• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Ahojky holky, tak jsem vyšetřila trošku času, dneska jsem trajdala, holky, mně včera chytl zub, tak jsem ráno letěla na zubní, dala mi tam provizorní plombu, musí se to poléčit, ale bolí to jako prase. Tak nevím, jestli tam ráno nepoletím zas, chjo, zrovna teď. :cry:

Smska od Baru mně chytla v Tescu u pokladny, ty jo, tak jsme tety, už jste bouchlai Rychlé špunty?
To je dobře, že všechno je ok, akorát je mi líto, jak Baru asi musela trpět při odeznívání te anestezie, sakra, doufám, že už je jí líp :wink:
Malý je docela prďolka, co? Ten musí být roztomilý. Už se těším na fotky, až Baruš dodá.

Holky, kdo to psal, že jde teď Zazit a pak já? Katw? No abys nešla dřív:slight_smile:.
Tak Zazit, šup šup, já už chci taky mimi.
6. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jé Bobi, tak kůň je naprosto perfektní, fakt šupa.

Malý se tak kroutí, až do bolí, do toho ten zub, dneska je mi na prd.
A to jsem tu měla dneska mamku na nehty, ona je furt protivná, už nevím co s tím, je to blbé, ale už se mi s ní nechce ani sedět na kafi. Co řeknu, na to se ušklíbne. Dneska třeba koukala, jak mám nachystané věci na sterilizaci a měla zas řeči jako na co, a proč, a to nedělej, vykašli se, zbytečné. Hlavně, že mi před měsícem cpala roušky, ať každému, kdo se přijde kouknout, přikážu, že ji musí mít. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
kaa, kdyby to bylo na mne, tak bych jela do porodky hnedka :slight_smile:, vcera jsem mela zas velmi akcni a aktivni den a vecer jsem myslela, ze mozna pojedeme - zacaly mi stahy, nejdriv par fakt pravidelnejch, ale fakt jen asi pet a pak to zas ustalo, takze nic :frowning2:, akorat mi teda pri ty masazi hraze vzdycky hrozne tvrdne bricho,asi se to prckovi moc nelibi

No, doufam, ze vydrzime 2v1 jeste aspon do nedele :slight_smile:, zitra jedeme na svatbu a je to 60km od Prahy!
7. srp 2009 v 05:49  • Odpověz
dobré ráno. tak jsme včera byli s tou naší malou na té kontrole. Slzy jak hrachy. Ona už chuděra brečí když toho doktora nebo sestru vidí. Dnes jedu s malou k rodičům, tak budu mít trochu odpočinku, protože ona je miluje, tak mě vždycky vůbec nepotřebuje.Tak se opatrujte a já zase večer juknu.
7. srp 2009 v 06:45  • Odpověz
romco, tak si odpocin, ma bejt zas vedro!!

Kaa, nenech si od mamy zkazit naladu! Ale teda moc to nechapu, taky by me to mrzelo, ale myslim si, ze se jeji pristup obrati o 180st. az malyho prvne uvidi :slight_smile:
7. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahojky,
odpočíváte???
Zazit: doufám že se přístup mé tchýně obrátí nejméně o 360 stupňů, už teď jen stačí poslouchat co zas vymyslela :dizzy_face:
7. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
to je vedro!!! jsem byla na obede v centru a prijela jsem totalne splavena!!

Marketko, tak ty mas pro zmenu tchyni prudicku, jo? No, to ti nezavidim :frowning2:, ja bych asi vrazdila, kdyby mi nekdo udaval rady! Asi bychom si velice brzo vjely do vlasu, protoze bych ji vysvetlila, ze radit nepotrebuju a stejne si vsechno udelam po svym!
7. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak já hlásím, že k porodu se ještě nemám a budu asi poslední z Vás, prý to ještě určitě do termínu nestihnu, takže 3-4 týdny mám asi ještě před sebou :( . Navíc mě dr. připravoval na variantu císaře, prý z těchto důvodů:
1.protože jsem prý malá
2.ještě mimi může růst, ani nás proto neměřil
3. navíc se zeptal na míry mého manžela a pak jen hvízdl.
Takže vše se rozhodne až za týden nebo 14 dní.

Holky nezávidím tchýně ani maminky, moje mamka taky někdy prudí, ale to já ji dám do latě, naštěstí se nechá :dizzy_face: , tchýně je zlatá, do ničeho nám nemluví.
7. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
pro bobiska:
Holky, nastudovala jsme to semínko, byla za známou ve zdrávce...
takže výsledek je, že "Lněné semínko nelze strávit vcelku. Aby mohlo být stráveno, musí být upraveno šrotováním, rozdrcením, mletím nebo vařením"
paní ve zdrávce říkala, že mám dát dvě čajovélžičky do nějakého hrnečku, přelít cca trojkou vody, chvilku povařit a pak bu´d vypít (vypadá to jak sopel nebo ideálně dávat do kaše, do přesnídávky, do jogurtu...

