• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahoj holky, já povlíkla postýlku před pár dny, potřebovala jsem ji nastěhovat do ložnice, tak jsem to vzala vše důkladně a přes postýlku mám prostěradlo(takový to klasický, bílý, z dob, kdy nebyly napínací froté prostěradla), takže prášit se do postýlky nemůže :grinning:
Kaa - mně dnes malá spala při monitoru taky, pak ji sestra budila, ale ona se jen zavrtěla a zas byl klid, řádila až v autě u rockovýho rádia, potvůrka. Doktorovi to ale stačilo, tak nevím...
5. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
No moc tomu nedávám, i sestřičce jsem říkala, že na monitoru jsme brzo, byli jsme v devět, to vím, že mrně spí a pak se v 10 probouzí, no a od 10:18 do 11:07 jsme to natočili v pohodě. Sestřička na porodním říkala, že prý mimčo pejímá zvyky z bříška, tzn., že se mám na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak to bude noční řádění, dopoledne začne v 10, odpolední začíná kolem 16h.

Zazit- já mám jen holou postýlku s matrací, povlíknu ji asi týden před termínem, pokud to nestihnu, je to pak povlečeno za 10 min, chvilku mimčo vydrží v autosedačce nebo ho přítel pomucká.

Jééé, ještě to jsem vám chtěla napsat, jak jsem jela z ctg, tak jel zrovna nějaký taťka pro mimčo, měl prázdnou autosedačku a šílenou kytku, a jak se cpal do výtahu, aby mu neutekli. To bylo milé :dizzy_face: . Tak Jirka hned, že si taky tak pro nás pojede, akorát kvítečko nechá doma, stejně by ho tahal tam a zase zpátky.
5. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Veru- právě že doktorovi to nestačilo, poprvé jsem pocvičila a Kubík se trošku pohnul, ale prej že musí být vzhůru, no tak mě poslali na schody a jinde. Tam už se projevil, ale ze začátku mi sklouzla sonda, tak to volalo sestru a nakonec jsem tam byla tak dlouho. Až jsem se bála, že to přítel nestihne do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještěže jsem měla navařeno, tak to chudák rychle zhltnul a letěl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
Zazit- vyfoť pelíšek, ať se můžeme pokochat :wink:
5. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Kaa, koník už skoro finišuje, vypadá to supr :wink:

Poslíčky mám taky, ale tak pravidelný jako to měla Veruska tak to ne. Je to takový jedno nebo dvě dlouhý bolení jako při menzes a pak zase klid. Ale stane se mi to třeba 2-3x denně. Ale je to k ničemu :sweat_smile:

Baru půjde až zítra na sál a miminko je ještě v bříšku. Určo pošle smsky :wink:

Jo a pěkně jsem se vystrašila.
Měla jsem bílý kalhoty a byli jsme na návštěvě a já jsem tam šla na záchod a na zadku jsem měla tmavý 2 fleky. Už jsem málem volala HELP, když jsem po delším pozorování zjistila, že jsem rozsedla čokoládu :grinning:
5. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Já mám taky čerstvě doma postýlku, teď peru vše potřebné do ní apak to normálně povlíknu a jak píšete, tak přes to něco přehodím...přece to nebudu mít ve skříni, to ať to raději už pěkně voní na postýlce :wink:
5. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Bobi- tak to se těším, tak opatrně maluj, ať nepřetáhneš :wink: . A ty gatě:grinning::grinning::grinning:

A já nemám poslíčky:frowning2:, ale to nic neznamená, ne?

