• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
no jo no, s tim spanim je to u mne trochu naprd! Zas budu mit nacvik na mimiska :slight_smile:, ja se vcera po dlouhy dobe zakoukala do filmu a koncil az v pul jedny - prijde mi, ze kdyz uz v ty bedne konecne neco davaj, tak to zacina od pul jedenacty, od osmi kulovi, dobry veci az takhle pozde, no a ted uz tu zas od sesti strasim :slight_smile:
4. srp 2009 v 06:23  • Odpověz
autor
ahojky, tak mi jsme včera seděli venku až do 8 a malej šel chrnět před půl 10. Pokecala jsem si s kámoškou, povyprávěli o dětech a porodech, zatlemili se a já jsem tam na tý lavičce dřepěla jako husa až mě bolel každej krok. Tak jsem si proseděla pipi, že je teď asi dřevěná a bolelo mě celou noc se jenom otočit :confounded:

Dneska si plánuju úklid, abych se necítila trapně, že tu mám bordýlek.
Všechny uklízíte a já se to stydim i číst, když se rozhlídnu doma :grinning:
4. srp 2009 v 07:00  • Odpověz
Dobré ranko, no Romčo u nás to bylo podobně, horko a jedna mrcha v ložnici :frowning2:
Přítel chrupal, tak jsem zuřila. :grinning:
4. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Mě taky štípala zmiječka jedna a ne a ne jí umlátit.
Do toho dusno a převalovačka, žízeň a zase čurat........super odpočinek :cry:
4. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Tak uklízet by vždycky bylo co. Já včera dopletla kabátek pro malou, protože pak už asi nebude čas a včera jsem připravila pár věcí na zavaření, tak jsem se do toho pustila dokud není ještě teplo. Jinak klasika potřebuju vyžehlit a vyprat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky bych si měla koupit nějakou tu kojo podprdu, ale včera jsem byla v obchodě a ti výrobci mají asi pocit, že kojit se dá asi jen z velkých prsou.Prostě na mě nic nemají :frowning2:
4. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
Romčo- ty jsi tak šikovná, že pleteš? Já bych taky ráda, ale mně to až tak nebaví a moc to neumím. Ale můj vlastní výtvor by se mi líbil mít.
Romi a zkus kojo prdu v CaA, tam právě měly menší, já jsem sobě kupovala tu největší, co jsem tam ulovila, 85D. A mají i dobré ceny, bavlna s něčím, jedna za 400,-, pak tam byly takové obyčejnější 2 za 600,-, a nakouila jsem si hodně bolerek, kamarádka mi poradila, že to je nejpohodlnější. tak uvidíme, jak se to na doma osvědčí.

Bobi- a vyspíme se ještě někdy než bude mimčo, ptž pak už zase asi ne, co?
4. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Děvčátka, já jdu dneska na drby do práce, tak se na ty kočeny mooc těším, no jdu se chystat, ať je tam můžu otravovat co nejdéle :grinning:
4. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se zas vyspala blbě :frowning2: ,ale co už to mám za pár,tak to neřeším. Dnes jsem tu s vámi naposledy před porodem :slight_smile: , zítra nastupuju hodně brzo do nemocnice,takže už se neozvu,ale dnes si vás celej den pěkně vychutnám :grinning: ....

Malá je u našich v pohodě, teploty má max 37,5, což jsem ráda, akorát v noci se vzbudila a chtěla maminku,ale nakonec usla a ještě teď prý chrní :grinning: ....

Dnes ještě s manželem složíme cestovní postýlku, postýlku v ložnici už máme složenou, jen ji ještě povleču a nachystám proutěný koš,co mám v kuchyni a je to komplet. Akorát si musím dobalit tašku do porodky, ještě tam nemám všechno,tak ať pak manžela nehoním :slight_smile: .
Holky docela se těším, je to mazec,ale jsem ráda,že už to bude za mnou, hlavně na mě ve čtvrtek dopoledne myslete, ať je vše ok.

romco, ty pleteš? a zavařuješ? Téda,to obdivuju, to já bych se na to vyprdla, je s tím práce a člověk to dnes i docela za solidní cenu koupí, teď myslím zavařeniny. Ale je pravda, že nad domácí není. Když si to uděláš sama,tak víš cos tam dala a víš,že tam je to nejlepší,za to když to člověk koupí,tak neví nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsi dobrá, máš můj obdiv :slight_smile: .

