• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Tak holky já se s vámi loučím, držte mi pěsti a určitě vám všem napíšu sms, až to bude za námi :slight_smile: . Akorát mě trošku pobolívá hlava, tak snad ještě neonemocním,tak papa a dobrou noc :slight_smile: , mám vás všechny moc ráda, jste super virtuální kamarádky :grinning:
4. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Báry přeji hodně zdravíčka, držte se, ať vše skvěle dopadne
4. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
baru, drzim palce a tesim se na krasny zpravy, ze je mimi venku!!!
4. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
baru, moc na tebe myslím! :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky, já se dneska cítila jak praštěná kamenem, fakt hrůza... Já jsem fakt celá taková nafouklá, vodnatá:frowning2: navíc to nechápu, ale přes den se snažím hodně pít, ale myslíte, že chodím hodně na záchod? Ne, moje tělo si to nějak prapodivně vstřebává, aby mohlo chodit čůrat každý dvě hodiny v noci :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Barčo, držím palečky!!!!!!!!!!
A těším se na první vánočně-objevené miminko :wink:
4. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
barčo- hodně štěstíčka, hlavně zdravíčka a držím palce.
4. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Baru, myslíme na tebe a držíme palečky.
Já dneska střídavě malátný stavy a když se mi udělalo ok, tak jsem zase makala a uklízela.
No nic, jsem nějaká všelijak se cítící, dopiju čajdu a půjdu chrápat, páček děcka :wink:
4. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Barčo i já se připojuji k ostatním, které ti přejí, aby to vše dopadlo dobře a vy, co nejdřív, byli už doma čtyři.
4. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
dobré ranko,- tak u nás to vypadá, že bude zase hezky. Dnes jdu naposledy k mojí doktorce, tak jsem zvědavá a zítra jdeme na vyšetření s Ivuškou. Budou jí napouštět kontrastní látku kvůli ledvinkám. To bude zase slziček chudinka moje malá. A to tam musí manžel, protože je to u rtg a jako těhu tam nesmím. Tak budu trpět za dveřmi. :frowning2:
5. srp 2009 v 06:17  • Odpověz
ahoj romi, taky preju krasne dobre rano! taky se chystam k doktorce, jdu do ty porodnice, tak jsem mooooc zvedava, co se dozvim!
5. srp 2009 v 06:20  • Odpověz
ZAZIT- já myslím, že to bude dobrý. pokud tam budou zkušení doktoři, tak určo něco navrhnou.
5. srp 2009 v 06:30  • Odpověz
tak at nam ty kontroly dneska dobre dopadnou a zejtra Ivusku moc netrapej!!! Ja si vubec nedovedu predstavit, jak budu snaset tyhle neprijemnosti - kdyz bude moje dite muset na nejake neprijemne vysetreni u doktora, budou ho pichat a tak :frowning2:
5. srp 2009 v 06:54  • Odpověz
zazit, já ti to řeknu hrozně, to každá máma. Jednou jsme museli malou nechat v nemocnici přes noc místo pro mě nemělii a ani nebylo jisté co jí vůbec je. Jen nám modrala a měla vysoké horečky. Jsme z manželem šli domů a oba jsme bulely jak želvy. hrůza. Příště bych to už neudělala a dala bych si tam židli a strávila noc na židlia ať se třeba zblázní.
5. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
no, to chapu! to bych teda byla na mrtvici!!!
5. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Romčo, kdyby člověk mohl za ta dítka na vyšetření sám, co - tak ať ji to moc nebolí :frowning2: .
Zazit, držím palce, ať se dozvíš něco pozitivního, ať už menší váhovej odhad nebo datum vyvolání :slight_smile: .
Já už mám dnešní CTG + ultrazvuk za sebou, byla jsem hned ráno v 7,30 hod.
Natáčení bylo v pořádku, jen malá spinkala jako dudek, to je novinka :grinning: , tak jsme ji malinko probudili, ale
jen se trošku zavrtěla a bylo to - přesto byl dr. spokojenej.
No a ultrazvuk: malá odpovídá +- dva dny stáří dle MS, takže dle MS 36tt+5, dle UTZ 37tt+0, váhový
odhad: 3100 g - takže akorát :grinning: . Pohmatem doktor zjistil, že je malá pěkně už natlačená v porodních cestách,
tak nic nebrání porodu - hurá na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Říkala jsem mu o polsíčkách, který byly v noci z pondělí na úterý, trvaly cca 5 hodin, ale bolest se nestupňovala, takže nakonec se mi to podařilo zaspat. Ale byly to už docela solidní kontrakce, břicho ztvrdlo, bolelo, mělo to začátek, vrchol a odeznívání, prostě nebylo to jen klasický ztvrdnutí břicha, co už pozoruju dlouho, ale stahy.
Tak prý to ještě může párkrát přijít, než porodím. Sestřička mi říkala, že je to dobře, že poslíčky přišly - že se porod dost blíží :slight_smile:. No nevím, mám je poprvé, za mlada jsem poznala jen regulérní kontrakce, žádný poslíčkování nebylo.
5. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Na barušku moc myslím!
Verusko, já zatím žádné poslíky nemám, až si připadám divně, když tu čtu o o vašich už fakt předporodních stavech, CS 1 a výš... já prd, jsem zavřená na zámek a miminko si tam vesele lebedí.-D
5. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
ahojky, tak vim absolutni kulovi, muj porodnik tam bude az pristi tyden, takze se na me kouknul nejakej doktor, znova mi udelali stery na streptokoka a sla jsem :frowning2:, pozitivni je, ze jsem tam stravila cca hodku, takze zadny sileny cekacky, ktery jsem cekala
5. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Katwin, mně dneska vnitřně doktor neprohlížel a minule jsem taky nebyla nějak bůhvíjak otevřená, tak klídek.
Stav čípku apod. ti stejně neřkne, kdy porodíš - a jednou porodíš, to mi věř.
Já poslíčky taky dřív neměla, byla to pro mě novinka a taky to neznamená, že porodím zejtra :wink: .
Zazit a na co koukal ten jinej doktor???? Aspoň že jsi tam nestrávila půl dne...
5. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak Barca je asi v plnem proudu a mozna uz ma miminko na svete. snad bude vse ok. A uz brzo napise.