Kat- když ono to povlečené vyčichne a já chci mít voňavé :frowning2: , ale jak se znám, jak tady budete psát, že máte povlečeno, tak ze závisti taky povlíknu. No ale ještě musím vydržet, v pátek myjeme ještě okna :wink: . To by mi tam nalítal prach ze záclon, to je stejně hnus, jak se to v nich drží, jenže nemáme moc pěkná okna :frowning2:
5. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
tak ja na povlikani zatim prdim :wink:, namontovala jsem tam drzak na nebesa, nejradeji bych to teda cely vysperkovala, vcetne mantinelu, nebes, povleceni :slight_smile:, ale zkusim jeste aspon 10 dni vydrzet, v nejhorsim zaukoluju manzu az budu v porodce, to zvladne :slight_smile:

Bobi, cokolada :grinning:, to bych se spis bala, ze jsem se pripoto :grinning:, horsi by bylo kdybys rozsedla treba jahody, to bych byla schopna si volat rychlou a jet do porodky, ze krvacim!!! Tam by mi ze zadku sundali zeleny stopky a zrnicka :grinning: a poslali me rovnou na psychiatrii do Bohnic :grinning:
5. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
tak to já na to taky prdím. Mám to vyprané a vyžehlené a až budu v porodnici, tak to manžel natáhne. :grinning:
5. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Postýlka je připravená, ale nepovlečená. Taky chci stihnout vyprat záclony a pak bych snad o tom povlečení popřemýšlela.

Jinak hážu do albíka postup koníka v pokojíčku :wink:

Dítě mi dneska nechtělo usnout, tak jsem vysmahla v 9 k němu. Zalehla jsem a usnula a vzbudila se před 10 minutama. Hodila jsem sprchu a asi zase půjdu pokračovat do svojeho kutlochu

Úplně se nenávidim, jak jsem líná, unavená a nic nestíhám. Hlavně uklízení bobkuju a začala jsem flákat i vaření. Potřebovala bych proplesknout nebo už porodit :grinning:
5. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
ty jo, bobi, omrkla jsem konika - jste fakt moc sikovni!!! My kdyby jsme se dali s manzou do neceho takovyho, tak nam z toho vyleze tak leda praso-pes :slight_smile:, jsme oba absolutni vytvarny antitalenti :slight_smile:
6. srp 2009 v 06:48  • Odpověz
Dobré ranko - tak u nás noc docela šla. Dneska jedeme s tou naší cácorou na to vyšetření, tak jsem zvědavá. Odpoledne půjdeme do hračkářství a něco jí chudince koupím :grinning: Ona je vždycky taková statečná.
Tak má být zase pěkně teplo, ale zas takové by nemuselo být stačilo by mi tak 23C.
Bobi- nestrasuj se já taky nic nestíhám ono s těma mrňatama toho moc člověk neudělá. Já chodím s malou dopo i odpoledne ven a když chci něco udělat, tak musím v době když jde spát a to jsem většinou už taky KO.
6. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
autor
Zazit zase takový umělci nejsme.
Mě kreslit sice baví, ale na výstavu to není a manža, když se do něčeho zakousne, tak je puntičkář..........ale většinou se to týká auta a nebo něco s tim související :grinning:
Ale moc díky za pochvalu :slight_smile:

Já jsem včera dostala 2 obrazy, holky to by jste jukali. Ten kamarád, u kterýho jsme byli, tak je malíř neprofesionál, ale obrazů má hafec a pak to dává do sklepa a po známých.
Je to krajinkář a jeho díla vypadají jako fotky. Já to vyfotíknu a dám do albu, ale možná mi to admi smaže, tak k tomu rači postavim Dádu :grinning:
6. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahojky, teda holky, vy všechny máte záclony ... my ne:slight_smile: tak aspoň jedna činnost mi odpadá:grinning:
6. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Jůůů holky, první miminko je na světě!! Asi vám taky Baruška psala:slight_smile:
Malej má 2.80 kg, 47cm, je to prcek, ale má se k světu :wink:
6. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
ještě teda píše, že Baruška začíná trpět teď, jak končí anesteze...

