubíkem, ať to není nic vážného.

Zazit- tak to máte fajn, že máte i terásku, my nemáme ani balkon, a pidi byt. Když budu chtít prďolu vyvětrat, buď mu otevřu okno :wink: nebo teda skočíme do gatí a jedeme s kočárem ven. Lepší to bude u našich na baráčku, asi tam budu pečená, vařená, natáhnu síťku na kočár a děcko nechám na zahradě chrupkat.
3. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
U Apolinare je epi zadarmo, kdyz ho chces, tak ho dostanes :slight_smile:, dokonce i po druhy odpoledni :slight_smile:

Mam po odberech a po monitoru a cekam na dr, mimi mi v brisku pekne skyta :slight_smile:, doufam, ze ho to do utz prejde :slight_smile: nebo tam bude celej nadskakovat :grinning:
3. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Je to stejne divny, ze se to nekde plati a nekde je to zadara, mne dr rikala, ze to hradi pojistovna
3. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Tak to jste stihli rychle, my byli na monitoru asi 3/4 hoďky, malý spal, tak jsem ho musela budit.
3. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahooooj holky tak to jsou tady novinky, zase jsem tu pres vikend nebyla a uz se nam Barca chysta :slight_smile:

Barus hlavne at vse dopadne dobre s tebou aj s mimi aj malou.

Katko mam na tebe prosbu, ty fotky co jsi si nechala udelat s briskem, fotil(la)nejaka tvoje znama? mi vybouchnul znamy co mi mel udelat par peknych fotek a ted nemam zadneho, nemas nejaky dobry kontakt?

ja myslela ze bude fajne prset a ono niiiiiic.

A s tim epi to ja fakt hnus nekde se plati nekde ne, to je hrozne.
3. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Míšo, já ti pošlu na e-mail kontakt, tady se to myslím dávat nesmí, není to známá, ale dělala kámošce fotky s malou a byly moc pěkné, takže jsem na její doporučení šla, objednála mně na druhý týden, byli jsme myslím ve středu a fotky byly v pátek. Navíc paní je mladá a dos příjemná, já se většinou mračím, ale ty fotky se myslím povedly.

Počasí v Ově na zdechnutí, co? Tys byla na chatičce? Tež jsme chtěli chatku, ale teď v době krize jsme se dohodli, že se nebudeme do ničeho pouštět, ale vyhlídnutých pár máme. A je nám to na prd.
3. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
ahoj holky, zas vás nedočítám,jen v rychlosti píšu jak jsme dopadly. Takže Johanka má angínu, už má v krku hnis :frowning2: ,takže je to sice super, že to nejsou neštovice,ale je to blbý,že se nesmím nakazit. Takže malá už dnes pofrčí k našim na delší prázdniny, do příští středy, kdy jde na kontrolu. Tak jsem zvědavá, jak to bez ní zvládnu,ale budu muset, vím,že tam bude v dobrých rukou a nad tím ,jak to s ní zvládnou když bude mít horečky,raději nepřemýšlím :frowning2: .
Akorát doufám,že už v sobě nemám bacil, cítím se dobře, tak snad ne,ale jsem si vědoma,že jsem malé dávala pusinky i ona mě,tak snad to bude OK, uvidíme, každopádně to ve středu v nemocnici řeknu,že jsem byla v kontaktu s angínou.
A teď musím malou sbalit,takže zatím ahoj.
3. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Jojo povedli se, posli aj kolik stoji a tak vsak vis. dekuji

Na chate jsme byli ale uz koncime nejsou penize a je treba setrit a je to chata od tchyne a ona tam ted nebyla a bylo to treba vyuzit.

uz jste dostali materskou?
3. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Barčo- tak je to v podstatě dobré, i když malou nebudeš mít u sebe, no hlavně, že to není nic horšího.
A to ti uteče, stejně nastupuješ do nemocnice, budeš mít dost starostí se sebou, s malou popovídáš po telefonu a potom budete už pořáád spolu. To bude dobrý.

Miško- mail jsem ti poslala, ale teda bez cen, ale to už můžu tady.
My jsme chtěli nejdříve 3 fotky, pak jsme se dohodli na 6 ks a v den focení jsme vybrali 12 :grinning:
3 fotky vyjdou cca 350,-
6 fotek 550,-
12 fotek 1.040,-
+ pokud chceš cd k tomu 10,-

Mateřskou už mám na účtě, řeknu ti to skoro přesně, doktorka mi to vypsala 2.7., do práce jse to odnesla cca o týden později, a 31.7. jsem to měla na účtě. Takže prachy za 11.7.-31.7. byly na účtě 31.7. A to ještě dostanu zaplaceno za 7 dnů vybrané dovolené, takže to není až tak dramatické. Akorát teď během toho půlroku musme naškudlit na chudé období - mateřská 7.600,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky, já jdu něco dělat, zas tu sedím a čumím na net a telku. Zítra jdu kouknout za holkama do práce, doufám, že nebude moc pacošů, ať můžeme zdrbnout.