Zazit tak to jsem cekala ze ti teda reknou vice informaci. Ale aspon je fakt ze jsi tam nesedela cely den.

Katw ja taky nemam postylku a tak brzo ani nebude.
5. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
verusko, vyskocila jsem na kozu, prohmatal mi to zevnitr, nabral zas ty stery na streptokoka, sestra poslechla ozvy, vyfasovala jsem strasne papiru k vyplneni, mam prijit za tyden, prej ho premerej, takze ztrata casu :slight_smile:, v pondeli mi dr delala kompletni vysetreni, no aspon jsem se koukla do porodky (nastesti ji mam 2 stanice metrem od domova), okoukla, jak to tam chodi, vsichni byli moc prijemni, tak aspon neco :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jo Katw posliky, do prdele ja to tak rychle cetla, hihi :grinning: ale ani posliky nemam ani postylku, proste nic.Jeste je cas. :sunglasses:
5. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
ja myslim, ze Baruska ma vlastni porod naplanovany az na zitra - na 6.8., dneska bude mit asi nejaky predoperacni vysetreni a tak
5. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky, tak už jsme zpět. Byla jsem dnes naposledy a příští středu už do porodky. Odhad je 3100g a měsíc do porodu. Malá měla taky tak měsíc před, tak budou asi tak stejně +,-, 3800. Barča už to má určo zasebou. Zrovna přemýšlím jak mi bylo prvních pár hodin po CS- nic moc , ale šlo to.
5. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahojky holky, tak koukám, že jsem propásla Barču, já jsem to nějak popletla, myslela jsem, že nastupuje večer a jde ráno, tak samozřejmě jí držím pěstičky, ať to dopadne dobře.

Dneska jsem byla na ctg, to vám teda řeknu, že většího lenocha není. Na tom prvním jsem strávila cca30 minut, Kuba spal, tak jsem tam musela na lehátku cvičit jak idiot, no zafuněla jsem si sama, s malým to nehnulo. Takže dolů z monitoru a lítačka po schodech, ať se vzbudí, pak mně poslali přímo na sály, ať mám asi vzrůšo a tam zase spal, až pak se uráčil a na sále jsme strávili 40minut. Mezitím se tam narodilo mimčo, bylo jen slyšet, jak kňourá, no krása, holky, hned bych tam zůstala.
Ale ještě nemám proč, na ctg je děložní klid.

Zazit- to jsou ale...., proč tě tam posílají, když tam nikdo není a zbytečně se stresuješ, že ti řeknou co a jak, bych byla pěkně naštvaná.

Miško- já taky nemám poslíky, postýlku jo :wink: . Když si myslím, že to jsou poslíčky, tak ctg ukazuje menší hodnotu a tak to poslíci nejsou.
Už jsi volala té foto?
5. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Kaa, mne to zacalo byt nejak vsechno jedno :slight_smile:, nejak ven musi a jak psala Veruska - nekomu se spatne rodi i 2,5kg mimi, treba mi obrik pujde dobre :slight_smile: a ven musi tak jako tak! A nastesti to mam fakt blizko a jsem rada, ze jsem okoukla, jak to tam chodi
5. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
zazit, to je výborný přístup!:wink:
Já to beru taky tak... asi se s tím už mozky popraly a teď to necháme na přírodě, případně lékařích, dobře to všechno dopadne!:slight_smile:
5. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Já už taky k tomu tak přistupuju, ale je blbé, že tě honí na vyšetření, a pak z toho nic není, nic nového ti neřeknou, jen tam fakt musíš jít a v podstatě zbytečně.
Já už jsem byla na těch sálech 3x a líbí se mi tam čím dál víc :grinning: ,a ještě jak jsem dneska slyšela to mimčo....Akorát si to nedovedu pořád představit, nebo uvědomit, že budeme mít toho malého tvorečka doma, je to takové zvláštní.
5. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
Holky, tak mam konecne smontovanou postylku :slight_smile:, sice zatim jen jednu, ale tu hlavni loznicovou :slight_smile: heureka :slight_smile:

Uz mate i povleceno? Si rikam, aby se do toho zbytecne neprasilo
5. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Kaa, to je teda husty :slight_smile: bejt tak dlouho na monitoru :wink:, doufej, ze mimi bude takovejhle spac i az vyleze :grinning:
5. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.