Baruško, moc na tebe myslím, ať to v pohodě zvládneš! Každým dnem bude lépe a lépe, neboj:slight_smile: A moc moc gratuluji k malému, to je úžasný, ty už máš miminko! :dizzy_face:
6. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Tyjo, jsem celá dojatá :dizzy_face:
6. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
To je krásný, ještě že máte takovéto info. Tak velká gratulace a hlavně ať slouží zdravíčko
6. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Mě taky ta SMS dojala, a už to tím začíná být reálnější. Barča nastartovala a začínám si uvědomovat, že nás to v nejbližší době taky čeká. Pořád jsem měla takový pocit, že to jde vše mimo mě.
6. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
sasanko, přesně tak, taky mi nějak došlo, že už to může na kteroukoliv z nás přijít, leč neplánovaně jako to měla baruška :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já zítra začínám teprve 37tt, takže já snad ještě chvilku počkám:slight_smile:
6. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
jee, ja si ted precetla esemesku :wink:, to je nadhera!!!! Takovej drobecek malinkej :slight_smile: kurna, taky jsem cela namekko :wink:, tak kdo asi bude nasledovat :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky taky mi dosla od Barusky SMS, velka grarulace, hlavne ze jsou oba v poradku. Normalne mne zamrazilo ze se nam to rozbehlo, jsem zvedava kdo prebere stafetovy kolik a bude dalsim odeptem na miminko.

:slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Já tipuji zazit a kaa...:slight_smile: ale je možný, že je bobisek předběhne, přeci jen druhorodička... :grinning:
sebe odhaduji až na konec řady:slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
ja tipuji taky asi Zazit, Katw nene ja budu poslední, ja jsem teprve 35 :unamused: . No ale vis co? nikdy nevis a i kdyz jsme pozadu tak treba predbehnem, no hlavne at jsme po 36tem tydnu a pak by to snad uz melo byt s miminama ok. :wink:
6. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
holky, ale vite co je uplne super? ze se v ty nasi parte vsechny mimi donosili, ze jsme tu nemely zadny nedonosenatka kilovy, ze jsme uz vsechny min 36 tyden a mimiskove jsou porad vzorne v briskach :slight_smile:, takze to budou samy zdravoucky, donoseny, kulatoucky miminka :slight_smile:, z toho mam fakt hroznou radost!!!
6. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
zazit, taky mě to dnes napadlo, když jsem odhadovala pořadí, že už jsme fakt všechny za vodou:slight_smile: Já zítra začínám 37tt, marketka taky a miška za týden... a je to:slight_smile: Pohoda, jazz:slight_smile: Taky z toho mám radost, je to fajn.
Tak teď ať máme všechny jakžtakž dobré porody, hlavně ať jsme prostě my i mimča zdraví a bude to super!:slight_smile:
Akorát já nebudu vědět, komu poslat sms, protože všechny budete už porozené a nikdo nebudete mít čas:grinning:
6. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
katw ja ho jeste budu mit :grinning: :slight_smile: ,

no uvidime hlavne jak pisete, ditatka jsou uz v poho, hlavne at jeste mame ty porody v klidu bez komplikaci bude fajn.

Uz si predstavuji jak si budemem psat a vsechny deti budou na svete, az neuveritelne :wink:
6. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
misko a ještě neuvěřitelnější je, že to bude třeba už za měsíc!.-D
6. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahojky, tak velká gratulace Barče.
6. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
čau holky, dneska totální pařák nechutnej, co?
Dneska jsem si tu nechala přes noc 2 synovce (12 a 8 let) a zítra ráno vyrážíme do Mladý Boleslavy do muzea Škodovek. Já vynechám a oblítám si tam obchod s knihama. Pak se vrhneme na čumendu do obchodního domu. No uvidíme, kluci se moc těšej, tak se to snad vyvede a budou mít pěknou vzpomínku na výlet se strýčkem a tetou :slight_smile:

Jinak je to prima, že už je tu 1.koníčkovec, co?
Vážně drobínek................to už ten náš dávno nemá (při posledním měření 3,1 kg).......při porodu to bude asi 4 kilovej cvalda :sweat_smile:

Koupila jsem si dneska v DMku ty jednorázový poporodní kalhotky. Mají je v akci. 5 kusů v krabičce a vyšly asi na 45 korun, což je prima :wink:
Taky to lněný semínko, ale vůbec nevim, jak to mám připravit.
Ráda bych zkusila ten recept na koláčky, ale zapomněla jsem jak se to dělá........help :fearful:
6. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.