Miško, kdyby cokoliv ohl. toho foťáka, pošli mi mejla, ať se to tu neztratí. Zatím čauky.
Jo a vezmi si více oblečení, paní tě bude chtít převlíkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a nemá ráda tmavé :grinning: . Já jsem měla trička černé, bílé, modré a červené, přítel měl bílé a černé. A jestli chceš vyfotit nahatá, musíš říct, je přístupná všemu :grinning: .
Jo ale mají tam horko, a trvalo to asi hodinu, myslela jsem, že padnu.
3. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak uz tam volat nemusim, Jsi mi to pekne rozepsala.

Jo aspon ze ta materska prisla vcas, jsem zvedava jak zbytek maminek.
a presne presne mas pravdu tech 6 mesicu musime setrit na chude obdobi. Sakra snad uz bede lepe aj ta hnusna blba krize at uz jde do haje.

Ja tu taky sedim cele dopoledne a niiiiiiiiic jsem neudelala :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak me teda rozhodne na ucet zadna materska neprisla a fakt myslim, ze jeste dlouho nedojde, no nic

No a ani se neptejte, jak jsme dopadli :frowning2:, vsechny parametry mimi odpovidaji 39+2 :cry:, hlava uz 9,5cm, vahovy odhad 3,6kg :frowning2:, no macek, uz na stredu jdu do porodky se dohodnout s porodnikem, co dal - doufam, ze navrhne predcasny vyvolani porodu, musi snad pochopiy, ze nejsem konstituce na porod 4,5kg macka s mega hlavou, mam pres boky 90cm!!!!
3. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
zazit nebud smutna, vzdyt maly je proste kus chlapika poradneho, neboj to bude fajn, kdyby ty rozmery znacili neco spatneho rekli by ti to ver mi. Takze na takove skaredosti ani nemysli. Maly proste roste jako z vody a uz brzo bude venku.
Tak mu to naprudko rekni at to vyvola. A uvidis. Ja nevim co je lespi ale asi drive nez pozdeji ja krodit velke mimi tezko a dlouho.

A hlavne neboj. :sunglasses:

No a s tou materskou nemam slov
3. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
no, popravde me vystrasili docela dost, porad jsem si rikala, ze je to v pohode, ale kdyz jsem videla dneska tu sisku 95mm, tak me omejvali! uvidim, co mi reknou ve stredu!
3. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
vydrz do stredy a uvidime, dobre to dopadne neboj, hlavne ze ti nerekli neco spatneho.
3. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
ne to ne, vsechno ok - streptokok v poradku, tlak, moc vsechno, uvidime ve stredu, co rekne porodnik
3. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak jsem dneska lítala po úřadech a celkem jsem z toho mimo. :rolling_eyes:
Takže: nevim vůbec, kdy mi vyplatěj mateřskou z práce, protože jim musim JÁ donýst papíry, že jsem zaměstnanec na mateřský a chci jí ukončit, abych pobírala rodičovský příspěvek na mimi. Nafasovala jsem papíry, který jsem hned donesla do práce a musim počkat, než mi je zase v práci potvrděj a pošlou a já je zase jako blb potáhnu na sociálku a tam se to teprve bude řešit. Bože :fearful:
No nic, snad to nějak uspíšej

Tak jsem si dopoledne oběhala taky doktory. Šla jsem se zaregistrovat do porodnice a nechat převzít do péče.
Na natáčkách jsem byla 20 minut, bylo to v poho. Malej spal, tak jsem do něj šťouchala a někdy mě za to krásně kopl, takže byly sestřičky spokojený
Pak na ultrazvuku dobrý.....je to kluk.....má 3,100 kg a prý by mohl předběhnout bráchu s váhou u porodu, pokud se nerozhodne vylízt dřív. Dáda měl 3,580 kg
Pak klasická prohlídka a taky v pohodě
Za týden kontrola

A tatínek si mě všude odvezl a přivezl a dokonce i masíčko urobil k obídku, tak jsem přišla k hotovýmu :slight_smile:
Akorát jsem umyla nádobí, teď pověsim prádlo a až se malej probudí, tak vypadneme na písek. Je to takový venku akorát. Šedý nebe, ale teplo. Jestli bude pršákovic, tak jsme si domluvili návštěvu u kamarádů, kteří budou na písku s náma :wink:
.......fakt vytížený den
3. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Jinak mi je Baru líto, že je Johanka tak nemocná, ale zase to máš dobře domluvený s mamčou. Bude to asi hodně stýskání, ale pak to zase bude ok a můžete se ňuchňat :wink:

Náš Dáda brečel prý, když jsem dopoledne lítala po doktorech. Chtěl maminku, ale taťka to zmáknul. On je to taková moje malinká přísavka a taky se mi bude moc stýskat po něm v porodnici a asi budu po něm taky bulet

Jinak je přikázáno, že do porodnice můžou návštěvy a jenom 2 osoby na rodičku. Je to fajn, aspoň to nebude takovej chaos jako poprví, kdy se tam narvala celá moje family a každej ho chtěl ťutíkovat a chovat.
Ani jsem nemohla v klidu kojit a byla jsem z toho taková rozladěná..........snad to dodržej, protože jsou takový Hujerovic vesnický :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
zdravím- tak já dnes lítala po sociálce. nakonec jsem tam bylaasi 90 min na hrůza. Ani sednout by člověka nepustili natož aby těhule pustily dopředu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kaa- u nás je ten epi jen do 14 hod, protože pak tan dotyčný co to provádí jde dlomů.
3. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.