Jinak co jsem našla, tak je to megaultra zdravý, na střeva, na krev, na všechno snad

Kromě vaření to jde i umlít nebo normálně rozmasakrovat v mixéru a pak dát třeba do jogurtu (řekla bych, že to chutnější než ten sliz)
A malý tip, jak je lze chutně připravit:
Lněné suchary - crackery
lněné semínko, vaše oblíbené koření, papír na pečení

Postup:
Len nasypeme do mísy a zalijeme vodou, aby hladina o pár milimetrů přesahovala semínko. Necháme pár hodin nasáknout. Do vzniklé hmoty přímícháme koření, případně další libovolné přísady. Musíme však udržet kašovitou konzistenci těsta. Z nej pak formujeme lžící na pečící papír suchary libovolně velké, ale tenké jen pár mm. V létě sušíme nejlépe na slunci. V chladnějších obdobích při pokojové teplotě nebo v dehydrátoru.

Náš tip:
Křupavé placky se výborně hodí jako náhrada pečiva k salátům nebo k pomazánkám, například k avokádové pastě. Experimentujte s kořením a vytvořte recept dle vlastních chutí. Dobře se hodí chilli, provensálské koření nebo kari
7. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Já jím ty placičky tak, že nechám přes noc nabobtnat,pak do toho vhodím skořicový cukr, na kousky oříšky a dám na pečící papír bu´d cen na slunko nebo na chvilku do trouby :wink: není to žádný zázrak, jako čokoláda je lepší:grinning: ale musím říct, že efekt to má minimálně ten, že chodím krásně pravidelně na wécko :wink:
jo a placičky co nejlíp rozkpusat :wink:
7. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
ja jsem hrozne darebna :frowning2:, lneny seminko jsem mela asi 3x, malinikovej caj naposled tak pred tejdnem, jediny, co praktikuju je ta masaz hraze - to zatim dodrzuju kazdej den - manza je zlatej, vecer zavelim umejt ruce :slight_smile: a jdeme na to - a fakt mam pocit, ze se to kazdej den zlepsuje
Katwind a co tvoje epi-no?? Uz nafukujes??:grinning:
7. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
zazit já jsem na tom obdobně, čaj piju tak obden (když nezapomenu),lněný semínko zatím nemám a masáž hráze?? sama to nezvládám a manža furt nějak nemá čas

katwind já jsem na to pečení, tak si vyberu asi ty sušenky, takže jen stačí sehnat to semínko, bobi, kde jsi ho koupila??v DM nebo v lékárně?
7. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Tý jo, super a moc díky za postup a receptík.
Jsi borec :wink:

Sasanko koupila jsem to v DMku a už je to namletý, takže super a asi to budu házet do jogurtu a rychle sežeru, abych se dřív nepoblinkala než ráno posírkala :grinning:
A nebylo to ani drahý, pytlík asi do 40 korun, tak nějak. Kupovala jsem toho víc, tak to nejni tak přesný
7. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
už máme v pokojíku ten znak, tak jsem ho dala do alba. Konečně je to hotový. tak dlouho jsme se k tomu nemohli rozhoupat a nakonec to bylo za 3 dny v cajchu :wink:
7. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
bobisku, ty jo to je krásný. Určitě jste to nelepili? :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky, tak to já jsem tedy hrozná, břicho nemažu, čaj nepiju a masáž hráze už vůbec ne. Ale vše jsem praktikovala v prvním těhu a vůbec mi to nepomohlo a to jsem si ten maliník sama trhala a sušila (při měsíčku) :grinning:
7. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Sasanko, hřeje mě ta chvála u srdíčka :dizzy_face:

Dneska jsme byli na tom výletu a pak jsem zašla do C&A čka. Nádherný miminkový věcičky, ale některý tak předražený, že hrůza.
Super zimní bunda (taková ta letecká americká), velikost 74 a okolo a fakt nádherná, ale nejsem blázen, abych dávala 700 kaček za to, že to bude mít 2 měsíce a konečná. Krásný komplety a fakt hadříky k vocumlání, ale jeli jsme tam spíš na jukačku.
Akorát měli ve výprodeji trička vel.74 za 40 korun. Koupila jsem jenom jedno se znakem Bleska z pohádky Cars. Malej jich má dost už a neunosil by to. Pak 6 párů ponožek pro Dádu za 50 korunek a maminka si koupila sluneční brýle za 125 korun a házela s nima takovou parádu, že si toho nikdo nevšiml, že jsou nový. Ani můj zlatej a to stál kousek ode mě, když jsem to kupovala. Když jsem to pak ukazovala ségře, tak čuměl, koho jsem vokradla :grinning:
7. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Maliník jsem pila u Dády a prd....nepomohlo
Hráz nemažu, žádnej rybník v okolí není :grinning: Spíš si tam nevidim a nedosáhnu. Minule jsem se oholila a na omak dobrý, říkám si jaká jsem kočka a když jsem udělala zrcátkovou kontrolu, tak jsem vypadala jako vypelichanej potkan :sweat_smile:
Zkusim to lněný semínko. Doporučovala mi ho i ségra (rodila 3x a prý v poho díky tomu semenu), tak do toho jdu. A rovnou si jdu hodit 2 lžičky do toho jogurtu, dokuď na to myslim.

