• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
Mně to ani tak nevadí, horší jizvy-strie mám z puberty, jak jsem přibrala na bocích a na prsou, teď jen pár červených teček. Není to až taková hrůza.
Větší stresy mám z břicha co mi zůstane a kdy se to zatáhne, včera jsem tady na koňovi vlezla na diskuzi, jak jim to visí, ja to mají hnusné a tak. Já teda doufám, že zase jednou, třeba přští rok, zas budu moct oblíct dvoudílné plavky.
7. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
no toho se taky bojím, dnes mi manžel podával jednu knížku z obchodu levných knih, něco jako Jak se dostat zpět do kondice po porodu, byly tam různé rady, ale bylo mi líto 100,- a navíc jsem si říkala, že nebudu mít čas, ještě po porodu jet podle knihy. Byly tam rady ohledně cvičení apod.
7. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ty břicha to je hrůza. Já dříve hodně cvičila a říká se, že když je na břiše sval, že se zase rychle stáhne, ale já po tom císaři měla hrozný břicho i když některé holky ho měly mnohem horší a mnohem déle. Chce to pak začít zase cvičit.
7. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
do těch plavek bych se ale chtěla dostat, už jsme si zabukovali dovolenou v Chorvatsku (sice dost pochybuju, jestli opravdu pojedeme) ale postavičku bych chtěla mít zpět. Nejhorší jsou u mě zase nohy a zadek. Ještě mi dělají konkurenci moje dvě kolegyně, ty teda obě po porodu do roka zhubly ještě víc než byly.
7. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
romčo a jak se ti hojila ta jizva??to jsi mohla cvičit brzy?
7. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
sasanka- já jsem na tom stejně. Břicho budu mít ploché, ale vždy máám trochu víc než chci v nohách a na zadku. Kdybych měla k tomu alespoň prsa, tak by to taky vypadalo jinak, ale kde nic tu nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
a teď to s tebou vypadá jak? budeš rodit přirozeně nebo opět CS? kdyby sis mohla vybrat, co bys zvolila?to víš jsem teď moc zvědavá
7. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
sasanka já toho moc nenacvičila. Jizva se mi docela hojila, ale měla jsem docela dlouho jiné problémy. Já se doma moc nedonutim já byla zvyklá chodit do posilky, ale nemám žádné hlídání, tak jsem ani nikam nemohla. malé budou 2 roky a nikdo mi jí ještě nehlídal.
7. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Holky, tak já jsem za normálního stavu taková spíš krev a mlíko, nebyla jsem vyloženě tlustá ani štíhlá, spíš jako normál, ale se sklonem k tloustnutí, takže hodně hlídání ( teď v těhu teda bez hlídání a +22kg), a mám strach , že budu rozplajzlá. No nic no, budu muset naběhnout do posilky, prcka vytáhnu v kočáře nahoru a když se budeme s přítelem střídat na strojích, tak budeme hlídat.
Já bych taky chtěla zhubnout víc než jsem přibrala :grinning: . Takovou dietu bych brala a pak "jen" dotvarovat v posilce.
7. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
no vidíš, já taky chodila do posilovny, skoro 3-4x týdně, ujížděla jsem na běhacím pásu, ale taky jsem tam cvičila, hodně jsem zhubla asi zhruba do půl roku, každý mě chválil a tak naivně si myslím, že začnu tam, kde jsem přestala, dokonce mám i podporu doma, můj MM už plánuje, že se o malou postará, ale právě mám pochybnosti, že toho nebudu schopná.
7. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Já jdu ve středu do porodky a budu čekat co a jak. Protože tam mám veškerou dokumentaci, tak to musejí posoudit a pak vyřknou ortel. Mě je jedno jak bych rodila. Já jsem si tím na poprvé kromě vytlačení prošla 10 hodin kontrakcí a až potom ten císař, ale asi bych raději normálně, protože po tom císaři je člověk docela dlouho KO .
7. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
No já se taky bojím, že budu unavená, loni jsem zhubla 18 kilo a buch, teď jsem zpátky. No ale když to budeme moc chtít, tak to snad půjde.
Chtěla jsem potom chodit s malým plavat a to se musím snažit, to bych pak vlezla do bazénku a půlku jim vylila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
kojila jsi po císaři normálně??
7. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Tak já když jsem šla z porodnice tak jsem měla 52 kilo, tak jsem to moc neřešila. ono při kojení se docela hubne, ale taky mnohem více chutná.
7. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
kaa neboj s malým půjdeš až po půl roce, to snad už budem na svý váze, ne?
7. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
Romca- 52kilo to jsem měla tak na základce :grinning:

Sasanko- po půl roce budeme takové kočky, že každý padne na zadek. Sejdeme se na Missce :grinning:
7. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
ježiš romco, kolik kilo si měla přet tím??
7. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Kojila jsem hned. Malá byla velká a jedlík v měsíci měla už 5 kilo. Až jsem si říkala, že se to mlíčko tak brzy vytvořilo, protože jsem nemohla chodit, bylo mi hrozně zle, ale mlíko bylo tak to bylo super.
7. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
miss maminu xl, bych klidně zkusila, ale musela bych si vycpat podprdu ponožkama, abych nalákala ty tatínky, páč i když jsem těhotná tak žádná velká sláva nahoře se neděje.
7. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
Rodila jsem v 60 kilech, ale 4 nebo 5 dní jsem nic nejedla, tak jsem to tam všechno nechala, ale postava byla úplně jiná. Ono 52 kilo ve svalu vypadá jinak než 52 kilo po porodu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
Sasanko- nepropadej panice, miss xs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A nahoře jsem se zvětšila o číslo, teď jsem D, jsem zvědavá, jestli se naliju :slight_smile:

Romča psala, že s malou přibrala 8 kilo, ty jo,to je nepředstavitelné. To máš jak Zazit- ta taky málo přibrala a je prsatice, ta bude z porodky odcháźet s mínusem a potáhnou za ní chlapi se slinou :grinning:
To já nevím teda kdo za mnou potáhne, snad jen Greenpeace, že se velryba konečně vrací do moře :grinning:
7. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
Holky, kdo ví jak barča, co? Ta taky po tom císaři asi nic moc, ale má za sebou skoro druhý den, tak už by jí mělo být líp
7. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
Romi, ale jak jsi běhala kolem malé, tak ses zpátky osvalila, ne?

Omlouvám se Barči, s malým B :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
To já právě prsatice nebyla. Já mám problém sehnat kojo podprdu. Musím si kopit tu nejmenší a ještě mám obavy co tom dám, ale i tak jde kojit. :grinning:
7. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky holky, omlouvam se, ze vam sem lezu, ale vsimla jsem si nahodou dikuse holek se stejnym terminem....
jak vam je? Taky uz sotva zvladate?
Jdu se s dovolenim podivat na ty vase "pandera" - vsadim se, ze ani jedno nema na to moje :wink:
7. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
neboj to nalákáš právě na ty D, ale my, co měly od přírody z odřenýma ušima B a teď s odřenýma C, do toho dvojnásobnou prdel, která i to málo zezadu zakryje. Jo trochu reality před těhotenství nahoře velikost XS-S, dole velikost L-XL (prostě slovanský typ), v těhotenství vše slité do jedné velikosti XL.
7. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
Arwenka- klidně polez. Tak jdeme se poměřit jo? :grinning:
7. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Sas- jenže já vypadám přijatelně od hlavy ěsně pod prsa a to ještě ze předu. Zbytek je do klobás :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Sasanka - já někde četla, že je lepší být tlustá dole než nahoře. Říkají to lékaři, tak alespoň něco né? :grinning:
Holky loučím se zatím čus jdu do hajánek. Zítra juknu.
7. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jeeee, Kaa - Ty nemas v albicku zadnou fotku, jen se podivej na me :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.