• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// na testu o Vánocích

(Zamčená)
28. září 2009 
kaa, strašně se bavím

arwen, tak se podívej a poměř

mě říkala porodní asistentka, když mě viděla, ,,jo malý holky mají smůlu, prostě jim břicha narostou největší!"
7. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahooj Romi a dobrou noc.
7. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Sasi, no, to je opravdu nemeritelne.....to musis sama uznat :slight_smile:
7. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
zradaa, teda arwenko, ty ale máš tam dva..
Arwe- s tebpu nehraju, ty tam máš dvě mimi :grinning: . Já to tam právě nemá z preventivních důvodu, aby se některá nelekla a předčasně neporodila :grinning: . Na tebe nemám, jsi vítěz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No Sasanko- já jsem taky prcek 160cm a ten pupek už skoro ani do třetího patra nevytáhnu a teď ještě jak mi klesl...No doufám, že už neklesne níž, to bych Kubíka šťuchala kolínkama :wink:
Arwe- vydrž, najdu 31.tt a hodím ho tam
7. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
no já nejvíc malou cítím v autě, to se tam totiž v tom pupíku nejvíc natahuje a nemůže, a tak čekám, kdy vytáhne prstík a zaťuká nám na přední sklo
7. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ja mam v brise technoparty, priserny veci se mi ta dejou, pupek mam pekne dole, v aute uz se jim nelibi a kdybych se pri chuzi schvalne nezaklanela dozadu, tak prepadnu :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
Já nejvíc, když sedím kdekoliv, už teda sedím jak chlap, a to se teda naštve a začně dloubat, hlavně ho cítím kolem třísel a jak se nenatáhnu, tak štípne do močáku :grinning:
7. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz
A Sasanko, nepřijde ti pak líto, že už se ti tam nic nevrtí a neškytá? Já jsem nad tím přemýšlela, samozřejmě bude super, až se buide vrtět v pelíšku, ale stejně...
7. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
Arwe- no ty to musíš mít šílené :grinning: . A řádí mimča spolu nebo i každé zvlášť? To musí být pecky, mi stačí teda jedno, dvě si neumím představit :astonished: . To máš asi zábavu celý den, co? Nebo i někdy spí?
7. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
no rozhodně si to užívám, pořád, když to není příjemný, říkám, aby ještě dloubla. Takže odpověď je ano, bude se mi stýskat po těch pocitek, kdy můžem třeba nahmatat nožku nebo kolínko.
7. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Arwe- a ještě mně napadlo a jak ti točí ctg, to máš na každé srdíčko sondu zvlášť? Asi jo, že?
7. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
Já už taky ty "poslední" pohyby si chci vychutnat, a i když to někdy bolí, tak si říkám jen kopej, a mazlím se. Jsem prdlá, co?

Některé holky i říkaly, že je divné, když jdeš na kontrolu a dělá dr utz, že tam najednou nic není :astonished:
7. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
Holky, toho casu, kdy spej obe dve, je hodne malo, ale obcas se zadari :grinning:
Nejhorsi je, kdyz si lehnu a hodim se do klidu, to maji rodeo :slight_smile:
Pasy, to je jak kde, u meho dokiho mi je tocej postupne, ale v nemocnici najednou (minule je ta porodni asistentka hledala snad dvacet minut).
Sileny to je, jeste nebyl den, co bych prolezela, nedovedu to a je to pro me jeste horsi - a teda poslednich tak 14 dni je uz krusnych :angry: :angry:
7. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
teď mi to zažíváme pokaždé, ale co ti naši chlapi? Můj je pokaždé z těch pohybů na větvi, je unešený, jak to prtě tak boxuje.
7. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
arwen, stejně jsi dobrá, že tak dlouho držíš obě děti, většinou se dvojčátka rodí brzy, ne?
7. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
Kaa - kam se na me teda hrabes - ale MOC Ti to slusi, cekas urco chlapecka, vid? To je na prvni pohled jasny :wink:
7. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
Arwe a jak budeš rodit? Vypadáš na normál?

Ten můj má z toho prču. Vždycky něco pošeptá a rychle přitiskne ucho a dostane kopanec. Takhle ho to baví tak 10minut. Pro něho je to sranda, ale pro mně někdy ne. Jo Sasanko a to mi řekni, jak zvládáš výletovat, já mám teda problém kamkoliv dojít a dojet. Doma jdu na wc, pak jedu třeba 15 minut, lezu zase. Minule jsem si musela odskočit během nákupu a to teda byla otrava lézt přes celé TESCO.
Si nedovedu představit prochajdu v přírodě. Při mé nešikovnosti bych se s vyšpuleným zadkem někde vykulila a musela bych volat o pomoc :grinning:
7. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
holky loučím se, jdeme spát, tak zítra
7. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz
Děkuji Arwe za pochvalu a spíš bych se tipla na holku, jako že jsem hodně přibrala a jsem taková kulatá.
Já vím pupík nic moc, ale něco tam je. :grinning:
7. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz
Sas- ahojky a dobrou noc
7. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
Sas - vetsinou ano, ja uz jsem vypadala na rozpadnuti pred 14-ti dny, ale pak i to ti dva rozmysleli a zatim mam jen zkracenej cipek.