Jsem hrozně moc mega nafouknutá. Vyfásla jsem u ségry švestky, natláskala jsem se a teď trpim. Auvejs :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky , dneska jsem neměla náladu na nic, ráno jsem frčela k zubaři, holky s jedním zubem jsem byla na křesle 3/4 hodiny, nekecám, ze včerejška se musel otevřít, vyčistit. Celý den mně bolí pusa, dáseň, zub, prostě všechno. Hlad mám, ale nemůžu kousat a otevřít pusu, no hnus. Jen se modlím, aby se teď Kubík nerozhodl vykouknout, to bych se asi po...Dvě bolesti- nahoře a dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale zítra už bude líp. :slight_smile:

Zazit- já se vždycky proti mamině zapřu, ale víš jak , je to mamka a to mně vždycky dostane, že se tak chová. Jirka ji dal poslední výstrahu, pokud se tak bude chovat, má k nám zákaz. Je to drsné, ale nemůže vidět, jak pak fňukám.
Markét- a tchýni prudičku mám taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem taková nenáročná :grinning: . No, musím to brát sportovně :grinning:

Čajíčky a semínka nepiju a nejím, na to jsem pohodlná, no snad porodím i tak :wink:

Bobi, jdu ti zkontrolovat koně, tak jsem na něho čekala.........Bobi, některé ceny za hadříky jsou šílené, co? Taky čumím, ale co mám vyhlídnuté, tak to jsou bílé tenisečky Nike, sice za 700,-, ale nádherné. A jsou chodící, doufám, že budou mít atesty.
Ale my jsme viděli malého prcka, ten mohl mít tak rok a půl a to byl frája. Proužkované tričko s límečkem, riflíky a Pumy z kolekce Ferrari. No k sežrání.....
7. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
No Bobi, prostě tleskám a hledím s otevřenou hu... Jsem předtím myslela, že tam hodíš jen tak nějakého koně a to je teda pecka.
7. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
bobisek- tak ten potkan se nějak rychle rozmnožuje. Já byla ve středu u doktora a dneska jsem se koukala do zrcadla a málem mě kleplo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Narostli jsme s manžou do 5 metrů :wink: Fakt mi to dělá dobře, že chválíte :grinning:

Holky sežrádla jsem to lněný s jogurtem a kdybych se necítila fakt natlakovaná, tak to sežeru ještě jednou. Mě to chutná. Sliz jsem z toho nedělala, jenom jsem ty 2 lžícule dala do meruňkovýho jogurtíka a mńamka mlaskačková. Jsou to jako semínka na tmavým rohlíku nebo tak něco :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Hrozný co? Romčo a představ si, jak to bylo dřív. Když si ženský neholili ani podpaždí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
drn drn...drn drn drn drn drn :grinning:
7. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Tak mi dnes jeli na výlet na Kopeček, tak když se neotvírám, tak začnu asi výletovat. Nakonec to skončilo tak, že jsme to zapíchli v Olympii v OL a na Kopečku se tak akorát naobědvali a jeli dom, supr výlet, nevím, jestli by to dítě v budoucnu ocenilo :slight_smile: Příští týden máme jet na Praděd, tak doufám, že to taky nezapíchnem v nejbližší hospodě nebo supermarketu.

Taky jsem se stavovala v HaM, neodolala jsem a koupila červený a zelený body, ať má naše holka taky nějakou barvu, ta bílá už je ohraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupila bych něco šmrnc, ale za ty prachy, jak povídáš, to se nehodí.

Jo bobisku, tak to se mi vybavila chvíle v úterý, kdy jsem se tam dole holila já, přes břicho jsem se neviděla, zrcátko věčně zamlžený a výsledek opelichaný bobr (radši to asi přenechám chlapovi) a to jsem ještě ten den zkoušela opět stříhat nehty na nohou.Slunce v duši by ze mě měl radost (bývalá rosnička na ČT1, velikej jogín)
7. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
fujn, fujn podpaží teda nerozdýchávám :sunglasses:
7. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Holyk, to holení je mazec, já se to snažím udržovat, ale nějak rychleji to roste, nebo co, ale dneska jsem byla na poradně, a doktorka mi při vyšetření říká: No vy pěkně voníte, to je radost vyšetřovat.
Si představte, že třeba potkan nevadí, ale jak může někdo vyvalit tchoře. Fuuj- bych se styděla.
7. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Sasanko- já se taky neotevírám, dr už mi napsala "převodku" do nemocnice, jsem zvědavá, jestli tam se mi něco změní.
Ale může to být i nárazovka, šup a jedééém. :grinning:

Romi- popraskalo ti břicho? Mi to začalo praskat poslední měsíc, ale tak srandovně, od zad k pupku cca co 5 cm mimi jizvičky, jakoby tečky a kolem pupíku, kde malý nejvíc vystrkuje ramínka , zas takové body.
7. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
kaa: mě se taky objevily malinkaté prasklinky, ale hned jsem je namazala o trochu víc a do rána byly pryč, třeba to bude jen přechodný
7. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Kaa - zatím nic ani u malé jsem nepopraskala, ale u malé jsem přibrala jen 8 kilo.
7. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.