kaa, záleží na mimískovi, jsou mimča, které spí celou noc,ale já měla s Johankou takovou zkušenost, že po porodu si samozřejmě upravovala režim,tak to mi přišlo,že je furt přisátá i v noci se dost budila,ale po šestinedělí začla krásně spinkat a spala i 6 hodin v noci,že jsem se bála jestli to tak může být. Byla super spáč, přes noc spinkala krásně. Samozřejmě že po třech měsících a pak i po šesti se ten režim vždycky trochu upraví jinak,ale dá se to zvládnout, já už se na to strašně těším, ono se u toho i super hubne :grinning: ...
Takže kaa, možná se vyspíš, možná ne,ale jestli budeš jako já, tak i když bude mimi spát,tak stejně tvrdě spát nebudeš a budeš ho celou noc kontrolovat :grinning:
4. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
barca já zavařuju proto, že toho máme hodně, kdybych to musela jít koupit do kaufu, tak se na to vyprdnu, ale máma má zahradu , my máme a i rodiče mažela mají. A s tím pletením já nikdy nepletla jen prostě jsem chtěla té své cácoře něco udělat. Prostě jsem minulý rok koupila první jehlice a vlnu a upletla svetr. Vlna se dá dneska koupit přes net levně. Svetřík vyjde na 80-90 Kč.
4. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
barca a ty jdeš rodit císařem? A proč pokud se mohu zeptat, mě to taky možná zase čeká.
4. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
romco, já měla první porod hodně komplikovaný,trval skoro 3 dny, nakonec kleště a resuscitace malé :frowning2: . strašně jsem se bála druhého porodu, tak jsem šla k ortopedovi, mám totiž i skoliozu a taky prý křivé porodní cesty, to mi řekli u porodu. Takže ortoped mi napsal doporučení na císaře. Vím že císař není výhra, bolí to a jsou tam taky rizika,ale pro mě je důležité, že mimi půjde ven včas a nebudu se tam trápit několik dní a strachovat,že se něco stane. Takže pro mě je císař výhra.
4. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
já rodila taky Cs, ale moje doktorka říkala, že to nechá až na lékařích v nemocnici, tak čekám .Zítra jdu naposledy k mojí dok. a pak už do porodky, tak jsem sama zvědavá, ale je mi to jedno jak půjde ven. Hlavně aby to šlo hladce :grinning:
4. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
jojo, to je důležité,aby to šlo hladce :slight_smile: ,to je pro mě taky priorita, aby mimi prostě šlo ven ať už kudykoliv :grinning:
4. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Holky já jsem dneska picnutá a vůbec se mi nechce nic dělat.
Dokonce po vzbuzení manžílka jsem ho poprosila, aby vyvenčil psa on, protože se mi udělalo šoufl a musela jsem si lehnout. Teprve teď se tak nějak probouzim a začnu něco dělat a snad se rozhejbu.
Prsty na rukou necítím, je to síla, jak začínám otýkat už ráno. Jsou jako paličky bez citu. Takhle si ho akorát u vaření ufiknu místo zeleninky, kterou budu krájet :confused:
4. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
To já dnes na vaření prdím. Manžel musel do práce a nám zbyla květáková polévka od včéra,tak nám to bude stačit.
4. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
já dnes smažím kuřecí řízky, nasmažím hodně,aby měl manžel i na zítra a pak už si bude muset poradit sám :slight_smile: ...
Ale co jsem ležela celé těhu,tak se naučil tak 5 jídel,takže si určitě něco ukuchtí. Ale jak ho znám,tak se mu nebude chtít a bude přežívat na kupovaných grilovaných kuřatech :grinning:
4. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
bobi, tak aspoň budete mít k té zelenince i kousek masíčka :grinning:
4. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
je vy jste ranni ptacata.. ja byla u ortopeda, mel se na me podivat, rozhodnout, jestli budu rodit normalne, ale protoze jsem nemela starou kartu od obvodacky, protoze ma dovolenou, tak me nevzal, jeste me stihla sprdnout sestra, proste super den, objednali me na jiny termin

cestou jsem malem zaslapla kanarka, nekomu uletel, videla prejet veverku a vydesila se na ceste zpet mysi, ktera hloupe cekala na chodniku, doufam ze uz me zadne zvire nepotka (treba nejakej ten vul v obchode nebo urypany krtek doma :grinning:, ale spis me doma ceka nema ryba, pac mu trhali zub moudrosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
4. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
teda holky můj manžel si neuvaří asi nic, myslím si, že nastoupí tchýně a určitě ho bude zvát na jídlo nebo něco uvaří, bydlí kousek od nás. Myslela jsem si, že budu mít dobrou náladu a vždy navařím toho víc a nechám zamrazit, ale nějak se mi moc přes to léto nechce stát u plotny.
4. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
barusko, to je maso! Ty nastupujes zitra do porodky!!!! Strasne budu drzet palce, at to jde vsechno hladce!!!!

ja s jidlem manzilka nechavam osudu :wink:, je snad dospelej a hlady neumre, to se zas nebojim :slight_smile: a at ji venku, akorat by mi obratil kuchyn vzhuru nohama - to by by bordylek po navratu z porodnice :slight_smile:

Udelala jsem mu zasoby na snidane a uz z toho bude bordel jak v tanku, musli bude vsude! On je muj manzel ohromne chytrej a sikovnej na intelektualni cinnost, ale pro praktickej zivot je naprosto nepouzitelnej :slight_smile:, ale jinak je to strasne zlatej a hodnej chlap :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
zazit, je to maso co :grinning: , to tak ubehlo.....

můj manžel si umí po sobě uklidit kuchyň,ale jen navenek, všechno poschovává všude možně a ono to zvenčí vypadá tipťop a ve skutečnosti je to jen skrytý bordel :grinning: ,takže si to taky raději uklízím sama....

ale oni si ti naši chlapi s tím jídlem poradí, přesně jak píšeš zazit, jsou dospělí, i když u toho mého někdy pochybuju :grinning: ...
ale jinak je taky moc hodnej a chytrej, to mi na něm imponuje. Nedodělal školu z vlastní blbosti(měl studijní průměr za jedna), a když jsem studovala já,tak mi pomáhal s úkoly do mechaniky a měla jsem to vždycky nejlíp udělané z celé skupiny :slight_smile: ä to on je stavař a já strojař. Sice to má dost společné právě v té mechanice,ale taky je to v něčem úplně jiné. Ale bez něj bych diplomku asi neudělala.
4. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Muj manza se ani nesnazi uklizet na venek :slight_smile:, je silenej bodelar a umi vyprodukovat neuveritelnej bordel v neuveritelne kratky dobe :slight_smile:, proto jsem poprosila mamku, aby ten den, kdy se budu vracet z porodky, k nam rano prijela a uvedla to tam do aspon trochu prijatelnyho stavu :wink:, protoze jinak by me asi omejvali :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Tak já mám výhodu . Můj manžel to až kolikrát přehání meje nádobí, všechno v kuchyni uklízí až mě někdy štve, protože si třeba něco připravím a než to jdu dělat, tak už to mám uklizené. :grinning:
4. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
No já jsem ráda,že manžel udělá takovou tu těžkou práci, že vytře podlahy (máme všude lino), že uklidí malé hračky, vyklidí myčku, uklidí do myčky atd. Zbytek si dělám raději sama, nejvíc mě štval,když věsil prádlo, on to strašně zmuchlá a když mu řeknu,že to musí protřepat a pěkně pověsit, aby se žehlením pak bylo málo práce,tak to stejně nepochopí a dělá to furt stejně :grinning: .
Myslela jsem,že mě klepne, když jsem před pár dny žehlila jeho košile :angry: , měl je zmuchlané na dně koše v takovém malém klubku, no to byl děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A vysvětlujte mu, že příště je má jen přehnout a dát třeba navrch koše,ať se co nejmíň zmuchlají. Navíc jsem puntičkář a když žehlím košile,tak to musí být tipťop. On teda raději nosí trička,ale košile potřebuje,když mají jednání a porady a to mají bohužel docela často :frowning2: .
4. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak řízky jsou nasmažené a už jsem se i najedla, mňam, povedly se mi. Mám dobrou fintu, nastrouhat do strouhanky napůl měkké rohlíky a v tom to obalit a ta strouhanka pak nemá chybu, je ot takové křehké, prostě mňam :slight_smile: . Musím se připravit na hladovění v porodnici, podle mě mi zítra nic nedají a po porodu taky ne :frowning2:
4. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
to já mám strašně praktickýho manžu, vše dělá pečlivě a s rozmyslem, proto ho raději do kuchyně nepouštím, hned by se rozhlídl a ptal, proč to mám tak a ne jinak, já si to raději dělám po svém a rychle :grinning: . Jinak postarat se sám taky umí, ale znáte maminky, ty volají a nabízejí pomoc, jsem za to ráda a občas toho i využiju.

baruš košile zmuchlaný taky nenávidím

jinak jak jsem těhotná, tam nemusím umývat podlahy a vysávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: (toho se ujal, hned jak viděl //), doufám že mu to zůstane
4. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Holky, teď mi volala mamka, že s malou je vše OK,takže si jdu lehnout a trochu dospat noc :slight_smile: ...
4. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
tak dobrou :slight_smile:, naber jeste sily! Budes je ted potrebovat!!!
4. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
ja mam dneska dobrou zabavu :frowning2:, musim si prihlasit auto :frowning2:, co jsme poridili pro me na materskou, je to zabava, je tu strasne lidi :frowning2:
4. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak já taky hajala. U nás dělají nové výtahy, tak je pořád rámus, ale dnes byl klid tak jsem se hezky vyspala. :grinning:
Uvařila jsem puding jako že pro malou jsem hrozná, protože ho právé tlačim do břicha. Jsem zvědavá kdo to bude pak hubnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.