Kaa - ani mi nemluv - ja chodim behem noci snad 7x a minule me to prepadlo venku a jak jsem se bala si drepnout, ze bych nevstala, dopadlo to tak, ze jsem curala skoro vestoje a pocurala si nohy :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz
Arwe- no ale teď už můžeš s klidem porodit, teď už by byla miminka úplně v pořádku. Už to taky chceš mít za sebou co?
No s tím močákem dej pokoj, já tam mám jedno, ale tobě tlačí dvě mimča i na žaludek a plíce. Kolegyně mi říkala, že nejlepší po porodu pro ní bylo, když se zhluboka nadechla a zjistila že to jde víc než v těhu, že se jí tam vleze najednou více vzduchu :grinning:

Jo a jak to, že nespíš? Tebe to nebere?
7. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz
Kaa - ja uz spat nemuzu :frowning2: Lehnu, usnu, za pul hodiny letim na wc, pak me pali zaha, pak nemuzu zabrat, pak mam zizen a znova na wc, desny :frowning2:
7. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz
Zkusim to teda, ale nevim, nevim.....
preju krasnou noc a rano tady zase budu jak na koni :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:29  • Odpověz
No já to mám podobně, do toho ještě včera a dneska ten zub, no masakr, já asi nejdu spát, až zítra :frowning2: . Tak dobrou a ahojky.
7. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz
juuuu, holky vy jste se vecer rozjely :slight_smile:)

Bobisku, ja uz chvalila polotovar :slight_smile:, ale jako celej kun je bomba!!!! To budou mit Dada s Misou krasny!!!!

Jste me zvyklali s tim lnenym seminkem, si skaknu do DM pro to mlety teda :slight_smile:

No a holeni potkana :grinning: uz nechavam na manzilkovi taky - naposled, co jsem si to delala sama, tak jsem si myslela, kdovi, jak precizne a pekne jsem si to neudelala, tak to hrde ukazuju manzilkovi a ten se malem pocural smichy, ze prej bobra na patku jeste nevidel :grinning: :grinning:, tak jsem rezignovala a ma ted ukol navic :slight_smile:, ale taky se mi zda, ze to roste nejak rychlejc nez driv

My dneska jedeme na svatbu, moc se netesim, doufam, ze se neupeceme vedrem!
8. srp 2009 v 05:47  • Odpověz
teda arwe, moooooc peknej pupicek :slight_smile:, ale teda ja mam taky kvalitne odvedenou praci na to, ze tam mam polovicni naloz :slight_smile:, v albiku mam cca mesic starou fotku, ale fakt taky husty, vcera se me zrovna jeden dobrak ptal, jestli necekam trojcata :frowning2:, jsem docela prcek a vsechno mam v panderu, vypadam fakt vtipne :slight_smile:

Ja se nejvic tesim az si po porodu budu moc v klidu lehnout na bricho a nebudu muset porad planovat trasy podle toho jestli je na nich zachod :slight_smile:
8. srp 2009 v 06:14  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile:
Zazit, to nebudou trasy se záchodem, ale hledání klidových zón na kojení a přebalení. Protože ty naše drobky budeme mít jako do zimy, tak to nebudeme moct vytáhnout na lavičku a vyndat zdroje, protože by nám asi upadly bradavky a byl by šmitec pro mimčo i pro taťku :grinning:

Výtám nového člena a pupek granciózní. Už jsem si tě všimla v albech, když jsem si prohlížela pupíky a mimísky a teda tebe si pamatuju arwe :grinning:

No nevim holky, jestli to bude vítězství po porodu s těma plícema. Já jsem se s dechem dávala do kupy asi 2 týdny. Nemohla jsem se vůbec zhluboka nadechnout. Bolelo to jako bych měla zápal plic. Tak mohutně jsem asi rozdejchávala kontrakce, že jsem si málem uhnala černej kašel :sweat_smile:

No a jak máme omezený návštěvy v porodnici, tak jsem to rozeslala už teď smskama, abych jako informovala a dopadlo to super. Bála jsem se, že si řeknou, že to je jenom jako nějaký pravidlo, ale poslechli mě a řekli, že dorazej až budeme doma a já sama to dovolim. Akorát manžel bude chodit a jednou vezme jednu babičku a pak druhou.........paráda :dizzy_face:
8. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.